A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 15 2012, 23:22

A Cullen család szeme fény holnap délutántól úgy néz ki, hogy egészen vasárnap estig nem tud jönni, és remélhetőleg tényleg csak addig. Úgyhogy bocsika mindenkitől, de ha menet közben mégis gépközelbe kerülnék akkor jövök előbb.
Addig is legyetek olyanok mint mindig Wink

XoXo Renesmee Carlie Cullen
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Júl. 14 2012, 20:04

Sziasztok!
Mivel a jövőhéten táborban leszek, így nem nagyon tudok, majd az oldalra látogatni. Miután visszatértem mindenkinek válaszolgatok, szép sorban!

Vitalia & Lucas
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeKedd Júl. 10 2012, 16:06

Hello kedves mindenki!

Ezennel bejelentem, hogy nem leszek elérhető 13 (péntek) - 22 (vasárnap) között, mert táborba mulatom az időmet.
Akinek poszttal tartozom, igyekszem péntekig lerendezni, vagy ha várhat, akkor hazatértem után folytatjuk.

Megértéseteket köszönöm!

Esme Anne Cullen, Shardyn Myride, Ethan Skah Rhoden
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 08 2012, 17:50

Táborba megyek, szóval jövőhét szombatig nem leszek. Mindenkinek reagolok, ha visszajöttem.

Puszi, Britt
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimePént. Júl. 06 2012, 12:51

elmegyek nyaralni. (:
egy hét múlva találkozunk. : DD
Vissza az elejére Go down
Alec Volturi
Alec Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 11.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
129

⊿ SZÜLINAPOM :
0800. Jun. 18.

⊿ ÉVEIM :
1223

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimePént. Júl. 06 2012, 10:42

Sziasztok!
Jómagam is táborban múlatom az időt, egy hét van még vissza. Elnézést az inaktivitásért, igyekszem vissza.

Alec
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 05 2012, 11:26

Sziasztok, sajnálom hogy ezen a héten nem vagyoka nnyira aktív, de nem mindig jutok géphez... -.-" De megpróbálok visszaírni amint tudok, valamint úgy néz ki hogy szombaton elutazom és leht cska vasárnap jövök meg. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Júl. 02 2012, 01:13

Sajnos megint ide kényszerülök, mivel az elkövetkezendő héten nem leszek elérhető, elutazom, szóval addig mindenkinek jó játékot és kellemes kánikulát kívánok! ^^ Igyekszem vissza, és mikor megjelenek a színen, már lesznek válaszok is, mindenkinek! Puszi:

Vitalia & Lucas
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 01 2012, 22:25

Sajnálom, de eljött az én időm... Mármint nem fogok elpusztulni, csak elmegyek egy hétre táborba... szóval lehet hogy akkor mégis el fogok pusztulni??D: Majd viszek rovarirtót...
Mindenesetre: Jasper, és Cara játékai most állni fognak egy hétig amíg én a moszkitókkal harcolok a sátortáborban. Sajnálom, és azt is hogy az előbbiekben sem voltam túl aktív, de nyár van, és minden strandra betuszkolnak Very Happy Egy hét múlva jövök, és az összes ujjamat beletöröm a billentyűzetbe, most viszont irány a tábor! ♥️
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jún. 28 2012, 23:46

Drága admin nénitek is ide kényszerül, bár én nem leszek totál off és reagot is láttok majd tőlem, de::

az elkövetkező napok nagyon meg fognak viselni, emellett rengeteget dolgozok és lesz egy hosszabb periódus amit le kell nyomnom (konkrétan 7 vagy 8 nap). Ezen időszakban főként délelőtt érek majd rá, valamint késő este félhullaként fogok megjelenni chaten. Reagokra össze és vissza számítsatok tőlem, az tuti hogy igyekszek, csak az nem, hogy mennyire sikerül majd. Holnap délután amit tudok pótolok, aztán a türelmeteket kérem június 29-től.
Adminisztrátori feladataimban továbbra sem gátol semmi, de ha nem láttok fent Jake-et és Alice-ot nyugodtan zargassátok :DD

