A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Paul Lahote
Paul Lahote
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 12.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
45

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Oct. 04.

⊿ ÉVEIM :
33

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 07 2014, 10:26

Nem tudom, kinek van kedve egy temperamentumos farkashoz, de ha nincs partnered és játszanál, én rendelkezésre állok. Javaslom, oldalcsetben jelezni a nekem küldött pm-t, ugyanis Paul karakteremmel nem biztos, hogy minden nap feljövök. Very Happy Wink

Thx, elkeltem (;
Vissza az elejére Go down
Everleen Spencer
Everleen Spencer
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Nov. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
21

⊿ SZÜLINAPOM :
1994. May. 10.

⊿ ÉVEIM :
29

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 30 2014, 17:15

Sziasztok! Játékostárs kerestetik - Page 3 3622404369

Első játékomhoz keresek vállalkozót, akinek nem gond egy egyszerű, ámde nagyszerű emberlányka, némi talpraesettséggel, kellemmel és egy kis öntelt magabiztossággal. Az én városom Phoenix, de a helyváltoztatás sem okoz gondot, és a játék témájában is rugalmas vagyok, sőt, igazából azt sem bánnám, ha nem aludnék el közben Razz
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 28 2014, 23:07

Édes-kicsi leánykámhoz keresek egy játszótársat, lehetőleg Volterrán kívül, hadd levegőzzön szegényke Very Happy Várom a PM-et *.*
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 17 2014, 19:36

Akinek van kedve egy játékhoz, az bátran keressen fel Pm-ben, bárhol elérhető vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 02 2014, 15:00

Hidegvérű emberke keres játszótársakat első két játékához. Aki érdeklődik, vágjon hozzám egy pm-et. Razz Ja, és lusta voltam kicsicsázni a hozzászólást.
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 27 2014, 14:18

Édes-drága hűséges volturista őrzőleány játszótársat keres, legfőképpen barátokat Smile Nem jó ám magányosan tengődni az örökkévalóságban Volterra falai között Smile
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Játszótársat keresek   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 22 2014, 11:40

Főleg Volterra falain belül, nem szívesen mozdulok ki, hacsak nem parancs kötelez erre Smile Fajmegkötésnek: vagy vámpír, vagy ember Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 22 2014, 01:29


Újabb pajtásokat keresek! Very Happy



Első játékomat már elrabolták, de még maximum két hely kiadó ( mert telhetetlen vagyok XD )! Smile
Főként új, halandó szomszédokat és iskola társakat, új barátnőket, vagy lehetséges jövendőbeli pasi jelöltet keresek, gyors játékra! Very Happy
Ha van kedved hozzá, jelentkezz, ne hagyj magányosan ebben a gonosz, új városkában! Wink Nem jó egyedül üvölteni a Holdat Very Happy

Játékostárs kerestetik - Page 3 3764973026

Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 15 2014, 18:09

Pici félvér játszópajtit keres!
Édes kicsi megtört lelkű félvérke keres viszonylag aranyos játszópajtit, akivel nem kel sem küzdenie, sem balhéznia. A drága megfáradt, nyúzott lányka ígéri, hogy jó lesz és kedves és nagyon várja a jelentkező(ke)t!  Játékostárs kerestetik - Page 3 1911684420
Elsősorban La Push környékén vagy a forksi erdőkben vagyok fellelhető!

Vissza az elejére Go down
Tanya Denali
Tanya Denali
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Dec. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
66

⊿ SZÜLINAPOM :
1000. May. 06.

⊿ ÉVEIM :
1023

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09 2014, 22:59


Hey Darlin'
Megüresedett egy helyem, jobb esetben több is - tehát Tanya Forksban avagy környékén bevállalna egy játékot. A Denali szisztörön kívül játékra lehet vinni Michellet, Josephet vagy Pault - ki hogy bírná a stílusukat, lehet választani. (;
Vissza az elejére Go down
Delia Jayden Sivero
Delia Jayden Sivero
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Jun. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1965. Nov. 05.

