A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 30 2013, 11:09

Már rengetegszer felhívtam a figyelmeteket, de mivel úgy látom süket fülekre találtak a szavaim, újból megismétlem, nem valami boldogan; Aki játékostársat keres, amint elkelt a karaktere egy játékra, húzza ki a hirdetést!
Nem véletlenül van ez a topic, arra szolgál, hogy nektek jó legyen, de ha nem megfelelően használjátok, ahelyett, hogy segítene, csak nehezíti mindenki dolgát. Mondandómhoz még hozzátenném, hogy aki sokadik figyelmeztetésünk ellenére képtelen úgy használni a keresőt, ahogy szükséges lenne, büntetésben részesülhet!

Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15 2013, 12:23

Hahó Mindenkinek!

Egy új szerény vámpír várja játszópartnerét bárki jöhet csak dobj meg egy pm-vel
Fontos tudnivaló hogy ez lesz az első játékom


A hozzászólást Vanessa Ross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 30 2013, 15:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Alison Lockheart
Alison Lockheart
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
100

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18 2013, 18:37

Jó estét Mindenkinek! Very Happy

Végre játék képes vagyok, mert nem köt le az, hogy mosolyogjak az embereknek és szórólapot osztogassak. Ahogy az se, hogy a Szabadtéri Színház kapujában álljak és mindenkinek Jóéjtszakát kívánjak távozásukkor. Ami a lényeg, hogy kivagyok éhezve egy vagy akár több játékra is. Láttam, hogy már többen is írtatok a napokban, de fogalmam sincs ki szabad még ezért is kérem, hogy aki még nem talált játékos pajtit az dobjon meg egy pm-vel! Bárki jöhet, nincs semmi kikötésem. Játékostárs kerestetik - Page 5 1370357794 
Csók Játékostárs kerestetik - Page 5 2552249466 
Vissza az elejére Go down
Rebecca Black
Rebecca Black
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Mar. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
64

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
37

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 17 2013, 18:42

Egy átlagos lány játszótársát keresi!
Elsősorban La Push környékén, ha lehet, hiszen nemrég tértem vissza a szülőföldemre, így többnyire ott mozgok. Lehet egy rég nem látott ismerős, bárki, akárki, fajra is mindegy, de egyelőre elkerülném a természetfelettivel való >>tudatos<< megismerkedést.

Játékostárs kerestetik - Page 5 1436725996 légyszi, valaki Játékostárs kerestetik - Page 5 1911684420 Játékostárs kerestetik - Page 5 1911684420 


Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 15 2013, 17:53


játszópajti kerestetik


EGY játékom kiadó!
Akit érdekel dobjon meg egy pm-mel! Játékostárs kerestetik - Page 5 3810551594 


Egyelőre lekeltem, köszönöm! Játékostárs kerestetik - Page 5 3182014593 


A hozzászólást Hayley A. Witcher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 15:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 15 2013, 13:23

Rosalie Lillian Hale játszótárat keres.
~ ~ ~
egy pm az ára. Játékostárs kerestetik - Page 5 1111817825
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 01 2013, 16:25

Játszótársat keresek!
Szelídnek, nyugodtnak, manipulálhatónak nem mondható, nagyszájú, szabadelvű aranyszemű leányzó keresi első játszópartnerét.
Bárkivel szívesen játszom, aki kedvet érez hozzám, aki türelmes lesz velem (záróvizsgák közepette vagyok) és aki meglep egy kezdő reaggal. (:
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj egy pm-et, a plotot és minden mást pedig ott megbeszélünk. (:
Nyugodtan keress meg bármiféle kapcsolatötlettel. Új karakter révén még minden opció nyitott. (:

Várlak nagyon kedves játszótársam! :*

Peyton
Vissza az elejére Go down
Renata Volturi
Renata Volturi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
83

⊿ SZÜLINAPOM :
1516. Jun. 01.

⊿ ÉVEIM :
507

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimePént. Jún. 28 2013, 21:02


Keresem a második játszópajtimat. Jöhet bárki, ember, vámpír, farkas, csak el tudj engem viselni. Cool  Viccet félretéve, tényleg nagyon várom a jelentkezőket, PM-ben, vagy chaten el lehet érni. Játékostárs kerestetik - Page 5 1911684420


A hozzászólást Renata Volturi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 07 2013, 14:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 25 2013, 10:10

újszülött vámpírlány pajtikat keres! :*
feltétel: bírd elviselni féktelenségemet!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 24 2013, 09:02

Mint azt már Warrior multimmal írtam, én is partnert keresek Smile
A faj szintén mindegy, de ragadozó lévén emberek épségét nem garantálom Wink
Ha szívesen játszanál velem, dobj meg egy Pm-mel Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 23 2013, 21:28

Nos viszonylag aktív játszótársat keresnék Smile
A faj mindegy, és bármilyen ötletben benne vagyok Wink
Az egyik multimmal, Serena Cristal-lal szintén játékostársat keresek Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 18 2013, 19:16

