A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Carlisle Cullen
Carlisle Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
75

⊿ SZÜLINAPOM :
1640. May. 18.

⊿ ÉVEIM :
383

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06 2015, 20:28

Bárkinek testi-lelki kínja van, Carlisle doki rendelője nyitva áll minden ember és természetfeletti előtt Very Happy

Órabér: egy kezdő per kezelés Wink
Vissza az elejére Go down
Olive Denevieve
Olive Denevieve
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jun. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
10

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06 2015, 19:02

Sziasztok!
Van kedve valakinek játszani egyet? Nincsenek kikötések, mindenre vevő vagyok, úgyhogy ha vállalkozó szellemű valaki olvassa, akkor csak dobjon egy PM-et, aztán majd alakul Very Happy :3
Vissza az elejére Go down
Rupert R. Feehan
Rupert R. Feehan
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jun. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1913. Sep. 01.

⊿ ÉVEIM :
110

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 03 2015, 17:56

Valaki, valamit? Smile

Egyelőre elkeltem, köszönöm! Játékostárs kerestetik - Page 2 4279379716
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 23 2015, 23:25

Egy-két játékot szívesen bevállalnék magamnak, akinek kedve lenne hozzám csak dobjon meg egy üzenettel. Ígérem nem harapok.. Nagyot. Játékostárs kerestetik - Page 2 3394531439

Beteltem, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 23 2015, 17:28

Volturi-tag leányzó háztájon keres játszópajtit ^^
Vissza az elejére Go down
Gemma Wish
Gemma Wish
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jun. 12.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
13

⊿ SZÜLINAPOM :
1751. May. 17.

⊿ ÉVEIM :
272

⊿ ŐKET KERESEM :
a bátyám, Richard

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 20 2015, 17:29

Elsősorban hímnemű játszópajtikat keresek, de mindenre nyitott és bevállalós vagyok... Wink PM, kischat, nagychat, füstjel, egyéb jelzés ajánlott. Nem kell megbeszélnünk semmit, ha nem akarsz, bármibe fejest ugrok!

Jelige: 18 év alattiak kíméljenek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 17 2015, 21:45

Egyelőre két játékot szeretnék vállalni, ehhez keresnék jelentkezőket. ^^ Pm-ben mindent letárgyalunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Natalie Keller
Natalie Keller
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Aug. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
184

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 01.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 08 2015, 23:39

Hahóóó Játékostárs kerestetik - Page 2 2130887623
Mielőtt bárkire is rátörök, itt szeretném feldobni a lehetőséget, mert én vagyok a te embered, ha:
- szeretnél (vagy kevésbé szeretnél - részletkérdés) interjúalany lenni
mert bizony első sorban olyan átlagos, vagy kevésbé átlagos hivatású személyeket kell elcsípnem, akik hajlandóak majd kötélnek állni egy szegény, szépen pillát rebegtető leányzónak, aki történetesen a frissen Forksba költözött Keller Sherif lánya és aki nagyon nagy pácban van, ha nem talál alanyokat a cikkeihez.
Dobjatok agyon az üzenettel, mindent megbeszélhetünk *-* bár ácsi, jó, ha tudod, hogy sokszor heti 1 reagot tudok biztosítani, de ez változhat...



Egy kicsivel másabb játékot is vállalnék, mégpedig;
- el akarok tévedni az erdőben
mert körülbelül csak az őrsig ismerem az utat, és úgy gondolom, jó ötlet, ha jobban körülnézek... Ahham. Szóval kicsit be akarom paráztatni a karim, vagy ki tudja, bár vámpok egyelőre kíméljenek, mert nem akarom felfedezni a természetfelettit. A frászt hozhatom tudtomon kívül mondjuk egy farkasra, de jó volna, ha nem buknál le előttem Very Happy

A kikötésem itt is heti 1 reag.. <3


uhhmmm, teljesen beteltem, köszönöööm <3
Vissza az elejére Go down
Allen Chesire
Allen Chesire
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jun. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1983. Aug. 08.

⊿ ÉVEIM :
40

⊿ ŐKET KERESEM :
Denali-tagok
Theodore Chesire

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 05 2015, 12:59

Halihó! Kissé antiszoc, emlékhiányos félvérem keres magának játszópajtit Denali vagy Forks környékén Smile Egy PM az ára Smile
Vissza az elejére Go down
Matt Lahote
Matt Lahote
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
39

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Jan. 01.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 23 2015, 21:08

Sziasztok.
Az ifjabbik Lahote akcióra vágyik, ingerültebb mint valaha és ennél már csak feljebb van...vagy lesz...határ a csillagos ég. Valami durvára gondoltam, ami a határra súrolja az ifjut, az átváltozás legeslegszélére...olyan karaktert keresek, aki "idegbeteg".
Paul beavatta a fiút a farkasok létezésébe, (futó szál) és Demetrivel (futó)
is összeszólalt, valami ezek utáni szál kellene, akár két fővel is egyben...(ez lenne a harmadik játék ^^ )
PM-ben egyeztethetünk...(fiú-lány-farkas-akárki... Razz Cool  )



Továbbra is lehet még "zaklatni" PM-ben, Játékügyben... bármire kapható vagyok. Bármit befarkasolok!
Vissza az elejére Go down
Drina Lowness
Drina Lowness
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Jun. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
25

⊿ SZÜLINAPOM :
1991. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
33

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 09 2015, 22:15

Újult erővel indítom ezen énem is vissza a placcra, így megrohamozok mindenki, akinek kedve van játékhoz Játékostárs kerestetik - Page 2 1637503926 Tessék sikítani, akár valamelyik chaten, akár üzenetben, várom a jelentkezőket.
Maximum két személyt tudok játékra vinni, ne hagyjatok lógva, pls Játékostárs kerestetik - Page 2 1370357794


Elkeltem, köszönhetően Gerardnak Játékostárs kerestetik - Page 2 3007467540
A második játékot pedig a váratlanul elkelt drága hugicámnak, Chantelle-nek tartogatom Játékostárs kerestetik - Page 2 1370357794
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater
Leah Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Apr. 12.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
31

⊿ SZÜLINAPOM :
1986. Dec. 13.