⊿ ÉVEIM :
58

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 05 2014, 23:03



Első
játékom elvihető, bár a bátyámnak szántam, de amíg nem tér vissza, miért ne avathatnám fel Deliát?  Szabad vagyok egy játszma erejéig, egy kis izgalmat is becsempészhetünk a dologba, nem muszáj az unalmas "ismerkedős" témát nyögnünk... Keress meg, nagyon, nagyon várom az üzit
 Játékostárs kerestetik - Page 3 2315770589  .  Játékostárs kerestetik - Page 3 2315770589

U.I.: Drina személyében meglett a partnerem^^
D.


Vissza az elejére Go down
Cherie Nightmoore
Cherie Nightmoore
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
103

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04 2014, 15:45

Helló mindenki! Játékostárs kerestetik - Page 3 3392142914

Normális esetben nem írnék ide, inkább megnézném, hogy ki adott fel korábban hirdetést, és annak röptetnék egy postagalambot, de mivel most nem tudom, ki kelt el, ki szabad még - hiszen a legtöbb hirdetés nem épp mostani.
Szóval kezembe veszem a dolgot, és inkább jelzek én is a többiekkel együtt: SZABAD PRÉDA!!! Persze csak játszótársat keresek, a párom már megtaláltam(és itt zárójelben megjegyzem, hogy még mindig keresem új gazdáját.. mmmmm). Lényegében bármiben benne vagyok, ha akad egy kis izgalom, PM-ben tessék sikítani értem a játékért. Játékostárs kerestetik - Page 3 2992250914
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02 2014, 22:28



#friss hús
szép napot vagy estét - ki mikor jár erre!
szóval, én lennék a legújabb elrabolható (hús)darab a piacon, és kézzel-lábbal kapálózom egy játékostársért. legyen az bármiféle szerzet, bár hozzá kell tennem, hogy a vámpírok nem a kedvenceim. apropó, nem vagyok az a nagy csevegő sem. de ettől eltekintve nagyon várom -egy játék erejéig - az elrablómat! *-*


#elkelt
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31 2014, 20:57

Szokás szerint megcsúsztam az idővel, de újra itt vagyok *-*
Szóval, játékra ajánlom mind a négy karakteremet (darabjával egyet merek vállalni kezdésnek) és ezen kívül, ha volt olyan elvetemült user, aki még nem archiváltatta a játékunkat, kérem ő is írjon rám, hátha fel tudom még venni a történet fonalát. Várom mindenki jelentkezését Stefannak pü-ben, akik közül válogatni lehet:

Fiúk:
https://twilight.hungarianforum.com/t947-stefan
https://twilight.hungarianforum.com/t1053-andrea-read - ELVITTÉK
Lányok:
https://twilight.hungarianforum.com/t1299-elisiana-oakley - ELVITTÉK
https://twilight.hungarianforum.com/t1458-christene-casier

Jó nézelődést, érdeklődők Very Happy


A hozzászólást Stefan Basarab összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 10 2014, 17:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 28 2014, 21:47

Ezennel én is piacra dobom magam...persze, csak egy játékra.
Faj, nem, kor nem számít.
Elvárás: Erős idegzet, hogy elviseld változékony, szeszélyes természetem. Smile
Ár: Egy PM...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 11 2014, 12:52

Mivel az egyetlen játékom jelenleg fagy, eljött az ideje, hogy egy másik után nézzek... Tehát, várom a jelentkezőket, bármilyen fajból, a lényeg, hogy aktív játék legyen, és a partner ne tűnjön el Wink
PM-ben ér jelentkezni! Játékostárs kerestetik - Page 3 1637503926


ELKELTEM!
köszi Lucas Játékostárs kerestetik - Page 3 1911684420
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 05 2014, 09:07

Sziasztok! Smile Az első játékom eladó lenne bárki számára, de a farkasoknak csak egyesével, csoportban nem vagyok hajlandó űzni, mert a végén még elvertek.xDDDD Akit érdekelne a kicsit (nagyon) bunkó kicsikém valamilyen formában jelezzen nekem. ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 13 2014, 13:27

FRISS HÚS, FRISS HÚS! *beugrál, lóbálva a kis táblácskáját*
Szóval. Eladó, kiadó most a szívem az első egy egyelőre egyetlen játékom. Nem harapok, semmilyen formában sem, és nyitott vagyok mindenféle ötletre, ami csak jön. :3
Ps.: kezdést nem vállalok, mert nem tudok ^^"
Érdeklődni PM-ben lehet :3
Vissza az elejére Go down
Tanya Denali
Tanya Denali
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Dec. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
66

⊿ SZÜLINAPOM :
1000. May. 06.

