A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzer. Május 25 2016, 00:26

Mosolyogva bólintok, ahogy elfogadja a meghívásomat. Nem is én lennék, ha elfogadnám, hogy ő fizessen. Talán a jól neveltségem játszik közre, nem tudom, és ezek is csak gyorsan pörögnek végig a fejemben, amíg oda nem érünk a pulthoz. Kikérem neki a vodkát, bár nem szokványos dolog, hogy nők tisztán igyák ezt az italt. Amint odaadom neki, csak ámulok, amilyen gyorsan lehúzza semmi arcrezdüléssel.
- Hűha... Te aztán szomjas lehettél. - Jegyzem meg, de még mindig úgy érzem, hogy tátva maradt a szám. Összenézek a csapossal, ő is valami hasonló fejet vághatott, mint én.
- Kérsz még valamit? - Aztán csak szóhoz jutok pár perc után, mert ez minden volt csak nem ital meghívás. Azt hittem naiv fejjel, hogy majd leülök és beszélgetünk vagy legalábbis több időt töltünk egymás társaságában. A nevét is megtudva, úgy gondolom, hogy nem sokat fogom használni, mert valami azt súgja, hogy el fog tűnni és többet nem is fogunk találkozni. Kortyolok a sörömből egy jó nagyot, főleg, hogy felhozza a tilosban járást és a barátnőt.
- Őszintén szólva a nővérem nem tud róla. - Rántom meg a vállaimat, mert úgy sunnyogtam ki, hogy ne keljen fel. Valószínűleg sikerül úgy visszaosonnom, hogy ne vegye észre ezt a kis "kiruccanást".
- És nincs barátnőm. De az igaz, hogy nem sűrűn járok bárokba, de egyszer mindent be kell pótolni, nem igaz? - A zavaromat a barátnő kérdés után a mosolyom váltja fel, aminek jobban szoktam örülni és nagyon remélem, hogy ezt a témát nem is feszegetjük.
- Gyakran jössz át ide? Hol laksz? - Sok kérdés csúszik ki a számon, rendkívül kíváncsi vagyok, már-már idegesítő a nővérem szerint. Viszont szívesen megismerem őt, ha hagyja és mivel még nem hagyott faképnél úgy gondolom, hogy jó úton haladok.
Vissza az elejére Go down
Drina Lowness
Drina Lowness
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Jun. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
25

