A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Renata Volturi
Renata Volturi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
83

⊿ SZÜLINAPOM :
1516. Jun. 01.

⊿ ÉVEIM :
507

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 15 2014, 13:04

Sziasztok! <3
Tudom, tudom... mostanában nem igazán lehetett sűrűn látni itt engem, amit nagyon sajnálok, de egyszerűen minden a feje tetejére állt, és egy perc nyugtom sem volt, ráadásul pénteken volt a ballagásom, és az utolsó hetekben kellett megszervezni az egészet. Igaz, a ballagáson már túl vagyok, de a jövő héten hétfőtől szombatig egyáltalán nem tudok még fel se nézni, mert elutazunk, és a térerő is kétséges (f**k). De ígérem utána a tiétek vagyok egész nyáron, és bepótolom a tartozásaimat is majd. <3
Imádok mindenkit, jók legyetek a jövőhéten,
Rena, Bella, Victoria, Wayne, Kevin.  Nem leszek elérhető... - Page 3 1370357794 Nem leszek elérhető... - Page 3 2369310412 Nem leszek elérhető... - Page 3 2369310412 Nem leszek elérhető... - Page 3 2369310412 
(Rozál neked meg nyalom a maknumodat)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimePént. Május 30 2014, 08:04


Sziasztok!

Nem fogtok szeretni. Nagyon nem...
De lényeg a lényeg: kikapcsolták a netünket tegnap előtt, most is suliból vagyok, úgyhogy nem tudok jönni x ideig, talán egész nyáron... Sad attól függ, mikor tudjuk kifizetni a visszakapcsolást. >___< Ne haragudjatok rám, ne mondjatok le rólam, de majd igyekszem visszatérni, lehető leghamarabb!
Ne haragudjatok rám ti, akikkel játszom: az imprintem, Andrew, Chris és Damien! >____< de komolyan... Sad
És ez vonatkozik Mackennára meg Dorianre, és Kirus, Mackenna bocsánatot kér tőled a játék miatt! Sad
Csókoltatlak benneteket! <33  Nem leszek elérhető... - Page 3 2369310412  Nem leszek elérhető... - Page 3 2369310412 
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 28 2014, 14:18

Sziasztok!
Mélységesen szégyellem magam a kimaradásért, tényleg... Az ok magánjellegű, az adminok tudnak róla, de nem akarom, hogy azt higyjétek lusta vagyok feljárni. Összejött ez-az, elég komoly, de igyekszem kikecmeregni belőle és visszatérni. A két játékostársamnak üzenem, hogy ne mondjanak le rólam! Isabellem, Scott bolhás: megköszönöm a megértéseteket így előre is, és remélhetőleg hamar meg tudom majd hálálni nektek.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 25 2014, 00:09



Nem szeretek ide írni, de...
... kénytelen vagyok rá. Azt hittem kevesebb problémát fog okozni, s bevallom, elakadásaim közepette elfelejtettem bejelenteni, de egy időre /bizonytalan időre/ reagokra ne számoljatok a 10 kicsi ördögömtől. Itt vagyok, admini teendőimet továbbra is el fogom látni, s a posztok írásán, no meg a chat mellőzésén kívül nem érzitek meg a távollétemet. A többséget tájékoztattam pm formájában a kényszerpihenőmről, aki kimaradt, attól elnézést kérek.

Ti viszont reagojatok helyettem is, legyetek jók és rosszak;
Rosalie és a többiek  Nem leszek elérhető... - Page 3 2552249466 
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 17 2014, 19:25

Eddig azt hittem, a hiányzásom átmeneti, de úgy tűnik, el kell ismernem, hogy az egyetem kifogott rajtam. Szóval hivatalosan is jelentem, hogy userileg a vizsga időszak végéig, vagyis július első hetéig egészen biztosan nem leszek elérhető.
Érvényes ez rájuk: Stefan Basarab, Andrea Read, Christene Casier
mindenkinek köszönöm a megértést!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 25 2014, 14:27

