A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 09 2013, 20:56

Sajnos nekem is mennem kell.Hív a kötelesség...vagy mi.
Szóval legkorábban vasárnap este fogok, hulla fáradtan beesni.
Addig viszont jót ne halljak!^^
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 06 2013, 13:14

Ezúttal nem a saját hiányzásom jelentem be, Rosalie nővérkém nem tud lenni min. egy hétig. Nemrég üzent nekem, gondok vannak a nettel és a gépével, amint tud, biztosan lesz. (:
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Május 04 2013, 21:19

Kedves mindenki,

jelentem, hogy 2013. május 5-étől május 7-éig nem leszek elérhető, osztálykirándulásra megyek a Zemplénbe. Kívánjatok sok sikert, én is gondolok majd rátok. Smile
Már most hiányoztok. Smile De csak semmi csüggedés. Nem tűnök el, és 7-étől ismét jövök, mint önfeláldozó, buta bárány.

Bella ( és minden egyéb multimánkodása )
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Május 04 2013, 01:27

Mint már mondtam, zúzok elfele erdei suliba. Nem leszek elérhető... - Page 5 516103883 Egy hét. Kb. Nem tudom pontosan megmondani, mrt soha nem tudok semmi infót a táborokkal kapcsolatban, de egy hétnél nem lesz több, sőt, talán kevesebb is.xDD

Legyetek rosszak, Kira csókoltatja Kevint, Jasper csókoltatja Alice-t, és user csókoltat mindenkiiiit Nem leszek elérhető... - Page 5 1637503926 Nem leszek elérhető... - Page 5 1370357794

Kira & Jazz
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 26 2013, 14:53

Nem sokszor járok ide, ezt bátran kijelenthetem, most mégis írnom kell. Ma talán még lehet majd fent látni az oldalon, akkor is csak késő este, viszont szombattól olyannyira offolom magam, hogy esetleg csak néha felkukkanok, de postokra ne számítsatok, chaten se leszek jelen. Ha valami gondotok, kérdésetek, kérésetek van, forduljatok Rose nénétekhez, és a két moderátorunkhoz, én nem leszek elérhető ilyen téren. Maximum egy hétről van szó, utána visszatérek, és folytatom ott, ahol abbahagytam. (:

Csókollak benneteket. Nem leszek elérhető... - Page 5 331552654

Samantha, Alice, Jacob és a többiek... Nem leszek elérhető... - Page 5 3392142914
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 24 2013, 22:47

Szóval, már megint idekényszerültem, de nem sokáig leszek távol. Ezen a héten rájöttem, hogy konkrétan meghalni sem lenne időm, szóval egy-egy felkukkot megeresztettem, de egészen szombat estig totál offot jelentek. Akit nagyon érdekel az indok, annak egyetlen szóval válaszolnék: suli! Igen, ezt a szöveget ugyebár hat éves korunkban nem közlik, hogy: Egészségkárosító hatású, a kockázatokra és mellékhatásokra tekintettel keressük fel kezelőorvosunk illetve gyógyszerészünk, pedig nem lenne rossz. De nem offolom tele a hsz-em, majd máskor! Very Happy Szombati viszont látásra, híveim! Very Happy

Seth & Jin
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 19 2013, 20:06

Sziasztok!

Még több türelmet szeretnék kérni. suliban most kezdődik az igazi hajrá, nagyon el vagyok havazva. Igyekszem hétvégéken bepótolni amit lehet, de lassan úgy érzem öt fej is kevés lenne..... Szóval igen.... Lényeg:
Továbbra is lassú leszek, reagolni nehezen vagy nem tudok. Amint alkalmam van írok! Ezer bocsánat mindenkitől!

Mindenkinek csók és ölelés:

Charlie & Mason & Hell
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 09 2013, 21:54

Sziasztok!

