A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeHétf. Júl. 25 2016, 10:29

Csatlakoznék az előttem szóló adminnénihez, én is ilyen "problémával" küzdök, de megígérhetem hogy megéri ránk várni! Nem leszek elérhető... 3182014593
Fantasztikus dizájn és sok újdonság van készülőben és ez sajnos minden erőnket és energiánkat felemészti. Már csak egy hét türelmet szeretnék kérni mindenkitől, akinek tartozom bármelyik énemmel és utána újult erővel csapok a lovak közé és jönnek a reagok! Próbálkozom azért írogatni, de sajnos nem az igazi és rosszat semmiképp nem szeretnék kiadni a kezemből!

Mindenki megértését köszönöm! Nem leszek elérhető... 2130887623
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeVas. Júl. 24 2016, 19:10

Szeretném mindenki felé jelezni, hogy nem véletlenül nem írok, ne tessék azt gondolni, hogy elfelejtettem, vagy nem érdekel! Nem leszek elérhető... 818411525
Bizonyára mindenki értesült már róla(aki nem, szégyellheti magát), hogy az új fórumon az utolsó simításokat végezzük. Ennek okán ha azon felül van időm/kedvem bármihez is, azt is inkább oda ölöm, mintsem itt törlesszek, hogy minél előbb meglegyünk. Jövő hétvégén már birtokba vehetitek az új játszóteret, ahogy Hell fogalmazott, addig pedig tőlem se várjatok csodát. Igyekszem én is, a többiek is, de már csak egy hetet kell kibírnotok, s remélhetőleg utána mindenki kicsit aktívabban tér vissza(itt rátok is gondolok) Wink
Addig is csókoltatok mindenkit, legyetek jók, s ne feledjétek, ugyanúgy szemmel tartunk mindenkit - a becsekkolást pedig ne feledjétek, aki még nem tette meg, legkésőbb csütörtökig/péntekig tegye meg, különben a foglalásai odavesznek Nem leszek elérhető... 2552249466
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeVas. Júl. 17 2016, 22:25

Hahó!

Tudom, nem rég regisztráltam még csak és eddig se voltam túl aktív, de ez sajnos augusztus elejéig így is marad. Akinek van tartozásom, azt akkor tudom törleszteni.

Edward és Heidi
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzer. Júl. 06 2016, 11:01


drágáim!


Végre nekem is eljött a nyaralás ideje, ezért egy - másfél hétre kiírom magam a forgalomból.
Nagyon sajnálom, hogy reagnélkül hagylak benneteket, de az utóbbi időben a fogam nagyon megkeserítette az életem, plusz rohangáltam össze-vissza mint a mérgezett egér, hogy a nyaralásig minden más ügyes-bajos dolgom elintézzem. Eléggé fáradt is vagyok, de ígérem minden erőmmel azon leszek, hogy kipihenjem magam és ha visszatértem újult erővel esem neki a játéktérnek és pótlom a lemaradásaim!  Nem leszek elérhető... 2369310412
Ne haragudjatok nagyon, vigyázzatok magatokra és írjatok sok szépet!  Nem leszek elérhető... 1911684420

Hell, Lottie, Chels & Lora

Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeKedd Május 31 2016, 21:35

affraid Igen, június 10.-ig nem leszek elérhető, mert államvizsgázom Nem leszek elérhető... 1106173833 és már most a plafonon rohangálok miatta. Utána viszont mindenki kap reagot. Bocsánat Nem leszek elérhető... 3002727225
Vissza az elejére Go down
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzer. Május 04 2016, 11:00

Hali

Mivel kikészített a kórházi lét, ezért pár napig nem leszek, amíg felépülök. Nem tudom meddig, lehet 1-2 nap fogalmam sincs. Jelenleg az erőm valahol elveszett. Hsz-eket értelemszerűen nem írok, felnézni nem tudom. Köszi a türelmet.
Vissza az elejére Go down
Jan Omael Raym
Jan Omael Raym
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 05.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
22

