A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 06 2012, 13:45

Megvallom, nem gondoltam volna, hogy egyhamar ide fogok írni, de hát ez így alakult. Valamifféle fura okból kifolyólag mindig kiszúrom azokat az illetőket, akik nem reagolnak. Na de mindegy, a lényeg ugyanaz. Partnert keresek, lehetőleg olyan írjon aki ha nem is gyakran, de legalább heti egyszer-kétszer fent tud lenni.
Várom a jelentkezőket Cool Remélem nem ijesztettelek el titeket az előbbiekkel?? Wink


Tárgytalan Very Happy


A hozzászólást Grace Seavers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 21 2012, 15:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 04 2012, 21:11

Oké gyermekeim, ideje visszatérnem és aktivizálódnom úgy, ahogyan azt tőlem megszokhattátok. Választási lehetőséget kínálok három karakterem felsoroltatva. Jelzem (aki nem ismerné őket) egyik sem könnyű eset, de érzékeny lelkületű karaktereket sem akarok elriasztani, csupán ne lepődj meg a stílusomon.
Rosalie | Lena | Joseph
Ha szeretnél közülük választhatsz, nem harapok csak kérésre, egy pm az ára és lehet velem egyezkedni. (;
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 04 2012, 19:55

Árverés!! Eladó a legelső játékom. Ha valakit érdekel PM! előre szólok lehet hogy a következő héten kevés reag lesz, de próbálok majd sietni..Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 04 2012, 11:47

Szóval.. Khmm. Very Happy Eladó az első játékom. :yahoo: Akit érdekel dobjon meg egy PM-el. Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27 2012, 23:47

Szívesen bevállalnék EGY darab játékot valakivel.
Elsősorban olyanok jelentkezését várom, akik rendkívül türelmesek lennének velem, mivel lehet, hogy egy héten maximum két reaget fogok tudni írni. Very Happy

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, dobj meg egy PM-mel.


ELKELTEM.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeHétf. Okt. 22 2012, 10:59

*dobpergés* első játékom eladó. bárkivel szívesen játszom, mindössze egy PM-be kerül.Very Happy
Jas.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Okt. 21 2012, 20:19

Kiszeretne a világ legédesebb, legkedvesebb vámpírjával játszani egyet?
Bárki, bármely faj és nem és személyiség...
Ha érdekel dobj meg egy pm-el Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Okt. 14 2012, 13:59

Eladó vagyok 1 db játékra. Very Happy
Jöhet bárki, bármi csak jöjjön valaki. Very Happy
Jelentkezni pm-ben és vagy chaten.


ELKELTEM
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 12 2012, 15:23

első játékom kiadó.
vinni, venni, enni. érdekes plotokkal, főleg.
VOLTURI tagok
és CULLENek előnyben.
csak egy pm.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 16:17

egy bolondos, még az iskola padot koptató ember lányka nagyon-nagyon szeretne játszani egy vámpírral!!
pm, akit érdekel.Very Happy


A hozzászólást Aurora Dale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 17 2012, 00:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeKedd Okt. 02 2012, 12:54

Jacob Black írta:
.: KÖZÉRDEKŰ :.

Arra kérnék mindenkit, aki ebbe a topicba ír, és már elkelt;; húzza ki a jelentkezését, hogy ne zavarjon be senkinek. Így nem fognak rád írni, mikor te már nem tudsz többet vállalni, vagy már elkelt az első játékod, stb. Ezt az egyszerű szabályt mindenki tartsa be! Wink

Más;; Ne féljetek, nem harap az oldalon senki ok nélkül. Mielőtt hirdetést adnál fel, nézelődj kicsit itt, hátha valakin megakad a szemed. Ha továbbra sem találtok partnert egy játék erejéig, újra véletlenszerű összeállítás fog következni!

Jó játékot! Wink

Még mindig él ez a javaslat. És most nézzük miből élünk. Szokás szerint ha látjuk, hogy a játékos keresetlen marad, akkor adunk egy kis löketet...

Renesmee és Godric
Abigail és Grigorij
Hamed és Adelaide


Megvannak a párok, hajrá hajrá^^
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29 2012, 09:32

Egy elbűvölő, mégis bonyolult személyiségű lány keresi játszótársát. Az előttem szólók közül fogalmam sincs, hogy kinek áll még az ajánlata. Szóval, akkor eladó, kiadó egy játékom. Írjatok PM-t. Smile
Mindez addig érvényes, ameddig nem jelzem, hogy már elkeltem. Wink

ELKELTEMVery Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 27 2012, 02:28

Halihooooo^^

Forks legújabb hibridje kettő darab játékot egyelőre bevállal.^^ Ha szeretnél küldj egy pm-et, vagy chat-en elérsz.^^ Játékostárs kerestetik - Page 7 1652498253
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzer. Szept. 26 2012, 21:19

Mindenki angyalkája, keresi játszótársát. Smile Aki érez magában egy kis késztetést arra, hogy játsszon velem, az írjon Pm-t és ott majd megbeszéljük a többit.
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzer. Szept. 12 2012, 18:04

Hello Dear.
Kicsit elszoktam a kegyetlen lánykámtól, szóval egyetlen játékot még bevállalok, csak hogy szinten tartsam a karakterem. Időm elég zsúfolt, tehát lassú reagolást ígérhetek. Ha nem szegtem kedved írj rám, bár ember karakterek vállalják a kockázatot, sőt a farkasok is, de ettől függetlenül nem zárkózom el semelyik fajtól.