Ez több, mint kellemetlen, hogy épp hogy megérkeztem, de máris ide írok, de hát nem illendő dolog egy szó nélkül eltűnni... Szóval hát, megfosztottak az internetemtől - május 5-én lesz csak újra, és én is csak akkor tűnök fel majd újra ő.ő
Elnézést kérek mindenkitől, satöbbi, satöbbi, majd jövök, addig is ügyesek legyetek.
Csók.
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 20 2014, 20:26



sziasztok!

bocsánat, hogy mostanában lassan mennek a dolgok, de a gépem még nincsen meg, és szombaton nyelvvizsgám is lesz, úgyhogy a következő két nap teljesen ki fog esni.
igyekszem vissza hozzátok!

millió puszi,
Vitalia és a többiek;;
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 12 2014, 09:55

Sziasztok!

Ezen a héten pénteken és jövőhét szerdán vizsgázom idegenvezetésből, ezért ez a nagy inaktivitás. Szerdán miután levizsgáztam már gyártani fogom a postokat, viszont előtte muszáj a nap minden percében magolnom.

Sietek vissza!
Lottie, Hell, Mason & Xav...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 02 2014, 17:16

Sziasztok!

Nem leszek elérhető jövő héten, de igyekszem vissza hozzátok, s újult erővel vetem bele magam a játékba. Smile Addig is, jók legyetek. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15 2014, 21:08



na, szóval...
a gépem újra beadta a kulcsot, ráadásul nem is akárhogy. kérdés egyáltalán, hogy helyre lehet-e hozni. jó hír, hogy nem vagyok teljes meglőve, viszont csak nagyon lassacskán fogok tudni írni reagokat. ennek még plusz az is az oka, hogy vészesen kezd közelíteni az a fránya érettségi, amire nem ártana készülgetnem is.
úgyhogy lassan, de biztosan igyekszem mindenfelé válaszolni, és imádkozom, hogy a gépem is helyre álljon minél előbb.

addig is cuppanós mindenkinek! és ne haragudjatok!  
Embarassed Embarassed Nem leszek elérhető... - Page 3 2130887623 
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 05 2014, 08:52

Utálok ide írni, de...
A gépem teljesen megadta magát, így nem leszek elérhető, méghozzá határozatlan ideig. Ez annyit jelent, hogy minden problémával Alice-t kell zargatnotok, nekem hiába írtok, még feljárni sem tudok, sem fellesni, sem más módon a fórum közelébe jutni. A játékostársaktól elnézést kérek, nagyon igyekszem megoldani a gépproblémát. Legyetek jók, reagoljatok sokat, gondoljatok rám néha. Ölelek és csókolok mindenkit;;
Rosalie és összes multija
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 14 2014, 12:33

Hello!
Nos, nincs sok játékom, igyekeztem még a vizsga időszakom előtt zárni, amit lehetett, ennek ellenére most már biztos, hogy nagyjából két hétig meghalni sem lesz időm, így nagyon kevés esély van arra, hogy bárkinek is írni tudok. Utána február elejétől/közepétől, ha elhúzódnak a dolgok, már leszek, addig azonban senki ne várjon tőlem túl nagy aktivitást.
Üdv: Stefan, Andrea, Elisiana, Christene
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 09 2014, 16:17


Sziasztok!

Megint beírom magam ebbe a topicba, mert kényszerszabadságra megyek, ismeretlen ideig; fogalmam sincs, mikor jövök, MÁR HA jövök, de igyekszem jönni, csak hát, ez függ az atyai jóindulattól. Ne haragudjon az, akinek játékot ígértem/ akivel játszom, de majd igyekszem pótolni, ha sikerül. Ha meg nem... húzzatok le a budin.
Forró cuppantós csók Sonjustól, és suta ölelés a többi sráctól, ja meg én is csimpizek: Dorian
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 06 2014, 20:52

Halihó skacok! Nem leszek elérhető... - Page 3 1637503926

Nem kell megijedni, csak erre a hétre szeretném kiírni magam. Ugyan előfordulok majd a fórumon, és az sincs kizárva, hogy postolni fogok (bár erre inkább biztonság kedvéért ne számítsatok), de mégis inkább az inaktívabb kategóriába leszel besorolandó, mint az aktívba. Kedd-szerda-csütörtököm nagyon húzós lesz, pénteken meg majd valószínűleg sokáig alszom, délután pedig nem leszek már itthon, szombaton egész nap nem leszek, s majd valamikor vasárnap toppanok be várhatólag délelőtt. Addig is türelmét kérem annak, akinek lógok reaggal, pm-ben mindenesetre mindenki elér. Nem leszek elérhető... - Page 3 3007467540 