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14 2016, 09:07

Sziasztok!
Nem tűntem el... vagyis nem egészen, de sajnos előre nem látott családi és egészségügyi problémák miatt most kissé kiszámíthatatlan vagyok. Igyekszem hamar újabb életjelet adni, és visszaírni ahová kell, de nem tudom mikor lesz hozzá időm, meg agyam, úgyhogy ha valaki nem szeretne tovább rám várni, megértem ha inkább otthagyja a figurát és tovább megy, nem haragszom meg, ha így esik. Igyekszem, és remélem minél előbb rendeződnek a dolgok nálam és újra rendesen tudok majd írni. Addig is, néha fel-felnézek, és próbálok írni, remélem minél előbb sikerül.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07 2016, 14:38

No, először is szeretném tudatni mindenkivel, hogy az, hogy ide írok, nem azt jelenti, hogy nem állok rendelkezésetekre.. Természetesen minden nap felnézek, pm-ekre is válaszolok ha kell, legfeljebb nem azonnal, de itt leszek, ha bármi kellene. Postokra viszont ne nagyon számítsatok, a magánéletben is rengeteg dolgom van, amellett pedig új canon karaktereken, leírásokon, s összességében egy fórum frissítésen dolgozunk teljes erőbedobással, hogy minél előbb láthassátok ti is. Tehát; türelmet kérnék minden játszótársamtól, igyekszem mihamarabb visszatérni teljes egészében, de nem ígérek semmit, elhúzódhat ez egy ideig. Addig is jó játékokat nektek, kitartást, türelmet, miegymást! Nem leszek elérhető... 1652498253
Vissza az elejére Go down
Harleen Frances Quinzel
Harleen Frances Quinzel
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Dec. 13.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
23

⊿ SZÜLINAPOM :
1832. Jul. 23.

⊿ ÉVEIM :
191

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeKedd Márc. 08 2016, 16:36

Na hello! Szerintem ennek is eljött az ideje.. látjátok, hogy nem írok vissza. Nincsen időm és nincsen kedvem, szalad velem a világ. Úgyhogy jegelném magam egy kicsit, persze próbálgatok mindenkinek visszaírni, már elvannak kezdve a reagok. Kitartást!
Love,
Harleen
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeVas. Márc. 06 2016, 20:03



ihlethiány;;


sziasztok!

sajnos megint ide kell vésnem pár sort, mivel a rengeteg teendőm miatt nem nagyon van időm és ihletem írni, amiért elnézést kérek, mindenkitől akinek lógok már egy ideje. igyekszem összeszedni magamat, de most a magánéletem mindenbe bezavar. staffként elértek, üzikre amint tudok válaszolok, de reagolni egy ideig nem fogok. remélem lesz ihlet és akkor rögtön jövök is vissza a játéktérre is.

addig is csókollak titeket,
Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett, Irina, Nicole
Vissza az elejére Go down
Santiago Volturi
Santiago Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jul. 16.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
40

⊿ SZÜLINAPOM :
1539. May. 24.

⊿ ÉVEIM :
484

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeCsüt. Feb. 18 2016, 13:48

Sziasztok!

Személyes okokból kicsit eltűnök, bizonytalan időre. Amint elülnek a hullámok, jövök vissza hozzátok, addig kérem türelmeteket.

Üdv:
Jazz és a többiek
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimePént. Dec. 18 2015, 13:44

Sziasztok! ^^

Pár napra szabadságolom magam, hogy kicsit pihenhessek.

Pmben bárki elér Adánál Wink

Köszönöm a türelmet! Jó ünnepi készülődést mindenkinek! Nem leszek elérhető... 1370357794

Ada, Gar, Dion, Elijah Nem leszek elérhető... 2369310412
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeKedd Dec. 08 2015, 16:37

Nem akartam ideírni, de sajnos muszáj. Nagyon úgy néz ki, hogy a vizsgaidőszak végéig azaz január végéig a jelenlétem szinte teljes mértékben meg fog szűnni. Bármennyire szeretnék egy kis szórakozást, pihenést becsempészni az életembe ma bebizonyosodott, hogy öt perc szünetet sem tarthatok, szóval elnézést kérek mindenkitől, de egyelőre most IRL kell teljesítenem. Sajnálom. Sietek vissza.  Nem leszek elérhető... 1216419713
Vissza az elejére Go down
Carlisle Cullen
Carlisle Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
75

⊿ SZÜLINAPOM :
1640. May. 18.

