A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeKedd Feb. 12 2013, 10:15

Caleb | Joseph




Semmi bajom nem lenne a kölökkel, ha nem engem fárasztana. Nyílt titok miért tűröm meg magam mellett évek óta, de akkor vagyunk igazán jóban, ha történetesen nincs a közelemben. Van elég bajom nélküle is, a nővére gondoskodott a nyugtalanságomról, bár az utóbbi időben kezdem elfogadni és tényként kezelni, hogy Maryt örökre elveszítettem. Szívás mi? Az ám... Egyébként valahol szimpatizálok a sráccal, de olyan mélyen teszem, hogy az sose fog a felszínre törni. Ha lazább jellem lennék még fel is röhögnék a színészkedésére, de csak kínomban vigyorgok egy sort szokásos telecsízes farkaspofával. Tudja és én is tudom, hogy nem fogom kihajítani, vagy ha meg is teszem akkor úgyis vissza fog pofátlankodni amíg végül bele nem nyugszom, hogy engem boldogít. Majd bevetem Mirát ellene, úgyse nagyon találkoztak még, javarészt azt hiszem csak hallomásból ismeri a húgomat, hát ideje, hogy részesüljön a kegyeiből. Majd ő tutujgatja, bánom is én, bár ha csak egyetlen ujjal is hozzáér kicsinálom a kis rohadékot. -Látom egy percig sem unatkoztál, Consuela. -Jegyzem meg s meghúzom az üveget újra a fergeteges monológja után.
-Még mindig jobb egy bambivért szürcsölő dög, ezt ne feledd. Láttam már az egész holtfehér bagázst, a húgod teljes mértékig családként gondol rájuk. Ez egy komplett klán, elvekkel és minden lószarral. Bár gyűlölöm mindet, de ez a kevesebb rossz Caleb. Ha vörös szemű lenne a testvéred feje már nem lenne a helyén. -Minden valószínűség szerint én magam téptem volna le abban a percben amikor a harag és a döbbenet kiült a pofámra. Nehéz volt megemésztenem, de azt már nem tudtam volna feldolgozni, hogy más életét veszi el Gondolom nem érinti jól, hiszen Marynek Caleb az igazi, és legutolsó családtagja, de a lánynak fogalma sincs róla. Nehogy már az élet kicsit is jó legyen a kölyöknek. Vagy nekem. -Mint kiderült semmire nem emlékszik az emberi életéből. Rám se, rád se, senkire. Az elektrosokk az oka, emlékezz az intézetre. A húgodat őrültnek titulálták, pedig a képessége valódi volt. Vámpírként egyébként felerősödött nála. De nem csak a kezelések, a kibaszott vámpírrá válása is ludas a feledésében. Részletek visszatérnek neki, érezte, hogy ismer, de ennyi. Azt nm tudom, hogy téged fel fog e ismerni, bizonyára igen, hiszen a ti kapcsolatotok születésetektől eredő. -Állíthatom, hogy nem fáj nekem ez az egész, attól még nem lesz jobb. Caleb pontosan tudja mennyit jelentett nekem Mary, ezért éppenséggel nem is kell fapofával merednem előre, bár nem is kesergek, mindössze lemondóan magyarázok minderről. Nekem már nem lesz közöm a testvéréhez, de vámpírként már nem is szeretném. Csak annyit mondhatok, abban vagyok biztos, hogy amíg én élek Maryt a végsőkig védem.
-Lehet igazad van, de ki az az épeszű kurva, aki el tudna viselni, vagy egyáltalán túl tudna élni heh? -Ha erre megmondja a választ esküszöm lemegyek hídba. Beth és Mary óta nem volt olyan nő, akit érdemesnek találtam volna magamhoz, volt pár kurva, akiken később levezettem a feszültséget de azok nem élték túl. Mire végeztem a testük kihűlőfélben volt, nem voltak többek élettelen húsoknál. Valóban ezt akarná a kölyök? És én valóban ezt akarom? Fogalma sincs mennyi energia feszül bennem, arról meg pláne halvány gőze, hogy ha hagyom szabadjára engedni mire vagyok képes. Ha bevadulok az ég óvjon tőlem bárkit, mert nem vagyok képes megállni. Erős vagyok, vad és fékezhetetlen. A tapasztalataimmal a hátam mögött sem tudom kontrollálni az érzelmeimet, s ha azok egy pontba gyűlve kirobbannak... Nos, had ne részletezzem. Talán majd legközelebb.
-Mindig is tudtam hogy fene gusztustalan ízlésed van haver... -Forgatom a szemeimet és hozzáhajítom az üveget, jelezvén inkább igyon, csak fogja be a száját. Agya sincs sok, azt a pár agysejtet meg a gatyájában hordja. Még hogy megbaszni egy vámpírt... A fene azt a gusztustalan pofáját. -Mondtam már, hogy úgy kellesz nekem mint egy halálos betegség? Na, szedd össze magad, te fizetsz. -Vacsorázni visz a kedves, hogy be ne rosáljak örömömben. Kedvem az lófasz, de ki tudja már mióta rothadok a kibaszott kéróban, arról nem beszélve, hogy üres a gyomrom. Feltápászkodok és a fotelból felmarkolom a dzsekim. Hölgyeké az elsőbbség alapon előre engedem a srácot, aztán bezárom a lakást és már itt se vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeCsüt. Jan. 17 2013, 10:39


Caleb & Joseph


Szívélyes fogadtatásban van részem, hurrá. Joseph... már megint olyan, mint aki karót nyelt, meg is fordul a fejemben, hogy vajon van-e egy kósza pillanat, mikor nem ilyen rideg, de szerintem nincs. Megértem, hisz valamennyire tudom, mit élhet át. Alicel elvesztése talán neki nagyobb trauma,mint nekem, és most kéne leszakadnia a pofámnak a szégyentől, de ugyan már, Én Caleb vagyok, az én pofám max akkor szakad, ha valaki leszakítja, ahhoz meg sok szerencsét. Nem, nem vagyok elszállva magamtól, de a velem szemben ülőnek köszönhetem, hogy már képes vagyok élvezni a farkas létet. Persze ez az élvezni szó is eléggé elvont, ha élvezném, kínok közepette fetrengenék a földön, mint minden jó érzés esetében, ami feltör belőlem.
- Igen, Marichuy megtette a hatását- törölgetem a szemem, mintha csak egy könnycseppet próbálnék elmorzsolni, a hangom is olyan, mintha tényleg bőgni készülnék.
- Az a Juan Migel mekkora egy faszkalap.... tényleg az- váltok megint a megszokott hangnemre. Oké, nekem erről a sorozatról hallanom se kellett volna, de ha az ember fia unatkozik, mit csinál? Rohadt spanyol szappanoperákat néz, mert nincs más abban a kibaszott tévében. Lefogadom, Kenward is elcsípett pár részt, persze nem vagyok annyira mazochista, hogy erre rá is kérdezzek.
Ha tehetném, ekterelném ezt az egész Mary témát úgy ahogy van, jó kedvem van, a faszért kell elbaszni? Nem, még mindig nem emésztettem meg, hogy a húgomból vámpír lett, és igen, fosok attól, hogy egyik gyengébb pillanatomba leszakítom a fejét a helyéről, hisz... még fiatal vagyok, ha rám jön a kényszer, akkor az holt biztos, hogy nem állok le, vagyis egyedül nem.
- Dehogy beszéltem... bármennyire is rühellem a vámpír mivoltát, a húgom, és nem akarom leszaggatni a fejét. Viszont, tudtad, hogy Cullenék szállóigévé váltak? Képzeld állatvéren élnek, nem tudom, ez miért akkora cucc a vámpírok körében, de mindegy... vannak akik Istenítik őket... az idióták- húzom el a szám morogva. Megérte a piócák között dekkolnom, sok mindent megtudtam. Többek közt ezt is, hihetetlen mi?
- De hogy érted, hogy nem emlékezett RÁD?- a szemöldököm a homlokomig szalad, ezt nagyon nem vágom. Na fasza, nem elég, hogy a húgom pióca lett, még agymosást is végeztek rajta? Komolyan már nem hiszem el.
Csak vigyorgok mindent tudóan, legalább is azt tudom, hogy rég elégítette ki férfiúi vágyait.
- Látod ez a bajod, keríteni kéne neked egy nőt- bólintok is mellé, lássa csak, hogy ezt én full komolyan gondolom. Nekem sose volt ilyen problémám, és még elkötelezve se vagyok, hála égnek, egyáltalán nem hiányzik, hogy valaki folyton mellettem rontsa a levegőt.
- Nem, jó kislány voltam. Meghúzhattam volna Aro feleségét, de tudod ki az a barom, aki ezt bevállalja- húzom el a szám, mivel Sulpicia elég kegyesen fogadott, mikor összefutottam vele, azért nem vetemednék arra, hogy az ágyamba vigyem, fúj.
- Hát nem tudom, talán nem fognak a nyakadra törni, és addig ütlegelni, míg meg nem mondod, mi közöd van hozzám... talán- vigyorodok el, hagy maradjon abban a tudatban, hogy ezzel is számolnia kell.
- Te nem vagy kajás, mert én baromira- igen, burkolt célzás, hogy el kéne menni zabálni valamit, amúgy se itt bent ücsörögjön, mint holmi megkövesedett vén fasz.


Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzomb. Dec. 29 2012, 19:10

Caleb | Joseph




A srác igazán figyelemre méltó, már ami a kicsapongásokat és a leszaromságot illeti. Jön, megy, ahogy kedve tartja és igaza van, semmi nem köti őt. Ez a nagy szerencséje. Talán jómagam sem cselekedtem volna másképpen ifjú koromban, amikor még a tojáshéj igencsak rajta volt a valagomon. Persze a bevésődés rútul keresztbe tett, csak egy szoknyát hajtottam és eszem ágában se volt elmozdulni Beth mellől. Hogy is tehettem volna... Szerettem őt, és ezt az állítást még akkor sem cáfolhattam volna meg, ha éppen nem kötött volna hozzá plusszban az a bizonyos életre szóló lenyomat. Ízig vérig nő volt a javából, roppant büszke voltam, hogy pont mellettem szeretett volna megállapodni, nekem szült volna csodálatos gyermekeket, és a legfontosabb: mellettem akart megöregedni. Nem mondom, hogy feladtam volna a szabad és gondtalan, kicsapongó életért Beth szerelmét, de ha nem találkozom vele, talán az én szívem se lenne mára ennyire keserű és halott. Tehát valahol szurkolok a kölyöknek, függetlenül attól, hogy a saját szerencséjét kísérti. Nem az én dolgom, nemigaz?
Felvont szemöldökkel pillantok rá. -Bocsásson meg hölgyem, nem tudtam, hogy ilyen érzelgős ma. -Mi a fasz van? Nem képes kopogni, csak úgy beront és még vágjak is jópofát? Mi van ezzel a gyerekkel? Menstruál? Vagy csak most éli át a pubertást? És nekem van erre szükségem? Tán' egy kibaszott gárdedámnak nézek ki? Igazából jobb legyintenem a hisztis picsára, különben csak a saját agyam tuningolom fel vele, mert kábé olyan szelektív a hallása, hogy attól már egyenesen az én pofám szakad le, nem is az övé. Sokkal jobban izgat a húga, egészen pontosan az, mióta tudja ez a kis pöcsfej, hogy vámpír lett a nőszemélyből és ezt nekem mi a faszért felejtette el elárulni, amikor van annyi közöm mindkettőjükhöz, hogy illendő lenne nem utoljára szembesülni a rohadt tényekkel. Lassú mozdulattal váltok pozíciót, feltápászkodom a kanapéról és pár lépést megtéve felemelem az üvegem az asztalról. Egy kis whisky még a nyugodt pillanatokban sem árt alapon ugyanolyan lassúsággal dobom vissza a seggem, nagyot húzok az üvegből, majd Caleb felé dobom, abban a reményben, hogy nem ügyetlenkedi el és elkapja a drága italt. -Tőlem nem tudott meg semmit. Azt sem tudta, hogy a világon vagy. Sőt. Még rám se emlékezett először. De ezek szerint már beszéltél vele? -Ráncolom a homlokom közben erősen és az üvegért nyúlok, nem szeretem ezt a témát, holott elkerülhetetlennek ígérkezik. Szükséges rossz, vagy valami ilyesmi. Amikor legutoljára beszéltem Maryvel egyáltalán nem tett említést rokoni szálakról, tehát biztosra vehető, hogy akkor még nem tudott Calebről.
-Ha elárulnám, meg kellene hogy öljelek. -Mormolom és a hülye is észbe kap mennyire nem fekszik, nem akaródzik nekem a nyomorék téma. Hát persze, hogy a kölyök ezért szedte elő. -De ne is tereld a témát tündérke, inkább arról regélj miféle hasznos kis tapasztalattal jöttél vissza a jó öreg Josephez. Mond, hogy ezúttal nem kell számítanom kellemetlen meglepetésekre. -Mondjuk egy őt kutató megcsalt férjjelölt, vagy felbőszült vámpírok.. Volt már jó pár húzása a gyereknek...





Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeHétf. Dec. 24 2012, 22:37



El tudom képzelni, mennyire örülhet nekem, vagyis... valamennyire tuti, mert még mindig ajtón belül tartózkodom, legalábbis egyenlőre. Nem kell mondania, tudom, hogy jobb híján csak méri miatt viseli el a pofám, ezzel én is így vagyok, hisz nem a ragaszkodásomról vagyok hírest. Kötöttség.... kell a ráknak, tök jól megvagyok én a saját csillámpónis életemben, nem hiányzik bele egyéb kellemetlen tényező.
De valamiért mégis mindig Kenward mellett kötök ki, tűnjek el, nem tudom hány hétre, vagy hónapra, mindig visszatalálok mellé, oké, ez tényleg baromi buzisan hangzott, de még józan is vagyok ráadásul.
- De morcos vagy már megint- sóhajtok fel, miközben még a fejem is megrázom. Oké, tudom, hogy nem poénnak szánta, azt is tudom, hogy bármikor szívesen megtenné, és szó mi szó, én is szívesen összebalhéznék vele egyszer ha nem a saját bőröm kéne vásárra vinnem miatta, de ezt a frusztrációt nem bírom kezelni. Persze, mert voltaképp én is egy időzített bomba vagyok... fasza párost alkotunk mi ketten. El is komorulok, mikor a húgom felől kérdez, holott neki többet kéne tudnia róla, nem én vagyok ezen a tetves helyen, ki tudja, mennyi ideje, persze azt sikerült meghallanom, hogy Mériből vérszívó lett, ami egyáltalán nem tetszik. Ki lehetett az a gyökér, aki megunta az életét? Sose fogom megérteni, a piócák mit élveznek abban, hogy tömegszámra gyártják a semmirekellőket, csak nekünk adnak plusz melót vele, merthogy én nem szoktam kérdezgetni őket, az is ziher, előbb tépem szét, minthogy ráköszönnék, bár az bundás formámban nehéz lenne.
- Jó kérdéseid vannak- horkantok fel, mert nekem egyik variáció se tűnik hitelesnek. Megvakarom a tarkóm, miközben összeszedem a gondolataim, de nem szeretek ilyesmiről dumálni.
- Passzolok, mikor még ember volt, se beszéltünk. Tudod, hogy nem velük nőttem fel, az elmegyógyban meg.... talán féltékeny voltam, és dacból nem szóltam hozzá. Akkor még tudtam, hogy tud rólam, de most....- hagyom függőben a mondatot, mert megint felötlik bennem valami olyasmi, hogy jobb lenne, ha nem is tudna, persze ezt az elemi ellenszenv mondatja velem, legalább is arra fogom.
- Mindig is csavargó voltam... most csak hasznosítom a tapasztalatom- vonok vállat, sose volt otthonom. A seggfej mellett sose éreztem otthon magam, már hogy is érezhettem volna... még most is vannak hegek a hátamon, pedig már rég elástam azt az öreget.
- Látod, én legalább hasznosan töltöm az időm, te mikor voltál utoljára nővel?- most rajtam a sor, hogy félrebiccentsem a fejem, mert a nyakam rámerném tenni, hogy az ingerültsége a szex hiányából fakad.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeKedd Dec. 04 2012, 00:08