Nos, akkor felavatnám magam, szóval; játszópajtit keresek, más miatt nem is írnék ide... Aki úgy érzi, el bírna viselni, az írjon rám Very Happy 
Vámpírokra kicsit veszélyes vagyok - még ha ránézésre nem is gondolnád -, de nem bántok senkit beleegyezés nélkül, no para. Razz 
Várom az első jelentkezőt, többet egyelőre nem is vállalok. =)


Izzie Játékostárs kerestetik - Page 5 2552249466


Köszönet Stefannak érte! Játékostárs kerestetik - Page 5 1370357794
Vissza az elejére Go down
Cherie Nightmoore
Cherie Nightmoore
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
103

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 11 2013, 14:56

Nagyon-nagyon-nagyon szeretnék egy játszótársat, méghozzá minél előbb! Játékostárs kerestetik - Page 5 1637503926
Igen, mohó vagyok, türelmetlen, és még sok minden más (rossz) jelző is aggatható rám, de nem bánom, csak valaki vágjon hozzám egy pm-et! Játékostárs kerestetik - Page 5 1370357794
Tehát bárki jelentkezhet, nem bántok én senkit Játékostárs kerestetik - Page 5 34291193 (csak ha muszáj)!
Vissza az elejére Go down
Afton Thobias Volturi
Afton Thobias Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
118

⊿ SZÜLINAPOM :
1493. Jan. 12.

⊿ ÉVEIM :
531

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 30 2013, 09:20

Rég volt már, hogy játékra adtam a fejem - előre ígért játékra való várakozás, játékostárs hiánya , vagy épp más ok miatt -, ám most letelt a türelmi időszak, amit eddig saját magamnak adtam, és úgy döntöttem, kell nekem egy partner, akit egy játék erejéig boldogíthatok (Cool)
Volturisok előnyben vannak, lévén én is az vagyok, és eddig nem igen fordultam meg a volterrai játéktéren... viszont más is jöhet, ha elég merész, és akinek belefér az idejébe és türelmébe egy bosszantó - tagsága ellenére - Volturigyűlölő vámpír.
Tehát várom a jelentkezőket! Egyelőre csak egy játékot vállalok, aki kapja-marja... Játékostárs kerestetik - Page 5 516103883


Vitalia volt oly kedves, és felkért egy keringőre. Köszi. Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 16 2013, 10:06

Szelíd vérfarkas keresi első játszópajtiját!!!
Semmilyen kikötésem sincs. Bármire vevő vagyok Smile
PM!
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 12 2013, 19:49



én is ide vetődtem...

kiadó, eladó egy-egy játék mindhárom karakteremmel, név szerint Vitaliával, Lucasszal és Austinnal. PM-ben lehet jelentkezni értük : )
(megjegyzés: Vitalia kötöttebb, nem mászkál el sehová sem Volterrából)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 12 2013, 11:48

Hihetetlen, de igaz.....
Játszanék, lényegében bárkivel, aki elég szívós ahhoz, hogy el bírja viselni a taplóságom, és van elég türelme a reagjaimra Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 05 2013, 14:07

Én,én,én,én,én is!*-*
Nagyon szeretnék játszani, így játékra bocsájtom anti-szoc, amde kíváncsi kislányomat.Very Happy
Kikötés nincs. Jöhet bárki^^
Vissza az elejére Go down
Paul Lahote
Paul Lahote
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 12.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
45

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Oct. 04.

⊿ ÉVEIM :
33

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 16 2013, 09:16

Sajátosan kedves jellemű vérfarkas egyetlen (és biztosan lassabb tempójú) játéka eladó, kiadó, elvihető.

PM.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10 2013, 14:59

Vad múltú karakterem csak most érkezett meg La Push-ba és szüksége lenne valakire, akitől képbe kerülhet arról, mit is jelent az alakváltása (tehát vérfarkasok előnyben), de más játékra is nyitott vagyok. Várom a pm-eket...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 07 2013, 12:54

Néma vérfarkas játszópajtit keres Játékostárs kerestetik - Page 5 727661855

Sziasztok! Az első játékom eladó, kiadó! (:
FONTOS:
Egyenlőre csak egy játékra van kapacitásom és a közelgő érettségik miatt elég lassan fogok tudni válaszolni!
Ha még mindig kedvet érzel, küldj egy pm-et! Wink


ELKELTEM



A hozzászólást Mason J. Parker összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 10 2013, 18:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeSzer. Márc. 20 2013, 16:02

Játszótársat keresek! Akit érdekel, dobjon meg egy pm-el, bármire vevő vagyok!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 12 2013, 18:43

Akkor vágjak bele!
Friss husi játszótársat keres Smile
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 05 2013, 16:51

Nos, ideje visszaszoknom a karakterhez, tehát:
szadista Volturi szépség játszótársat keres. Írj rám, ha érdekellek Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23 2013, 21:39

Nos, mivel testvéreim még nem regisztráltak, ezért Forksba is szívesen bemegyek egy-két játék erejéig.

Aki szívesen játszana velem, írjon Pm-et
Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-