A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14 2012, 13:02

to: Haven Lupe Pearson




Mirát kísérni nem nagy kunszt. Nem sűrűn fordul elő, megtanult egyedül boldogulni a világban a segítségem nélkül is, de azért azt nem mondhatom, hogy nem féltem őt. A húgomról van szó, mutassak bármit, történjen bármi. Még ha nincs is kedvem és elküldöm a fenébe, az esetek nagy részében mégis hajlandóságot mutatok, már ha úgy ítélem meg, hogy nem azért nyekereg mert további fondorlatos tervei vannak velem. Csak azt nem értem, ha van barátja vagy minek hívja, aki ráadásul szintén hozzánk hasonló, akkor hol van most? Neki kellene kísérgetni, így lenne az illendő, hiszen ez nem valami rohadt személyes családi találkozó. Akkor megérteném és valószínűleg nem is engedném, hogy bepofátlankodjon a fószer, de ez egy egyszerű puhatolózás. Na de nem mintha közöm lenne a kapcsolatához, lényegében örülnöm kellene, hogy nincs egyedül és nem egy hitvány erőtlen ember mellett akar megpihenni. Erős lány, de attól még kell mellé egy óvó személy, aki védelmezi és mindent megad neki amellett, hogy szereti őt. Nem igazán hiszem, hogy bemutatná nekem az illetőt, de ha mégis, ám sok szerencsét neki. Érdekesen viszonyulok a húgommal való kapcsolatomhoz, s igazából én magam sem tudnám definiálni, mert egyszerűen nem lehet. Nincs az az Isten, aki képes lenne rá, hiszen akár minden pillanatban gyökeresen változhat a hozzáállásom e téren. Félszemmel rásandítok és megállapítom a tényt, miszerint már javában elkezdték a traccspartit. Én meg a taccspartit fogom hamarosan, ha tovább folytatják ezt a tinilányos szőkelibás hülyeséget... Ah bazd meg... Felvont szemöldökkel azt is letagadom, hogy ismerem, bár ez láthatóan mások szerint trendi. S mivel a húgom egyáltalán nem bányarémre hasonlít, így nem csak a barátnője figyelmét vonja magára, hanem egy-két nyomoroncét is. De ez már az ő baja, hiába pofáztam, hogy a miniszoknya nem feltétlenül előnyös... De parancsolhatok én neki? Nem mindig...
Szükségem van egy italra bassza meg. Vagy kettőre. És az sem baj ha üveggel... Alig várom, hogy vége legyen ennek a rémálomnak. A szagok, a fények erősek és tömörek, százfelől indáznak felém. Az érzékeim összezavarodnak hirtelen, hiszen nem vagyok hozzászokva a szórakozóhelyekhez, és a tömeghez sem. De azért szöszit még látom nyihogni, s ha már úgyis le szeretnék részegedni a kibaszott sárga földig, hát összekötöm a kellemest a hasznossal alapon meg is szólítom. Szeretek belekötni az emberekbe, spontán késztetést érzek rá. Ami azt illeti, már régen pofán basztam volna magam a kedves delikvensek helyében, viszont az megint nem célravezető, ugyanis szándékos provokációról van szó. A a szándékos kötözködés lényege pedig nem más, mint a tettlegesség. Mármint a legtöbb esetben. Egy nő esetében nyilván nem akarom, hogy elfajuljon a dolog, már ha az illető emberi lény és nem vérszívó. Igazából nőkbe éppen ezért nem kötök bele, hiszen nem lenne benne élvezet. Éles nyelvük azonban sokszor jobban vág a legélesebb pengénél, nekem mi kellene több?
A szöszi láthatóan nem díjazza a kérdésem, én pedig azt nem, hogy mi a faszt röhögcsélt rajtam. Mert szinte az egész kis jelenetet láttam belépésem pillanatában. És nem volt társasága, tehát még arra sem tudna hivatkozni, hogy valami kurva vicceset hallott. Az italom megérkezik elém, s míg egy barna picsa vágódik le közém és a szöszke közé, én biccentve emelem a kezembe a poharat, majd le is hajtom az egészet. Még egyet -Jelzek visszatéve, majd a barna libát figyelem, aki időközben már a látóterem nagy részén túl van, köszönhetően a szöszi közelebb vonulásának. Tehát nem igazán szeretné rögtönzött társaságnak a hisztis ribancot. Nyilvánvalóan semmi kedved, hogy itt légy, de a kis barátnődnek sikerült elrángatnia. -Szól hozzám, mire felkönyöklök a pultra, így fordulok felé félig. Nem szükséges kijavítanom a találgatását, mert semmi köze nincs hozzá kivel jöttem. -Nem szép dolog kárörvendeni mások szenvedésén, pláne, ha te magad is kínlódsz. -Mert nekem ne mondja mennyire boldogan mereszti a seggét a pultnál. A helységben minden picsa táncikál, vagy csapatokba, csordákba verődve iszogat és nyerít. Ő viszont egyedül ücsörög és sört iszik. Kedvem támad kiröhögni, de képemen a vonások mit sem változnak. Magasra emelt szemöldököm és jellemtelen arcvonásaim nem sűrűn fordulnak át. Ahhoz nem vagyok sem elég zaklatott, sem elég részeg. -Egyedül ücsörögsz és sört vedelsz, ahelyett, hogy úgy tennél mint a többi nő ebben a szarfészekben. Illene hát saját magadat is megmosolyogni, nem gondolod? -Újabb whiskyt tesznek le elém, viszont szórakozottam pusztán az ujjaim között forgatom a poharat, ide-oda mozgatva a pult felületén. Mirát keresem elnézve a szöszke válla fölött, s mikor megbizonyosodok a még mindig önfeledt viháncolásról, visszatérek a poharam bámulásához. -És nekem igazam van? Nem tűnsz nagy partiarcnak. Sőt. -Adom vissza neki a kérdését s egy megjegyzést egy magabiztos pillantással.







Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 11 2012, 15:20

Night Club - Page 2 Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

S miközben várok, és az italom kortyolom, fel se tűnik, hogy felém közelít a morcos képű fickó, csaknem frászt kapok, mikor megszólít, és levágódik két székkel odébb. Nagyot ugrok, majdnem le is borulok a pulttól, de sikerül megkapaszkodnom, és amit a jövevény kap, az nem más, mint egy jó adag szúrós pillantás, és egy halk kis morgás, amit az ilyen helyzetekre tartogatok. Elhatározom szinte azonnal, hogy nem fogom csak úgy figyelmen kívül hagyni, talán még az agyára is megyek egy-két odaszólással, de nehogy már azért legyek meglincselve, mert jól érzem magam! Felvonom a szemöldököm, és épp kipréselnék kedves szavakat a számon, mikor levágódik nemes egyszerűséggel egy barna tyúk, és amiatt kezd nyavalyogni, hogy kitörött a cipője sarka. Körbeforgatom a szemeim, lemászom a helyemről, odasétálok a fickóhoz, és a közvetlen mellette lévő székre csüccsenek, szemöldökeim még mindig a magasban. - Nyilvánvalóan semmi kedved, hogy itt légy, de a kis barátnődnek sikerült elrángatnia. - megemelem az egyik vállam, közömbös képpel fordulok felé, és nagyot kortyolok a sörből. Úgy tűnik, valami erősebbre is szükségem lesz az este folyamán, ha már ilyen remekül folytatódik, és az első szembe jövő ember belém köt, csak mert kiröhögtem. Jobban szemügyre veszem a "zaklatómat", és nyugodt szívvel kijelenthetem, jól néz ki, az a tipikus jóképű egyén, de ahogy ismerem magamat, ez semmit sem számít. Ha ő valójában egy tapló, akkor mit számít, hogy néz ki?! És kétlem, hogy egy lovagias hapsit fogtam volna ki, mindig a kreténekbe botlom, ki tudja, talán én magam sem vagyok komplett, ezért vonzom az idiótákat.