Caleb | Joseph




Lám, az élet most is tudja hogy kell úgy újra idebaszni, hogy abba leszakadjon a pofám. Amikor már azt hiszem van egy kis nyugtom, mert a húgom nem zargat, a vámpírlány meg nem fojtogat az emlékekkel, erre páff neki, feltűnik az idősebb Brandon, nehogy már jó legyen akár egy percig is. Az odáig oké, hogy egy mocskos faszkalap vagyok, de ez azért még nekem szánt büntetésként is túlzás. Nem vagyok hívő és rohadtul nem hiszek Istenben, de azért ilyenkor szívesen megkérdezném, hogy mi a faszért szúr ki velem újra és újra. Elvette a nőt akit szerettem, adott egy másikat, egy teljes mását Elisabethnek, majd őt is elvette tőlem. Boldogtalanná tett, de sok évvel később megint belém kellett szúrni egyet, legrosszabb rémálmomat kellett valóra váltani: visszahozta Maryt a fajom legősibb ellenségének hófehér bőrébe bújtatva. Okádnom kell magamtól, talán ha szerencsém lesz felöklendezem a szívem, úgysem kell az oda. Csak bonyolítja ezt a kibaszott létet amit életnek nem igazán neveznék. Beth halála változtatott meg, amíg ő volt nekem, addig nem voltam több egy átlagos fickónál. Persze olyan fickónál, akiben túlteng némi állati gén, de ezt most hagyjuk, nem fogom részletezni a vérfarkasság rothadt átkát. Ha valóban létezik felsőbbrendű erő, akkor kérdem én, miért volt célja tönkretenni az életem? Miért volt az jó, hogy meghalt a lelkem? Csak gratulálni tudok, mert tessék, ez lett belőlem. Egy gátlástalan és kegyetlen gyilkos. Egy utolsó rohadék, akinek nem számít élet vagy halál. Akinek ölnie kell ahhoz, hogy érezze, hogy él. De ha ez kell ám legyen, én aztán nem mondok ellent semmi jónak. De ez a kibaszott kölyök is mi a faszért nehezít a dolgomon? Elég ránéznem és eszembe jut a diliház. Csak azért van még életben mert emlékeztet a húgára. Csak ezért tűröm meg magam mellett, és csak ezért van még a feje a helyén. Viszont téved ha azt hiszi biztonságban, vagy éppenséggel védve van ellenem. Addig feszíti a húrt amíg fel nem hasítom. Igen. Kibelezem és a nyaka köré vezetem a saját szaros emésztőrendszerét, aztán nemes egyszerűséggel megfojtom a beleivel.
-Akkor hozd újra divatba, mert egyenként töröm el a szaros ujjaidat, világos? -Igazán kár, hogy nem betörőnek néztem, mert már régen itt fetrengene a lábaim előtt a saját nedveiben fulladozva. Elég szarul járna minden olyan szerencsétlen idióta akinek megfordulna a fejében, hogy pont az én házamat vegye célba. Mira még hagyján, bár elképzelem róla, hogy első körben sikollyal támadjon, de igazából nem féltem őt, rohadt egy bosszúálló némber tud lenni. S nyilván egy lopkodó szándékkal beillanó emberkét már nem akarna minden áron megvigasztalni, legalábbis nagyon remélem. Velem azonban mondanom sem kell csak az húzzon ujjat, aki biztosan tudja, hogy nem kelek fel többet. Mert legyen bármilyen fürge, bármilyen gyors, üthet akkorát, hogy kettéhasadjon a koponyám, én attól még föl fogok kelni. Amíg egyetlen leheletnyi szufla is van bennem, senki ne kerüljön elém. Tehát jobb, ha Caleb gyorsan letörli a vigyort a pofájáról, mert nem viccelek. Nem sok húzása van amíg én kezdek vigyorogni, azt pedig nem igen hiszem, hogy díjazná.
-Remek... -Megrázom a fejem, arcom gondterhelt. A homlokomon felfedezhető mély vájatokba lassan be is lehetne ágyazni valamit. Nagyon faszántos, hogy hamarabb tudott a hugáról mint én, bár nem hibáztathatom. Szerintem én jobb, hogy nem tudtam meg hamarabb. -Egy szóval se említett téged. Ez most vagy azt jelenti, hogy nem tudja, hogy a világon vagy, vagy azt, hogy ügyesebb pókerjátékos mint hittem. Melyik az igaz, Caleb? -Feltétel nélküli figyelmem élvezheti. Oldalra biccentem a fejem és összefonom magam előtt a karjaimat. Nem szándékozom részt venni az ő kis családi buziságában, bár jól ismerem a történetét. Maryt nem kínoztam a fivére említésével, épp elég voltam neki én. De ha Caleb itt van a közelében, akkor előbb vagy utóbb találkozni fognak és nekem van egy olyan érzésem, hogy én leszek szar szemétnek kihozva abból a történetből, amihez éppen csak felszínesen van közöm. Fasza...
-Remélem elkaptál valamit az egyiktől... De ki hitte volna, hogy eljutsz Rómáig úgy, hogy a nyakadon marad a fejed? Minden elismerésem kedves ecsém, Igazi csavargóvá avanzsáltál. A végén még retteghetek, hogy elhagysz... -Joseph-féle cinikus félmosolyt láthat. Az egy dolog, hogy előszeretettel kötözködik, de én sem vagyok rest visszaadni neki a kölcsönt. Arra azért kíváncsi lennék mi a szar keresett a vérszívók hazájában.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeVas. Dec. 02 2012, 21:05

