A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2015, 18:50



holiday;;


sziasztok!
nos, szerencsére idén is el tudok menni nyaralni, viszont ez azzal jár, hogy egy hétig nem leszek a fórumon, maximum csak felnézek, de még ez sem biztos.
19-től 25-ig Rosalie-hoz és Alice-hez tudtok fordulni a fórumos dolgokkal, ők biztosan gyorsabban fognak válaszolni nektek.
a héten még igyekszem mindenkinek írni, hogy ne maradjatok reagok nélkül, addig sem, míg hiányzom.

csókollak titeket,
Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett, Irina
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2015, 06:32

Gyerekeim, ritkán szoktam ide írni, de a héten nem leszek elérhető, mert dolgozom kora reggel, fél nyolctól d. 5-ig. Akinek lógok, attól előre is elnézést, de nem hinném, hogy lesz erőm este még írni utána. Legyetek jók^^
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08 2015, 12:02

Szervusztok!

Én sem leszek elérhető 2 hétig, ami majd Július 10-én kezdődik és Július 26-27-én ér majd véget. Addig is jó játékot mindenkinek és ne aggódjatok, mert a mazochista oroszlánotok visszatér.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07 2015, 23:18

Lena Volturi írta:
Hölgyeim, Uraim, Egyéb drága Kreatúrák!

A munka és miegymás elszólít tőletek, bár nekem sem kellemes a dolog, szívesebben írogatnék válaszokat, na de van az úgy, hogy nem jön össze amit eltervezünk :"D Tehát holnaptól számítva 5 napig (azaz csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő) kizárólag este leszek elérhető a fórumon, ami azt jelenti, hogy reagokat ne várjatok tőlem, pm-eket pedig ha az oldallal kapcsolatos inkább Alice vagy Vitalia postaládájába küldjetek. A Face-es csoportunkba szintén be fogom vésni mindezt, biztos ami biztos (;
Vigyázzatok magatokra, reagoljatok sokat, én pedig igyekszem vissza hozzátok.  Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 Csók:

Lena és a hadserege

Sajnos meghosszabbítva jövőhét keddig (július14-ig) :/ Bocsánat mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Catherine Volturi
Catherine Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jul. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
8

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 04 2015, 00:35

Üdv, élők és holtak!
E hónap 6-16 között nem leszek. Ki tudja, esténként talán elcsípek egy pici wifit, de nem ígérek semmit.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 03 2015, 23:00

Drágáim! Nem leszek elérhető... - Page 2 1370357794

Aki ismer, és régóta tagja a fórumnak, tudhatja, hogy ritkán írok ide, jó ha pár alkalommal előfordult az évek során... Ezúttal nyaralás kapcsán pötyögök ide, ahová 11-én szombaton hajnalban indulunk, és 18-án, szintén szombaton érkezünk. Internet ha minden igaz nem lesz, ha mégis, biztos nem a neten fogok lógni, úgyhogy 19-én számíthattok rám először, viszont akkor első dolgom lesz rátok nézni Nem leszek elérhető... - Page 2 1911684420
Addig is legyetek jók, Rosalie és Vitalia fog vigyázni rátok, nekem ne is küldjetek fontos pm-et abban az egy hétben, ha csak nem személyesen a karaktereimhez van köze, és kibírjátok válasz nélkül amíg nem érkezem meg. Sok postot, és ihlet dús írást kívánok nektek, puszi mindenkinek! Nem leszek elérhető... - Page 2 1637503926 Nem leszek elérhető... - Page 2 1520099940
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2015, 22:34

Hölgyeim, Uraim, Egyéb drága Kreatúrák!

A munka és miegymás elszólít tőletek, bár nekem sem kellemes a dolog, szívesebben írogatnék válaszokat, na de van az úgy, hogy nem jön össze amit eltervezünk :"D Tehát holnaptól számítva 5 napig (azaz csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő) kizárólag este leszek elérhető a fórumon, ami azt jelenti, hogy reagokat ne várjatok tőlem, pm-eket pedig ha az oldallal kapcsolatos inkább Alice vagy Vitalia postaládájába küldjetek. A Face-es csoportunkba szintén be fogom vésni mindezt, biztos ami biztos (;
Vigyázzatok magatokra, reagoljatok sokat, én pedig igyekszem vissza hozzátok. Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 Csók:

Lena és a hadserege
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 14 2015, 14:05

Sziasztok! Bizonytalan ideig nem leszek elérhető személyes okokból.