Olyan 5 napig nem tudok lenni sajnos. A gépem "kicsit" tönkre ment..........
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 09 2013, 20:36

Még egyhátre eltűnnék. Eddig is eltűntem tudom, bocsáánat, csak előrehozott érettségizek és tanulok mint gép!!!
sietek. bocsánat. csók<3
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 07 2013, 12:15

Addig húztam, ameddig lehet, de már nincs pofám tovább váratni mindenkit:

Szakdogaírás és államvizsga miatt minimum május közepéig nem leszek elérhető. A játékostársaimtól addig is türelmet kérek, illetve aki úgy gondolja, az küldje el nekem pm-ben (Jarednek) hogyha nem szeretné folytatni, azt is megértem.
Sajnálom, de ez nekem most nagyon fontos! Smile

Carlisle, Jared, Olive, Chris
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 05 2013, 16:19

Sziasztok Smile
Nos, ez a pillanat is eljött, amikor nekem kell ide írnom.. Smile Mondjuk, ez még nem érvényes, csak hébe hóba, de azért gondoltam szólok, hogy tudjátok, miért érkeznek olyan ritkán a reagjaim :/ A helyzet a következő.. nyáron érettségizem. És ez totálisan lefoglalja minden időmet és egyben elszívja az energiáimat is..
Nálunk csak júliusban fognak kezdődni az írásbeliek, de a szóbelieken már június elején túl leszek. És itt van még ezen kívül a szakdolgozatom megírása is.. Egyszóval, légyszi nézzétek el nekem ha nem tudok valami gyorsan válaszolni. De igyekszem!
Ja és persze májustól egészen úgy kb július végéig nem leszek! De gondolom ezzel minden végzős diák így van -.- Sad
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 07 2013, 20:21

Sziasztok Smile

Ezer bocsánat, de péntektől hétfőig biztosan nem leszek elérhető. A folyamatban lévő játékaimhoz érkező válaszokra, addig semmi kép nem tudok válaszolni. Iparkodom minél hamarabb visszatérni, de nem tudom mi lesz.

XoXo Nessi
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 05 2013, 18:53

Hali egy ideig nem tudok lenni (pontosan a végső gyógyulásig) addig is jó játék kívánok mindenkinek sziasztok ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 04 2013, 22:35

Péntekig sajnos nem tudok aktivoskodni:( de sietek vissza!!
iskola..
Vissza az elejére Go down
Natalie Keller
Natalie Keller
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Aug. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
184

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 01.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 03 2013, 23:56

Rosalie Lillian Hale írta:
Kénytelen vagyok igénybe venni eme opciót, bár igazán nincs ínyemre a dolog. Naszóval kedveseim a helyzet az, hogy kihajtom a belem, nem szó szerint, de ha így folytatom lassan már az is lehetséges lesz. A mai napom maga volt a pokol, a holnapi pedig rosszabb lesz. Itthon is dolgozom, összegzést és egész éves statisztikát varrtak a nyakamba - mindezt ma, hogy holnap reggelre meglegyen -, tehát chaten abszolút nem leszek, csak felkukkantok a fórumra és talán agykikapcsolásként összedobok egy vagy két borzalmas reagot is - bár ez elég valószínűtlen. . Holnap miután délelőtt agyvérzést kapok, délután gyorsan beugrok egy második fejtágításra is, tehát valamikor este fogok felbukkanni az oldalra, ki tudja milyen állapotban. Mindez pusztán annyiban érint benneteket, hogy a privátokra nem biztos, hogy azonnali reagálásom lesz, és csúsznak a reagjaim is, valamint chaten is hiánycikknek fogok számítani. Türelmet kérek, senkit nem felejtek el. Köszönöm;
Rosalie ; Lena ; Cain ; Joseph ; Cameron.

Hosszabbítás: durván +1 hét. Leszek, de nem annyit amennyit szoktam. Elnézéseteket kérem, a reagokkal igyekszem, legalábbis a nagyon fontosakkal.
Bocsi. Legyetek aktívak, örvendeztessétek meg a főadmin nénit <3
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 30 2013, 13:22

Hello mindenki! Smile

Úgy esett hogy rövid időn belül költözök Hollandiába, ami elég sok macerával jár. Azt hittem tudok a készülődés mellet reagolni és aktívkodni, de sajnos ez nem így lett Sad
Elég zsúfoltak a napjaim és sajnálom, hogy nem tudok írni azoknak, akiknek tartozom. Egy-egy reagot lehet, hogy tudok majd pótolni, de nem ígérek semmi biztosat. Bocsánat mindenkitől akivel játszom! Nem leszek elérhető... - Page 5 1825230738

