A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 11 2013, 08:38

Kukucs! Nem leszek elérhető... - Page 4 1825230738

Nem túl sűrűn fordul elő, hogy ide írok, ám most kénytelen vagyok. Bizonyára észrevettétek, hogy eddig se voltam túl aktív - igen, magánélet, szj... nem mindig fér össze a kettő úgy, ahogy azt az ember szeretné -, ám most még a laptop töltőm is felmondta a szolgálatot, legnagyobb örömömre, a gép meg anélkül olyan, mint én reggelente kávé nélkül, tehát nem működik. Very Happy
Van itthon ugyan még egy gép, viszont azon anyummal, és húgommal kell osztoznom, tehát a reagok érkezni fognak, csak lassabban, és a fórumon se fogok túl sokszor előfordulni egy bizonyos ideig. Nem leszek elérhető... - Page 4 1450173198
Azért még teljes búcsút ne vegyetek tőlem, leszek, ahogy tudok, s remélhetőleg hamar változik ez az állapot is! Nem leszek elérhető... - Page 4 475606016 Nem leszek elérhető... - Page 4 1911684420 

Alice és a többiek [a lista baromi hosszú, ti lassan jobban tudjátok, mint én, mindenesetre Rosalie nénétek biztosan! Nem leszek elérhető... - Page 4 516103883]
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 10 2013, 20:36



sajnos ismét idekényszerülök. kicsit húzós ez az utolsó évem a gimiben, és az a helyzet, hogy az osztálykirándulásomat illene nem kihagynom, így hát siófokra megyek csütörtökön. szombaton érkezem haza valamikor, addig pedig kénytelenek lesztek kibírni nélkülem. utána elkezdem pótolgatni a reagokat is.
ahogy tudok írok majd. csók drágáim.

Vitalia, Lucas, Austin.
Vissza az elejére Go down
Christian Belford
Christian Belford
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Feb. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
57

⊿ SZÜLINAPOM :
1984. Apr. 15.

⊿ ÉVEIM :
40

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 07 2013, 09:21

Üdv! Nem leszek elérhető... - Page 4 3550678770
Nem tudok újat mondani ezért inkább csatlakozom az előttem szólókhoz és leoffolom magam egy kis időre. Sajnos, mert inkább jönnék reagolni, de ez már az én saját vágyakozásom.... Na, tehát amint tudok haladok a reagokkal, nem fogok sokáig és teljesen elveszni. Charlottetól és Scottól, na meg az adminoktól elnézést és egyben türelmet kérek Wink

Christian B.
Vissza az elejére Go down
Renata Volturi
Renata Volturi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
83

⊿ SZÜLINAPOM :
1516. Jun. 01.

⊿ ÉVEIM :
507

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 05 2013, 20:58

Sziasztok! Nem leszek elérhető... - Page 4 331552654
Sajnos muszáj ide írnom, a suli miatt. Tudtam előre, hogy nagyon sűrűek lesznek a napjaim, de nem gondoltam volna, hogy már ennyire az elején is.
Szóval... user nyolcadikos, ergo most lesz a felvételi, töri, matek, magyar vizsga, plusz egy középfokú angol szóbeli. Nagyon stresszes vagyok már hónapok óta emiatt, félek, hogy nem sikerül, tehát a lehető legjobbat szeretném kihozni magamból, ami nem sikerülhet anélkül, hogy tanulnék. Az előkészítők miatt sokszor későn érek haza, a tanulás pedig leszívja minden energiámat, így bármennyire is szeretnék, már nem tudok reagolni.
Nem leszek teljesen off, de a válaszok lassan fognak megszületni, amiért szégyellem magam, és sietek, ahogy csak tudok, de nem akarok összecsapott, béna reagokat elküldeni, amit még olvasni is rossz.
Nem tudom meddig fog tartani ez az állapot, de valószínűleg sokáig, úgyhogy a hétvégéimet próbálom arra feláldozni, hogy írjak.
Remélem megértitek.Nem leszek elérhető... - Page 4 1911684420

Renata, Kevin, Victoria és Wayne.