⊿ SZÜLINAPOM :
1991. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
33

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeKedd Május 17 2016, 00:31




Edwin + Drina

You can't buy happiness
but you can buy alcohol






Nehéz volt játszanom a szerepet, persze, hogy nehéz volt, hiszen nem éreztem jóformán semmit, amit mégis, azt is csak az ösztönök miatt. Inkább hasonlítottam lelkileg egy állatra, mint egy emberre... na igen, már ha volt még lelkem, nem váltam teljesen üressé odabent. A nővéremet mondjuk szerettem, kötődtem hozzá, de nem úgy, ahogy egy normális testvér tenné. Ha rajtam múlt volna, hónapokig, vagy talán tovább felé se nézek, de ezt nem tudhattam, mert egy-két hónapnál többet nem tudtam tőle távol tölteni, sosem hagyta. Én pedig nem bántam, mikor összeültünk és beszélgettünk, de zavart, hogy nem lehet őszinte vele, hogy kénytelen vagyok hárítani és hazugságokkal tömni a fejét a saját biztonsága érdekében. Fogalmam sincs, mi lenne velem nélküle, mi lenne akkor, ha kitudódna az igazság rólam. Nem állna velem többet szóba, ez teljesen biztos, rám sem nézne, nem kívánná többé a társaságom, nekem pedig nem lenne hová visszatérnem időnként. Bizonyos szempontból olyan voltam mint egy költöző madár, szerettem mindig ugyanoda visszatérni időnként. Ha nem lenne meg ez a hely többé, ha a nővérem számára halott lennék, talán apró kis darabokra hullanék, és szenvednék a magam érzelemmentes módján. Sírni nem sírnék, s igazából szomorúságot sem éreznék, inkább csak... feszült lennék, nem találnám a helyem, s még a gyilkolás sem enyhíthetné az idegen pulzálást, amit érezni szoktam. Amit most is érzek, s ha gyorsan nem rak elém valaki alkoholt, nem fogom tudni türtőztetni magam. Szerencsétlen srácot pedig nem akartam megölni, de ha nem rak elém valamit, talán megteszem. - Oké, elfogadom! - mosolygok rá, miközben gondolatan mindenféle szitokszóval illetem, hogy oké, csak igyekezzen már, tolakodjon a pulthoz, és kérje ki azt a kurva italt de nagyon gyorsan, vagy a végén még megismeri a "kedvesebbik" énem, abból pedig nem lesz köszönet. - Vodkát, tisztán. - jelentem ki szárazon, és próbálom nem meggyilkolni a tekintetemmel. Utána csak megvárom, míg kikéri, majd megkapja az italokat, és ha tehetném, a sört is kivenném a kezéből, hogy azzal öblítsem le a színtelen folyadékot. A kezemben tartott poharat egy ideig csak tartogatom a kezemben, aztán a benne lévő italt két kortyra benyakalom. Nem mintha sok lenne benne, az ilyen helyeken szeretnek spórolni a piával, én pedig nem fogom halálosan megfenyegetni a pultost, csak hogy többet töltsön. A srác eközben bemutatkozik, s még a becenevét is közli velem, amitől a homlokom tetejéig szalad a szemöldököm, de nem közlöm vele, hogy valószínűleg ostobaság ennyire kedvesnek lenni velem. Mondjuk úgy, pazarlás, nem a megfelelő embernek mondja, engem ugyanis hidegen hagy. Ha másba futottam volna bele, aki kicsit is jóképű, valószínűleg most őt venném hülyére a viselkedésemmel. - Drina! - kiáltom túl a hangos zenét, és kezdek jobb hangulatba kerülni. A pulzálás egészen elcsendesül bennem, szinte alig érzem, de még ott van, még csimpaszkodik belém az összes kellemetlen érzés, a késztetést pedig még mindig le kell gyűrnöm, hogy felpattanjak, és elkezdjem keresni azokat a nyamvadt vámpírokat. - Nem itt élek, csak ügyeket intézni érkeztem a városba. Ha jól sejtem, te sem sűrűn jársz bárokba. Vagy csak tilosban jársz? Netán a barátnőd vár otthon? - Kicsit gyanakodva tettem fel az utolsó kérdést, mert mindennek el lehet mondani, de nem szeretem a foglalt pasikat. Abból pedig, ahogy csaknem nyakát behúzva érkezett a klubba, simán gondolhatom, hogy egy csinos barátnő várja otthon, aki valamiért nem elég jó neki. A sors fintora lenne, ha egy foglalt pasi pont rám akarná lecserélni a csaját, sőt, kész röhej lenne. De nekem nem hiányzik egy csajos hiszti sem, vagy bűntudat másnap reggel, mikor a srác mellettem ébred fel. Már ha egyáltalán eljutunk odáig, és nem hagyom itt egy-két pohár ital után.


590 szó ◖ Night Club 3474255349  
©️
Vissza az elejére Go down
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimePént. Ápr. 29 2016, 00:49