Az öcsém felé kapom a pillantásom - átkarolja a lány derekát, és valamit súg a fülébe, mire a lány hangosan kacarászni kezd. Lefogadom, azt se tudja, miről beszél Ed. Azért remélem, egyszer majd kifog magának egy rendes lányt is, nem csoda, ha emiatt aggódom, én voltam a gyámja, s még mindig felelősséggel tartozom érte, nem érdekel, mit mond. Visszafordulok az ismeretlen felé, és összevont szemöldökkel próbálok valamit leolvasni az arcáról. Mintha egy álarc mögé bújna, mintha nem lenne ilyen mogorva a felszín alatt... Vagy tévedek, mert abban aztán tökéletes vagyok. - Szóval, igazam van? - kérdezek rá, de rögtön megbánom, hogy megszólítottam. Miért nem tudom csak befogni a csőröm, és úgy tenni, mintha itt sem lenne? Elvagyok én egyedül, az üvegemmel, nem kell nekem feltétlenül társalognom valakivel. Mégis, úgy érzem, szóval kell tartanom, és ezt az érzést nem tudom hova tenni. A sör teszi - nyugtázom, és elégedett morranással jelzem magamnak, hogy nem őrültem meg. Ahaaaa! Csakhogy ezt is hangosan tettem, és ha eddig kreténnek tartott a fickó, most elkönyvelhet őrültnek. Megadóan sóhajtok, eldöntöm, nem érdekel, mit gondol - mindig ezt csinálom, és a vége az lesz, hogy felhúzom magam mások véleményén, és utálom magam, hogy megint meg akarok felelni a világnak. Ismét hatalmasat kortyolok az üvegből, aztán még egyet, és úgy lecsapom, hogy csodálom, nem tört el. Megint magamra haragszom, jellemző, de le kéne állnom ezzel, és legalább egy estére lazítani. Röhögök, morgolódok, most meg még csapkodok is, hogy teljes legyen a kép, és tényleg jó mélyre ássam magam az emberek előtt. Elmehetnék struccnak, és "ha nem látom őket, ők se látnak engem" alapon, homokba kéne dugni a fejem.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 11 2012, 00:35

to: Haven Lupe Pearson




Esküszöm az égre, ha nem félteném a húgom, hát még mindig az ágyamban horpasztanék. Lenne mit kipihennem, az elmúlt napok eléggé kiakasztottak. Ezer dolgon jár az agyam, Maryvel kezdődően és Elisabeth-tel befejezve. Az olyan köztes tényezőkről nem is beszélve, mint például a vámpírlány bátyja, meg egyéb faszságok. Nem elég, hogy el kell viselnem mindezt, még az egyre több nomád vámpírral is meggyűlik a bajom. Pusztuljon az összes vérszívó, s ha az érzékeny lelkületű csodacsapat (ismertebb nevükön Quileute farkasok) kisdobosai nem képesek megfékezni a nyamvadt dögöket, megteszem én. Ingyen és bérmentve, szíves örömest. Sosem tűrtem egyetlen egyet se a közelemben, mindig megtaláltam a módját, hogy eltüntessem a környezetből a nem kívánatos személyeket, és nem most fogok letérni a nekem szánt ösvényről. Egyedül Mary Alicet tűröm meg magam mellett, de az okkal még javában küszködöm. Mirának nem is ecseteltem a történteket, különben azon agyalna egész hátralévő életében, ezzel pedig egyértelmű, hogy a saját halálos ítéletem írnám alá, mert tutira az őrületbe kergetne. Annak meg nem lenne sok értelme, az lenne a vége, hogy elmarnám magam mellől. Most így elvagyunk, megegyeztünk valamiben, s amíg nem pofázik bele az életembe nem lesz semmi baj. Jobban állok a személyéhez így, s ő sem panaszkodhat... Sokat. Ez az egyetlen alkalom talán a kivétel, hiszen kinek van kedve egy tömött szórakozóhelyhez? Nekem biztos nem. Már előre húzom a szám, fintorgok és előveszem a leggyilkosabb pillantásom, de azt hiszitek megijed tőlem? Lófaszt. A húgom gyakorlottabb ennél. Képes addig ácsorogni előttem csípőre tett kézzel, amíg kénytelen nem leszek figyelni rá. És amikor azt hiszem, hogy mindjárt vége, elmegy ha elhadarja a nyafogását, rájövök, hogy mégse kellett volna összeköltözni vele. Ezt a nőszemélyt nem lehet kibírni! Valami Godricot emleget, még fel is figyelek rá hányszor kalandozik el. Ráncolom a homlokom és rázom a fejem, még azzal is megpróbálkozom, hogy csak úgy teszek, mint aki figyel rá. BLABLABLA - BLA BLA BLABLABLABLA. Körülbelül a szavai ezen formában haladnak be az egyik fülemen, aztán ugyanígy szállnak ki a másikon. Csakhogy Mirára nem lehet nem figyelni, fizikai képtelenség. Szerintem annyit locsog, hogy simán kiszárad a szája közben minimum egy tucatszor, de ez se állja útját, mert csak mondja és mondja.... És a sok BLABLát nem tudom feldolgozni, csak addig ügyeskedik, hogy kénytelen vagyok ismét valamennyi valódi figyelmet ráfordítani. Valami új szórakozóhelyről van szó, meg valami régi barátnőjéről, igazából leszarom, ha egy focicsapattal van dolga akkor is, és nem értem miért osztja meg velem ezen felesleges közleményt. Hosszú évek óta nem olyan a viszonyunk, hogy bármilyen beszámolóval is tartozzon, tehát sejtem, hogy van itt még valami. És így legyen ötösöm a lottón! Azt is elhadarja, hogy annak a bizonyos barátnőnek a karján vámpírfog nyoma díszeleg, viszont még ember az illető. -Milyen elbaszott barátaid vannak? Felejtsd el Mira! Maradj csak a seggeden. -Ha kell bevágom a gardróbba, csak az a baj, hogy őt se kell félteni, ha erőt kell előcsalni. Vas ajtókat kellett volna felszerelnem a házba, bassza meg! De Mira nem tágít, ecsetelni kezdni, hogy nem tud lenyugodni amíg ki nem deríti mi történt. Komolyan gondolja, képes lenne bármit elkövetni, hogy elhiggyem. És ismerem már annyira, hogy sajnos tudjam: pont olyan makacs mint én. -Na várjunk csak. Nyilván nem véletlenül húztad el előttem a mézesmadzagot, így van?

