A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeHétf. Júl. 23 2012, 20:21

„A legjobbak is hazudnak, olykor szóval, olykor tettel, s igen gyakran élvezettel.”

Nos, eladó az első játékom! A jelentkezőket várom PM-ben!

Nyugalom, harapni nem harapok...
(Annál sokkal rosszabbat teszek! Wink)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 20 2012, 19:43

Még mindig keresem azt az embert, aki elbírna velem egy játékot Smile

KÉTSZERESEN IS ELKELTEM *.*
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 20 2012, 18:43

Nos, szívesen elveszíteném a játékszüzességem itt Smile Tapasztalt, türelmes, segítőkész játékost keresek Smile Bárhol, bármit, bármikor, szekálást jól bíró vega vámpírok előnyben Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 20 2012, 16:47

Nos játékostársat keresek. Rolling Eyes Aki szívesen játszana velem vagy Jeremayah Bess-el (alterego) az bátran írjon nekem egy PÜ-t. Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07 2012, 11:04

Izgalmas első játékom céljából játszópartnert keresek. Smile
Inkább farkasok előnyben, de bárkivel szívesen játszok, ha nem is most, a jövőben biztosan!

Egy pü és mehet a móka! Very Happy


Elkelt, köszönöm!


A hozzászólást Ethan Skah Rhoden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 14 2012, 08:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 01 2012, 11:00

a világ bármely pontján.
bárkivel.
bármikor.
pü. (:


A hozzászólást Heidi Volturi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 12 2012, 19:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jún. 23 2012, 22:26

Okké, keresem a játékostársam egy játékra, bárkivel, bármire és bárhová. Nyitott vagyok, nah. x3
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 19:15

valaki játszik velem?

farkasok előnyben, de nem válogatok Smile
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Május 25 2012, 14:06

Haliho! Egyik játékom kiadó. Ára: egy pm:)


Elkeltem:)


A hozzászólást Isabella M. Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 31 2012, 22:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 22 2012, 18:01

Juhhúúú! Elrabolható vagyok egy játékra, ki akar Mirával összefutni? bounce

Cara személyében első játékom elkelt és a bálon is aktívkodom két személy társaságában is, tehát egyelőre köszönöm, elkeltem^^


A hozzászólást Mira Kenward összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 28 2012, 22:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 20 2012, 18:19

.: KÖZÉRDEKŰ :.

Arra kérnék mindenkit, aki ebbe a topicba ír, és már elkelt;; húzza ki a jelentkezését, hogy ne zavarjon be senkinek. Így nem fognak rád írni, mikor te már nem tudsz többet vállalni, vagy már elkelt az első játékod, stb. Ezt az egyszerű szabályt mindenki tartsa be! Wink

Más;; Ne féljetek, nem harap az oldalon senki ok nélkül. Mielőtt hirdetést adnál fel, nézelődj kicsit itt, hátha valakin megakad a szemed. Ha továbbra sem találtok partnert egy játék erejéig, újra véletlenszerű összeállítás fog következni!

Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 29 2012, 15:28

Hello, hello!
Cullen anyátoknak is szüksége lenne egy partira. Very Happy Akinek idejéből kitelik, s eltűri, ha szeretettel folytogatják, nyugodtan dobjon egy pm-et. Kivétel nélkül mindenkivel szóba állok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26 2012, 18:22

nos, első játékom eladó! Very Happy
bárkivel szívesen játszom, és meg kell jegyeznem, nem túl közelről, de ismerem a Culleneket, a la push-i falkát, és a Volturit is. örülnék, ha valaki kedvet kapna hozzám Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18 2012, 23:01

Én sem írok másért ide, mint az előttem lévők! Első játékomat ezer örömmel ígérem oda bárkinek, aki hajlandó egy visszafogott, de mindenre készen álló félvérrel elmulatni a drága idejét. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 15 2012, 22:24

No, skacok... láttam, néhányan túlságosan is unatkoztok, és valami oknál fogva nem írtok egymásnak. Úgy gondoltam, hát kézbe veszem az ügyet, és véletlenszerűen összeválogatlak benneteket. Akit kihagytam, vessen magára, és írjon rá valakire! Wink Very Happy