A kiszökésem egész jól sikerült, leszámítva azt, hogy a gyomrom görcsbe rándul, ha csak arra gondolok, hogy egyedül hagytam a nővérem és nem szóltam neki, hogy eljövök. Mindegy is, most már nem fordulok vissza, viszont próbálom magam időhöz kötni, így időben visszaérhetek, mielőtt felkelne, és valószínűleg fel sem fog neki tűnni ez a kis eltűnés.
A taxis is épp időben hozott, mert már majdnem elaludtam, így a friss levegő ahogy megcsapott, mikor kiszálltam az autóból, újból felélénkített. Viszont benn a szórakozóhelyen, már ezt nem tudom elmondani. Az az állott szag keveredve a pia, az izzadtságszaggal és a meleg. Már majdnem kiszédültem, de aztán győzött a lábam és a tudatosság, így hamar elértem a pultot. Ki is kértem egy kezdő italt, választásom a sörre esett, majd elindultam vele a tömeg közepe felé, mikor a pultnál már épp a lábamon tapostak. Nem tartott sokáig a jéghideg „üdítő”, mert egyből rajtam landolt, mikor nekem jönnek. Legalább lehűtött, viszont a saját „bűzömtől”, kezdek rosszul lenni. Nem bírom az ilyen tömény alkohol szagot. A lány viszont annyira vigyorog, hogy muszáj viszonoznom. Nem haragszok rá egyáltalán, mert balesetek mindig történnek, viszont egyáltalán nem fogadom el a meghívását. Fejemet is rázom, hogy ezzel jelezzem nem tetszésemet.
- Mi lenne ha inkább én hívnálak meg téged? – Még mindig él bennem az udvariasság, amúgy sem bírnám elviselni, ha egy nő fizetne a társaságomban. Természetesen a testvérem ez alól kivételt élvez, pechére. Nem tudom mit válaszol, de remélem, hogy nincs ellenére, így elindulok a pult felé, remélhetőleg jön utánam. Ha így tesz, akkor meg is fordulok, hogy lássam.
- Mit innál? – Teszem fel az első kérdésem, ami egy beszélgetés kezdetét jelenti a számomra. Amint megtudom, ki is kérem, majd magamnak is egy újabb sört, ami remélhetőleg nem a ruhámon fog landolni.
- Amúgy Edwin-nek hívnak, de szólíts Ed-nek. Azt jobban szeretem. – Vigyorgok, miután a bemutatkozásom is elejtem. Próbálok figyelni az ajkai mozgására, hogy leolvassam a nevét, ha csak nem hajol a fülemhez közelebb, hogy halljam. Csak most tűnik fel, hogy ez a zene iszonyat hangos. Nem is tudom, hogy sokan hogy-hogy nem süketülnek meg, például az, aki a hangfal mellett táncol.
- És gyakran jársz ide? – Teszek fel egy újabb kérdést, remélve, hogy nem fogja magát úgy érezni, mintha faggatnám, de nem akarom, hogy kínos „csend” támadjon körülöttünk. Azt sosem bírtam és első ránézésre szimpatikus a lány, így adok neki egy esélyt, hátha még barátok is lehetünk.
Vissza az elejére Go down
Drina Lowness
Drina Lowness
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Jun. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
25

⊿ SZÜLINAPOM :
1991. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
33

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimePént. Ápr. 29 2016, 00:21




