A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 13 2012, 16:51

Első játékomra várom pm-ben a kedves jelentkezőket. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04 2012, 16:05

Szóval akkor, aki akar játszani velem, lökjön egy pm-et, esetleg ötleteket is szívesen fogadok Razz Wink

Háromszorosan is elkelt vagyok, de ha valaki szeretne játszani, írjon pm-et és beszorítom, amint végeztem egy játékkal... Addig is beírhatom a tervezett játékok közé! Wink


A hozzászólást Jacob Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 07 2012, 12:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 03 2012, 19:58

Egy közel sem veszélyes, zenemániás, gyilkolászásmentes elragadozó vámpír keresi játszótársát. ^^

Egyenlőre bezár a bazár ^^ Smile


A hozzászólást Jin Young Ho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 04 2012, 19:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 03 2012, 14:25

Egy jóképű, jóvágású, visszahúzódó, vérszomjával küszködő "fiatal" "ember" keres játszópajtást magának. Ez pedig nem más mint..... A GYILKOOOOS!! *mennydörgés, villámlás, zuhogó eső *

...

Jaj, és majd elfelejtettem. Én is keresek ám játszótársat!! Wink
ELKELTEM Játékostárs kerestetik - Page 9 565784761


A hozzászólást Jasper W. Hale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 07 2012, 15:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30 2012, 23:18

Na de bogaraim, egyetlen hagymaszáljaim... Miért kell nekem itt mindig tevékenykednem, ha? Egye már meg a nagy Jeti a büszkeségeteket, csináljátok itt nekem a munkát vazzeg Very Happy Na akkor gyermekeim a párok a következők;

Lucinda Elois Blackmoore - Kate Diablo Wayland
Athenodora De La Volterra - Catherine Nightfang
Mary Alice Brandon Cullen - Renesmee Carlie Cullen
Janis Eisenberg - Dexter Aiden
Pandora L. Stam - Isabella Swan
Kim So-Ra - Rebeca S. Wilfred


Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 24 2012, 19:46

Mindenki angyalkája, keresi játszótársát. Smile Aki érez magában egy kis késztetést, hogy játsszon velem az írjon Pm-t és ott megbeszéljük a többit.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 22 2012, 19:23

❧ Hey emberek és egyebek!

Játékaim befagytak > ezután zártam is őket, szóval most újra játékostársat keresek! Játékostárs kerestetik - Page 9 1370357794

• vámpírok előnyben! Razz

• ha kedvet kaptál hozzám, akkor Pü formájában jelezd szívem! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14 2012, 13:17

Na szóval egy játszótársat keresek! Mindenre vevő vagyok, csak had játsszak! Akinek kedve van egy kicsit talán vámpír utáló egyedhez, az csak írjon egy PM.-et és megbeszéljük! Razz

Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 13 2012, 20:57

Hiperaktív vámpírlányka keresi játszótársát! Jelentkezni pm-ben! ^^
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 06 2012, 23:12

Valamelyik családtagommal bevállalnék még egy játékot *.*
Ki kéri Rózit? Hm? *_*

Kétszeresen is elkeltem ^.^
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 03 2012, 20:03

Ártatlan, megszeppent kis indiánlány keresi első játékostársát *_*
Gyertek velem játszaniiiiiiiiiiiiiiiiii *_*
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 03 2012, 19:56

Keresek egy szem játszópajtást. Akinek van kedve dobjon meg egy pm mel Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 03 2012, 11:03

Halihó Smile
Ha érdekel egy szöszi szépség, aki szinte semmit nem tud magáról, mert 16évig hazugságban élt, akkor tessék megdobni egy pm-el Smile Az user kicsit unatkozik Wink És elbírna még egy játékot, vagy kettőt Smile

Csók Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 02 2012, 18:58

Várom első játékomra a jelentkezőket!
Ha kedved van hozzá, írj egy PM-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 25 2011, 16:35

Nos akkor: Kissé antiszoc emberlány vihető egy játékra Smile
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Dec. 23 2011, 18:03

Elbírnék még egy játékkal, ha lenne hozzá partnerem. (: Jelen vagy múlt játékra is kapható vagyok, természetesen ha valaki igényt tartana rám (;
Elkelt (:


A hozzászólást Rosalie L. Hale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 25 2011, 18:03-kor.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Dec. 22 2011, 21:51

Mindenki angyalkája, keresi játszótársát. Smile Aki érez magában egy kis késztetést, hogy játsszon velem az írjon Pm-t és ott megbeszéljük a többit.


A hozzászólást Renesmee Carlie Cullen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 25 2011, 16:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: JÁTÉK!!!!!   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Dec. 22 2011, 01:20

Sziasztok! ^^
Első játékomra keresem partnerem.
Jelentkezés pm-ben
Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeKedd Dec. 20 2011, 21:22

Na keresem első játékostársam! Aki kedvet érezne egy játékhoz VELEM, az küldjön egy PM.-et nekem! Kezdést ha nagyon muszáj vállalok, és lehet néha lassú leszek! :/ Úgyhogy akkor lehet jelentkezni Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 18 2011, 21:44

Én megfelelnék játékostársnak? Nem hiszem, hogy a játékban unatkoznál szóval dobjál csak meg egy Pm-el.
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 18 2011, 18:42

Nos, mivel mindenkit aktív játékon akarok kapni - nem lesz olyan tag, akit elfogadtak és nem játszik Razz - íme a következő játékpárosok;

Jeremy England - Jasmine Mason
(Ezt a párost kötelezem^^)
Athenodora de la Volterra - Esme Cullen
(Szerintem ebből egy jó kis trécselést is ki lehetne hozni Very Happy)
Damien Benac - Angelina Connor
(Úgy is olyan jól kijöttök... Rolling Eyes)
Paul Lahote - Leah Clearwater
(Izgalmat akarok... Problem? Razz)
Alice Cullen - Isabella Cullen Very Happy
(Letárgyalva Wink )

Ha cserét szeretnél küldj PM-et!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 18 2011, 15:16

Első játékom kiadó Razz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 18 2011, 11:41

Első játékomra keresek tettestársat Smile kezdésben nem vagyok valami jó, de ha nagyon muszáj... Very Happy na mindegy, dobálózni lehet pm-ekkel, galampostával, füstjelekkel, morzéval vagy amivel tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 17 2011, 15:04

Melegszívű vámpíranyuka keresi első játékára áldozatát! Smile
Ha épp nincs kivel játszanod, unatkozol, vagy kedved lenne letesztelni Esme-t, dobj meg egy pm-mel! Smile


A hozzászólást Esme Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 09 2012, 18:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitimePént. Dec. 16 2011, 22:00

Első játékom kiadó Razz
Egyelőre kicsit lassú leszek, de 2-3 napon belül biztosan érkezik reag, lehet hogy hamarabb is
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-