A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Teremtő és bátyó kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Teremtő és bátyó kerestetik   Teremtő és bátyó kerestetik Icon_minitimePént. Jún. 28 2013, 22:55

Richard Fischer


A névből már világos lehet, hogy ő a bátyám, akiről az átváltozásunk óta semmit nem hallottam, de nem adom fel, addig fogom keresni, amíg meg nem találom. A történetét nem akarom megszabni annyira, viszont a kapcsolatunkról megejtek néhány szót. Meg volt köztünk a testvéri kötelék, és úgy figyelt rám, mintha a szeme fénye lennék - persze ez kölcsönös volt. Mindig megvédett engem... Akármikor számíthattam rá, ha valami bajom volt, rögtön ott volt, leste minden kívánságomat, mondhatni a tenyerén hordozott... Nagyon szerettük egymást. Mindennél jobban szeretném újra látni, és remélem ez egyszer meg is fog történni.
Miután átváltoztunk, ő egyedül nekivágott a nagyvilágnak.  Szinte az összes országot bejárta, most pedig Forks a következő úti célja, de még nem tudja, hogy mi vár rá itt...



Még az emberi életében elég makacs volt. Amit akart, elért, akárcsak én. Ha arról volt szó, hogy a szeretteit kellett védeni, akkor bármi áron, de megmutatta, hogy mire képes értük. Szeretetteljes volt, ha valaki közel állt a szívéhez, akkor arra úgy vigyázott, mint egy hímes tojásra. Nem tudom, hogy megtartotta-e ezeket a tulajdonságokat, miután vámpír lett, vagy egy teljesen új egyéniséget faragott magából. Ezt a megalkotóra bízom. : )


59 éves (látszólag 23) ❦ vegetáriánus vámpír

Szabad



A play by-nak Keegan Allen-t gondoltam, de ha van valami más ötleted, nyugodtan írj rám, mert nem akarom, hogy ezen múljon. (: Nagyon-nagyon-nagyon nagy szükségem lenne rá, már egy csomó ötletem van hozzá. Örülnék, ha valaki megalkotná nekem. Teremtő és bátyó kerestetik 1370357794Teremtő és bátyó kerestetik 1911684420






Chantal Darnell


Ő az, aki átváltoztatott engem, és a bátyámat. Nem tudok róla semmit, csak azt, hogy bármi áron, de meg fogom őt találni.
Még 1875-ben született, egy nemesi család egyetlen gyermekeként. 23 évesen tudta meg, hogy létezik a természetfeletti világ, és minden áron vámpír akart lenni. Volt egy vérszívó ismerőse, és őt nyaggatta folyamatosan, hogy változtassa át. Pár hónap múlva ez meg is történt, és Chantalnak egy álma vált valóra. Minden előnyét kiélvezte a vámpírlétnek, és emberi vérrel táplálkozott, de ezt a szokását még ma sem hagyta el. A világ minden táján járt, és random változtatott embereket vámpírrá - ebbe a csapdába estem bele én is, a bátyámmal együtt.
A többi dolgot a megalkotóra bízom. (:



Elég akaratos, megszerzi amit akar, akár még erőszakhoz is folyamodik, ha úgy alakul. Magabiztos, és könyörtelen. Nem érez bűntudatot a sok gyilkolás és átváltoztatás miatt. Erősnek mutatja magát, mert nem akarja felfedni az érzéseit az embereknek. Mert elrejti a fájdalmait, és azt, hogy egyedül érzi magát. Nincsen családja, és a barátai is kezdenek elpártolni mellőle.


138 éves (látszólag 25) ❦ ragadozó vámpír

Szabad



Pb-nek Ian Bohen-t gondoltam, de úgy, mint az előzőnél, nála is alkuképes vagyok. Szeretném, ha a továbbiakban eléggé 'forró' kapcsolat alakulna ki köztük, de egyáltalán nem az olyan tipikus rózsaszín felhős, habos-babos, így szeretlek, úgy szeretlek kapcsolatra gondoltam. Ha érdekel, a továbbiakat pm-ben leírom. :DVárom őt is, minél hamarabb! *_*


Vissza az elejére Go down
 

Teremtő és bátyó kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Játékostárs kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-