Jacob, és a sokszoros csipet-csapat. Nem leszek elérhető... - Page 3 3392142914 
Vissza az elejére Go down
Rachel Black
Rachel Black
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 26.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
27

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
37

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 05 2014, 15:23

Hey sweethearts.♥️
Igen, még én is felbukkanok itt néhanapján... Valóban eltűntem az utóbbi időben, és utólag is elnézést azoktól, akik rám várnak, Becca babe, Paul honey.. Tényleg nem volt tervezve, de szarul alakulnak a dolgaim, nem csak egyszer vagy kétszer, hanem egy ideje már folyamatában. Ezért egy ideig nem leszek elérhető. Igen, még mindig nem.. Konkrét időpontot nem tudok mondani, a visszatérésemre vonatkozóan, de megteszem azt, ami tőlem telik.
Nem hagyok itt senkit, csak egy kis nyugira lenne szükségem ahhoz, hogy összekapjam magam. Az viszont pont most nincs az életemben, szóval még egy kis türelemre kérlek benneteket.
Azt sem ígérem, hogy menet közben szórom majd a reagokat, de egyet-egyet igyekszek bepótolni.
Kitartás.. aztán tessék vigyázni magatokra amíg nincs dokinénitek..Wink

xoxo
Rachel&Leah
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 11 2013, 17:31

Ladies and Gentlemen, other creatures...
Az a helyzet, hogy holnap -azaz csütörtökön- szinte biztos vagyok benne, hogy nem leszek elérhető, s talán még pénteken sem, attól függ miként alakulnak a magánügyeim. Nincs semmi gond, sőt, a párommal lehetek végre, és mivel nagyon rám fér, muszáj megragadnom az alkalmat, hogy végre lazítsak egy kicsit. Ez az oka, hogy kivonom magam a forgalomból, legutóbbi bejegyzésem szerencsére semmisnek mondható, így aztán hétvégén már leszek és állok rendelkezésetekre mind a tíz személyiségemmel, addig viszont szerény személyemet bizony nélkülöznötök kell. Legyetek jók, reagoljatok sokat, hogy büszke legyek rátok Wink

Joseph szólt sokadmagával. Nem leszek elérhető... - Page 3 3550678770
Vissza az elejére Go down
Renata Volturi
Renata Volturi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
83

⊿ SZÜLINAPOM :
1516. Jun. 01.

⊿ ÉVEIM :
507

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 08 2013, 19:23

Sziasztok! (:
Próbáltam ezt minél több ideig húzni, de mivel már így is alig maradt bőr a képemen, muszáj vagyok ide írni.
Egy hónapom van arra, hogy okos legyek. Szóval tanulok, tanulok, és lassan már álmomban is vagy angolul beszélek, vagy pedig matekfeladatokat oldok meg, és mivel elég sok tartozásom van - ami miatt mindenkitől nagyon nagyon bocsánat -, ezek miatt is idegeskedek. Szóval próbálom úgy rendezni a dolgaimat, hogy tudjak valamit irkálni, de pff... néha a gépet sem kapcsolom be, annyira hulla vagyok., ráadásul vihar van éppen a paradicsomban, és ez is leszív. : (
Moderátorként megpróbálom kihozni magamból a maxot, itt vagyok azért nektek, csak nem 100%-osan. <3

Ölel csókol mindenkit:
Renata, Bella, Kevin, Victoria, Wayne.
Nem leszek elérhető... - Page 3 475606016 
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 08 2013, 11:55

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy beírom magam, de egyszerűen nem tudok már mit kezdeni a helyzettel. A magánéletemben is csúnyán összejöttek dolgok, az idegeim tropák, és a fejem is állandóan fáj. Ha tehetném, folyton csak aludnék, így hétköznap sem tudok jönni + erre az iskola 'túlórái' is rátesznek egy lapáttal. Fogalmam sincs, mikor hozom magam rendbe idegileg, de igyekszem minél hamarabb - és a kiírásom vonatkozik az összes többi lakótársamra, így Ian, Dorian és Sonja nevében is bocsánatot kérek tőletek, amiért egy kicsit kihúzom magam a dolgok alól. Nem tudom, chatre jönni fogok-e, de ha igen, írni azonban még nem tudok. Sad
Tényleg ne haragudjatok.

