A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeHétf. Feb. 18 2013, 17:46

Ha valakinek lenne kedve egy ragadozó életmódot folytató félvérrel játszani, az írjon egy Pm-et! Smile

Mindekit szívesen várok, de emberek épségéért felelősséget nem vállalok Cool
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 10 2013, 19:46

Minden játékom áll, szóval keresek egy emberkét/vámpírkát/farkaskát, tök mindegy kit, csak valakit aki nem tűnik el!!!
plspls..irj pm-et! Vevő vagyok mindenre, bármire:)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02 2013, 13:30

Közérdekű közlemény

Szadista törpe egyetlen darab játékot még el bírna viselni, aminek az ára egy Pm Smile

Viszont lennének feltételeim:
Mindenki ismeri Janet - legalább is feltételezem- és gondolom van fogalma arról, hogy ő milyen. A múltbéli játékairól nem igazán tudok, viszont a karakter usert váltott, és én szeretném hűen vinni. Ennek fejében ne nagyon számítsatok kedélyes csevegésre, sem arra, hogy a játék végén LB-k lesznek a karik, vagy hasonlók, mert az irreális lenne. Továbbá, tessék számolni azzal, ha úgy alakul, igenis meg fogja kínozni a másikat persze egyeztetés után... - szóval ha valaki mazochista hajlam rejtőzik szívesen segítek rajta Wink. Nos, ennyi, ja és nem szeretnék sértődést, mert mint mondtam ez a karakter. Smile Nos, ha valakit nem sikerült elriasztanom, akkor várom a Pmet Smile
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 21 2013, 13:12

És újra itt Sad

Szóóóval..... Mind a két karakteremmel Lucy-val és Nessivel is játszótársakat keresek Smile Nyugi egyik karakterem sem harap, szóval bárki jelentkezését szívesen veszem. Ha kellenék valakinek akkor pm-ben visítson és jövök is . Smile

Addig is csókszi
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12 2013, 13:42

Játékostárs kerestetik - Page 6 1825230738 Játékostárs kerestetik - Page 6 1825230738

Lassú reag reagálású farkaslányka játszótársat keres. Tudnivalók rólam: nehezen billenek ki a türelem egyensúlyából, rengeteget beszélek, közöm van a falkához (ám még alig találkoztam a tagokkal, nem ismerem mindegyiket csak látásból). Ezzel nem azt súgom, hogy csak farkasokkal játszanék, de vámpír legyen a talpán, aki elérné, hogy nekiugorjak, velük nem tudnék mit kezdeni, bár amilyen a fogadjisten...
Az emberkarikat nagyon szeretem, de igazából bárkinek szívesen a szolgálatára állok. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05 2013, 14:17

Alison Lockheart írta:
Keresem azt a vámpírt, vérfarkast, embert, félvért vagy akár hibridet, aki elég bátor ahhoz, hogy belevágjon egy játékba velem. Ígérem nem fog unatkozni az illető. Játékostárs kerestetik - Page 6 818411525


ÉN SZERETNÉK LENNI AZ!!:DDDD
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jan. 03 2013, 21:17

Szeretnék keresni egy-két játszótársat majd magamnak! Aki szeretne esetleg velem játszani az akkor keressen fel pm-ben Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jan. 02 2013, 18:04

Jelentkeznék játékra Játékostárs kerestetik - Page 6 3015260037 , jelentkezzetek játszótársnak:
Csak egy PM az ára ^^
Vissza az elejére Go down
Alison Lockheart
Alison Lockheart
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
100

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeVas. Dec. 30 2012, 19:19

Keresem azt a vámpírt, vérfarkast, embert, félvért vagy akár hibridet, aki elég bátor ahhoz, hogy belevágjon egy játékba velem. Ígérem nem fog unatkozni az illető. Játékostárs kerestetik - Page 6 818411525

3X-an is ELKELTEM! Very Happy


A hozzászólást Alison Lockheart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 05 2013, 15:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Austin Divide
Austin Divide
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
104

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jul. 14.