⊿ ÉVEIM :
37

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2015, 19:22

Esetleg? Valaki? Wink


szerk: Elkeltem. Smile
Vissza az elejére Go down
Milo Caves
Milo Caves
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
14

⊿ ŐKET KERESEM :
Eleazar Denali

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 10 2015, 10:15

Pici ragadozó kölkem játszópajtit keres Smile Egy PM az ára Smile
Vissza az elejére Go down
Jasper W. Hale
Jasper W. Hale
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Feb. 08.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
116

⊿ SZÜLINAPOM :
1845. Sep. 21.

⊿ ÉVEIM :
178

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09 2015, 18:39

Még maximum 2 játékom kiadó ragadozó-Jasperrel, aztán jön az új felvonás zakkant vámpírunk életében, így ha valaki még azelőtt szeretne találkozni vele(m) egy játékra, jelezze itt, pm-ben, chaten, füstjelekkel vagy bármi egyéb módon! Smile

Aktivitás jövő hét közepétől várható velem/nekem, így kezdés is Smile
Vissza az elejére Go down
Gerard Williams
Gerard Williams
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Apr. 08.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
59

⊿ SZÜLINAPOM :
1983. Jan. 13.

⊿ ÉVEIM :
41

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09 2015, 17:37

Aki kedvet érez egy kiégett, flegma, vámpírgyülölő rendőrhöz, ne habozzon, keressen fel pm-ben bátran.
Szívesen játszok bárkivel, bármit Smile
Vissza az elejére Go down
Milo Caves
Milo Caves
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
14

⊿ ŐKET KERESEM :
Eleazar Denali

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18 2015, 00:34

Édes-drága, enyhén szólva neveletlen kis hercegem mellé keresek vállalkozó szellemű játszópajtit - vámpírok előnyben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07 2015, 09:50

Egy félvega, kissé tudathasadt ex-volturi leányzó keres magának hűséges barátokat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasper W. Hale
Jasper W. Hale
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Feb. 08.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
116

⊿ SZÜLINAPOM :
1845. Sep. 21.

⊿ ÉVEIM :
178

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 10 2015, 18:27

Itt is jelzem: Jasper játékra szabad, örülnék, ha valaki összeszedné kószáló kvázi-pszichopatánkat Smile Cullen család tagjai előnyben, de bárki ráakadhat Smile Egyelőre elkeltem Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 08 2015, 19:54

Na srácok, egy helyem kiadó, szóval lehet jönni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demetri Volturi
Demetri Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jan. 13.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
18

⊿ ŐKET KERESEM :
Felix Volturi
Heidi Volturi
Santiago Volturi

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 31 2015, 16:28

Egy szemtelen, pimasz, de helyes Volturi-őrző keresi játszópajtását, bárhol legyen is a világban. Lehet dobálni PÜ-vel, gyerekek Very Happy Nem harapok... nagyot Very Happy Vittek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 26 2015, 18:21

Tündéri félvér lányka keresi társát, egy tartalmas, és érdekes játék erejéig. Akit érdekel az szóljon, vagy hallgasson mindörökre... Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 14 2015, 22:45

Vihető vagyok egy játékra, szellemi épségért felelősséget nem vállalok.  Játékostárs kerestetik - Page 2 3211526939

Elkeltem. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 13 2015, 23:06

Helló! ugyan az első játékomat már eladtam, de van még egy kiadó játékom egy vámpír számára, legyen az ragadozó / volturi / vegetáriánus, mindenkitől tudnék mit tanulni Játékostárs kerestetik - Page 2 1436725996
bármire vevő vagyok!
ha érdekel csak egy pm az ára Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 02 2015, 16:47

Édes egyetlen lánykámnak, Hazelnek keresek játszópajtást, lehetőleg Volturi-kompatibiliset Very Happy Érzékeny a drága a hazájára Very Happy Elkeltem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Delia Jayden Sivero
Delia Jayden Sivero
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Jun. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1965. Nov. 05.

⊿ ÉVEIM :
58

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01 2015, 20:58



Játék elvihető Deliaval. 
Egy játszma erejéig szívesen várnék egy aktív személyt, és egy kis izgalmat is becsempészhetünk a dologba, nem muszáj az unalmas "ismerkedős" témát nyögnünk... Olyat is megjátszanék, hogy már találkoztunk, vagy egy alter részen, esetleg múltban is szívesen írnék, csak rajtad múlik. Very Happy Keress meg, nagyon, nagyon várom az üzit
 Játékostárs kerestetik - Page 2 2315770589  .  Játékostárs kerestetik - Page 2 2315770589

D.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-