Pusszvihar;
Scott, Ian, Dorian és Sonja
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 04 2013, 22:13

Sziasztok!
Szombaton egész napos ausztriai kirándulásra kell mennem a suli miatt. Aznap biztosan nem leszek és sanszos, hogy a vasárnap is ki fog maradni mivel valamikor késő éjjel fogunk hazaérni és aludni fogok. Ha felkelek meg sanszos hogy agyilag használhatatlan leszek...
Sietek majd vissza hétfőn!
xoxo
Lottie & Mason & Hell
Vissza az elejére Go down
Austin Divide
Austin Divide
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
104

⊿ SZÜLINAPOM :
1987. Jul. 14.

⊿ ÉVEIM :
36

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26 2013, 21:47



sziasztok!

ha minden jól megy, ez már az utolsó hét, amikor bizonytalanul vagyok fenn. mindez a szalagavatónak és az azzal járó stressz miatt volt eddig is, de a nagy esemény hét végén megtörténik, így ha túlélem az after partyt is, akkor végre újra tudok teljes gőzzel az oldalon is lenni. addig is türelmeteket kérem! ^^

Austin és a többiek
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26 2013, 13:26

Bizonytalan ideig magánügy miatt kivonom magam a forgalomból. Azt megígérem, hogy naponta feljövök majd, de most először kérem azt tőletek, hogy se fórummal, se más ügyekkel ne keressetek, és ha lehetséges, akkor forduljatok Jacobhoz és a két modihoz; Renata Volturihoz és Seth Clearwaterhez. Ha mégis írtok, akkor nem biztos, hogy válaszolni tudok rá - ezért javaslom a Staff többi tagját.
Megértéseteket köszönöm;
Rosalie és multijainak usere

Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 31 2013, 10:34

Sziasztok!
Hát nagyon szuper vagyok, zsinórban harmadszor írok ide egymás után. -.- xD  Tehát a lényeg, ma user anyukája azzal fogadott, hogy  a szabadidőben való dőzsölésem időszaka elmúlni látszik. Pakliban van egy elutazás és egyéb családi és nem családi dolgok miatt kicsit megcsappan az időm. A mai nappal megpróbálom rendezni az összes tartozásomat.
Természetesen majd olyan gyorsan küldöm a válaszokat ahogy csak tudom, napközben pedig csak hébe-hóba tudok felnézni ha egyáltalán fel tudok. Igyekszem majd, és reménykedem édesanyám csak eltúlozza a dolgokat!

xoxo Charlie, Hell, Mézi


Megoldódott! ^^
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 17 2013, 21:34

Sziasztok! (:
Itthon babrálni fognak valamit az internettel. Fogalmam sincs mit fognak bénázni, de az is megeshet hogy egy-két nap nem tudok feljönni. Azért ahogy tudok próbálok jönni és írni (:
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 20 2013, 20:36

Sziasztok!
Hétvégén Kiskunmajsán leszek egy családi banzájon. Valószínűleg egyáltalán nem tudok felnézni, csak vasárnap este tudok újra gépközelbe kerülni!
Vigyázzatok magatokra!
Hell, Charlie, Mason & Xavier
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 20 2013, 17:50

Sziasztok <3
Mától egészen hétfőig korlátozom a jelenlétem, bár fel fogok nézni és az sem kizárt, hogy pótolom az elmaradásaimat. Pm-ben elértek, viszont nem biztos, hogy sikerül azonnal válaszolnom. Chaten nem hiszem, hogy fent leszek, attól függ hogy alakulnak a magán dolgaim. Legyetek jók ha tudtok Wink A többi nem számít.

Nem leszek elérhető... - Page 3 1652498253
Rose és a többiek...
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-