Üdv: Haz és a fiúk (Dem és Milo)
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12 2015, 12:05

Sziasztok. Elég komoly dolog történt, ami jobban megviselt, mint szerettem volna - egyelőre pár napig alig leszek fent, ha mégis, pm-ekre sem ígérek választ, reagolni pedig a lelki világommal nem valószínű, hogy szerencsés dolog.

Rose és a hadserege
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 02 2015, 09:39



vizsgaidősuck is coming;;


hát sziasztok!
nem kell félni, nem tűnök el hetekre, és nem is kerültem egyelőre még gumiszobába, bár... csak idő kérdése azt hiszem Razz azért firkálok ide, mert május végén kezdődik egy újabb csodás vizsgaidőszak, és kénytelen vagyok már most gyúrni rá, mert nem olyan laza ez a félév, mint az előző. szóval a lényeg, hogy nézegetek majd mindenkit az oldalon, meg igyekszem a kevésbé fontos óráimon válaszolgatni, de alapvetően nem nagyon leszek (Jazz kalandjátékát leszámítva, azt bekalkuláltam a sűrűbe). ha minden jól megy június közepén teljes gőzzel újra leszek, de ez még erősen a jövő zenéje, szóval majd meglátjuk. szorítok magamnak, hogy így legyen Very Happy
csókollak titeket,
Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20 2015, 14:56

Hát nem gondoltam volna, hogy egyszer én is ide fogok írni azért mert a m unka miatt nem nagyon lesz időm feljárni és írni. Természetesen ahogy időm és energiám engedi, jönni fogok és írok majd azoknak akiknek tartozom.
Imádni való nagynéném szavait idézve "tudjátok hogy úgy sem bírom ki sokáig a TAD nélkül" Smile úgyhogy elvétve, de azért jelentkezem majd Smile
Addig is csak mértékkel rosszalkodni Wink
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13 2015, 15:09

Szerettem volna elkerülni, de egyre inkább érzem, hogy határozatlan ideig ki kell írnom magam.. Félreértés ne essék, itt leszek, csak keveset és elvétve, reagok pedig csak hirtelen felindulásból születhetnek, de arra inkább ne számítsatok. Tudok, amint jövök, de kezd a nyakamba zúdulni minden, kénytelen vagyok magammal foglalkozni most, rátok így kicsit kevesebb idő jut. Nem leszek elérhető... - Page 2 1694031421
Próbálok azért minél többet veletek lenni, a játékostársaimtól pedig türelmet és sok-sok megértést kérek, tudjátok hogy úgy sem bírom ki sokáig a TAD nélkül Nem leszek elérhető... - Page 2 1911684420
Legyetek rosszak, de azért tessék szót fogadni Róz anyunak Nem leszek elérhető... - Page 2 3007467540
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 23 2015, 20:45

Sziasztok! Előre is elnézést kérek minden játékostársamtól, akiknek tartozok, azoktól főleg. Minimum egy hétig nem leszek betegség okán, csúszni fogok, Matt: tőled külön elnézést kérek, igyekszem gyógyulni, hogy legyen most már reagod neked is.
Tényleg ne haragudjatok, ezzel sajnos nem számoltam Sad
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 04 2015, 20:05

Elnézést, hogy eltűntem, de sajnos úgy hozta az élet, hogy cirka jövő hét közepéig nincs netem, szóval addig senki semmire ne számítson. Előferdülhet, hogy valahogyan megoldom a netkérdést addig, de ne nagyon számítsatok rám.

Bundi & Porszínnyó
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 04 2015, 09:48

Bocsánatot kérek mindenkitől, de 17-ig külső okok miatt nem leszek elérhető 9-étől. Egyszerre két fellépésem is lesz a héten, és a tanárok is nyakunkba varrtak nem kevés munkát. Köszönöm szépen a türelmet.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 03 2015, 12:40



Drágáim
... Sajnos lebetegedtem :/ ami azt jelenti, hogy egy pár napig éppen csak feljárok majd az oldalra, de nagy aktivitást nem tudok produkálni. Tegnap ügyeletre kellett menni, nem megy le a lázam, úgyhogy bocsássatok meg nekem, de minden esetleges problémával Alice/Jacob adminhoz kell irányítsalak benneteket. Remélem hamar kiheverem a nyavalyám, addig pedig tessék helyettem is aktívkodni!
Ölel, csókol, pacsizik, ki mit érdemel: Rosalie usere (és a kis multicsapata)  Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 01 2015, 19:00

Tudom, hogy hiányoztam, de szeretnék még egy kicsit, ha nem gond :S max egy hét :S
Vissza az elejére Go down
Damien Brice
Damien Brice
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1682. Aug. 09.