Edwin + Drina

Make me come alive






Nem szerettem távol lenni Forkstól, s ennek nem érzelmi oka volt. Nem tartottam úgy igazán otthonomnak, mint mások, még honvágyam sem volt, de a farkas hiányolta a területét. Port Angelesben nem volt olyan könnyű elhelyezkedni a bestiának, nagyobb város volt Forksnál, valamint itt nem volt annyi erdős terület, mint ott. Nem futkározhattam farkasként kényem-kedvem szerint, bár ha vámpírról volt szó, megoldottam ezt is. A héten már végeztem egy ostoba vámpírral, akit elég volt a város szélére csalnom, úgy követett, mintha muszáj volna, arra nem is gondolt, hogy a saját vesztébe rohan, a csapdámba, éppenséggel. A társait még nem sikerült megtalálnom, és képtelen lettem volna előkeríteni őket, a következő napig úgysem bújnak már elő, én nekem pedig volt annyi eszem, hogy ne menjek utánuk, és kövessem el ugyanazt a hibát, mint az immáron halott vérszívó. Ki akartam ereszteni a gőzt, jobban mondva a fölösleges energiát, az adrenalin erősen tombolt még bennem, kénytelen voltam valamivel elfoglalni magam, mielőtt még a harci kedvem okozza a halálom. Fogalmam sem volt róla, hogy Derek éppen merre jár, ugyanolyan vadászati úton volt, ahogy én, kénytelenek voltunk megint szétszéledni, azt pedig nem tudhattam, hogy Aidennek kapcsolatba kerülök-e valaha is még ebben az életben. Újabb játékszerre volt szükségem, valakire, aki segít levezetni a fölösleges energiáim, valakire, aki lefoglal, aki szórakoztat, jobban mondva akivel én szórakozhatok. Már az utca végéről hallottam kitűnő hallásomnak köszönhetően a dübörgő ritmust, amitől még inkább megjött a kedvem a szórakozáshoz. Az ösztöneim azt súgták, ott a helyem, míg a másik felem, a farkas tiltakozott ellene. Tudtam, mi kell ahhoz, hogy elnyomjam egy kis időre, és kész is voltam megtenni. Maradjon csak veszteg, szép munkát végzett ma. A bárpulthoz indultam azon nyomban, hogy beléptem az ajtón, könnyedén átverekedtem magam a tömegen, egy szerencsétlen flótást még fel is löktem, alig tudott megkapaszkodni egy bárszékbe, de már mentem is tovább. A tömeget sosem szerettem ezeken a helyeken, az ösztöneim menekülésre biztattak, ámbár a zene még mindig vonzott. Innom kellett, hogy lehiggadjak, és ne érezzek késztetést rá, hogy átváltozzak és megritkítsam az emberi tömeget. Szerettem volna szelektálni, darabokra szedni néhány testet, de azzal az egy vámpírral sikerült annyira elnyomnom ezt a vágyat, hogy ne történjen katasztrófa, s ne rólam szóljanak a holnapi hírek. Annyira elmerültem a gondolataimban, láttam magam előtt a képeket, holtesteket magam körül, az üres táncparkettet, a tömeg nélküli bárpultot, s ugyanúgy verekedtem át magam az embereken, ahogy eddig. Nem figyeltem oda, egyáltalán nem, csak haladtam előre, félrelöktem mindenkit, aki az utamba került, káromkodásukat pedig könnyedén kivehettem volna, de csak a zenére összpontosítottam, nem hallottam mást. A srác sem tűnt fel, aki hirtelen felbukkant előttem, én pedig a nagy sietségben kivertem a kezéből a poharat, az ital pedig egyenesen rajta landolt. Sörszagú felhők robbantak szét a teremben, az egész hely hirtelen bűzleni kezdett, eddig fel sem tűnt, mennyire élesen kivehető minden egyes alkohol aromája. Hirtelen megszédített a sok szag, ami terjengett körülöttem, egy alkoholbuborékba vonva engem és a srácot is, bár őt valószínűleg csak fele annyi illat csapta meg. Halkan káromkodni kezdtem, a zene még az én füleim számára is elnyomta a trágár szavakat, és ha nem lett volna ennyi ember körülöttünk, simán a padlóra kenem, mint egy rongyot, még fel is törlöm vele a parkettet, de helyette csak mosolyogtam rá, mint akinek minden józan esze elszállt. Szerepet játszottam. Sokszor csináltam már, Aidennek nem volt akkora szerencséje, hogy ezt megtapasztalja, de ez a srác megütötte a főnyereményt. Legalábbis gondolhatta akár ezt is, hiszen úgy vigyorogtam rá, mint valami csodára. Hogy szemétség volt-e ezt tenni az emberekkel? Nyilván, én nem igazán tudtam megítélni, és nem is érdekelt. - Ó, sajnálom! Meghívhatlak egy italra? - villantottam rá a legszebb mosolyom, és sikeresen lenyeltem egy öklendezést, ugyanis saját magamtól felfordult a gyomrom. Nem igazán voltam vevő a saját kamu-szövegemre, de ez szükséges rossz volt. A hozzá hasonló fiúk a valódi természetemtől frászt kapnak, és menekülnek, de tetszett ez a srác, nem hagyhattam menni. Ennyivel tartoztam magamnak. A szükségleteim ki kell elégíteni, s ha nincs kéznél Derek, magára vessen!


660 szó ◖ Night Club 3474255349  
©️
Vissza az elejére Go down
Edwin Pearson
Edwin Pearson
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16