Nappali 2zdta4m

Hogy miért kötök ki én mindig Kenward mellett.... ha buzi lennék, még érthető okom is lenne rá, de megnyugtatok mindenkit, nem vagyok az. Talán, mert ő is annyira akarja Alicet, mint én? Nem... ez túlzás, ő nálam sokkal jobban akarja, hiába a húgom, nem sikerült még olyan érzést magamba itatnom, ami miatt rögeszmémmé válna, és talán ez így is van jól, mivel fogalmam sincs, mi lesz, ha találkozunk, tényleg nem tudom, mire számítsak, hisz még mikor ember volt sem beszéltünk.
Nem úgy, mint vele, akinek épp betörni készülök a házába, jó ez erős túlzás, de a kopogás már rég kiment a divatból nem? Hát nem... legalább is szerinte nem, engem meg nem igazán érdekel. Kedvenc időtöltéseim egyike, hogy az idegeire menjek, komolyan, mintha még mindig valami rossz kamasz lennék, pedig egy ideje már nem, persze ez is csak az én szemszögem.
- Le baszki, sorry a kopogás már rég nem menő- vigyorgok rá fölényesen, hátha hozzám vág valamit. Nem, nem vagyok mazochista, csak tényleg arról van szó, hogy szeretem húzni az öreget, akinek láthatólag most sincs valami hű de jó kedve. Bár ritka számba megy, mikor van, legalább is... szerintem, vagy lehet így a normális? Azt kétlem. A fejéhez vágnám szívesen, hogy dugnia kéne egyet, de nem teszem, tudom, hogy az már túlzás lenne, de azt is, hogy igaz. Mindettől függetlenül megértem, hogy így méreget, sőt már-már azt várom, mikor mondja, hogy takarodj, vagy csak szimplán kirúg innen.... szó szerint.
- Egy ideje- vonom meg a vállam, de a hangom elkomorul. Most mondjam, hogy tök happy, hogy a húgom vámpír lett? hogy ha nem figyelek, könnyen lehet, hogy őt szaggatom szét? Hogy undorodnom kell tőle, holott nem akarok? Igen, ez így tényleg nem csodás. De hát az élet már csak ilyen elbaszott nem? Csodálkoznék azon, ha valami jó is történne velem, ja nem, mert a kurva disszonancia miatt még az is fájna. Ledobom magam vele szembe, majd ezer wattos vigyort szegezek rá.
- Egész Párizsban nem látsz annyi kurvát, mint amennyi a Vatikán előtt van- kezeim összekulcsolom a nyakam mögött, és úgy meredek rá. Nem ítélem el Isten szolgalelkű fehér népeit, sőt.... velük még ki is jövök, már egy ideig biztos.... kötöttség... kinek kell az?
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzomb. Dec. 01 2012, 14:39

Caleb | Joseph




Rohadt ritka alkalmak egyike, hogy itthon tartózkodom. Itthon... igazából nekem nem jelent többet fedett ólnál, meg se látszik, hogy néha napján itt tartózkodom. Mira kézbe vette a ház felújítását, tényleg minden csiri viri, és pöpec kérót varázsolt össze. Kár, hogy nem tudom értékelni. Az a marha nagy szerencséje, hogy nem nyomta tele rózsaszín csajos cuccokkal, hanem tényleg szolid látványt nyújt az egész. Látszik rajta, hogy sok energiájába és pénzébe került, s még én sem vagyok akkora barom, hogy mindezt tönkre tegyem. Inkább meghagyom neki a kócerájt, és csak alkalmi látogató maradok. Ő pedig megnyugodhat, hogy látja a bátyját néha napján. Bár fogalmam sincs mi lehet a lánnyal, mostanában nem akar minden áron a nyakamon csüngeni, most sincs itthon. Érdekes... Viszont megnyugtató, hogy egymagam lehetek és nem faggatózik Maryról, nem próbál meg minden áron saját tanácsaival ellátni és hogy egyáltalán nem sipog a fülembe. Szeretem én a húgom a magam mocsok módján, ha megtartja azt az egyszerű szabályt, hogy ne pofázzon bele a dolgaimba. Ha ez megvan, akkor egész jól kijövök vele mostanában. És pont.
Az is ritka számba megy, hogy elnyúljak a kanapén, persze úgy, hogy a lábam az asztalra nyújtom ki, de most az egyszer megpróbálom összefoglalni a gondolataim, amit csak ilyenkor vagyok képes megtenni. Még inni se ittam ma, nem is értem hogy eshet ki egyetlen nap is. Nade úgyis pótlom majd az alkoholbevitelt, csak egy kis nyugtot akarok, amikor nem befolyásol semmi külső tényező. És ha már külső tényezőnél tartok, léptek jutnak feljebb az ajtómig, erről jut eszembe, hogy talán leszek oly kegyes, hogy kicserélem a tornác nyikorgó deszkáit, mert előbb vagy utóbb Mirának jut eszébe, és nem szeretném ha lerágná a fülem, vagy letépné a fejem. Komolyan, a húgomnál nincs hisztisebb nőszemély, férfiasan be kell vallanom, hogy néha nehezemre esik mély levegőket venni és viszonylag nyugodt hangon hümmögni hozzá. Az estek nagy részében hamar feladom a küzdelmet, elküldöm a fenébe, de két nap múlva teljesítem a kívánságát. Hát ilyenek vagyunk mi... Na tehát tornác. Felvonom mindkét szemöldököm, de nem veszem a fáradtságot azért, hogy moccanjak. A léptek nehezek, nyilván nem Mira az, hacsak fel nem szedett pár súlyos kilót arra a fokhagyma seggére, de ennek az esélye nyilván egyenlő a nullával. És lám a pofátlan barma minden előzetes engedély nélkül egyszerűen besétál, s akkor már tudom ki az öngyilkosjelölt. -Még mindig lerohad a kezed ha kopogni kéne, igaz? -Sóhajtok egyet dühösen és rászánom magam, hogy kinyissam a szemeimet és egyenesen megöljem vele a srácot. Mesés, ő még nagyon hiányzott a kurva életemből. Nem elég, hogy itt van Mary... a Vámpír Mary... Hát bassza meg az egész Brandon familia úgy ahogy van! Egyébként a kölyökkel nincs különösebb bajom, viszont nem tetszik, hogy időről időre bekavar. Felbukkan amikor unatkozik, aztán elhúz a faszba és azt se tudom megdöglött e közben. Tisztára olyan mint Mira, komolyan. Mi a francért nem őt keresi meg inkább? -Mióta tudod, hogy vámpír lett belőle? -Nem érdekel mennyire facsarja az orrát a többi vámpír szaga, hozzám hasonlóan ő sem szimpatizál a nyüves vérszopókkal, ebből a szempontból akár tanítványnak is elmehetne. Jól harcol a kölyök, de még nem nőtt be a feje lágya, legalábbis hozzám képest nem. -Dobd le a segged, aztán kezdheted az élménybeszámolót Caleb.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzomb. Dec. 01 2012, 13:59

Nappali 2zdta4m

It's comming back


El nem hiszem, hogy képes vagyok utána menni. Pedig megfogadtam... megint. Az évek során nem egy alkalom volt, mikor lemondtam arról, hogy próbálok beszélni a húgommal, végtére is minek? megvan a saját élete, ahogy nekem is, és eddig sem okozott nagy gondot, hogy ügyeljek arra, ne kereszteződjön a kettő. De Kenward kitartása nem engedte, hogy én is csak úgy leszarjam az egészet, pedig megtehetném, nem is lenne nehéz, mert minden mással ezt teszem.
Elhúzom a szám, Forks jellegzetessége az a mennyei aroma, amit vámpírok lövellnek ki magukból, a gyomrom felfordul ettől. Ha csak bele gondolok abba, mindjárt szembe találom magam "apám" önelégült vigyorával, kedvem támad visszafordulni. Úgy van, nem egyszer játszottuk már le ezt, és nem egyszer húztam el tőle nemes egyszerűséggel, mégis mindig nála kötök ki, hogy miért... az egy marha jó kérdés. Ahogy az is, hogy ő miért nem rugdosott ki eddig, de ezek felett a részletek felett mi elsiklunk, ő is tudja, én is tudom, hangoztatni meg minek.
A Cullenház előtt elhaladva megállok egy pillanatra, majd gyors fejrázás után, folytatom az utam La Push felé. Tudom, hogy ott van, már volt alkalmam megjegyezni az illatát, ezért is nem lassítok. Két hónapja volt, hogy Seattleben megálltam, és búcsút intettem neki... megint. Két rohadt hónapot töltöttem egyedül.... ami azért nem volt olyan rossz, sőt.... de elég volt, hogy megint megjöjjön az eszem. Végtére is a húgom, mit számít ha vámpír.... legalább él nem? Persze hiába gondolok erre, nincs garancia arra, ha meglátom, nem rontok neki, mert ezek az elcseszett ösztönök ezt súgják.
- Micsoda mennyei aroma van erre, nem?- nyitom ki az ajtót, miközben a hangomból a már profivá fejlesztett gúny csöpög. Igen, ez nálam annyit tesz, hogy Hello, tudom, hülye voltam, és megint neked volt igazad, így visszajöttem, csak hogy.... ezt én nem fogom kimondani, egyrészt, mert felesleges, hisz ő is tudja, másrészt, mert nem.
- Komolyan.... az, hogy Aliceből vámpír lett... az egy dolog, de muszáj az összes többi rohadékot is elviselni?- dőlök neki az ajtófélfának zsebre vágott kézzel. Persze azért a kriptaszökevényeknek is van hasznuk, amíg ők léteznek, én sem unatkozom, de akkor is.... lehetnének már kevesebben.