⊿ ÉVEIM :
341

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 31 2015, 07:30



Munka, munka, miegymás...
... Bár nem betegség, de kénytelen vagyok kevesebb aktivitást az oldalba fektetni, viszont nyugodtan reagoljatok nekem és helyettem, én pedig  igyekszek vissza! Bármiféle problémával nyugodtan keressétek a Stafftársakat, az üzenetekre nem biztos, hogy azonnal válaszolok, türelmeteket kérem.
Csókol és ölel mindenkit:
Michelle, Rosalie (és a többiek)  Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 06 2015, 12:11

Vizsgaidöszak. Agyhalál.

Életem első vizsgaidőszaka van, a januárom káosz és sajnos nincs sok időm aktívkodni, szóval lehet elnyel majd a köd néha, de annyiszor nézek fel ahányszor csak tudok. Viszont reagokat nem ígérek, mert eléggé agyhalott leszek, de azért nem adom fel!
Sietek vissza!
xoxo Hell és Lottie
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 05 2015, 23:42

Halihóó! Vizsgaidőszak miatt kevésbé vagyo kposztképes, kérem szépen mindenki türelmét, 17-18-ával mindenre fogok tudni reagolni.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 30 2014, 22:04



Kedveseim...
... Sajnos lebetegedtem. Már az elmúlt héten is nagyon éreztem, hogy valami nincs rendben, ezért is csappant meg az aktivitásom, egyszerűen nem volt erőm, a munka után örültem, hogy beestem az ágyba. Mivel azt hittem, majd kialszom és jobban leszek, nem is mentem orvoshoz, na és tessék, itt az eredmény. A Staffomnak üzenem, hogy legyenek résen helyettem, nektek pedig azt, hogy sietek meggyógyulni. Tessék helyettem is lendületet venni, én is igyekszem mihamarabb visszarázódni. Bármiféle problémával nyugodtan keressétek a Stafftársakat, az üzenetekre nem biztos, hogy azonnal válaszolok, türelmeteket kérem.
Csókol és ölel mindenkit:
Rosalie (és a többiek)  Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 10 2014, 11:21


nyaralgatás;;


a következő héten egyáltalán nem leszek, nyaralás miatt, és csak szombat este fogok visszatérni. utána pedig a gólyatáborom miatt 21-24. között szintén nem leszek aktív. de igyekszem pótolni a kimaradást majd.
addig is millió puszi nektek! vigyázzatok magatokra! Nem leszek elérhető... - Page 2 1652498253 

Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett, Dora
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04 2014, 00:15

Tudom-tudom, sajnos eddig sem voltam, de most jöttem jelezni, hogy ez a hónap közepéig nem is fog változni. Sad

Olivia, Jared, Carlisle, Leo
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 23 2014, 10:58



Kedveseim...
... holnap /ha csak nem húzzák el még egy napig/ szervizbe vágják a gépemet, így mellőznötök kell a jelenlétemet - de sajnos nem tudom, milyen gyorsak lesznek, így konkrét időpontot sem tudok mondani, ez meddig tart majd. Remélem, hogy gyorsak lesznek, különben kíméletlenül harapni, csípni és rúgni fogok, mi több, olyat kapnak tőlem, hogy azt nem köszönik meg...
Sejthetitek, hogy egyáltalán nem szívesen eszközölöm be a kényszerkihagyást, ebből pedig egyenesen következik, hogy Alice adminhoz és a két moderátoromhoz fordulhattok a fórummal kapcsolatos ügyekkel, engem most hanyagolnotok kell.

Nos, amint tudok jövök vissza, addig pedig legyetek jók és rosszak;
Rosalie és a többiek  Nem leszek elérhető... - Page 2 2552249466 
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 16 2014, 01:18

No, akkor hát én is sorba állok... Nem leszek elérhető... - Page 2 721369893 

Jön a szokásos (ámbár többnyire igaz) mentség: Nem voltam valami aktív az utóbbi időben, és ezt röstellem is, de sajnos szabadidőm kevés volt, postoláshoz pedig nekem kell az energia, hogy elégedett is legyek azzal, amit írok - és nem csak én.
Aztán az indok, amiért ide írok: Szintén utazás, mint Renánál, ami ha minden igaz egészen pontosan csütörtökig fog tartani, viszont a pénteki nap is kétséges, szombaton azonban már én is visszatérek hozzátok, és boldogítalak benneteket több szabadidővel. Nem leszek elérhető... - Page 2 1637503926

U.I.: Ez természetesen a többi karimra is érvényes. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-