A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 11 2014, 22:27

Üdvözletem!

Meglepő módon jómagam is olyas valakit keresek, aki szívesen elrabolna egy játékra. Kikötésem nincs, plotok, ötletek jöhetnek, csak dobjatok meg postagalambbal, vagy jelezzetek füsttel... de nyugodtan lehet zargatni akár PM-ben is!  Cool
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 06 2014, 15:04

*kitolja a képből Garsivot, és a helyére ugrik* Halihóó, engem is lehet vinni. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 06 2014, 14:58

Ha van valakinek ideje egy bérgyilkospalántára, akkor nagyon szívesen fogadom őket.Smile A bátor jelentkezők pm-ben jelezzék terveiket. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 01 2014, 17:09

Helló! ^^

Első játékom kiadó, igen, gonosz vagyok, igen, harapok ( de nem akkorát, mint egyesek errefelé Rolling Eyes ) Akit érdekelnék az pmben megtalál =)
Vissza az elejére Go down
Alison Lockheart
Alison Lockheart
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
100

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 26 2013, 15:17

Halihó. Kihasználnám az előnyeit annak, hogy szünet van és itthon vagyok. Valaki, aki kedvet kap a játékhoz és megfelelek az igényeinek, az elrabolhatna egy játék erejéig. PM-ben megtaláltok.  Játékostárs kerestetik - Page 4 551463573 
Vissza az elejére Go down
Rebecca Black
Rebecca Black
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Mar. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
64

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
37

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 17 2013, 17:32

Srácok, ha még nem kelt el a játékotok és megfelelek, akkor dobjatok rám egy pm bombát, mert fagy minden saját játékom, és úgyis keresnem kellene valakit^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 16 2013, 11:30

Első játékom kiadó. valaki ? *.*
Vissza az elejére Go down
Chelsea Volturi
Chelsea Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
34

⊿ SZÜLINAPOM :
1100. Aug. 18.

⊿ ÉVEIM :
923

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 16 2013, 11:09

Volterrába, vagy annak környékére, esetleg alterba vagy múltasba, egyre megy, viszont annyi biztos, hogy őrülten keresek egy játszótársat;
Fajtól, nemtől függetlenül. Chelsea többnyire jókislány, úgyhogy aki szeretne, bátran dobjon rám egy péemet Játékostárs kerestetik - Page 4 1911684420
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 15 2013, 16:35

Halihó :3

Elrabolna valaki egy játékra? Ez lesz az első,.. szóval itt a játék szüzességemről van szó :3
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 05 2013, 23:40

Üdv Mindenki!
Jelen pillanatban én vagyok az oldal legújabb tagja. Igaz, eddig nem voltam egy szerepjátékos oldalon sem, ez az első, viszont több éve írok történteket, úgyhogy annyira nem lehetek rossz.
Várom azon kedves jelentkezőket, akik szívesen játszanának velem. Ígérem nem leszek béna és hamar megszokom ezt a fajta játékot.
Fajtól-nemtől függetlenül jöhettek, csak ne bántsatok. Smile
Előre is köszönöm! ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23 2013, 21:08

Első játékomhoz partnert keresek Játékostárs kerestetik - Page 4 1370357794 
Helyhez kötött vagyok, mert majdnem az egész napomat a Volturi-kastélyban töltöm. Smile
Olyanok jelentkezését várom, akik Volterrában élnek, vagy jelenleg ott tartózkodnak Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23 2013, 14:49

No, mivel fogalmam sincs, kinek él még a hirdetése (Most gyorsan akkor szólok, hogy aki már elkelt, húzza ki a keresését! Wink) így én is ide kényszerülök írni. Szeretném visszahozni a karaktert, hogy megint élvezhessem vele a játékot, anélkül, hogy nehézséget okozna a reagolás. Figyelmeztetésként annyit azért elmondanék, hogy Sam nem szeret finomkodni, ami a szívén, az legtöbbször a száján. Bárki jelentkezését várom, az embereket nem fogom felfalni, a farkasok bundáját nem tépázom meg, a ragadozókba maximum belekötök, de ő is egy darabban végzi majd a végén (mindezeket csak kérésre teljesítem Razz). Tehát aki bevállalósabb, dobjon rám egy privátot, és egyeztethetünk! Játékostárs kerestetik - Page 4 3840779011

Kétszeresen is elkeltem! Very Happy


A hozzászólást Samantha Devin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 26 2013, 10:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02 2013, 21:21

Kukucs Smile Egy akaratos farkas lány szeretne szórakozni Smile Gyerünk, ne várassatok, rohamozzatok meg pm-kel ha van ötletetek SmileJátékostárs kerestetik - Page 4 1637503926 
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 01 2013, 17:08

Üdv mindenkinek!

Várom azt a játékost, aki megszelidítene. SmileÚjszülött vagyok, és segítség kellene, hogy vegetáriánus legyek. Smile
Vissza az elejére Go down
Austin Divide
Austin Divide
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
104

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jul. 14.

