A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08 2012, 18:15

Heyho mindenki! Very Happy

Yepp, megintcsak én vagyok, de ezúttal csak egy hetes hiányzásról adok hírt, merthogy sikerült összehoznom magamnak egy szalagszakadást, tegnap műtöttek és csak egy hét múlva engednek ki. Telefonról leszek elérhető, ami azzal jár, hogy nem tudom, tudok-e postolni, viszont chaten és PM-ben megtaláltok.

Seth Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23 2012, 08:53

Úgy látszik a vámpír-kór fertőző, mert Rosalie nénétek igen csúnyán elkapta.
Viccet félretéve takaréklángon fogom nyomni Lenussal együtt. A három oldalból inkább csak itt leszek fellelhető, chaten meg fogtok találni, de a reagolás lassabban fog menni. Játékostársaim türelmét kérném, vannak jobb és vannak rosszabb perceim és óráim, a hosszabb válaszokhoz viszont nem tudom kellően összeszedni magam.

Míg meg nem gyógyulok teljesen inkább a fórum átrendezésén, csinosítgatásán dolgozom. A képekhez úgy sem kell nagy ész :DD
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11 2012, 14:24

Nem gondoltam hogy sor kerül rá hogy ide írjak. De hát rettenetesen érzem magamat, az egész család lebetegedett, és engem is magukkal húztak. Még nem vagyok lázas, inkább csak rettenetesen érzem magamat, de maint kicsit jobban leszek fel is nézek, és reagolok. Rózim és Padi(épp Selena sázmot hallok a másik szobából.:DD), sajnálom hogy ezzel feltartom a játékot, ígérem azért igyekszek írni hamarosan.Smile Addig is sziasztok, ne hiányoljatok majd én hiányollak benneteket Razz
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04 2012, 17:45

Durván egy hétig takarék lángon fogok égni Lenával egyetemben. Naponta fent leszek majd, főleg esténként, de húzós napok elé nézek, ezért megértéseteket előre is köszönöm. Ha bármi gebasz lenne, természetesen a moderátorokhoz is bizalommal fordulhattok.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 01 2012, 20:16

Mostanában nem tudok majd lenni, eltiltottak a géptől. :SS De amint tudok, jövök, megígérem és pótolom a postokat! Smile
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 08 2012, 18:23

Nos, az elkövetkezendő 3 hétben kénytelen vagyok visszafogni az aktivitásom, mert félévzárás és ráadásul még nyelvvizsgázom is, úgyhogy egy darabig nem igazán leszek elérhető. Maximum 3 naponta fogok írni, de chaten nem nagyon leszek, tehát ha kell valami, akkor PM-ben. ^^ Tehát eltűnök egy időre, de mégsem, aztán ha vége ennek a kemény időszaknak, akkor jövök vissza boldogítani a jónépet. Ez a dolog cirka holnaptól lesz életben, bár lehet, hogy még holnap teljes üzemmódban létezem errefelé. Egy szó, mint száz, sajnálom, hogy hátráltatnom kell a játékostársaimat, de ez most így alakult.

Seth Clearwater és Taylor Fox
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimePént. Dec. 30 2011, 12:27

A közelgő Szilveszter miatt Rosalie usere elég gyatrán lesz fellelhető a következő két napban. Reagot nem ígérek, ettől függetlenül természetesen ne kíméljetek ha bármi gondotok akadna Wink
Pusszantás drágáim <33
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeKedd Dec. 27 2011, 17:57

Haliho Smile
Na, most félig talán érthetetlenul, de megprobálom leirni, hogy sajnos ebben az évben már igen keveset leszek, mert nem igazán tudok gyakran gépkozelbe kerulni, reagot pedig csak 30.-a után tudok kuldeni. Addig, is legyetek rosszak, Rose drága vigyázz a farkasokra Very Happy Jake te pedig... Csak tarts be amit igértél oké? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitimeHétf. Dec. 26 2011, 21:20

Itt jelezd, ha offline leszel egy ideig.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-