// Bocsi így elsőre csak ennyi telt tőlem Rolling Eyes //
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeHétf. Aug. 27 2012, 18:40

SZABAD A JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeHétf. Aug. 27 2012, 12:13

Nappali Oie_281923278HPYkZXQ_www.kepfeltoltes.hu_Nappali Tumblr_m0w6jhMOUu1qgqx9h
Nappali 1f467128

Kedvem lenne igazat adni az eddigieknek és megismételni a történelmet, mint már mindannyiszor ha a testvérem közelében voltam. Egy ideig kitartok, majd jön a keserű csalódás és a beismerés, ő már nem az az ember aki valaha volt és tudom, hogy soha nem is lesz a régi. Ennek ellenére kapaszkodok abba a bizonyos de talánba, hinni akarom, hogy ezúttal mégsem lesz így, azonban újra rá kell döbbennem, hogy hiú ábrándokba élem bele magam. Rajta kívül soha nem láttam még kitartóbb személyt, aki túlélte a lenyomata elveszítését és nem halt bele a hatalmas fájdalomba. Declan mindig is erős volt, nálam sokkal hatalmasabb élni vágyást tanúsított, mondhat bármit, még ha nem is szándékosan, de azért van még életben mert a tudatalattija és az ösztönös önfenntartása nem hagyja, hogy feladja. De így... Élet ez egyáltalán? Tudom hogy semmi nem köti őt közénk, még hozzám sem, nála nincs meg a testvéri érzés ami bennem talán ezért tombol többszörösen is, de nekem számít, segíteni akarok, mert szeretem a fivéremet. Ezen semmi nem változtathat, az sem, hogy tönkre megyek idegileg, hogy őt látván vele együtt szenvedek. De nem hagyja, hogy osztozzak a fájdalmában, nem hagyja hogy felkaroljam, mi értelme annak, hogy kapálózzak? Számtalanszor feltettem magamnak ezt a kérdést, választ azonban soha nem találtam. Csendben szenvedek, mégsem vagyok képes magára hagyni őt. Félek ha elmegyek talán most látom utoljára, félek, hogy egyszer bekövetkezik a legrosszabb, hisz' pontosan arra vágyik, én mégsem vagyok képes elengedni, ezért nem tágítok a közeléből. Rettegek, hogy őt is elveszítem, pedig olyan mintha évszázadok óta nem is lenne rokonom, sem bátyám, vagy egyéb hozzátartozóm.
Zokogva nyomom a párnát az arcomba, de még így is hallom az ordítását, pedig én kezdtem, nagyon jól tudtam, hogy ez lesz a vége. Torkom szakadtából szeretném teleordítani a levegőt, a sok sok fájdalmam már olyan erővel préseli össze a belsőszerveimet, hogy félő rámegy a szívemre és megszakad bánatában. Engem senki nem szeret, én mégis határtalanul álljak hozzá mindenkihez, de úgy érzem nincs már erőm. Azt várom, hogy teljesen a lelkembe gázoljon, hogy megsemmisüljek és teljesen megalázzon, ehelyett a kemény szavak mentén alig hallok a saját fülemnek. Talán évek óta az első olyan megnyilvánulás csendül fel amiben érezhető valami megfoghatatlan. Lehetséges lenne? Annyira elképedek, hogy sírásom abbamarad, még levegőt sem veszek, csak szorítom magamhoz a telefont mintha az életem múlna rajta. -De nem akarom nélküled leélni! -Keserves suttogás bukik ki belőlem, attól félek csak saját elmém játszott velem az előbb és mindjárt visszatérek a kegyetlen, érzéketlen testvéremhez, ám nem kapok helyébe csak feszült csendet. Meg kell értenie, hogy nagyon fontos nekem, már csak egymásra számíthatunk. Még nem késő újrakezdeni, még nem késő testvérekké válni. -Adj egy esélyt Declan. Kérlek ne csináld ezt velem! -Folytatom az ideges csendben és sikerül annyi erőt összegyűjtenem, hogy képes legyek felülni az ágyban. A szemeim égnek a könnyektől, de nem sírok, visszatartok mindent, csak az ő hangját halljam. Hirtelen nem érzem többnek magam egy elveszett árva kislánynál aki mindennél jobban vágyik a családja után, de csak álomképet kerget és lassan feladja az utolsó reményt is. Nem akarom feladni. Nem akarom így végezni.
Elisabeth említése a lehető legrosszabb dolog volt, mégsem érzek bűntudatot. Egyszer szembe kell néznie az egykori életével, de nem képes rá. Megértem, hogy csak így maradhat életben, de ez már régen nem egészséges. Rémültem kapom a számhoz a kezem, elvetettem a sulykot és félek elvágtam az utolsó vékony fonalat ami hozzám kötötte. -Én... Sajnálom, sajnálom... de nem zárkózhatsz el, előttem legalább ne... -Pontosan tudom mi játszódhat le benne, legalábbis csak sejtem, igazából átérezni sosem fogom, mégis újra kiszöknek a vaskos könnycseppek, szipogásomat sem vagyok képes elnyelni. Hangos csörömpölés, recsegés adja a tudtomra, hogy ennyi volt. A bátyám dühöng és valószínűleg most taszítottam el magamtól ahelyett, hogy közelebb vontam volna. Fájdalmasan felzokogok ismét, de nem vagyok képes elvenni a fülemtől a telefont, mintha ezzel szimbolizálnám, hogy őt sem vagyok képes elengedni. Csak annyit kellett volna tennem, hogy nem akarok a fejébe mászni, csak meg kellett volna ígérnem! De én még erre sem voltam képes, ó Istenem!
Éppen ezért lep meg amikor újra a hangját hallom felcsendülni, hirtelen azt sem tudom mit tegyek, csak a számra nyomom a kezem és nagyokat szuszogok, bólogatok pedig tudom, hogy nem látja. Végül az összeköttetés megszakad, de még mindig hosszú percekig ücsörgök ugyanúgy és próbálom feldolgozni a most lezajlott eseményeket. Talán visszakaphatom őt, de annyira képlékeny minden, hogy nem merek hinni. Megtörlöm az elázott arcom és erőt véve magamon kitántorgok a fürdőszobába. Nem akar könnyeket, nem is fog kapni. Azt hiszem e pár perc alatt éveket haladtunk előre. Lehetséges lenne, hogy nem veszett ki belőle minden érzelem? Bárhogy is alakul, egy parányi kis mosoly visszatér az arcomra. Végre... Hazajön!



