A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Várom a megmentőm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rebecca Black
Rebecca Black
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Mar. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
64

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
37

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Várom a megmentőm   Várom a megmentőm Icon_minitimePént. Május 29 2015, 23:14

Kereszt + Vezetéknév
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Adatai
személyes infók

Kora + ne legyél nálam fiatalabb pls
Csoport + hibrid/vámpír/ farkas/ ember vagy ami éppen összejön
Playby + ha nem "helybéli", azaz fórumlakó vagy, akkor Paul Walker illetve Tom Hardy
A kapcsolatunk fajtája +ismeretlen vagy régi barát
Foglalkozása + ?
Városa + Forksban vagy a közelében

amit tudni érdemes
minden, ami fontos a karakterre nézve

Jelleme +Egy életvidám, erős és laza személyre lenne szükségem a személyében, aki képes kizökkenteni a jelenlegi állapotomból. Persze eltökéltségből van bőven, hogy ne jelentsen gondot neki, hiszen végtelenül türelmes fajta, ha úgy látja, hogy megéri a fáradozás. Nem szokása könnyen feladni, bármi legyen is a cél, nagyon kitartó és szenvedélyes, forrófejű, ez (ahogy a legtöbb férfira) jellemző rá. Okos, megvan a magához való esze, az említett forrófejűséget jól kezeli, inkább az a csendes őrült, aki odaszól, ha olyan kedve van, de tűr egy ideig, viszont, ha robban, akkor gondoskodás nélkül mindent ledarál a közelében.
Ha az élettől kapott pofon leteríti képes újra és újra felkelni és megrázni magát, de mély érzésű ember, nem felejt el egyetlen sérelmet sem és mindig megtalálja a módját, hogy egyenlítsen.


Története + Nem tudok dönteni a lehetőségek közül, inkább felvezetem azokat:
- Az első, hogy a múltamból már ismerem a karaktert, ez esetben könnyebb volna valahogy összecsiszolódni.
- A második lehetőség, hogy még nem ismerem, de itt össze kell hozni, hogyan kerüljünk kapcsolatba egymással. Tegyük fel, hogy valamikor, mielőtt férjhez mentem közös művészeti suliba jártunk, a kari viszont hamar rájött, hogy nem neki való, így lelépett, az ismeret viszont így még ha elenyésző is, de kapásból adott. Hogy miért találkoznánk ismét? Az ok lehetne a festészet, hiszen nekem ez a hivatásom, a karakter pedig mozoghatna például olyan hivatásban, ami a művészetből profitál.
- Egy újabb ötletmorzsa, hogy nem festészet a kiindulás, hanem a férjem, Solomon. A karakter az ő egyik jó barátja, és mivel az exem nem akarja aláírni a válási papírokat, talán a karakter eleinte azért sündörögne körülöttem, hogy hasson rám és finoman megpróbáljon visszaterelni Solomonhoz. A bajok pedig ott kezdődnének, amikor ráébred, hogy már nem is akarja, hogy visszamenjek a pasihoz... személy szerint nekem ez jön be a legjobban
de
minden ötletet meghallgatok, minden eshetőség érdekel. Nem feltétlenül kell belekeverni a természetfelettit, bár mivel ismerem a testvérem különös és ijesztő világát, nem ellenkezem, ha a kari túl megy a halandóságon, legalább a Black család az én szálammal sem unatkozna Razz .
Ha már regisztrált karinak tetszene meg az én kis körvonalam, azt sem bánom, csak szeretném végre elindítani a leányzóm valamerre... És ehhez olyan társra van szükségem, akinek van már tapasztalata a karakterek terén,  itt marad és nem hagy el :/ Várom, hátha valaki lesz olyan drága, és alapozhatok rá, ugyanis nem én vagyok a legaktívabb, de kitartásból és az oldalhűségből bármikor vizsgáznék. Várom az üzit, várlak nagyon *-*  

Vissza az elejére Go down
 

Várom a megmentőm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a...-