Jelszó: szenvedj te is, úgy könnyebb lesz nekem...


meg is lenne, köszi Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeHétf. Szept. 10 2012, 15:35

Oké, tudom, én is ráírhatnék valakire, de nem sietek sehova.
Két játékot vállalok jelenleg. Egyet ezen személyemmel, s egyet Emmett Cullennel. Bárki jelentkezhet, nem vagyok valami válogatós, csak akadjon játszótársam! : D
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 08 2012, 19:37

Hölgyeim!

Örömmel jelentem be, hogy vissza vagyok térve Smile Egy hölgyet keresnék játékra (egyelőre próbálok visszarázódni és nem elúszni), aki nem bánja, ha kicsit hosszú reakcióidejű a partnere. Cserében móka és kacagás a tarsolyomban és egyéb finomságok, igény és gusztus szerint Wink


A hozzászólást Templeton Grey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 13 2012, 13:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 08 2012, 14:15

Újracsak meghirdetném játékra Grigorijt, esetlet tetszés szerint Hamed Namar-t. Grigorijjal behalt egy játékom, Hameddel pedig -bár itt jelentkeztem meghirdetett játékra - nem kapok választ.... Ennyire nem lennék kelendő? Smile
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 07 2012, 13:29

Cain Maxwell írta:


Helló. Mielőtt rátörnék bárkire megadom a lehetőséget s itt jelentem be, hogy felavatnám kissé bonyolult karakteremet. Tehát:
ELSŐ JÁTÉKOM ELADÓ, KIADÓ, VIHETŐ.

- választhatsz melyik énemet akarod, ha nem tudsz dönteni majd én kisorsolom melléd a nyertest, de gondold meg :"D
-a reagjaim többnyire nem lesznek gyorsak, tehát lehet, hogy nem tudok azonnal válaszolni. Szoknom kell a karit és jól ki akarom építeni, de igyekszem kárpótolni majd.

Náá, Cain, én le is csapok a játékodra, és hát természetesen azt az éned vinném, aki nem emlékszik a múltjára. Játékostárs kerestetik - Page 7 1370357794
Vissza az elejére Go down
Natalie Keller
Natalie Keller
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Aug. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
184

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 01.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 06 2012, 19:26



Helló. Mielőtt rátörnék bárkire megadom a lehetőséget s itt jelentem be, hogy felavatnám kissé bonyolult karakteremet. Tehát:
ELSŐ JÁTÉKOM ELADÓ, KIADÓ, VIHETŐ.

- választhatsz melyik énemet akarod, ha nem tudsz dönteni majd én kisorsolom melléd a nyertest, de gondold meg :"D
-a reagjaim többnyire nem lesznek gyorsak, tehát lehet, hogy nem tudok azonnal válaszolni. Szoknom kell a karit és jól ki akarom építeni, de igyekszem kárpótolni majd.


Mary Alice személyében elkelt *-*


A hozzászólást Cain Maxwell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 08 2012, 11:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzer. Szept. 05 2012, 15:53

No, akkor... Játékostárs kerestetik - Page 7 1370357794
Nézegettem itt kinek van szüksége játszópajtásra, de olyan is akad, aki már elkelt, és még ott a hirdetése. Őket megkérném arra, hogy húzzák át, töröljék, vagy jelezzék, hogy az már nem aktuális! : ))

Mivel így nem tudom, kinek kell játszótárs, és kinek nem;; Akárki írhat, szívesen játszok vele, és megoldjuk, hogy még közös beszédtéma is legyen. Csak bátran írjatok, egy játékot vállalok jelenleg, de az se bánom, ha abból kettő lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Aug. 25 2012, 20:06

Keresnék valakit játszani :DDDD
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 10:25

Továbbra is játszótársat keresnék Smile
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeVas. Aug. 12 2012, 17:31

Helló mindenki!

Jelentem lenne egy eladó játékom. Úgyhogy akit érdekelne egy játék velem, az nyugodtam írjon rám, és akkor minden további dolgot megbeszélünk Pm-ben! Smile

XoXo Nessi
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitimeKedd Júl. 24 2012, 20:59

Hahóó, egy játékom felszabadult, tehát ha szeretnél keress meg nyugodtan és játszunk, faj, nem, ilyesmi mindegy, egy a lényeg izgis legyen, volturi is jöhet.(:


Elkeltem ismételten!(:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-