⭐ eljutottunk valahová *__* Köszönöm a beszélgetést ^.^ ⭐

V É G E
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzer. Aug. 08 2012, 18:28

Nappali Tumblr_m4qq61RbJs1rsw9dgo1_250
&
the sweet, innocent little sister:: Mira

A húgom egy fontoskodó picsa. Mindig mindenről tudni akar és olyan dolgokon aggódik amihez semmi köze. Dühít hogy nem a saját mézes mázos rózsaszín életével foglalkozik, nem tízéves kislány már, elvileg egy felnőtt nő, de úgy tűnik még mindig hisz a csodákban és még mindig nem tanulta meg, hogy mikor kell abbahagyni a kapálózást. Tudom hogy jót akar, de nem tud segíteni. Szégyen bevallanom, de rossz testvér vagyok, valószínűleg sosem fogom értékelni a sok jóságot amit felém áraszt, de mit vár tőlem? Nem értem ezt a nőt. Terézanyásat játszik állandóan, holott jó pár alkalommal elküldtem a búsba, tehát egyetlen alkalommal sem jött össze neki a lelkem megmentése. Gyanítom ezúttal sem tartózkodik majd sokáig a közelemben, de jobb lesz neki. Ezt én tudom a legjobban. Csak így tudok gondoskodni róla, hiszen nincs szüksége arra a sok szenvedésre amit tőlem kap. Jobbat érdemel, viszont amíg nem fogadja el mivé lettem, ez sosem fog beteljesedni. Nem várom hogy megértsen, csak azt kérem, hogy hagyjon békén. -Ne kezd a hisztit és ne gyere ekkora baromságokkal! Te ismersz a legjobban, mégis újra és újra ezt a kibaszott lemezt ismételgeted! Igen a húgom vagy, és sok mindent jelent, de tanuld már meg végre hogy ne üsd bele az orrod a dolgaimba. Nem kértem hogy keress fel, tehát bármikor elmehetsz ha annyira szenvedsz.... -Dühöm határtalanul csap fel, hallom hogy a telefon külső burkolata apró reccsenésekkel jelzi, hogy azt erősebben szorítom mint kellene. Mirával mindig hatalmasakat balhéztunk, de komolyan unom már hogy folyamatosan itt lyukadunk ki. -Meg kell értened, hogy nem segíthetsz rajtam Mira. Szeretnéd ha változnék, szeretnéd ha jobb lenne nekem, de meg kell értened, hogy sosem leszek az, aki voltam. Hagyj nekem békét húgom és éld a saját életed. -Eddigi emelt hangom elhalkul, és lehunyom szemeimet. Isten lássa lelkem, ez a kis perszóna mellettem ugyanúgy meghal mint mindenki más. Ő az egyetlen e világon akinek nem akarnék rosszat, be kell lássam, hogy ennyi keserv ellenére is húzódom hozzá, kötődöm, hiszen vér a véremből, hús a húsomból, és rengeteget bántottam már. Bárki zokoghatna, csöppet sem hatna meg, de hallva húgom fájdalmát legszívesebben elásnám magam jó mélyre... Sosem fogom jóvátenni, nem megy, de nem is akarom, ezzel nyitom fel a naiv szemeit a valóságra. Nem akarom, hogy szenvedjen, pedig bármit teszek vagy mondok, pontosan azt érem el vele. Komolyan csodálkozom, hogy még nem gyűlölt meg.
Beth említése nyomán hatalmas fájdalom keletkezik a mellkasomban, onnan kiterjedve a testem minden részébe. Ismét felcsap bennem a düh, pillanatok múlva ordításom visszhangzik a a messzeségbe. Ez az egyetlen téma, amiről nem vagyok hajlandó beszélni sem vele, sem mással. Fájnak a szavai s egyre ismétlődnek a fejemben, és... igaza van. Mary sosem volt ugyanaz mint Elisabeth, mégsem tudok mit tenni a kétes érzelmek ellen. De nem értheti meg, a húgom, sem más, senki nem értheti mi zajlik le bennem és mennyire nehéz úgy venni minden lélegzetet, hogy a múltam minden pillanatban kísért és gyötör. -Megtiltom hogy még egyszer kiejtsd a nevét! -Kezeim remegnek, ahogy minden porcikám. Hangos légzésem már-már állatiasan mély szuszogássá megy át, annyira elvesztettem a fejem, hogy nem tudom kontrollálni feltörni készülő másik énem, a farkas kitörni készül, ez már minden erőfeszítésem meghaladja. Elhajítom a telefont, a kis kütyü csúszik jó pár métert, én pedig azzal küszködöm, hogy csillapítsam magam, na persze ez csöppet sem megy olyan hűde kurva gyorsan, sőt mondhatni sehogy. Percek telnek el mire mégis sikerül elérnem valamit, de minden izmom ordít a fájdalomtól. Még mindig mélyeket lélegzem és odakúszok a redvás telefonhoz, és láss csodát, épségben van a kijelző és a húgom még mindig vonalban van. Fáradt vagyok, nincs erőm sem magyarázkodni, sem újrakezdeni a vitát, azt akarom hogy békén hagyjon, mégis gyötör valamiféle fura érzés, épp ezért szólok bele ismét az átkozott szerkezetbe, de rekedt hangfoszlányokon kívül nem kap mást. -Ha a házamban akarsz lakni és továbbra is a közelemben akarsz maradni ezt többé nem hozod fel. Haza fogok menni, döntsd el ott leszel e még. Mert ha ott leszel, van egy alkum a számodra, de... -megrázom a fejem és felkelek a földről, meglepődöm hogy egyáltalán ilyen faszság eszembe jut -ha egy könnycseppet, egy rohadt könnycseppet is meglátok rajtad az egészet lefújom, hallod? Később találkozunk. -Stílusos egy elköszönés volt ez a részemről. Bontom a vonalat és a roncs telefont bevágom a zsebembe. Totál megőrültem. Ejj, a bűntudat nagy úr, főleg ha egy hisztis húggal van megáldva az ember. Kíváncsi vagyok otthon lesz e Mira, vagy már csak hűlt helyét találom. Legszívesebben azt kívánnám, hogy már ne legyen ott, hogy meneküljön innen jó messze, de biztos a nehezebb utat választja, nekem pedig meg kell küzdenem saját magammal. És mindezt a fene nagy testvériség miatt. Ajjvé....


