A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 13 2012, 18:01

Mielőtt elfelejteném...

Szadista admincicátok hétvégén nem lesz elérhető, tehát karaktereim ezen időszak alatt passzívan pihennek a TAD kispadján. Nos, egy agyfárasztó munkahelyi fejtágítás kezdődik szombaton reggel, ami később délután átcsap féktelen ivászatba és kifulladásig, vagy ájulásig tartó detoxikáló közeli élménybe. Fogalmam sincs mikor fogok hazakeveredni (és hogyan xD), de az biztos, hogy maximum vasárnap este, avagy hétfőn délelőtt lesz belőlem szalonképes valami.
Ami a reagjaimat illeti igyekszem minél több reagot pótolni, hogy ne essek ki a formából és ne álljanak le a játékaim, de nem ígérek semmit. Még holnap, azaz pénteken délelőtt és este lesz némi kapacitásom, viszont nem tudom mennyi energiám lesz hozzá.

Távollétemben Jacob a sherif, legyetek rosszak, reagoljatok sokat, chaten pedig rendezzetek versenyt a legfárasztóbb díj elnyeréséért. :DD Nem leszek elérhető... - Page 6 1652498253
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 05 2012, 17:57

Holnap Bécsbe megyünk, azaz nem leszek egész nap. Rolling Eyes Viszont pénteken már elérhető leszek. (:
Legyetek majd jók Nem leszek elérhető... - Page 6 1370357794 és ne akasszátok ki nagyon Rosalie-t Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Dec. 02 2012, 13:31

Sziasztok!
Sajnálom, de egy darabig nem leszek elérhető az oldalon.
Ez inkább Dylant érítni, ne haragudj amint jövök írok!
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 30 2012, 17:26

Sziasztok!

A hétvégén és a jövőhéten nem leszek elérhető, különösen nem péntek-szombat-vasárnap a szalagavatóm miatt (:
Amint van egy szusszanásnyi időm pótolom a lemaradásaim, csak minden nap minimum este hatig táncpróbán vagyok... :/ (:

Addig is mindenkinek csóközön Nem leszek elérhető... - Page 6 2130887623 :
Hell
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Nov. 29 2012, 23:36

Pacsi mindenkinek Smile

Most én is kénytelen vagyok ide jelentkezni, mert kb 12.03-ig nem sűrűn leszek gépnél szülinapozás miatt, de azért megpróbálok néha feljönni. Reagokat pedig egyáltalán nem ígérek, csak a szülinapos játékhoz.

Tessetek hiányolni kicsikét Wink

Embry ~ Nina ~ Dora ~ Cara
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 13 2012, 18:01

Sziasztok!

Péntekig nem leszek elérhető, sulis gondjaim akadtak. Azután szombaton vagy vasárnap repül is az elmaradásom, legkésőbb hétfőn. bounce
További jó játékot kívánok a többieknek!

Jane Nem leszek elérhető... - Page 6 2552249466
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27 2012, 17:44

Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy ide kell először írnom, de fontos és nem akarom, hogy azt higgyétek máris inaktív kari vagyok. A helyzet az, hogy az őszi szünetben (nov.4-ig) semmilyen formátumban nem leszek.
Na jó talán telóban igen. De a lényeg az, hogy nem leszek aktív. Nagyon sajnálom.
Puszil mindenkit a szertő szívű Paty
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 11 2012, 10:49

Mira Kenward írta:
Sziasztok <3
Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, kénytelen vagyok szabadságolni magam talán csak a jövőhétig, de pontosan nem tudom megmondani meddig szakadok el tőletek Cole-lal együtt. Iparkodunk vissza mindenképpen, mert sok reag vár ránk, addig legyetek jók (vagy rosszak xD) Nem leszek elérhető... - Page 6 412401464

Hosszabbítva + 1 hétre Rolling Eyes Ethan, Cherie, Sammy és Godric bocsánat, majd valahogy kiengesztellek benneteket Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Okt. 07 2012, 18:15

Minő meglepetés, hogy hiányzást jelentek be, talán az sem meglepő, hogy a suli miatt. Az a helyzet, hogy jövő héten kedden, szerdán és csütörtökön próbaérettségi matekból, magyarból és töriből, úgyhogy ezeken a napokon nem leszek elérhető. Sietek vissza! Razz Nem szabadultok meg tőlem ilyen könnyen. xD
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20 2012, 11:11

Sziasztok <3
Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, kénytelen vagyok szabadságolni magam talán csak a jövőhétig, de pontosan nem tudom megmondani meddig szakadok el tőletek Cole-lal együtt. Iparkodunk vissza mindenképpen, mert sok reag vár ránk, addig legyetek jók (vagy rosszak xD) Nem leszek elérhető... - Page 6 412401464
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeSzer. Szept. 19 2012, 19:58

missing!

köztudott, hogy már a nagyban mennek a sulis hétköznapok. na most a tanárok nálunk bekeményítettek, úgyhogy kevésbé leszek aktív mint eddig, de megpróbálok hetente többször reagolni. (:
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeKedd Szept. 04 2012, 11:47

Hali. Mindenki 'örömére' elkezdődött a suli. Szeretném jelezni, hogy mivel kollégista vagyok, ezért reagok a hétvégén várhatóak tőlem. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy hétköznap nem fogok írni, csak kevesebb rá az esély. Mindezt jelen esetben most Tomot érinti. [ igyekszem írni drága. ] Na szóval: nem tűntem el csak lehet nem minden nap várható tőlem reag. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 31 2012, 23:24