⊿ SZÜLINAPOM :
1997. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
27

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28 2016, 23:34

Drina


Szörnyű érzésem támad, amikor kisurranok otthonról, hogy a tesóm ne vegye észre, hogy egy night clubba igyekszek. Gondolom teljesen kiakadna, nekem meg nincs kedvem most veszekedni vele, csak egy nyugodt éjszakára vágyok. Épp ezért óvatosan csukom be az ajtót és igyekszek ki az utcára, ahol elkapok egy taxit. Már sokkal könnyebb, mikor magam mögött hagyom az épületet, bár lelkiismeret-furdalásom lesz, hogy nem szóltam neki. De tudom, milyen véleményen lenne, arra meg nincs szükségem. A taxis sűrűn pislog a visszapillantó tükörbe, bár nagy korú vagyok, de mégsem, és gondolom ez neki feltűnt. Főleg, ahogy kicsit idegesen kapkodtam ide-oda a fejemet, mikor beszálltam mögé. A cím, amit elmondtam, csak még gyanúsabbá tett, így nagyon remélem, hogy nem egy rendőrőrsön kötök ki. Hátradőlve nyugtatom magam, hogy nővéremmel nem lesz semmi, és végig aludja az egészet, fel sem fog tűnni neki, hogy eljöttem. Fejemet az üvegnek támasztom és úgy bambulok kifelé, egészen addig, amíg hátra nem szól érdes hangjával, hogy megjöttünk. Belenyúlok a zsebembe, ahonnan kiveszem a pénzt, majd a kis ablakon keresztül előre nyújtom a kezébe. Kiszállok és a bent dübörgő zene már idekint megcsapja a fülemet. Mindenhol részeg vagy épp most készülő embereket látok. Sorba állok, majd mikor bejutok, igyekszem senki lába alatt lenni. Nem akarom, hogy összetapossanak, ezért egyből a pulthoz vergődök, ahol kérek magamnak egy pohár sört. Kezdetnek megteszi, amivel elkezdem a „bulit”. Mikor megkapom fizetek, és megfordulok. A pultnak hátat döntve vizslatom a táncparkettet, miközben időnként belekortyolok a sörömbe.
Már félig megittam, mikor elindulok be a táncparkett közepére. Fogalmam sincs, mit csinálok, hiszen nem vall rám, mert még nem vagyok annyira felszabadulva, hogy táncoljak. Lévén nem is ezért indulok el, csak a pultnál kezdett nagy tömeg kialakulni, amit nem annyira bírok. Pont mennék tovább, amikor érzem, hogy végig folyik rajtam valami. Mikor lepillantok csak akkor fedezem fel, hogy a poharamban lévő maradék sör, a ruhámon folyt végig, egészen a cipőmig. Ettől a sör szagtól tuti lebukok a nővérem előtt, ha hazaérek. Fel is pillantok, hogy ki is önthetett le, vagy ki miatt sikerült ezt a balesetet megjárnom.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimePént. Nov. 01 2013, 17:22

to Kevin
I don't think you know how easily you can make me smile.


FOLYTATÁS INNEN

Megj.: Hát hazudtam, ez sem lett jó. De nembaj a lényeg, hogy kész *o* imádollak Night Club 1652498253  viselet

Hálásan pislogok válaszára, és rá kell jönnöm, hogy teljesen igaza van. Nem kéne azon gondolkoznom, hogy mit gondol rólam, egyszerűen csak azt kell adnom, aki vagyok. Az, hogy ez neki mennyire szimpatikus vagy épp nem az, az már nem az én problémám. Kevin pedig a lehető legnormálisabban bánik velem, és egyáltalán nem tűnik úgy, mintha idiótának nézne, úgyhogy ez még egy remek ok arra, hogy ne aggódjak. De az is igaz, hogy nehéz nyugton maradni, és magadat adni, ha közben próbálod a legjobb benyomást tenni az illetőre.
Ha nem is megbánom, de kicsit sajnálom hogy így letámadtam. Elvégre mégis csak ki kellett mondanom, amire gondoltam, és néha meggondolatlanul nyögök ki bántó szavakat, vagy mondatokat... esetleg monológokat, ha éppen megered a nyelvem. Eszembe sem jutott, hogy talán bántó lehet, hogy így letámadom, mikor még csak nem is ismerem szegényt. Honnan vettem én, hogy neki mindene tökéletes? Az egy dolog, hogy hogy néz ki, ettől még lehetséges, hogy sokkal több dolgon ment már keresztül, mint mondjuk én.
- Igazad van, ne haragudj. Hülyeség volt így betámadni, mikor még csak nem is tudhatom, hogy milyen az életed - kérek bocsánatot tőle.
A buszon ücsörögve kis témák boncolgatásába kezdünk bele, és néhány viccel oldjuk a feszültséget, amit én időztem elő a hülyeségeimmel. A jármű pedig csakugyan megérkezik Port Angelesbe, és én az elsőbbségemet kiélvezve és megköszönve szállok le a buszról. Mosollyal az arcomon várom meg, amíg Kevin is leér mellém. Nem is pazaroljuk tovább a drága időnket, szélsebesen megindulunk a szórakozóhely felé, és be is állunk a kilométer hosszú sorba, ami meglepően gyorsan halad. Nem bosszankodok sem a sor miatt, sem semmi más miatt, mert miközben Kevinnel beszélgetünk olyan, mintha minden perc egy másodperc alatt elszállna. Ennek pedig lehet a jó oldalát, illetve a rosszat is nézni, mert biztos vagyok benne, hogy holnap majd visszasírok ezeket a perceket, és az kívánom bár soha nem is lett volna vége az estének. Azonban a percek vészjóslóan telnek, de hiába előre siránkozni, mert az éjszaka még csak most kezdődik.
- Óóó még szép. Ha nem így lenne, akkor tényleg rendelnék egy apácaruhát az ebay-ről - vigyorodok el, és ki is kapom a kezéből, hogy én igyak belőle egy jókora kortyot elsőként, és élvezem ahogy az alkohol lecsorog a torkomon. Majd visszaadom neki, hogy ő is ihasson. - És most te jössz, most azt csináljuk amit te szeretnél - mosolygok rá édesdeden, és félre is billentem a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzer. Okt. 16 2013, 19:51