----------------------------------------------
nos, részemről ennyi volt, thanks my sweet sister....
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzer. Aug. 01 2012, 12:50

Nappali Oie_281923278HPYkZXQ_www.kepfeltoltes.hu_Nappali Tumblr_m0w6jhMOUu1qgqx9h
Nappali 1f467128

Őszintén nem tudom mit vártam. Ismerem a bátyámat, mégsem tanulok a hibáimból, nem tudom elfogadni a szenvedését. Bánt, mert nem tudok segíteni neki, csak nézem ahogy szépen lassan felemészti saját magát és beleőrül az életébe. Senkit nem szeretek nála jobban, ő nekem a családot jelenti akkor is ha nem viselkedik testvérként. Ez a nagy hibám, folyton reménykedek és mindig csak a rosszat kapom cserébe. Hányszor volt már, hogy egyszerűen faképnél hagytam és azt mondtam nem érdekel mi lesz vele, de a szívem visszahúzott hozzá minden alkalommal mert nem tudnám elviselni ha valami baja esne. Megint az aggódás, állandó őrlődés, de legalább a közelben vagyok és ha szüksége lenne rám csak a kezét kellene nyújtania, vagy tenni valamit... Magam sem tudom mire számítok, most is szúrós szavakat kapok tőle és eszembe jut Godric, a farkas srác, a lezajlott beszélgetésünk. Remélem ő szerencsésebb mint én...
Csupán tátogok a semmibe, elszámolok jó párszor magamban míg össze nem szedem a gondolataimat és le nem nyelem az előtörni készülő meggondolatlan szavakat, mert nem akarok veszekedni, pedig arra hajt, ismerem már. Arra számít, hogy mérgemben lecsapom a telefont és összepakolom a cuccom, legszívesebben valóban ezt tenném, de ehelyett erőtlenül az ágy felé tántorgok. -Miért akarsz eltolni magadtól? Declan én vagyok az egyetlen akire számíthatsz, hát nem fogod fel? -Amikor lehuppanok az ágyra egy könnycsepp szánkázik le az arcomon, majd még egy és még egy, a szám elé kapom a kezem hogy elfojtsam a remegő zihálást és igyekszem letörölni a vastag könnyeket. Rázom a fejem, mintha tagadni próbálnék, mert nem hiszem el, hogy semmit nem jelentek a számára. -A húgod vagyok az Istenért! Ne mond, hogy ez semmit nem jelent te seggfej! - Kifakadva szorosan markolom a telefont és hanyatt dőlök az ágyon, ha most itt lenne esküszöm mindenre ami szent, hogy bepancsolnék neki amiért ilyen. Távol áll tőlem a káromkodás, de vele szemben teljesen ki tudok fordulni önmagamból és olyanokra vagyok képes amit később bánok, de ezt a beszélgetést nem fogom, nem én! -Miatta nem jössz haza ugye? Alice kavart fel, hiába tagadod. De ő NEM BETH! Soha nem is volt! Neki családja van Declan, el kell engedned. Gyere haza, kérlek, gyere haza hozzám! -Könyörgésem elkeseredettebb mint valaha, zokogva kérlelem, mert lehet, hogy neki is szüksége van rám, de az is lehet, hogy nekem jobban kell a bátyám jelenléte mint azt gondoltam volna. De miért tenné? A nagy és erős testvérnek adtam egy okot, hogy sebezhetőségemben belém marjon és eltiporja minden szeretetemet. De még hiszek, mert hinni akarok...

Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeSzomb. Júl. 07 2012, 12:18

Nappali Tumblr_m4qq61RbJs1rsw9dgo1_250
&
the sweet, innocent little sister:: Mira

Sosem szerettem a modern kütyüket. Nem azért, mert sík hülye lennék és nem tudnám kezelni azokat, francokat. Gyorsan tanulok, alkalmazkodom, ezzel nem lenne baj, mindössze a magyarázat nem áll egyetlen szónál többől: feleslegesség. Minek nekem IPod, laptop, notebook, digitális kamera, meg más csúcs szuper hipermodern vívmány? Megjegyzem a feltalálásuk és fejlesztésük során az alkotó nagyon unatkozhatott, ennyi szabadidővel baszki... Na mindegy, ott tartottam hogy nekem eszem ágában sincs birtokolni ilyesmiket, max ha azt akarom kipróbálni mekkorát csattannak a falon és hány darabra törnek közben. Ennyi. Viszont egy kis vackot mégsem törnék szét soha, vagy ha mégis, akkor a sim-kártyát megmenteném belőle, hogy új készülékkel próbálkozzak. Ez a kis szutyok egy mobiltelefon, ami arra szolgál, hogy jelet adjak magamról, hogy még élek, létezem, nem vesztem el és efféle faszságok. A húgom adta, aki nem mellesleg megint berobbant az én kis világomba, mely most koránt sem nevezhető sem nyugodtnak, sem cukormázasnak. Eddig sem volt az, már az idejét sem tudom mikor voltam boldog, túl rég volt már és túl fájdalmasak a szép emlékek. Gyűlölöm a világot, megvetek mindent és mindenkit mióta megpillantottam egy árnyat a múltból, s nem tudom hová tenni, nem tudok mit kezdeni vele és ezzel az egész rohadt helyzettel. Legszívesebben eltolnám a biciklit a világ végére, minél messzebb, annál jobb alapon, de mégsem megyek sehová, mert amellett, hogy fáj minden lélegzetvételem, mégis reményt ad a nő jelenléte. Vámpír lett belőle, a legellenszenvesebb, legtaszítóbb faj tagjává avanzsált, inkább halt volna meg szépen, ám emberként, mintsem vértől függve létezzen e világon, de öröm az ürömben, hogy mégis elfogadható az életvitele, nem vörösek a szemei, nem ragadozóként pusztít. Így egy fokkal, mondom talán egy fokkal elviselhetőbb a gondolat. Nem megyek vele sokra, Bethet látom benne ahányszor rápillantok, ha lecsukom a szemeimet az ő arca jelenik meg előttem. Napok óta nem eszem, nem alszom, pusztán farkas alakomban tépem szét a mozgó vadakat, meg az erre tévedő vámpírokat. Kettőt gyűrtem le Forksban és környékén, éles karmaimmal és mindent szétszaggató fogaimmal marcangoltam halálra a nyomorultakat, mégsem érzek semmit. Se megkönnyebbülés, se kárhozat, semmi az ég adta világon. Valóban üres porhüvelyként létezem már csak, várom a megváltást, azt az erőt ami megszabadít, felemel és véget vet mindennek. Vajon eljön ez a pillanat valaha? Ez barátocskáim, ez a leghőbb kérdés.
Most sem leledzek máshol mint az erdő, fél órája még bestiaként robogtam végig a peremvidéken - ha lehet így nevezni a láthatatlan vonalat ami elválasztja La Pusht mindentől. Elfáradtam, kedvem s energiám pont olyan megkopott mint egész mivoltom, ledobtam magam a szétszórt ruhák mellé, némán figyeltem a holdat. A gondolatoktól nem tudok szabadulni, pedig kurvára jó lenne ha egyszerűen kikapcsolhatnám magam, nem éreznék, nem emésztené semmi a bensőm. Nincs szerencsém, úgy tűnik a sors keze rendesen tarkón baszott és életem végéig szenvedhetek miatta. Mira jut eszembe hirtelen, az, vajon mit csinálhat most, s az, mikor fog megint besokallni. Nem lepődnék meg, de igazából azt csodálom mennyire kitartó velem szemben, pedig nincs oka a bizakodásra. Sosem voltam jó testvér, jó bátyja, gondoskodó családtagja. A távolból mindig figyeltem őt, de annyira elvakítottak saját gondjaim, hogy egy idő után már nem érdekelt ő sem. A magam módján ettől függetlenül szeretem őt, de érzéseket nem tudok kimutatni felé, mert nem tudom hogy kell. Teljes ellentétem, míg én nem látok mást a poklon kívül, ő megtalálja azt a szelet mennyországot ami jár neki, talán féltékeny vagyok, talán örülök, hogy legalább ő boldog. Megérdemli. Darabjaira tépném azt aki bántaná, ha csak egyetlen haja szála görbülne kiirtanám az egész kibaszott várost. Érte még bármire hajlandó lennék, viszont ha jó szót, vagy ölelést vár... Azt már nem tudom megadni neki. Különös lény vagyok azt meg kell hagyni, ha megint elhagyna látszólag nem jelentene sokat, ám még egy ilyen lelketlen szörnyetegnek is sokat jelent, ha van valaki, akire számíthat. Agyon aggódja magát, sokszor az idegeimre megy, nincs türelmem, veszekszünk, megbántom, ebből áll az egész szaros kis kapcsolatunk. Rengeteg alkalommal sajnáltam őt, de bocsánatra ne számítson. Ilyen vagyok, változni nem tudok.
A telefon mellettem rezegni kezd, úgy látszik húgom megérezte az emlegetést. Sóhajtok egy mélyet, sokáig hagyom, hogy a mobil zörögjön magában, az államon dörzsölöm a több napos borostát, a homlokomon mély barázdák ülnek. Végül csak odakapok és a fülemhez emelem az aprónak tűnő tárgyat, egy másodperc múlva Mira lágy hangja csendül fel. Senki nem hív rajta kívül a második keresztnevemen, már már fura hallani, nélküle el is felejteném a saját nevem. Pf. -Aludnod kellene már Mira. -Nem felelek a kérdésére, semmit nem változtat ha tudja hol tartózkodom. Nem vágyom társaságra, nem vágyom arra, hogy így lásson. Elég ha hallom, hogy suttog, mert másképp a hangja remegne. Jobban ismerem mint saját magamat, nem kell itt lennie, szinte látom magam előtt a kétségbeesett tekintetét. -Mondtam már párszor, nem kell féltened. Nagyfiú vagyok, te pedig önálló, független nő, aki nincs hozzám kötve. Keresned kellene valami hobbit amivel elfoglalod magad, vagy mást kiszemelni aki után aggodalmaskodhatsz. Mondjuk olyat, akit érdekelsz is. -Az övével ellentétben az én hangom semleges és töretlen. Ha valakit szeretek azt elűzöm magam mellől, elég ha én szenvedek, nem kell társ hozzá, egyedül jobb buli. Nem akarom, hogy Mira sírva meneküljön el, de mit ér mellettem? Mindketten tudjuk a választ. Én elviselem ha többé nem látom, neki pedig jobb lesz nélkülem. Ideje végre élnie, de amíg ennyire kötődik hozzám, maximum csak elsorvad...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeCsüt. Jún. 28 2012, 20:24