⊿ ÉVEIM :
383

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeVas. Nov. 01 2015, 16:10

Sziasztok!

Chaten is jeleztem, itt is megteszem:
November 1 és 30. között regényt írok, így reagot ne nagyon várjon tőlem senki. Ha indul a kaland, abban részt veszek, és természetesen figyellek titeket, de egyéb hsz-re aligha lesz időm és energiám.

Legyetek jók, decemberben jövök vissza, addig halmozzatok el tartozásokkal! Smile

Jazz & a többiek
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzomb. Szept. 19 2015, 18:43



még egy hét;;


hogy én mennyire utálok ideírni, te jó ég... és mégis muszáj. sajnos összeborultak a dolgaim így a szeptember kezdetével és az egyetemi félévvel, és nem tudok annyit itt lenni amennyit akarok. az biztos, hogy egy hétig még ez így lesz, mert nyelvvizsgára is készülök, és örülök, ha éppen nem angollal vagy szakirodalommal kell foglalkoznom. jó hír viszont, hogy már csak egy hét van a vizsgáig, utána reményeim szerint felszabadul némi időm végre, és ha nem is minden nap, de jelen fogok lenni végre tisztességesen a fórumon. igyekszem vissza! ^^"

csókollak titeket,
Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett, Irina
Vissza az elejére Go down
Hazel Volturi
Hazel Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Oct. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
81

⊿ SZÜLINAPOM :
1814. Apr. 19.

⊿ ÉVEIM :
210

⊿ ŐKET KERESEM :
Szabad a lánykám.

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeKedd Szept. 15 2015, 21:00

Sziasztok, drágák *.* Sajnálatos módon innentől ritkásan leszek a beindult tanítás miatt alig, vagy egyáltalán nem leszek, max az őszi szünetben, esetleg a két félév közti szünetben. Ha néha felnézek, az puszta véletlen, és reagra se nagyon számítsatok, most ledolgozom a tartozást, mert van még némi időm, és akiknek rég óta lógok, ők ma megkapják nagy részben, ne haragudjatok *.* Imádlak benneteket Smile
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeKedd Aug. 25 2015, 18:47


Drágáim!
itt a kényszerpihenő ideje
Nem szívesen írok ide, de kénytelen vagyok... Felújítás van itthon, nagy a káosz, sokszor esélyem sincs géphez ülni, ha pedig mégis, nincs erőm, vagy időm írni - bár gondolom ezt megéreztétek ti is. Bizonytalan időre kiírom magam, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogok felnézni (merthogy ezt minden nap megtettem eddig is, ezután is fogom), vagy teszem azt írni is, ha épp úgy érzem menni fog. Szóval türelmeteket kérem, és ne bátorkodjatok kimaradni a TAD-ról, mert figyellek benneteket  Nem leszek elérhető... 3474255349   
Nem leszek elérhető... 3007467540 Alice és minion-hadsereg






Twilight After Dark
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimePént. Aug. 14 2015, 18:57

Egy új hiatus van készülőben nálam augusztus 15-től és előreláthatólag augusztus 24-ig. Lehet hogy fel tudok majd jönni (de ezt sem ígérem), de írni szerintem biztos nem fogok tudni. :/
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2015, 14:31

Nem tudok pontos időt mondani, hogy mettől-meddig vagy éppen mikor.. De szeretném jelezni, hogy nem tűnök el csak az előttem álló időszakban határozottan inaktívabb leszek.  Az ok egyszerű. Gólyatábor + egyetem. A gyomromban hatalmas gombóc van az egésztől, szóval ezért sem fogok tudni olyan gyorsan írogatni, mert nem akarom, hogy a kisebb ideg összeroppanásom a dologtól kihatással legyen a reagjaimra. Nem leszek elérhető... 2891213726
Nem könnyítik meg a helyzetemet a körülöttem lévő emberek sem az elvárásaikkal, de igyekszem eljutni mindig ide, hiszen egy kis kikapcsolódásra mindenkinek szüksége van. Nem leszek elérhető... 1911684420