⊿ ÉVEIM :
36

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27 2012, 22:10



tárt karokkal várom első játékom elrablóját, lehetőség szerint falkatag legyen vagy valamilyen emberke! *-*
de ha egy vámpír szeretne újabb ellenséget szerezni, akkor bevállalom őt is ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27 2012, 18:00

Szemét vámpír, volt kalóz, keresi első játszótársát!
Ha jó a türelmed és nincs játékod a másik karakteremmel, jelezz pü-ben! Csak az elsőnek mondok igent Wink
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 14 2012, 16:37

Charlotte Dupont írta:
sziasztok! (:
eladó - kiadó egy/két játékom (:
nem harap a kedves kis félvér Wink

Tűkön ülve várom bárki pm-jét *---------*

Charlie

EGYENLŐRE ELKELTEM (:
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 10 2012, 22:43

Jóóóreggelt így estefelé *-*
A kis pukkancs Hófehérke-imitátor is beállna a sorba, azaz első játékomra lehet licitálni xD Ha érdekel, sikíts rám Very Happy
Bár szuperhallásomnak köszönhetően elég, ha suttogsz, de ezt úgy sem fogja senki elolvasni, olyan pici xD
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 10 2012, 20:57

Hello mindenki Razz
Első játékom eladó. Akit érdekel az ajánlat, az dobjon meg egy PM-mel.Razz
Rachel.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 07 2012, 17:04

Üdv mindenkinek!

Első körben egy Cullen-nel szeretnék játszani, utána bárkivel szívesen Very Happy
Ha valaki ráér a klánból és van is kedve játszani velem, akkor várom a pm-et Smile

Előre is köszi!

Ben
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 06 2012, 17:36

Hejhóó.

Keresek valakit aki elég bátornak érzi magát egy morcos farkaslányhoz. :$
Pm-ben elérhető vagyok.


Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 04 2012, 20:52

sziasztok! (:
eladó - kiadó az elsőt játékom (:
nem harap a kedves kis félvér Wink

ELKELT - ELKELT - ELKELT - ELKELT


A hozzászólást Charlotte Dupont összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 14 2012, 16:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Carlisle Cullen
Carlisle Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
75

⊿ SZÜLINAPOM :
1640. May. 18.

⊿ ÉVEIM :
383

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01 2012, 22:35

Nos, a jó doktor is beáll a sorba, azaz játszótársat keresek. Smile Én tényleg nem harapok! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 25 2012, 18:17

Sziasztok!
Én is beállnék a sorba, azaz játékostársat keresek.
Bárkit érdekel szerény személyem nyugodtan írjon és megbeszélünk mindent.
Előre is köszönöm:
Emily


A hozzászólást Emily Cook összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07 2013, 18:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24 2012, 17:41

Hello! Very Happy

Első játékom kiadó, sőt a második is. Akit érdekelne egy játék velem, dobjon meg egy PM-mel.

Nyugalom, nem harapok… nagyot Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 23 2012, 17:08

Na hello.

Én is játszótársat keresek. Szeretnék végre pörögni Smile
Ha valakit érdekel dobjatok rám egy PM-et Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 20 2012, 09:36

Játszótársat keresek, ha valakinek van kedve esetleg velem játszani írjon rám vagy keressen fel valahogy Wink


Elkeltem többszörösen is ^^


A hozzászólást Dylan Westford összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 25 2012, 18:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Cole Devin
Cole Devin
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Jun. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
56

⊿ SZÜLINAPOM :
1952. Sep. 18.

⊿ ÉVEIM :
71

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeHétf. Nov. 19 2012, 19:34

Kedvet kaptam én is elnézve mennyien pörögtök mostanában Very Happy

Tehát:
Jófiú keres egy játszópartnert, feltéve, ha megfelel, hogy néha eltűnök és nem feltétlen lesz irdatlan iramú a reagolás. Nem harapok, aki szeretne, dobjon meg priváttal.

Cole
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 18 2012, 00:24

Ha már itt vagyok, akkor beállok a sorba. Első játékos társamat keresem. Dobj egy üzit, ha érdekel. Játékostárs kerestetik - Page 6 727661855
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10 2012, 13:33

Sziasztok (: Játszópajti kerestetik (:
Hetente minimum egy reaggal tudok szolgálni. (Ha esetleg az sem megy, igyekszem jelezni)
Remélem valaki majd kedvet kap (:
xoxo Hell
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-