Puszi

Dora és mindenki más ^^
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 29 2013, 14:05

Hát követnem kell Rose példáját, bár egyáltalán nem tetszik a dolog.
A helyzet az, hogy sikerült elkapnom valami hülye vírust, ami reggelre le is vett a lábamról. Pfff... nem is tudom, mi hiányzott még... Chaten meg itt ott fellelhető leszek, attól függ, erőm mennyire van, de jelenleg reagolni nem tudok... tehát egy kis türelmet szeretnék kérni. Smile

Köszönöm Smile Oph meg a többiek Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 28 2013, 15:46

Kénytelen vagyok igénybe venni eme opciót, bár igazán nincs ínyemre a dolog. Naszóval kedveseim a helyzet az, hogy kihajtom a belem, nem szó szerint, de ha így folytatom lassan már az is lehetséges lesz. A mai napom maga volt a pokol, a holnapi pedig rosszabb lesz. Itthon is dolgozom, összegzést és egész éves statisztikát varrtak a nyakamba - mindezt ma, hogy holnap reggelre meglegyen -, tehát chaten abszolút nem leszek, csak felkukkantok a fórumra és talán agykikapcsolásként összedobok egy vagy két borzalmas reagot is - bár ez elég valószínűtlen. . Holnap miután délelőtt agyvérzést kapok, délután gyorsan beugrok egy második fejtágításra is, tehát valamikor este fogok felbukkanni az oldalra, ki tudja milyen állapotban. Mindez pusztán annyiban érint benneteket, hogy a privátokra nem biztos, hogy azonnali reagálásom lesz, és csúsznak a reagjaim is, valamint chaten is hiánycikknek fogok számítani. Türelmet kérek, senkit nem felejtek el. Köszönöm;
Rosalie ; Lena ; Cain ; Joseph ; Cameron.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 22 2013, 18:42

Egy picit nélkülönöznötök kell engem és a többieket : Mily; Ana és Caius.
Sajnálom a tartozásokat igyekszem pótolni amint visszatértem illetve közbe-közbe ha van időm akkor is!
Elnézést kérek mindenkitől, és megértést köszönöm!

üdv.: Mich
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 14 2013, 22:16

Egy hétig most eltűnök, nem hiszem hogy nagyon fent leszek, talán válaszírásra mégis ráveszem magam, ha lesz időm. De nem ígérek semmit. Viszont hétvégén újra tudok lenni, akkor is vasárnap.Very Happy

Dzsááááz Nem leszek elérhető... - Page 5 1637503926
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12 2013, 13:40

Nos, azt hiszem, nem árt meg, ha ide is alkotok valamit. Tekintettel a vizsga időszakra, amely itt február első hetének végéig tart, komoly elhavazásban vagyok tanulnivaló terén, ráadásként pedig drasztikus ihlethiányom van. Előre is bocsánat mindenkitől, de amíg nem jutok túl a vizsgáimon, nem hiszem, hogy túl aktív lennék posztgyártásban. Bocsi és remélem addig senki nem orrol meg rám...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 04 2013, 16:55

missing!

a következő héten szinte biztos, hogy nem tudok lenni és az utána lévő hét első fele is bizonytalan, de ahogy tudok, leszek.
csók és ölelés;; H.&T.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 04 2013, 11:38

Sziasztok, rossz a gépem ezért nem leszek néhány napig. Ezer bocsánat
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 30 2012, 10:37

Sajnálom, hogy egy ideje nem írtam, és nem tudom, hogy mikor fogok legközelebb!
A suli, az ünnepek és egyéb okok miatt nem ment mostanában a reagolás, de majd igyekszem pótolni.

Ezúton is elnézést Cherrie-től!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 21 2012, 22:21

Hellobello:)

El tűnök egy kis ideig. Ez a Karácsonyos cucc...
szerintem januárban találkozunk:$ ígérem sokkal aktívabb leszek majd:)
Kellemes ünnepeket mindenkinek!Smile<3

Csók, Aurora;)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-