Rosalie, Joseph ang Lena
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jún. 28 2012, 14:03

Vasárnapig nem leszek elérhető!
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 25 2012, 20:52

A Cullen család szeme fény holnap délutántól úgy néz ki, hogy egészen szombat estig nem tud jönni, és remélhetőleg tényleg csak addig. Úgyhogy bocsika mindenkitől, de ha menet közben mégis gépközelbe kerülnék akkor jövök előbb.
Addig is legyetek olyanok mint mindig Razz

XoXo Nessi
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 04 2012, 20:42

Sajnos, megint ide kell írnom. Szóval, így az utolsó hetekben kicsit besűrűsödött az életem a suli miatt, és fogalmam sincs, hogy mennyire leszek, nem leszek elérhető és írni képes állapotban. Mindenkitől bocsánat, igyekezni fogok, és legrosszabb esetben jövőhéten valamikor megírom a válaszokat! ^^"

Vitalia & Lucas.
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 04 2012, 11:12

Azt hittem elbírok a hajtás mellett a karikkal, de...::

Lena, Rosalie és Joseph csökkentett üzemmódba kényszerül a héten. Mindazoktól akikkel játékom van szíves elnézést kérek, nem szeretem ezt az opciót használni, de kénytelen vagyok rá, ha nem akarom széthajtani magam. Azért igyekszem naponta 1reagot valamelyikkel megírni, de nem ígérek semmit.
Figyelmem -reagírásommal ellentétben- azonban nem fog csökkenni és esténként chaten ugyanúgy fent leszek, valamint továbbra is nyugodtan zaklathattok akár nyilvánosan, akár pm formájában Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Május 26 2012, 13:37

Sziasztok!

Elsőízben szeretnék bocsánatot kérni azoktól, akikkel jelenleg játszom... jó okom van rá, hogy nem írtam, de ezt inkább szeretném megtartani magamnak, ha nem baj. Viszont nem ez a fő téma, amiért ide pötyögtem. Az elkövetkezendő két hétben nem leszek elérhető, mivel tele vagyok dolgozatokkal és nállunk most ballagnak. Sajnos nem fogok egyhamar nettközelbe kerülni! Előre is köszönöm megértéseteket!

Esme Cullen, Shardyn Myride
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Május 17 2012, 20:08

Halihó!

Szeretnék egy kis türelmet kérni mindazoktól, akikkel játszom éppen, mivel ezen a hétvégén nem leszek itthon, így internetközelben sem. Igyekszem vissza és jövőhéten pótolok mindenféle elmaradás. Addig is puszi! : )

Vitalia & Lucas.
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Május 07 2012, 18:27


Nos, a helyzet az hogy ezen a héten, egészen mától csütörtökig kétséges, hogy mikor tudok net közelben lenni. Az érettségi teljesen leköti az agyamat. Így semmi eröm és energián, na meg persze ihletem ahhoz, hogy válaszoljam a hiányosságaimra. De! Jó hír, hogy május 11.-töl, újra itt vagyok és újult erövel csapok a lovak közé. Akiknek én vagy Lucy tartozunk azoknak egy nagyon nagy bocsi és minél hamarabb megpróbálok visszatérni. De addig is legyetek jók, vagy éppen rosszak, kinek melyik a szimpatikusabb.