⊿ ÉVEIM :
1023

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 04 2014, 12:31


Szeretnék játszani

... valakivel, aki visszarázna a kihagyásom után, bár van egy csomó reagtartozásom, de Tanyát nem akarom elveszíteni a pótlások közepette - ezért kérnék egy társat. Mivel lényegében már majdnem elhagytam Denalit, lehet a színhely Forks is, hiszen ideiglenesen a Cullenek környékén húzom meg magam - hacsak nem múltasat vagy alternatívot szeretne valaki - ugyanis ennek sincs akadálya. Írjatok, jelezzetek bátran Játékostárs kerestetik - Page 3 1911684420


A hozzászólást Tanya Denali összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 09 2014, 22:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 14 2014, 17:38

Világjáró borostyánszemű keresi első játszópartnerét  Játékostárs kerestetik - Page 3 1370357794 
Ha van kedved velem játszani, csak írj egy Pm-et, aztán majd egyeztetünk Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 01 2014, 08:04

Bonjour TAD!

Ha netán valaki nagyon unatkozna és lenne kedve játszani velem, akkor igazán boldog lennék. Ígérem megteszek minden tőlem telhetőt, hogy kedves legyek... mert tudok ám az is lenni... azt hiszem.
Tehát bárki jelentkezését várom! Kikötéseim nincsenek, alkalmazkodóképes vagyok. De azért Pm-ben szóljatok nekem is, hogy tudjam, végre játszhatok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 29 2014, 20:29


Keresem...
Azt a valakit, aki szívesen játszana egy rubinvörös szemű vámpírral. Nem kell félni, nem harapok...Akkorát! Razz Mivel ez lenne a karakterem első játéka, szívesen bonyolódnék játékba mindenféle karakterrel. Legyen bármilyen korú, nemű vagy fajú. Ha érdekellek, csak dobj meg egy pm-el és a többit majd utánna megvitatjuk. Wink


Vissza az elejére Go down
Damien Brice
Damien Brice
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1682. Aug. 09.

⊿ ÉVEIM :
341

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 28 2014, 23:19


Egy félvér játékra hívna
... valakit, aki nem riad el attól, hogy kissé szorongok, kissé zárkózott vagyok a jellemet illetően, de ettől függetlenül biztos, hogy kitalálnánk valamit, hiszen amíg nincs farkas a közelben egy teljesen normális leányzó vagyok, ám nem vagyok válogatós, nem befolyásol sem a faj, sem a nem, csak játszani akarok egy jót^^. Very Happy
Írj PM-et, ötleteljünk Játékostárs kerestetik - Page 3 1911684420
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23 2014, 17:40

Kedves játékostársak,

Vállalkozó szellemű egyént keresek egy nemes cél érdekében. Férjem, Aro, ugyan nem megformálható karakter az oldalon, mégis az alternatív topic-ban szeretnék vele egy játékot lebonyolítani. Amennyiben szívesen formálnád meg a Volturi klán rettegett vámpírját ideiglenes időre, kérlek írj.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 22 2014, 11:20

Nos, nem tudom ki kapható még, s ki nem, de jómagam is játékostársat keresek. Lehet vámpír, ember, farkas, vagy valami egészen más teremtmény, ötleteket is szívesen is fogadok, de ha csak spontán küldesz egy privátot, biztosan kiötlünk valamit. Wink

Köszönöm.


Hivatalosan is elkeltem! Köszönet érte Annának és Vanessának! Wink


A hozzászólást Liam Blaise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 25 2014, 17:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-