A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeKedd Júl. 19 2016, 23:50

Sziasztok Embarassed

Én egy kicsit eltévedtem az univerzumok között, de azt hiszem kezdek egyenes pályára térni és a Föld felé venni az irányt. (Hát ez nagyon kreatív mondat lett... Suspect )
Szóval a lényeg, hogy eléggé el voltam tűnve, ezáltal rengeteg (3) játékom befagyott, megállt, vagy elvesztettem a fonalat. Tőlük is elnézést kérek. Smile
Viszont most összeszedem magam és megpróbálok egy ütem tervet betartani és ezáltal hsz-eket kreálni. Smile Mert hiányzik a játék. Very Happy Szóval aki érez magában türelmet és egyéb hasonlóságok, az nyugodtan dobjon meg egy pm-mel. Remélhetőleg dűlőre tudunk jutni a játék ötleteket illetően. ^^

Köszönöm Smile
Mézes palacsinta ^^ Játékostárs kerestetik 3392142914

Vissza az elejére Go down
Lana Peterson
Lana Peterson
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. May. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1566. May. 10.

⊿ ÉVEIM :
457

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeHétf. Júl. 11 2016, 16:45

Halihó!

Szóval, őm, nem találtam kapcsolatkeresőt (user lehet hogy vak), ezért gondoltam ide beírom. Keresem azt az embert aki megpróbálná megpuhítani a lelkemet és ha megengedem akkor talán még sikerülne is neki Very Happy

Lana Játékostárs kerestetik 2369310412



Gyorsan frissen elkeltem, nagyon köszönöm Játékostárs kerestetik 1637503926
Vissza az elejére Go down
Faith E. Harper
Faith E. Harper
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
2

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Dec. 08.

⊿ ÉVEIM :
31

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeHétf. Jún. 27 2016, 21:29

Dear friends!


Partneremet keresném egy játék erejéig. 0-tól 2000 éves korig bárki jelentkezését szívesen veszem Smile Bárkire és bármire vevő vagyok Smile Ha érdekellek akkor dobj meg egy üzenettel, és a tiéd vagyok.

Jelige: „Nem vagyok válogatós” Smile

Faith
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeHétf. Jún. 13 2016, 02:02

Megérkeztem,és már játszanék is! Egy üzenet az ára, aki kedvet érez... lehetőleg Forksban vagy környékén. Kivéve ha Bella vagy, utánad bárhova megyek! *.*
Vissza az elejére Go down
Heidi Volturi
Heidi Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
7

⊿ SZÜLINAPOM :
1416. Jun. 06.

⊿ ÉVEIM :
607

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeCsüt. Jún. 09 2016, 00:38

Hahó!

Kiadó az első játékom, Volterrában lenne a leginkább életszerű, de ha valaki máshol szeretne, akkor átgondolom, hogyan kerülhet oda. Ha valaki Volturi tag, és játszani épp nincs ideje, de van ötlete, milyen a kapcsolatunk, az is írhat bátran, Heidi régóta boldogítja már Aroékat, szóval sokak érkezését és beilleszkedését nézhette végig, szerintem. Smile

Update: az első jelentkező miatt Forksba látogat a kari, szóval akit eddig ez tartott vissza, az előtt leomlottak az akadályok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renesmee Carlie Cullen
Renesmee Carlie Cullen
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 22.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
221

⊿ SZÜLINAPOM :
2006. Sep. 11.

⊿ ÉVEIM :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeSzer. Jún. 08 2016, 16:26


Dear friends!


Partneremet keresném egy játék erejéig. 0-tól 2000 éves korig bárki jelentkezését szívesen veszem Smile Bárkire és bármire vevő vagyok Smile Ha érdekellek akkor dobj meg egy üzenettel, és a tiéd vagyok.

Jelige: „Nem vagyok válogatós” Smile


Köszönöm szépen, de többszörösen is elkeltem Smile Úgyhogy most már tárgytalan a dolog Smile De talán majd legközelebb Wink

Nessie

Vissza az elejére Go down
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeKedd Ápr. 26 2016, 23:33

Sziasztok!

Új vagyok, betévedtem és játékos társat keresek. ^^ El lehet venni a szüzességem, bármilyen értelemben, de ha piszkos a fantáziád, akkor csak lányok tiszteljenek meg azzal a bizonyos elvesztésben. xD
No, de viccet félretéve, keresek valakit aki talán a korosztályomban van és van kedve játszani. ^^ Lányok, fiúk, vérfarkasok, madarak, kutyák, bokrok, bárki jöhet Very Happy
Dobj egy PM-et nem harapok... Még. Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
Demetri Volturi
Demetri Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jan. 13.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
18

⊿ ŐKET KERESEM :
Felix Volturi
Heidi Volturi
Santiago Volturi

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeHétf. Feb. 22 2016, 07:27

Sziasztok! Rég játszottam Demetrivel, úgyhogy akinek kedve szottyan egy jóképű, ámbátor kissé zakkant, lökött humorú, görög őskövülethez, az ne féljen, nem bánt a vámpír, csak kicsit megkóstol Very Happy Nem kerül neked másba, csak egy PM-be Smile Hölgy karakterek előnyben Smile

Vissza az elejére Go down
Sofia N. Pieterse
Sofia N. Pieterse
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Dec. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
7

⊿ SZÜLINAPOM :
1480. Nov. 20.