Kira & Kevin



Még sosem éreztem ekkora vonzerőt egy lány iránt. Persze mindig megvolt az a bizonyos kémia amikor témánál voltunk bárkivel is, de… ennyire komoly még sosem volt. És ez pedig egyszerre ijeszt meg, és tölt el boldogsággal.
Meglepődötten nézek rá, az eddig teljesen nyugodtnak hitt lány hirtelen kifakad, és kimondja, ami idegesíti: azt hiszi, hogy egy lúzernek gondolom őt. Ó anyám, ha tudná, hogy ez mennyire nem így van!
Késztetést érzek arra, hogy elmondjam… elmondjam azt, hogy mennyire különleges számomra, és ne legyen ennyire… önbizalom hiányos. Ha jobban belegondolna, tudná, hogy ez a dolog teljesen érthető. Mármint mindenkinek nehéz új környéken barátokat keresni, nem? Főleg úgy, hogy amint találkozna valakikkel, újra elköltöznek.
Ne hülyéskedj már. Semmi baj nincs ezzel, ha mások ilyen helyzetben lennének, mint te, ők sem tudnának mást csinálni. És egyébként is… ne érdekeljen az, amit mások mondanak. – most aztán nagyon bölcsnek érzem magam. De tényleg szerettem volna segíteni, és talán most totál nyálas képűnek néz, de… na, jó, kinek is kéne arról magyarázni, hogy ne foglalkozzon a mások véleményével?
Te pedig... gyakran jársz igaz? – kérdését meghallva ártatlan féloldalas mosollyal nézek rá, pont olyan arccal, mint egy földre szállt angyal. Persze az eddigi beszélgetésünk alapján simán levághatta, hogy milyen vagyok én, és a kedvenc dolgaim listán a buli nem éppen az utolsók között van, sőt…
Hát… igen. – eddigi mosolyomból hatalmas vigyor keletkezik, nem tagadom, a szórakozás a mindenem, és szeretném ezt neki is megmutatni, hogy milyen az, amikor nem gondol semmi nyomasztóra, csak arra koncentrál, hogy jól érezze magát.
Felsorolja mindazon dolgokat, amik miatt irigykedik rám, én pedig összevont szemöldökkel nézek rá, mert nem értem. Már a család résznél kicsit szomorkásan nevetek fel, nos, belőlük nem a legjobbat kaptam, de legalább a falkát érzem egy afféle pótcsaládnak. Az igaz, hogy barátaim vannak, és hogy kapcsolataim is – már ha nevezhetem annak ezeket az egyéjszakás dolgokat –, de messze nincs olyan jó életem, mint amit ő hisz. Nyilván nem akarok most nyavalyogni neki, hogy nekem milyen rossz, mert az nem lenne igaz, jó pár dologból megkapom a maximálist, de azért ki kell, hogy ábrándítsam ebből a tévhitből.
- Messze sincs olyan jó életem, mint amilyet te gondolsz. Igaz, hogy a barátokból és a kapcsolatokból nincs hiányom, de a családom… nos, eléggé széthullt az utóbbi években. Elvált szülők, depressziós anya, aki tökre megváltozott, mióta apám elhagyta őt. Normális… az életem minden, csak nem normális. – széles vigyorral nézek rá a mondat végére érve, igaz, hogy tényleg nem élek mindennapi életet, de legalább nem unatkozok, és élvezem is.
A következő pillanatban sietve követe őt a buszra, majd lehuppanva mellé vigyorogva bólintok. Be vagyok zsongva, mint általában, amikor meghallom a „buli” szót, vagy szinonimáit.