XoXo Nessi
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeHétf. Május 07 2012, 15:38

Hali ámberek és nem ámberek!
Egy ideig nem leszek elérhető (kb. 1 hétig) depresszió és eltiltás miatt. Addig is talán tudok postot írni informatika órán. Szóval ne legyetek biztosak abban hogy tudok írni. >.< De addig is jó játékot kívánok mindenkinek =)
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Május 03 2012, 19:38

Okké srácok, az a harci helyzet állt elő, hogy ki sem látok a munkából, ami jelen pillanatban annyit tesz, hogy jövő héten érettségi és ha ez még nem lenne elég, itt a május, amivel sajnos autómatikusan jön (legalábbis nekem) az év végi teperés. Az áprilisom is nagyjából azzal ment el, hogy hol megpróbáltam magam aktivizálni, hol totál kómásan hevertem a plafont bámulva, hogy aztán kezdhessem elölről ezt az őrült hajtást. A május és a június első fele valószínűleg ugyanígy fog telni és ráadásul június végén még van egy szóbelim is, így az újraaktivizálódás valamelyest nyáron fog bekövetkezni, bár akkor sem 0-24-es műszak, mert hál égnek szeptemberben vár rám még egy nyelvvizsga, egy osztályozó, októberben pedig egy érettségi, hogy az életem még véletlenül se legyen egyszerű. Ennek tetejében a jövő évem az utolsó a középsuliban, ami plusszban pakolja a melót. Szóval, még mielőtt a kisregényemtől bárkit a frász kerülgetne... június második felétől valamelyest, július elejétől újra aktív leszek, addig meg sajnos marad ez a feles állás, mert már így is kivagyok idegileg és egyéb már módokon, ahogy az előfordulhat.

Seth
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 29 2012, 04:42

Kedves játékostársaim,

Nem akarok, de mégis kénytelen vagyok írni ide. Az életem most egy kicsit széthullott, ezért kérnék némi időt összeszedegetni a darabjait. Nem tudom, meddig tart, de remélem hamarosan képes leszek megint játszani.

Temp
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 29 2012, 01:07

I'm sorry...

Nos, a helyzet az hogy ezen a héten, egészen mától jövőhét vasárnapig labilis az mikor lehetek net közelbe. A gépem már így is elromlott, amin most vagyok annak hol van netje, hol nincs, wifin pedig képtelenség meglenni. De! Jóhír, hogy május 6.-án megkapom az új gépem így végre jöhetek vissza és leróhatom a tartozásaim (Edward, és a kezdés amivel még lógok).

Addig is legyetek jók bounce


A hozzászólást Isabella M. Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29 2012, 12:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26 2012, 07:02

Sziasztok!

Az elkövetkező napokban nem fogok tudni reagolni, örülök ha feljutok majd... Renesmee és Shane felé való tartozásomról nem feledkeztem el, ahogy Alec sem felejtette el a Jane, Dora, Vitalia játékot. Hétvégén törlesztek, addig pedig haladékot kérek a játékostársaktól.
Reagokban gazdag napokat kíván:
Edward Cullen és Alec Volturi usere
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21 2012, 17:50

Mivel userkének hétfőn-kedden vizsgái vannak, így aznap vagy egyáltalán, vagy csak mérsékelten leszek, ami annyit tesz, hogy felnézek, aztán PM-ben lehet zargatni. Ez még változhat, attól függ, mennyire leszek toppon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 01 2012, 20:55

Sajnálatos módon nekem is meg kell látogatnom ezt a topicot. Egyik felem ujjong, míg a másik elmorzsolt pár könnycseppet, de holnap estétől kezdve sajnos kétlem, hogy fel tudnék jönni. Barátnőm jön hozzánk, akit ritkán szoktam látni, így az időm nagy részét vele fogom tölteni, de ne csüggedjetek;; azutáni héten, sőt, talán már vasárnaptól újra elérhető leszek, és akiknek lógni fogok, minél hamarabb pótolni is fogom! Wink Könnyes szemmel búcsúzom tőletek addig is! Nem leszek elérhető... - Page 7 1370357794 Nem leszek elérhető... - Page 7 1652498253 csillámfaszlámaaaa Nem leszek elérhető... - Page 7 4276066213
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08 2012, 21:08

Sziasztok Smile

Ezer bocsi de péntektől keddig nem leszek elérhető. Kate és Jake próbálkozom és remélem a hétvége meghozza az ihletemet is. Addig is bocsi skacok Smile

XoXo Nessi
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-