⊿ ÉVEIM :
36

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 01 2013, 14:44



Helló mindenki!
hosszabb idő után kiadó minden karakterem! 1-1 játékra vihető mindenki!

Vitalia: bármelyik Volturi taggal ezer örömmel játszana a friss hús, vagy ha van aki Olaszország felé tévedne azzal is. mindkét esetre van ötletem is.
Lucas: elsősorban halandók jelentkezését várná, és ígéri, hogy nem harapdál meg senkit, de a borzongás és a félelem elkerülhetetlen, főleg így halloween környékén. persze, ha valaki más szeretne megismerkedni vele, csak nyugodtan.
Kim: egyrészt szüksége volna szegény lánynak egy barátnőre, mert nagyon egyedül van, ha ezt valaki - akárki! - elvállalná, nagyon hálás lenne. másrészt bárkivel szíves örömest játszana. ha egy vámpír találná meg, akkor csak egyetlen kérése van hozzá, hogy ne akarja megenni. ja, és van fogalma a természetfeletti szörnyecskékről.
Emmett: a sárga szemű mackó is nagyon szeretne valakivel találkozni. a családé az elsőbbség, de természetesen jöhet bárki.

Austin: és én! elsőbbséget élvez a La Push-i falka, mivel valakinek nagyon be kellene vallanom, hogy a bevésődésem tárgya a vörös szemű szöszi. egyértelmű konfliktus helyzet, amit bárhogyan lehet kezelni. düh, döbbenet, értetlenség, elfordulás... amit csak akartok.

nagyon várom a péemmeket! ; D


A hozzászólást Austin Divide összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 06 2013, 18:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 26 2013, 21:50


Játszópajti kerestetik!


Csatlakozom az előttem szólókhoz! Játékostárs kerestetik - Page 4 1911684420 
EGY maximum KETTŐ játékom kiadó!
Akit érdekel dobjon meg egy pm-mel! Játékostárs kerestetik - Page 4 3810551594 


Elkeltem, fogságban vagyok Very Happy


A hozzászólást Charlotte Dupont összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 04 2013, 18:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 26 2013, 21:44


Játszópajti kerestetik!


Itt vagyok ragyogok, egy két játékom kiadó (:
Akit érdekel dobjon meg egy pm-mel! Játékostárs kerestetik - Page 4 3810551594 
Vissza az elejére Go down
Damien Brice
Damien Brice
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1682. Aug. 09.

⊿ ÉVEIM :
341

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25 2013, 23:54


Ésss akkor vágjunk bele. Első partnerért sikítok. Lényegében nem ellenkezek, bárki nyugodtan, ha úgy érzi talán megfelelőnek tartana. Nem harapok (; Ha valamelyik félvér sorstársamnak megfelelek az előttem hirdetők közül, akkor dobjatok rám egy üzit (;
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 13 2013, 20:40

Helló! Wink
Eladó, kiadó most... Na nem kell megijedni, nem a szívem, de az első játékom biztosan. Razz Aki tehát szeretne játszani, a változni vágyó, ám önmagát még mindig meg nem hazudtoló jómagammal, nyugodtan vágjon hozzám egy pm-et! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 13 2013, 20:06

Hahó! Very Happy Keresek egy sok szabadidővel rendelkező társat, aki leporolná szegény Ninát a játéktéren. Fajtól, nemtől függetlenül jöhet bárki ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06 2013, 09:35

Halihó ! Smile

Első játékomra keresnék játszótársat. Küldj egy pm-et ha játszanál velem Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 30 2013, 15:34

Halihó!
Első játékomra keresnék egy játszótársat. Kissé dilis vagyok és hangos. Very Happy Küldj egy pm-et ha bevállalsz.
Vissza az elejére Go down
Laura Hardwick
Laura Hardwick
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Aug. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
35

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Oct. 16.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 26 2013, 12:38

Laura Hardwick írta:
Valaki velem? Játékostárs kerestetik - Page 4 1911684420Játékostárs kerestetik - Page 4 1825230738 


Játékostárs kerestetik - Page 4 1370357794  Elkeltem^^ köszönöm <3
A kérdésem újra él Very Happy Egy csillogó szemű, kissé fura leányzó fura adottsággal játszótársat keres Játékostárs kerestetik - Page 4 1911684420 Valamelyik farkas, esetleg? *-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 23 2013, 20:18

Keresem ama jelentkezőt/jelentkezőket, aki/akik hajlandóak lennének velem összefutni Forksban Wink
Vissza az elejére Go down
Laura Hardwick
Laura Hardwick
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Aug. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
35

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Oct. 16.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 09 2013, 16:50

Valaki velem? Játékostárs kerestetik - Page 4 1911684420Játékostárs kerestetik - Page 4 1825230738 


Játékostárs kerestetik - Page 4 1370357794  Elkeltem^^ köszönöm <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-