⊿ ÉVEIM :
543

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Feb. 21 2016, 21:35

Mivel nem tudom, ki szabad még, ki vár még partnerre, így én is felajánlanám magam kezdetben egy, maximum két játékra. Bármire nyitott vagyok, még a faj is teljesen mindegy. Akit érdekel, írjon minichaten, pm-ben, ahol jól esik. Játékostárs kerestetik 1911684420

Elkeltem! Játékostárs kerestetik 1911684420


A hozzászólást Sofia N. Pieterse összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 22 2016, 21:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Feb. 21 2016, 13:34


sziasztok drágák!


Játszópajti kerestetik, első sorban Volterrában a Volturi kastély berkein belül, mivel kényszer üdülésen vagyok. Emellett nyitott vagyok más múltban vagy valamilyen más alternatív játékra is, biztosan ki tudunk valamit találni!  Játékostárs kerestetik 1911684420
Türelmes természet előny, ha esetleg kedvet kaptál írj nekem pm-et!  Játékostárs kerestetik 331552654

xoxo, Lottie

Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Feb. 14 2016, 18:35

Sziasztok! (:

Forks - Port Angeles környékére keresek vállalkozó szellemű *és angyalian türelmes* játszópajtit! *-*
Ígérem nem harapok, pm-ben mindent megbeszélhetünk! Wink


Egy időre elkeltem, köszönöm <3
Vissza az elejére Go down
Santiago Volturi
Santiago Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jul. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
40

⊿ SZÜLINAPOM :
1539. May. 24.

⊿ ÉVEIM :
484

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2016, 20:31

Nos, üdvözlet.

Adalyn eltűnése kapcsán szabaddá váltam, mint a madár, így ha bárki úgy érzi, megfelelek játékkeresési kritériumainak, vagy csak érdeklődne egy magának való Volturi-tag társasága iránt, egy PM az ára, hogy megkapja Smile

P.s.: háziak előnyben, de mindenre nyitott vagyok Smile

~Santi
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Jan. 10 2016, 08:04

Hello hello

Most kifejezetten a falká(m)ból keresek játszópajtit, egy járőrözésre (ide akár többen is) vagy egy kis összeűléses valamire. Akár az újonnan érkezett hidegek miatt is vagy egy látogatást kellene tenni Cullenékhez Wink
Egy PM formában elérhető vagyok vagy írjatok kischatra és nay chaten ütközűnk...
Az Alfa szólott, uff Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gerard Williams
Gerard Williams
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Apr. 08.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
59

⊿ SZÜLINAPOM :
1983. Jan. 13.

⊿ ÉVEIM :
41

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimePént. Dec. 18 2015, 02:14

Mivel Gerard elég ideje rontja már itt Forks levegőjét, úgy érzem, eljött az ideje, hogy előrelépés történjen végre elvakult nyomozásában. Ehhez viszont játszótárs(ak)ra van szükségem:
1.Elsősorban keresnék egy vámpírt (igazából külön erre a célra megalkotott karakter vagy NJK is lehet, de meghirdetni nem akartam, mert létező karakter is tökéletesen megfelel a célnak), aki történetesen Gerard feleségének gyilkosa volt anno, évekkel ezelőtt és aki után a rendőrnyomozóm annyi ideje nyomoz. Szeretném, ha végre arcot is tudna társítani Gerard a bosszúvágyához, ennyi idő után.
2. Másrészt informátort, informátorokat keresek, aki(ke)n keresztül, akár szándékos segítségnyújtással (jófejségből, az általam keresett gyilkos iránti személyes ellentét, harag okán, valamiért cserébe stb.), akár indirekt módon (pl. véletlen elszólás, Gerard által kihallgatott beszélgetés) segítenének Gerardnak eljutni a gyilkos vámpírhoz. Itt nincs faji megkötésem és valójában konkrét elképzelésem sem a segítségnyújtás módjára, ha valami egyéb ötlet merülne fel, ahogy Gerard információhoz juthat, arra is nyitott vagyok.

Pm-ben elérhető vagyok és remélem, hogy valaki jelentkezik, mert tényleg idejét érzem annak, hogy kicsit előremozdítsam Gerard sorsát. Szóval előre is köszönöm mindenkinek, aki közreműködést vállalna ebben!


A hozzászólást Gerard Williams összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 07 2016, 03:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Harleen Frances Quinzel
Harleen Frances Quinzel
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Dec. 13.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
23

⊿ SZÜLINAPOM :
1832. Jul. 23.

⊿ ÉVEIM :
191

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeKedd Dec. 15 2015, 16:57

Kedves és Mélyen tisztelt Tagok!

