A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 my sister and brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: my sister and brother   my sister and brother Icon_minitimeVas. Júl. 07 2013, 16:02

Kathleen Blackwood



1598-ban született egy skóciai kis faluban. Ikertestvére, Nathaniel és egyben a húgom. Keserves életünk volt, melyben elvesztettük a szüleinket, majd egy árvaházba kerültünk, ahonnan végül elhoztam őket, miután nagykorúvá váltam. Úgy ahogy megéltünk, átköltöztünk Angliába. 1618-ban aztán utolért a végzetünk, s egy ismeretlen vámpír átváltoztatott minket. Hetek teltek el, mi együtt maradtunk, és tudatlanul a Szomjnak engedelmeskedve gyilkoltunk. Aztán megjelent Cornelia, ő magyarázott el mindent, majd bejártuk Európát, a Közel-Keletet és végül Amerikába jöttünk. Időközben a testvéreim egymásba szerettek, és elváltak tőlem.
Innentől szabad kezet adok, mert sosem terveztem el, mi lett vele a hosszú évek alatt!




Egy igazi tündér, aki nagyon is hűséges, bár sokszor összevesznek azon Nathaniellel, hogy leplezetlenül és szemérmetlenül flörtöl már férfiakkal, legyen az halandó, vámpír vagy más lény. És bár nem tesz semmit sem, sőt lelkiismeretesen bevall szinte mindig mindent, mégis sok a konfliktus ebből adódóan. Egyébként ragaszkodó, akaratos, olykor túlságosan is makacs.
A vér összeköti velem, bár nem szerette sohasem, ha korlátozni próbáltam. Cornelia kifejezetten ellenszenves volt számára.
Kiegészíteni természetesen lehet, bármivel, de szeretném, ha ez az alap megmaradna!


414 éves ❦ /vega/ragadozó vámpír

Szabad




Nincsenek nagy elvárásaim, igazság szerint, csak az a kérésem, hogy az én előtörténetemhez igazodjon, amíg együtt éltük a mindennapokat. Az avatar alannyal alkuképes vagyok! Egyetlen kötöttsége a karakternek, hogy már van párja, egészen konkrétan a saját testvére, ezt azért vegyük figyelembe!
Ami Kathleent illeti, fajilag bármi lehet a vámpír kategórián belül. Eredetileg ragadozónak gondoltam, de szabad a vásár. ^^





Nathaniel Blackwood



1598-ban született egy skóciai kis faluban. Ikertestvére, Kathleen és egyben az öcsém. Keserves életünk volt, melyben elvesztettük a szüleinket, majd egy árvaházba kerültünk, ahonnan végül elhoztam őket, miután nagykorúvá váltam. Úgy ahogy megéltünk, átköltöztünk Angliába. 1618-ban aztán utolért a végzetünk, s egy ismeretlen vámpír átváltoztatott minket. Hetek teltek el, mi együtt maradtunk, és tudatlanul a Szomjnak engedelmeskedve gyilkoltunk. Aztán megjelent Cornelia, ő magyarázott el mindent, majd bejártuk Európát, a Közel-Keletet és végül Amerikába jöttünk. Időközben a testvéreim egymásba szerettek, és elváltak tőlem.
Innentől szabad kezet adok, mert sosem terveztem el, mi lett vele a hosszú évek alatt!




Eléggé magának való egy alak, soha nem nyugodott bele a ténybe, hogy én idősebb vagyok nála, és ezzel apánk rám hagyta azt a kevés vagyonát, ami volt neki. A végtelenségig szereti Kathleent, soha nem hagyná el, az összes vita ellenére sem, és mindennél jobban félti a lányt. Szerintem a világ legféltékenyebb alakja.
A vér összeköti velem, és ezért nem ölne meg, de rendszeres összeszólalkozásaink voltak a múltban. Cornelia kifejezetten ellenszenves volt számára.
Kiegészíteni természetesen lehet, bármivel, de szeretném, ha ez az alap megmaradna!


414 éves ❦ vega/ragadozó vámpír

Szabad




Nincsenek nagy elvárásaim, igazság szerint, csak az a kérésem, hogy az én előtörténetemhez igazodjon, amíg együtt éltük a mindennapokat. Az avatar alannyal alkuképes vagyok! Egyetlen kötöttsége a karakternek, hogy már van párja, egészen konkrétan a saját testvére, ezt azért vegyük figyelembe!
Nathanielt jobban el tudom képzelni ragadozóként, mint vegetáriánus vámpírként, de ha nagyon szeretnéd, a lehetőséget nem veszem el senkitől! ^^


Vissza az elejére Go down
 

my sister and brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Little sister : Mira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a...-