A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

  I found a reason for me to change who I used to be...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Everleen Spencer
Everleen Spencer
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Nov. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
21

⊿ SZÜLINAPOM :
1994. May. 10.

⊿ ÉVEIM :
29

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: I found a reason for me to change who I used to be...    I found a reason for me to change who I used to be... Icon_minitimeSzomb. Feb. 14 2015, 17:47

T(aylor) Messer
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Személyes
adatai

KORA ✥ 20
CSOPORT ✥ ember
PLAYBY ✥ Holland Rhoden
A KAPCSOLATUNK ✥ barát
FOGLALKOZÁSA ✥ főiskolás
VÁROSA ✥ Phoenix
HOZZÁ KÖTHETŐ KARAKTEREK ✥ csak én, de nagyon   I found a reason for me to change who I used to be... 1370357794

amit tudni érdemes
az életéről, jellemvonásairól

Tay olyan lány, aki rendszerint vonzza a bajt. Nincs jó családi háttere, rég nem lakik már otthon, a bérelt kis lakásának árával pedig általában tartozik a főbérlőnek, mert hiába dolgozik éjjel nappal a fősuli mellett, a pénz a különböző tudatmódosítókra megy el, amelyeket tőlem vásárol. Én vagyok a dílere, mellesleg a legjobb barátnője, de ha többre vagy kíváncsi: az előtörténetemben mindent megtalálsz.
Az aviból nem szívesen engednék, de természetesen beszélhetünk váltásról :3 Dobj egy pm-et, ha érdekel a csajszi   I found a reason for me to change who I used to be... 1111817825  



Ewan Mercer
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Személyes
adatai

KORA ✥ 27
CSOPORT ✥ ember
PLAYBY ✥ Matt Lanter
A KAPCSOLATUNK ✥ jó kérdés
FOGLALKOZÁSA ✥ testőr
VÁROSA ✥ Phoenix
HOZZÁ KÖTHETŐ KARAKTEREK ✥ csak én, de nagyon   I found a reason for me to change who I used to be... 1370357794

amit tudni érdemes
az életéről, jellemvonásairól

Ewan régóta nem a tisztességes, legális életben tevékenykedik, de nagyon élvezi ezt az életformát. A pénz és az izgalom elvette az eszét, nem akar változtatni semmin, köszöni szépen tökéletesen megvan úgy, ahogy. Jack Spencer keze alá tartozik, aki az állam egyik legbefolyásosabb üzletembere. Ewan behajtással, megfélemlítéssel foglalkozott, nem ment a főnök családja közelébe, viszont Jack az új üzlete miatt úgy gondolja, a felesége és lánya mellé is kioszt egy-egy testőrt. Everleen még nem tudja, mi vár rá, habár hozzászokott az apja "heppjeihez", Ewannak pedig fogalma sincs, mit kezdjen egy nyafka és hisztis, éretlen lánnyal...
Légyszi, légyszi, ígérem nem fogsz unatkozni Razz

Vissza az elejére Go down
Everleen Spencer
Everleen Spencer
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Nov. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
21

⊿ SZÜLINAPOM :
1994. May. 10.

⊿ ÉVEIM :
29

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: I found a reason for me to change who I used to be...    I found a reason for me to change who I used to be... Icon_minitimeVas. Nov. 30 2014, 17:43

Gondoltam egy nagyot, de a világért sem akarok senkit magamra haragítani, csak egy lehetőséget vetítek elő, mi lenne, ha... A Staff pedig áldását adta, de nem kötelező, csak ha Quil usere is beleegyezik.
Jared is hirdette, hátha hamar megcsinálják, ha ennyien várják őt <3


Quil Ateara
farkas, Tyler Posey
és megérkezett!




Ezelőtt nem ismertük egymást, mindössze egyszer láttalak, azóta viszont másra sem tudok gondolni, csak arra a bizonyos napra és azokra a gyorsan pörgő pillanatokra, amikor megmentetted az életem. Kedves ismeretlen, fel sem foghattam, mi történik velem, a jéghideg karok a földre löktek, erőtlen voltam, hogy eltaszítsam magamtól, de ha nem vagy, én sem léteznék. Oldalra feszítették a fejem, így pillantottalak meg, felkiáltottál, hogy eltereld a támadó figyelmét, de a következő pillanatban... Nem tudom, hihetek e az elmémnek, vagy csupán a képzeletem játszott velem, de esküszöm, olyat láttam, ami képtelenség lenne. Nem értem, hogyan változtál valami hihetetlenné, és miért nem fogott a pengém a férfin, aki meg akart harapni. Összezavarodott lettem, keresem az okokat, az igazságot, és addig nem nyugszom, míg meg nem talállak.
Tudom, hogy Quil hivatalosan bevésődött formában szerepel, de mi van, ha a lenyomata nem szerelmi lenyomat? Ha a karakter megalkotásra kerül, nyilván nem kötelezem rá, csak egy opciót kínálok. :3



A hozzászólást Everleen Spencer összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 24 2015, 20:33-kor.
Vissza az elejére Go down
 

I found a reason for me to change who I used to be...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a...-