Helló drágáim. Nem szeretem és csak ritkán kell használnom ezt a topicot, de most eljött az idő. Egy magánprogramom miatt hétvégén illetve hétfőn lehetséges hogy nem leszek elérhető. Minden a netkapcsolattól függ, ha szerzek akkor felugrok párszor hogy rátok nézzek, de nem hazai pályán fogok mozogni, szóval nem ígérek semmit.
Sietek vissza hozzátok - addig is reagolásban gazdag időtöltés nektek Nem leszek elérhető... - Page 6 2369310412 . Nem leszek elérhető... - Page 6 2369310412
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:43

A mi heves vérfarkasunk; Jacob Black és multijai: Samantha és Alice nevében írok. Nethiánya miatt kénytelen körülbelül egy hetes kényszerpihenőre kiállni. A játékostársai türelmét kéri, reméli és egyben én is remélem, hogy hamarosan visszatér közénk.
Várunk Jákob, várunk vissza T.T
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 24 2012, 18:57

hahóó holnaptól elutazom, de valószínüleg tudok lenni és írni... Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 19 2012, 22:21

elutazom Prágába, így csak pontosan egy hét múlva leszek. (:
legyetek jók és rosszak, és Lena, majd kapsz reagot, ha megjöttem.(:
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 17 2012, 14:00

Tudom, eddig sem voltam az aktivitás mintaképe, de most ideje megint ide írnom. Holnaptól (augusztus 18.) (sőt, ebbe már a ma este is beletartozik) huzamosabb ideig nem leszek. Azt hiszem öt-hat napra megyünk le a Balatonra, utána pár napot töltök itthon, és utolsó héten irány Horvátország. Most azt hiszem nem tartozok itt senkinek reaggal.Smile

Dzsázpör és Kárá balra el. Nem leszek elérhető... - Page 6 2130887623 Nem leszek elérhető... - Page 6 2130887623
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 21:03

Szóval. Holnaptól, vagyis 17.-től egészen 25.-ig nem leszek, mert nyaralok. Hogy lesz-é wifi az kérdőjeles, de erre az esetre van telefonomon net, posztra ne nagyon számítsatok tőlem, mert az net és időfüggő, de a Cullen családi gyűléshez mindenképpen összehozok valamit.
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 14:09

sziasztok!

elnézést kérnék mindenkitől, aki rám vár, és miattam áll a játékunk, azonban most kicsit el vagyok havazódva, főleg a nyelvtanulás miatt. amint tudok leszek, és írok, pontos időt nem tudnék mondani, talán a jövőhéten. igyekszem és bocsánat.

Vitalia & Lucas.
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 07 2012, 14:03

Na, most hogy hivatalossá vált, közlöm is veletek, hogy jövő héten nyaralni megyünk. Tehát 13-20-ig nem leszek valami sokat, de lesz wifi, szóval majd fel-felnézek, de postokra ne nagyon számítsatok tőlem. Majd legyetek rosszak, és minden apróságot meséljetek el, ha hazaestem. Nem leszek elérhető... - Page 6 1637503926 Nem leszek elérhető... - Page 6 331552654

Jacob és Alice.. Nem leszek elérhető... - Page 6 2369310412
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 05 2012, 23:38

A Cullen család szeme fény holnap délutántól úgy néz ki, hogy egészen Szombat estig nem tud jönni. Úgyhogy bocsika mindenkitől, de ha menet közben mégis gépközelbe kerülnék akkor jövök előbb.
Addig is legyetek rosszak és édesek Wink

XoXo Renesmee Carlie Cullen
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 05 2012, 21:15

Sajnálom, hogy egész nap nem voltam, unokaöcsém hat éves születésnapját ünnepeltük. Holnap szintúgy nem leszek fent, Balcsira megyek Aaronnal együtt, szóval ő sem lesz egész nap, estére talán beesünk, de még ez sem biztos. Addig is legyetek rosszak, sok ihletet, és YO hangulatot kívánok!!! Nem leszek elérhető... - Page 6 1370357794 Nem leszek elérhető... - Page 6 1637503926
Rózám, neked kitartás, addig is tarts a frontot, és rakd helyre a rosszaságokat! Cool :'D

Alice, Jacob, és gyikonda Nem leszek elérhető... - Page 6 3622404369
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 29 2012, 00:34

Holnaptól számítva, egy hétig távol leszek szerény lakomtól, mivel nyaralni megyünk. Ott garantáltan nem lesz internet, gép, de szerintem semmi elektronika (nem is bánom, így lesz tökély a nyaralás) Very Happy Szóval, addig is magatokra hagylak titeket, utána jövök elmesélni hogy mik történtek, mert ugye valami hülyeség mindig van Very Happy

Csókol, ölel, nyalint;; Jasper és Cara <33 Nem leszek elérhető... - Page 6 1652498253
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimePént. Júl. 27 2012, 11:01

Sziasztok! Először is elnézéseteket kérem amiért mostanában kicsit eltűntem, zűrös lett az életem, de igyekszem visszarázódni. Egy kis ideig még olyan leszek mint a mesében, hol leszek és hol nem, a játszótársaktól külön türelmet kérek, igyekszem pótolgatni Nem leszek elérhető... - Page 6 1422562495
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitimeSzer. Júl. 18 2012, 21:11

Hali fórumlakók!
Holnaptól egészen vasárnapig nem leszek elérhető.
Hi: Er
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-