-Mégis hol van a hősszerelmesed? Mi az, hogy én kísérgetlek? Komolyan kezdem azt hinni, hogy ez a Godric gyerek nem is létezik. Különben is, milyen elbaszott név ez a Godric? Ki aggat ilyet a gyerekére? -Immáron a kocsiban ülve faggatom csöppet sem rózsás hangulatban. Nem akartam sem kiöltözni, sem elindulni, de nem hagyhattam, hogy a húgom vakon belesétáljon olyan dologba, amihez egy kibaszott vámpír is köthető. Nem tudom, hogy ez a bizonyos barátnő mennyire keveredett bele, de ha kiderül, hogy szabad akaratából engedte magát harapdáltatni, akkor biztos, hogy meglegyintem a rohadt szajháját. Mira diplomatikussá válik tőle szokatlan módon, és nem igazán akar válaszolni, csak ficánkol az ülésen és mindenre figyel, csak rám nem. -Tudtam én, hogy kitaláltad. -Vigyorodok el gonoszan, mit tagadjam: szeretem basztatni. Persze annak ellenére, hogy tudom nincs szüksége kitalált pajtásra. No de nem mintha annyira érdekelne az ügyeletes kalandja. Szerencsére a kocsi megáll, én meg kirobbanhatok belőle. A bőrkabát és a farmer elnézve a sorakozó pojácákat tényleg jó választás volt - legalább nem lógok ki a nyamvadék tömegből. Mira felrázkódik mellém, és már most utálom, hogy feltaláltáék a hülye kopogós sarokkal megáldott cipőket. Az övétől meg egyenesen frászt kapok. Hozzá vagyok szokva a nesztelen környezethez, nekem minden idegesítően hat jelen pillanatban. Brr. Még a hideg is kiráz, végigfutkos a hátamon, és kedvem lenne megrázni magam, majd elhúzni a picsába. -Jó, hogy elkísértél. -Hallom a suttogást mielőtt beérünk a bejáraton, de nem felelek rá, még csak nem is reagálok. Elég, ha én tudom, hogy ezzel a mondattal tart maga mellett és ezért nem akarom szétverni a jegyszedő pofáját - már amíg be nem sokallok.
Alkohol és némi könnyű drog szaga keveredik az emberi testek szagával, így nem csoda, ha ki akarok fordulni az ajtón. Egyedüli vigaszom, hogy itt is megtalálom a kedvenc barátom; Mr. Johnny Walkert, aki eléggé le tud kötni amíg a húgom végez. -Szólj majd ha kellek. -Nem is fordítom felé a fejem, csak megyek előre, Mira pedig a saját dolgára. A visítozásból ítélve megtalálja akit keres. Hurrá bazdmeg, csak haladjunk...
Tekintetem unalmat sugároz, mégis éberen figyelek. Nem szokásom, hogy nyomorogva térjek ki ha éppen akadály van előttem, hát most se igazán teszem, így mire átszelem a távolságot a pulthoz biztos összekoccan a vállam pár hülye gyerekkel, meg néhány idióta szőke picsával. Na ezektől kap el igazán az okádhatnék. Van, aki nem szívleli a gesztusom, ahogyan én sem szívlelem, hogy egyáltalán körülöttem mozognak. Nem veszek tudomást senkiről, bár az a szöszi a pultnál igencsak kihúzná nálam a gyufát. Rám néz és röhécsel mint egy jóllakott óvodás, ezt pedig nemhogy nem tudom mire vélni, de egyenesen ki szeretném kérni magamnak. Kérek egy whiskyt és le is ülök az egyik bárszékre, lazán felkönyökölök a pultra, és felvont szemöldököm mögül bizony megszólítom a kicsi libácskát, aki tőlem egy vagy két székkel üldögél magában még mindig határozott vidámsággal. Talán csak szimplán hülye szegény. -Mond csak, mi kacarászni való van rajtam?
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 10 2012, 00:43