A hozzászólást Renata Volturi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 15 2013, 20:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Aug. 21 2013, 19:26

Sziasztok!
Nekem is nagyon összegyűltek megint a dolgaim!
Igyekszem ahogy csak tudok, pár nap és remélem normalizálódik minden!
Sietek vissza! (:
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Aug. 21 2013, 11:48


Nem, nem vonom ki magam teljesen a forgalomból, de muszáj, hogy közöljem;;
Több mint egy hétig erőltetett munkatempót kell felvennem, ami azt jelenti, hogy a délutánjaim teljesen betáblázódnak. Az oldalra nézve mindez annyit jelent, hogy totálisan belassulok reagolás terén, bár így is megvárattam a játszótársaimat, de nem tudok mit tenni. Előre is a türelmeteket kérem, pontosan tudom kivel játszom és milyen pótolnivalóim vannak. Valahogy beszorítok legfeljebb két naponta egyet, hogy ne essek ki a ritmusból, de a sorrendet nem fogom tudni követni, tehát amelyik karakterem hangulata előjön, vele fogok írni.
Természetesen este chaten fent leszek (remélem), de privát üzenet formájában bármikor a szolgálatotokra állok mint ügyeletes gonosz főadmin.



Ölel, harap, szeret, halálra szottyongat mindenkit Rosalie és alteregói (a listát ismeritek, én magam lassan nem tudom felsorolni X.X)
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 16 2013, 00:03

Sziasztok! : )
Eljött az idő, hogy bla bla blaa... Szóval, 16-tól 20-áig ki kell írnom magam, mivel a Balatonra utazunk. Ugyan viszem a gépem annak reményében, hogy lesz wifi (adja Isten, hogy legyen Nem leszek elérhető... - Page 4 1911684420Nem leszek elérhető... - Page 4 1911684420), de reagokat nem fogok írni.
Jót ne halljak. Nem leszek elérhető... - Page 4 516103883

Kevin, Renata, Victoria és Wayne.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeVas. Aug. 11 2013, 09:30

Csütörtökig eltűnök, amíg a családdal elmegyünk nemtudomhová. Ja, én így nyomom, azt sem tudom hová megyek. Viszont azt tudom, hogy csütörtök este jelentkezem.*.*

Addig legyetek rosszak, és hiányoljatok Nem leszek elérhető... - Page 4 3571421710Nem leszek elérhető... - Page 4 331552654
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeVas. Aug. 04 2013, 20:19



csatlakozni kényszerülök az előttem szólókhoz.
augusztus 12-től két hétig nem tudok majd jelen lenni az oldal életében, jönnek a táborok, családi nyaralás és minden hasonló nyalánkság. addig pótolom mindenkinek a tartozásaimat, hogy ne várassak senkit. de legkésőbb augusztus utolsó hetében kap mindenki választ. ha úgy alakul fel-felpillantok majd. (:

igyekszem vissza!
csók: Vitalia, Lucas és Austin
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeVas. Aug. 04 2013, 00:21

Chris, Olive, Jared, és Carlisle lelép augusztus közepéig. Addig is türelmet kérek a játékostársaktól. Smile
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 18:23

Sajnálatos módon ismét csatlakozom az előttem szóló urakhoz és hölgyekhez...
Augusztus 1-től augusztus 10-ig Németország egy kicsiny városkáját és userke barátnőjét fogom boldogítani.
Addig van időm hogy elrendezzem a dolgaimat és valószínűleg lesz ott netem hogy néha-néha felpislantsak :)Igyekszem majd vissza!


Addig is csókoltatok mindenkit!
Gyártom a reagokat ^^
Hell, Mason & Charlie



Utazás lefújva, viszont Rosie, neked repül egy pm!
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 24 2013, 09:04

Sajnálatos módon ismét csatlakozom az előttem szóló urakhoz és hölgyekhez...
Augusztus 1-től augusztus 10-ig Németország egy kicsiny városkáját és userke barátnőjét fogom boldogítani.
Addig van időm hogy elrendezzem a dolgaimat és valószínűleg lesz ott netem hogy néha-néha felpislantsak :)Igyekszem majd vissza!

Addig is csókoltatok mindenkit!
Gyártom a reagokat ^^
Hell, Mason & Charlie
Vissza az elejére Go down
Christian Belford
Christian Belford
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Feb. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
57

⊿ SZÜLINAPOM :
1984. Apr. 15.

⊿ ÉVEIM :
40

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 24 2013, 01:04

Sajnos csatlakozom az előttem szólókhoz;

de csak pár napról, max egy hétről van szó. Charlottetől és Mirától elnézést kérek, sietek vissza lányok Wink
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 22 2013, 00:20

Sajnos írnom kell ide. Sad Újabb nyaralásözön következik. A reagokat már elkezdtem de nem tudtam befejezni őket. Sajnálom. Sad Nálam ilyen huzos a nyár ebből a szempontból. De amint lesz net, és nem telefonról kell reagot pötyögnöm jövök, és fákkjeee lesz *o* Most viszont go gólyatábor *.* <3
Amint tudok visszagyüvök. Puszi a hasatokra. Nem leszek elérhető... - Page 4 516103883 Nem leszek elérhető... - Page 4 1637503926
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 16 2013, 20:53