Megértéseteket köszönöm. Nem leszek elérhető... 1370357794

Bella
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Edward Cullen
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
132

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
122

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2015, 19:15

Újból nem leszek elérhető egy pár napig, azaz augusztus 6-tól augusztus 12-ig, előreláthatólag. Akinek tartozom, azoktól szíves türelmüket kérem Smile
Vissza az elejére Go down
Vitalia de la Rossi
Vitalia de la Rossi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
212

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 12.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2015, 19:01



kényszer pihi;;


sziasztok!
kicsit besűrűsödött ez a hetem, így előre láthatólag a héten nem leszek elérhető itt, munka-angol órák-és egyéb miegymást miatt, de jövőhéten igyekszem visszatérni, a megmaradt játékokban válaszolni ^^

csókollak titeket,
Vitalia, Lucas, Austin, Kim, Emmett, Irina
Vissza az elejére Go down
Rupert R. Feehan
Rupert R. Feehan
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Jun. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
11

⊿ SZÜLINAPOM :
1913. Sep. 01.

⊿ ÉVEIM :
110

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimePént. Júl. 31 2015, 13:29

Pár nap nyaralós offra még elszaladok, de utána jövök a reagokkal. Most már tényleg! Smile
Vissza az elejére Go down
Tanya Denali
Tanya Denali
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Dec. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
66

⊿ SZÜLINAPOM :
1000. May. 06.

⊿ ÉVEIM :
1023

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeCsüt. Júl. 30 2015, 22:39

Rosalie Lillian Hale írta:
Lena Volturi írta:
Hölgyeim, Uraim, Egyéb drága Kreatúrák!

A munka és miegymás elszólít tőletek, bár nekem sem kellemes a dolog, szívesebben írogatnék válaszokat, na de van az úgy, hogy nem jön össze amit eltervezünk :"D Tehát holnaptól számítva 5 napig (azaz csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő) kizárólag este leszek elérhető a fórumon, ami azt jelenti, hogy reagokat ne várjatok tőlem, pm-eket pedig ha az oldallal kapcsolatos inkább Alice vagy Vitalia postaládájába küldjetek. A Face-es csoportunkba szintén be fogom vésni mindezt, biztos ami biztos (;
Vigyázzatok magatokra, reagoljatok sokat, én pedig igyekszem vissza hozzátok.  Nem leszek elérhető... 2552249466 Csók:

Lena és a hadserege

Sajnos meghosszabbítva jövőhét keddig (július14-ig) :/ Bocsánat mindenkitől.


Again and again... Nem tudok mit mondani, egy idegroncs vagyok. Ne mondjatok le rólam, káosz az életem, és ez tovább tart, mint hittem. Igyekszem, hatalmas türelmet és elnézést kérek, míg nem stabilizálódik a helyzet. Pusszantás!
Vissza az elejére Go down
Jan Omael Raym
Jan Omael Raym
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2015. Mar. 05.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
22

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeSzer. Júl. 29 2015, 23:02

Hali!

Nos, úgy döntöttem jobb a biztonság, és inkább írok ide. Jelenleg "kis gondom" van a netszolgáltatóval, így kissé bajos a neten való létem, szóval csak nagyon-nagyon korlátozottan tudok jelen lenni bizonyos oldalakon. Sajnos nem tudom ez meddig tart majd, de legalább egy hétig biztos még... aztán majd kiderül. Igyekszem mihamarabb orvosolni a gondot, és újra rendesen jelen lenni, addig is, esetlegesen azoktól akik írnak nekem és várnának rám, türelmet kérek. Nem leszek elérhető... 1774302533 Igyekszem reagálni, de gyorsaságot nem ígérek..
Vissza az elejére Go down
Matt Lahote
Matt Lahote
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Dec. 27.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
39

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Jan. 01.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitimeHétf. Júl. 27 2015, 06:26

Sziasztok.
Július 28-tól augusztus 4- ig ha elhúzódik, akkor 7.-ig nem  leszek.

Matt, Andrew
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek elérhető...   Nem leszek elérhető... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Felhasználóink hírei-