Night Club - Page 2 Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Haragudtam Edwin-re, mikor mindenféle marhaságba akart belerángatni, így most sem tettem kivételt. Veszekedtem vele először, és tudtára adtam, én aztán nem megyek egy villogó fényekkel teli helyre, ahol minden tapló, és ahol a lányok tűsarkuban billegnek, és csont részegre isszák magukat. Nincs bajom az alkohollal, félreértés ne essék, de ezek a műcicák azt hiszik, bírják a piát, közben egy felest legurítanak, és már a földön fetrengenek a saját testnedvükben... Ugh. Nem, egyáltalán nem volt kedvem egész nap ezeket a lányokat bámulni, és a kigyúrt, üresfejű pasikat em díjazom jobban, azaz egy ilyen hely nekem kész pokol. De mit nem teszek én meg a marha öcsémnek? Mindent, az ég adta világon mindent, mert képtelen vagyok nemet mondani neki, hiszen ő az egyetlen, akire számíthatok, ő az a személy, aki kirángat a depresszió széléről, elhív otthonról, ha látja rajtam, kezdek besokallni a bezártságtól, még akkor is képes felvakarni a padlóról, mikor a hátam közepére sem kívánom őt, vagy az egész világot. De hogy most nem miattam találta ki ezt a night club dolgot, az olyan biztos, minthogy elment az esze, ha azt hiszi, ebbe csak úgy minden nélkül belemegyek. Vissza fogja kapni, ezt megfogadom!
Megcélozom a fürdőt, kihúzom a szemem, halvány, ezüstös szemhéjfestéket kenek fel, meg egy kis szájfényt. Mivel a ruhám már rajtam van, amit nem vittem túlzásba, egy farmert, és egy csilli-villi köves, fehér pólót rángattam csak magamra a fejemen át, de azt is csak azért, hogy eleget tegyek Ewin kérésének, és ne melegítőbe jelenjek meg egy ilyen "klassz új helyen", ahogy ő fogalmazott.

Nem sokkal később lemasírozok a lépcsőn, körbefordulok, és mosolygok, de csak azért, hogy gyakoroljam, hogyan tartsam fent egész este, vagy legalább csak akkor, ha az öcsém figyel. Sürgetem, nem hagyom, hogy időzzön, már így is hideg van odakint, nem kell megvárni, míg pingvinek fognak rohangálni a jegesmacik elől. - Indíts, különben itthon maradok! - morgok az orrom alatt, de mentségemre szóljon, lefagynak az ujjaim, még így kesztyűben is. Talán mégis jó lesz egy kis italt fogyasztani, attól majd nem érzek kényszert rá, hogy a takaró alá bújjak, és ott gubbasszak egész nap. Kocsiba ülünk, Ed pedig pillanatok múlva már ki is gurul a ház elől, és a belváros felé hajt, és én róbálom elrejteni a kedvtelenségem, hiszen az ő jókedvét nem akarom elrontani, az nem lenne valami szép tőlem. Nézelődök kifelé az ablakon, a gondolataimba merülve lesem a táj azon részeit, amit láthatok a vak sötétben. Tesóm mellettem dúdolja a rádióban játszott számot, és szabad kezével dobol a térdén. Szeretem, mikor boldognak látom, és ritka az olyan nap, mikor nem vigyorog, és nem csattan ki az örömtől, de ha ő boldog, én is az vagyok. Féltem, anyu és apu halálát követő évben csaknem minden nap rettegtem, hogy boldogtalan, és nem tudja túltenni magát rajta, de neki talán még könnyebben is ment, mint nekem. Igazi vidám kissrác, ha mondhatok ilyet még rá.