Laella Blake - Cynthia D. Russel

Lucy Hastings - Lou Kinipski

Alexander Morgan - Rachel Black

Shane T. Darwick - Edward Cullen

Dobjatok egymásra egy pm-et, és beszéljétek meg a dolgot. Jó játékot! (:
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 01 2012, 21:28

Csókolom!
Aki kedvet érez engem is zaklathat játékügyben. Írj rám nyugodtan és megbeszéljük Wink


Bella, Renesmee, Peeta és Shane személyében rögtön akadt játékostárs, köszönöm Smile


A hozzászólást Edward Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 16 2012, 13:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Márc. 31 2012, 21:41

Na gyerekek Lucy is visszatért Very Happy Most már csak játszani kellene. Szóval akit érdekel a dolog az nyugodtan csak írjon egy Pü-t és majd megbeszéljük a többit akkor. Nyugi nem harapok Wink

XoXo Lucy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Márc. 31 2012, 11:06

Nem tudom annó kinek ígértem játékot (usernek kihagy az agya), de a Cullenek legszebbje most beáll a sorba és lehet nyúzni játékkal.
Küldj pm-et és meglátod nem harapok Wink
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Márc. 30 2012, 16:35

Mivel két játékomból egyetlen aktív szívesen szolgálatára lennék bárkinek "pár" poszt erejéig. Smile Ha szimpatikusnak találsz pm-ben várom jelentkezésed.
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25 2012, 18:06

Nos, szíves örömest játszanék is, ha esetleg van olyan bátor jelentkező, aki megjelenik Olaszországban Volterra környékén. Vámpír, ember, vérfarkas, félvér... bármi megfelel, csak ne akarjon megölni, ha ez lehetséges! Very Happy
PM-ben várom a jelentkezőket! ^^
Vissza az elejére Go down
Shane T. Darwick
Shane T. Darwick
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Jan. 19.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1812. May. 26.

⊿ ÉVEIM :
211

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 19 2012, 11:53

A nagy, gonosz farkas visszatért, és játszótársat keres! Very Happy Aki úgy érzi, nem esik nehezére, ha kap pár "kedves bókot" tőlem, az nyugodtan jelentkezzen, két játékot vállalok el jelenleg, de felírlak a listámra ha betelik a naptáram! Wink
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Márc. 17 2012, 20:27

Köhöhömm. Nos, jelenleg a négyből kettő játékom aktív, tehát lassan de biztosan elbírok még kettővel. Aki úgy érzi vevő rám, az jelentkezzen bátran (; nem harapok csak kérésre, viszont inkább vámpírok és vérfarkasok vannak nálam előnyben, mivel az emberekkel csak kajálás közben foglalkozom, de ha tudsz egy elég jó indokot hát hajrá Wink

Játékostárs kerestetik - Page 8 3446423981
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 05 2012, 14:41

Hát jó... legyen...
Mostantól én is várom a PM-eket a játékokkal kapcsolatba (:
de figyelmeztetlek...!
Te kezdesz Wink
Vissza az elejére Go down
Alec Volturi
Alec Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 11.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
129

⊿ SZÜLINAPOM :
0800. Jun. 18.

⊿ ÉVEIM :
1223

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimePént. Feb. 24 2012, 10:25

Üdvözletem!
Játékostársat keresek, lehetőleg volterrai helyszínhez. Nem harapok (nagyot és azt is csak kérésre). Smile


köszönöm, elkelt
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitimeHétf. Feb. 13 2012, 23:55

Keresem azt a nyitott, bevállalós hölgyet, aki elvinné Tempet első játékára.
Amit nyújtani tudok: egy humoros, kedves, sármos, okos, szerény, művelt és maximálisan megbízható férfiú társasága:)

jelentkezni pm-ben
jelige: Túlzások királya :king:


Elkeltem hölgyeim, köszönöm az érdeklődést Játékostárs kerestetik - Page 8 2552249466
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-