Sziasztok!
Igazából elég kettős érzés ideírni, mert nem örülök hogy itt kell hagynom a fórumot egy időre, viszont annak nagyon is örülök hogy végre elutazhatok kereszt szüleimhez kicsit nyaralni! (:
Lényeg a lényeg szombattól szerdáig nem leszek, addig megpróbálok pótolni minden lemaradásomat! (:

Vigyázzatok magatokra!
Hell, Charlie és Mason
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15 2013, 18:58

Szokták volt azt mondani, hogy jön még kutyára gyorsvonat, nos, jött is, a hét végéig melóm van és a főnök egy büdös köcsög, szóval legkésőbb szombaton leszek megint elérhető. Addig is jó fórumozást! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11 2013, 20:23

Sziasztok!

Csak azért írok, hogy szóljak, holnaptól keddig valószínű eltűnök. Kedden lesz a szóbeli záróvizsgám és rengeteget kell rá készülnöm, mivel az írásbelijeim nem éppen a legjobban sikerültek.
Felnézni tuti fel fogok az oldalra, de reagolni sajnos majd csak szerda/csütörtök magasságába fogok tudni.
Ne haragudjatok!

Jövő héten jövök!

Köszi a megértéseteket!

Puszi: Peyton
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04 2013, 16:56

Sziasztok!

Most sem a saját hiányzásom szeretném bejelenteni, ne aggódjatok. Razz
Viszont Alison/Lillian egy darabig nem tud jelen lenni az oldalon, feltehetőleg egészen augusztusig távol lesz. Utána ismét beleveti magát a fórum életébe, és írni fog azoknak, akiknek kell.

Köszönöm. (:
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 03 2013, 11:58

Üdv Nem leszek elérhető... - Page 4 2992250914 
Tudom, hogy már említettem azoknak, akikkel játszom, vagy tervezek játszani, de úgy találtam helyesnek, ha ide is kiírom. Very Happy
Na szóval: holnaptól vasárnapig országon kívűl leszek, azaz júl.4.-7. között.
Ne hiányoljatok annyira Razz

Jenna / Esme / Ethan Nem leszek elérhető... - Page 4 3392142914 
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 21 2013, 11:30

Hello mindenki!
Pár embernek már említettem, de gondoltam, azért ide is kiírom, hogy holnaptól (jún. 22) nem leszek elérhető egészen júl. 5-ig, péntekig, hála egy kirándulásnak. Nem elveszni nélkülem, visszatérek, addig is mindenkinek jó szórakozást!
Üdv: Stefan és a multik
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20 2013, 15:04

Június 28 délutántól egészen július 8-ig biztosan nem leszek. Kicsit kimegyek a divatból Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 16 2013, 12:18


Na, eljött ez az idő is, muszáj vagyok ide írni, ugyanis holnaptól (hétfő) elutazok péntekig, vagy szombatig - nyugodtan hülyézzetek le, nem tudom mikor jövök haza. :')) Biztos vagyok benne, hogy nem lesz wifi, mert állítólag térerő sem lesz. De a hétvégén már újult erővel jövök reagolni, és boldogítani titeket. Nem leszek elérhető... - Page 4 1637503926
Kevin és Renata. Nem leszek elérhető... - Page 4 3392142914
Vissza az elejére Go down
Alison Lockheart
Alison Lockheart
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 18.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
100

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 12 2013, 19:48

Halihó.
Június 16.-tól a Balcsin fogok nyári melózni, ami azt jelenti, hogy ritkán fogok gép közelbe kerülni. Mindenkitől akivel játékom van előre elnézést szeretnék kérni a lassú reagálásokért. Hétvégenként igyekszem mindenkinek legalább egy olyan posztot írni, ami igényes és olvasható is. Megértéseteket előre is köszönöm. Nem leszek elérhető... - Page 4 818411525
Csók puszi. Ali/Lilian
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 27 2013, 20:22



halihó!

szerdán elutazom és csak hétvégén térek vissza, plusz belevetem magam a költözésbe is majd, úgyhogy kicsit kevesebbet leszek aktív, mint egyébként. mindenkitől elnézést kérek, és igyekszem jelen lenni.

puszi nektek! ^^

Vitalia, Lucas, Austin.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 22 2013, 07:12

Sajnos összezsúfolódtak a napjaim, így előreláthatólag a héten nem tudok aktívan részt venni az oldal életében. Bocsánat mindenkitől!

XoXo; Cara, Dora, Nina és a srácok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-