Ezúton a Quinzel klán utolsó sarja játékot hirdet. Ha valamelyik földi halandónak vagy akár egy halhatatlannak kedve és ideje lenne, akkor áldja meg a lányt egy üzenettel.

Love,
Harleen
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeKedd Dec. 15 2015, 11:35

La Push dokija játszótársat keres Very Happy
Ha lehet, Push fele. Kórházban, parton, bárhol ^-^
Farkasok előnyben Játékostárs kerestetik 3840779011
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Dec. 06 2015, 19:16

Volturis lánykám játszópajtást keres, lehetőleg Volturi-tagot ^^
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Nov. 29 2015, 20:18

Ifjú farkas keres játszótársat, ha valaki netán kedvet kapna bárminemű játékhoz, üzenjen pm formájában Játékostárs kerestetik 1911684420 Akár még a halloweeni rendezvényre is vevő vagyok Játékostárs kerestetik 721369893
Vissza az elejére Go down
Milo Caves
Milo Caves
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
14

⊿ ŐKET KERESEM :
Eleazar Denali

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeSzomb. Okt. 31 2015, 10:09

Sziasztok! Tündéri külsővel megáldott, némi-neműleg neveletlen, szabad szájú ragadozóm játszópajtást keres Denaliban és/vagy környékén Smile Nincs nemi-faji megkötés, bár kétségtelenül a hölgyek nagyobb előnyt élveznek nála Very Happy
Vissza az elejére Go down
Matt Lahote
Matt Lahote
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
39

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Jan. 01.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Okt. 25 2015, 10:16

Tisztelt Farkasok.
Falkatagok!

Játszópartnert keresek aki (a bátyám mellett) segít beilleszkedni a falkába, a járőrözésekbe, a mit hogyan típusú magyarázatokkal. Esetleg egy kis marakodás, hogy ki van feljebb a ranglétrán, a hierarchiában.  Játékostárs kerestetik 3946162789  
Valami ilyesmi.
Aki kedvet érez egy kis mentorkodáshoz, az  lepjen meg egy PM-el

Köszönöm!


A hozzászólást Matt Lahote összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 13 2015, 16:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeKedd Okt. 06 2015, 18:48

Sziasztok! Very Happy

Lenne egy szabad játékom, amire lehetőleg egy vérfarkast keresnék Very Happy még új vagyok La Pushban, a farkas téma is új nekem, úgyhogy nagy ügyeskedést és tájékozódó képességet ne várj xD

Ha mégis érdekelnélek, pmben megtalálsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeSzer. Szept. 23 2015, 15:21

Helló Mindenki! ^^

Van még egy kiadó játékom Akárkinek, aki unatkozik, vagy kedve lenne egy ragadozó nomádhoz Very Happy Egy pm az ára :3 Cserébe megígérem, hogy nem harapok nagyot Wink


Köszönö szépen, egy ideig elkeltem Játékostárs kerestetik 1436725996
Vissza az elejére Go down
Jan Omael Raym
Jan Omael Raym
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 05.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
22

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Szept. 20 2015, 13:00

Szép jó napot kívánok! Smile
Nos... bár még Jan nem hagyta ott a legutóbbi játékát mert vár egy utolsó válaszra, hogy aztán elhagyja a terepet, ám mivel már tűkön ülök vele kapcsolatban, úgy döntöttem, "második játékban" elkezdek új társat keresni neki, története menetében azzal a felfogással, mintha már lelépett volna, tehát, ez azt jelenti, hogy Jan barátom most valahová egy erdős területre kóricál majd, ahol - reményeim szerint - összetalálkozna valakivel, aki információkkal tudna neki szolgálni a Cullenekről. HA esetleg lehetséges volna, örülnék, ha maga az egyik Cullen lenne az, ha esetleg akad köztük aki ráér, és szívesen játszana velem, de ha nem, akkor örülnék olyasvalakinek is, aki simán csak ismeri őket. Wink Szóval akinek van kedve hozzám, az kérem jelezze hajlandóságát egy PM keretein belül. Előre is köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater
Leah Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Apr. 12.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
31

⊿ SZÜLINAPOM :
1986. Dec. 13.

⊿ ÉVEIM :
37

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Aug. 02 2015, 17:28

Üdv!

Egy hölgyfarkas keres magának egy újabb játszópajtást, egy.... nos, nem vagyok válogatós, szóval egy bármilyen játékra. Very Happy És bármilyen faj jöhet, mert ebben sem válogatok, szabad a gazda. Smile
Vissza az elejére Go down
Quil Ateara
Quil Ateara
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Apr. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Dec. 21.

⊿ ÉVEIM :
33

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitimeVas. Júl. 19 2015, 14:10

Halihó!

Felettes farkast keresek, hogy beszámoljak phoenixi kalandomról Smile Ezen kívül bármely régi vagy új falkatagnak szívesen elkelek egy nem sietős játék erejéig! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kerestetik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Teremtő és bátyó kerestetik
» Unokatesó kerestetik!!! - Elkelt!
»  D. Maximilian Hale :: Testvér kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-