Nappali Oie_281923278HPYkZXQ_www.kepfeltoltes.hu_Nappali Tumblr_m15kslfJEk1qcy5d0o3_250
Nappali 1f467128

Declannal nem beszéltem már... Uh, mióta is? Hihetetlen, hogy elméletben egy otthonunk van, de igazából csak én élek egyedül a lakásában. Néha hazajön, de ő már nem az az ember akit valaha ismertem, olyan mintha egy egészen más személy volna. Nem érdekli semmi, persze tagadja, hogy mindez a vámpírlányhoz köthető, de engem nem tud átverni. Ismerem a múltját. Ismertem Elisabethet és Alice-t is később, és úgy tűnik a testvéremnek nincs mázlija a szerelem terén. Szegény bevésődött, majd annyira felzaklatta amikor Beth meghalt, hogy az egész világ fenekestől kifordult a számára. Ha velem történt volna ilyesmi én nem lettem volna olyan erős és biztos nem éltem volna túl. Meghasadt volna a szívem. De így is megszakadt, mert végig kellett néznem mi lesz a bátyámból. Na és Mary Alice évekkel később úgy bukkant fel az életünkbe mint valami rossz szellem. Amikor megláttam komolyan majdnem felugrottam a csillárra, aztán rájöttem, hogy ő nem Beth, és nem is ép elméjű, legalábbis abban az időben nem feltétlenül szívélyesen gondoltam rá. Minden módszert bevetettem, hogy Declan ne találkozzon vele, de elkerülhetetlen volt, legalábbis már utólag így gondolom. Nem szerettem a furcsa lányt, de a bátyám rajongott érte és hiába tettem bármit, nem tágított a közeléből. Utáltam, mert hamis hitet adott a testvéremnek akaratán kívül is. Tudtam hogy nem tehetett róla, félig még sajnáltam is, de Declant jobban féltettem, érte bármire képes lettem volna. Alice eltűnése nem szép dolog, de kapóra jött nekem hiszen elszakadtak egymástól, de a bátyám állapota visszaesett, talán rosszabb is lett mint a menyasszonya halála után, nem bírta ki a második csapást, én pedig visszasírtam Mary Alice Brandont. El sem hittem mi lett a lányból egészen addig, amíg a saját szemeimmel meg nem pillantottam. Megfagyott a vér az ereimben, láttam a bátyám rávetülő tekintetét és a fájdalmat benne. A szívem sokadszorra szakadt meg a bánatban. Most is Alice miatt őrjöng, magának sem vallja be, de nekem megnyílhatna. Eddig mindig sikerült hatnom a lelkére, mert könnyebb volt kiadnia a hatalmas terhet, de itt más a helyzet, ez most nagyon komoly, mert nem avat be, még csak nem is tárgyal velem. Éjjelente amíg ő odavan valahol én az üres falak között bolyongok és imádkozom ne történjen baja.
Most is egy álmatlan éjjel közepén járok, az ablak előtt ácsorgok és a félig telt holdat bámulom a felhőkön át. Merre jár, mit csinál, ki viseli gondját? Igazából felesleges féltenem, de ő az egyetlen rokonom, rajta kívül nincs senkim, árva vagyok a nagyvilágban és belehalnék, ha elveszíteném. Abban reménykedem egyszer jó testvérek leszünk, véget ér a gyaloglás a semmibe, de minden eltelt nappal gyengébb a hitem. Mi lesz így velünk? Meg kell tudnom a választ. A kezemben egy apró mobilt szorongatok órák óta, számtalanszor hívtam rajta egy bizonyos számot, ám hiába való volt minden próbálkozásom idáig. Úgy döntök még egyszer, egyetlen egyszer megpróbálom, aztán végleg lemondok a testvéremről, az is lehet elhagyom La Pusht, mert nem akarom látni a szenvedését, inkább csöndben elhúzom a csíkot és örökre kilépek az életéből. Mindig is kolonc voltam a nyakán, sosem tudtam eldönteni jelentek e valamit még neki vagy sem, itt az ideje élni saját életem és végleg felnőni. Istenem, életem legfájóbb percei következnek, szinte érzem előre, hogy megint kisír szemekkel ringatom magam álomba, de reménykedek, hogy van még esély.
Megnyomom a kis zöld gombot sokadszorra is, a fülemhez emelem a szerkezetet és hallgatom a hosszas vonalpróbálkozást. Az egyenletes hang jelzi, hogy a telefon kicsörög, nem is értem miért van nála, sosem szokta elvinni, azon csodálkozom, hogy még egyben van az általam vásárolt készülék. Idegesen kocogtatom a körmeimmel az ablaküveg egy parányi felületét, több fohászba illő sóhaj is elhangzik a számból, de nem járok sikerrel. Itt az ideje felnőni - gondolom magamban és éppen elvenni készülök a mobilt a fülemtől mikor a bátyám hangja ugrik be rajta. -Declan! -Annyira megörülök, hogy már érzem a kitörni készülő könnyeimet, de erős vagyok és visszafogom magam, mert ha hallja milyen vagyok rám csapja a telefont és tényleg végem lesz. -Hol vagy? -Nem tudom miért suttogok, vagy miért markolom két kézzel a telefont, de le kell ülnöm, mert úgy érzem menten kicsúszik alólam a talaj. Szükségem van rá, tudom neki is rám, de nem tudom mit tehetnék még.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali Icon_minitimeCsüt. Jún. 28 2012, 20:13

***


A hozzászólást Joseph D. Kenward összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 13 2013, 14:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to La Push! :: Otthonok :: Kenward ház-