Lassít, beáll egy szabad helyre a parkolóban, és kicsattan az örömtől, hogy el tudott rángatni magával, habár jól tudom, az itt öltött idő kilencve százalékát csajozással fogja tölteni. A fejemet rázom, ahogy vigyorogva lépünk be az ajtón, miután a szigorú, kopasz s nagydarab fickók átengedtek minket. Nem is tudom, minek állnak ott, ha mindenkit beengednek. Talán még akkor se jajgatnának, ha már egymást taposnák az emberek odabent. Én meg az utolsó lennék, akit érdekelne, mi zajlik odabent, legalább a verőember kinézetű őrök is rácsesznének, ha valami gáz történne, és megjelenne egy villogó szirénával felszerelt kocsi. Edwin rögtön a pulthoz vezet, leülünk két bárszékre, aztán miután megittunk egy sört, és én megbeszéltem vele, hogy az itt lévő összes embert ki kéne csinálni, mondjuk bedobni egy gránátot, vagy valami hasonló robbanószert... Csak nevetett rajtam, de nem igazán értette, miért gyűlölöm annyira a helyet. Szerinte nem az embereket kéne néznem, hanem magát a placcot. Belegondoltam, körülnéztem innen a kényelmes kis ülő helyzetemből, és igazat adtam neki, mert a felszerelés tényleg elképesztő, van itt bőr kanapé, rengeteg ital, szép fények, és még a zene is egész jó, nem az a tipikus "átszakad a dobhártyám ha tovább kell hallgatnom" féle zenének nevezett valami, ami megjegyzem pontosan olyan, mintha csavarokat tennél a konyhamalacba. Az itteni zene viszont tényleg ZENE, nem csak zaj, és már ezért megérte eljönni.

Ed meglát valami lánykát a foteloknál, és úgy dönt, meg is célozza, kiveti rá a hálóját, de nem féltem a lányt. Az öcsém nem egy lovag, de nem is egy seggfej, ha komoly kapcsolatra vágyik, nem egy ilyen helyre jön, viszont ha csak egy éjszakás kalandra vágyik, azt közli is a lányokkal, korrekt, és egyenes, így egy szava sem lehet senkinek, ha szó nélkül lép le. Nevetve figyelem, ahogy a lányhoz igyekszik, ugyanakkor el is fordulok, amint lehuppan mellé, nem vagyok kíváncsi rá, hogy cserkészi be az ostoba tyúkot. Inkább visszafordulok az italomhoz, ami egy újabb sör képében boldogít, és az ajtót bámulom, hiszen ott egy nyálas figurát sem kell bámulnom, csak nézhetem a falat, és nem bosszantok senkit a "pokolra kívánlak" tekintetemmel. Igen ám, csakhogy nyílik az ajtó, és belép rajta egy lány, de nem is ő kelti fel a figyelmem, inkább a mellette lépkedő, mogorva arcú fickó, és valami azt súgja, neki sem füllik a foga hozzá, hogy itt töltse az estét. Nevetnem kell rajta, csak az a gond, hogy hangosan teszem, és a csapos rögtön arrébb is áll, gondolom nem akar egy őrült közelében lenni. Nem igazán érdekel, kiröhögöm magam, és megiszom az utolsó korty sörömet is, és várok, hátha történik valami érdekes, mondjuk jelenetet rendez a tesóm új nője, vagy megtalál egy segghülye diszkólakó, akit aztán szíves örömest küldök a halál fa... szóval melegebb éghajlatra.
Vissza az elejére Go down
Bella Cullen
Bella Cullen
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
560

⊿ SZÜLINAPOM :
1989. Sep. 13.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 15 2012, 21:50

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Vampires' Night
» Whispers of the Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Határon innen és túl :: Port Angeles-