Egy óra múlva Kirát előreengedve szállok le a járműről. Már csak pár percre vagyunk a szórakozóhelytől, így sietős léptekkel szelem át az utakat a lány mellett haladva. Már az utca végéről lehet hallani a dübörgő zenét, és odaérve a tömeggel együtt hömpölygünk be a bejáraton. Egy üres boxba letelepülve máris indulok az első körért, és nem csupán poharakkal, hanem egy egész üveg vodkával térek vissza, majd vigyorogva szólalok meg.
Remélem, bírod a piát.


// Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiii. :oops:Béna, de imádlak. Night Club 331552654

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeVas. Szept. 22 2013, 20:05

to Kevin
I don't think you know how easily you can make me smile.


FOLYTATÁS INNEN

Megj.: Nyem sikerült jooobb.Sad de a következő jobb lesz *.* <3 :ŁŁ:Szeretleek viselet

Kevin mellett sétálok, ügyelek rá, hogy ne maradjak le, de ne is vágtassak előre, mint valami idióta. igen, nekem erre is oda kell figyelnem, mert kétféleképpen tudok menni: vagy túl gyorsan, vagy túl lassan. Valahogy soha nem találom meg a kettő közötti egyensúlyt, ami valljuk be eléggé érdekes tulajdonság. Mindenesetre Kevinhez nem nehéz igazítanom magamat, mert ő kellemes gyorsasággal lépked a buszmegálló felé.
Kérdésére rápillantok és megvonom a vállamat.
- Nem gyakran, mert... Ajj ez nem ér. Tökre úgy tűnik, mintha egy visszahúzódó idióta lennék, aki szobájában ül és kötöget - csapom össze a két tenyeremet. - Mármint... Amikor megkérdezted, hogy mit gondolok a barátaimról, akkor közöltem, hogy nem túl sok van. Most pedig, hogy nem gyakran járok bulizni - fakadok ki, mint egy idióta, és felhördülök. - A végén még azt hiszed apácának készülök - pillantok rá tehetetlenül. - Szóval... hát nem vagyok bulizós típus, mert nem nagyon van kivel. Mire odáig jutnék, hogy elmegyek bulizni a haverokkal, addigra átköltözünk a világ másik végére. Ettől függetlenül szeretek - bólintok. Nem tudom, hogy mire volt jó, de muszáj volt kiadnom magamból, mert nem akarom hogy azt higgye, hogy otthon ülök hat macskával, és sálat kötök télire.
- Te pedig... gyakran jársz igaz? - vigyorgok rá. Egyáltalán nem bánom, sőt semmi bajom nincs azzal, hogyha sokat jár bulizni. Igazából irigylem. Olyan normális. Olyan jó neki.
- Irigyellek - mondom is ki hangosan, amire gondoltam, és közben nekidőlök a buszmegálló falának, mert nincsen kedvem leülni a padra. Egész idáig ültem. Amikor rám pillant erre a kijelentésemre, szomorkásan rámosolygok, és megvonom a vállamat immáron sokadszorra. - Biztos vannak barátaid, biztos van családod, biztos sokat jársz bulizni, volt egy csomó kapcsolatod, nem kell folyton utazgatnod. Normális és átlagos... mármint nem könyvelhetem el ilyen gyorsan, hogy milyen lehet az életed, mert még alig ismerlek, de normálisnak és átlagosnak tűnik. Nyugodtnak. Úgy irigyellek emiatt - mosolygok rá, és a szemeit nézegetem.
Miközben azon töprengek, hogy honnan szedtem, hogy van családja, meghallom a busz halk robaját közeledni. Ahogy megfordulok meg is pillantom a közeledő járművet.
- Ez jó is lesz - mutatok rá, és odaállok a járda szélére, hogy amint megérkezik a busz fel tudjak rá pattanni. A buszon sincsenek sokan, akárcsak a megállóban sem, úgyhogy rögtön lecsapok az első kétüléses helyre, és felpillantok Kevre.
- Most már csak egy óra, és ott is vagyunk - csapom össze a tenyeremet ünnepélyesen.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzer. Szept. 18 2013, 21:10


Kira & Kevin



Egészen idáig azt hittem, hogy nekem az életemből a bevésődés kimarad, és… egészen idáig nem is bántam. Amióta az eszemet tudom, azóta falom a nőket, nem foglalkozva a következményekkel, viszont… most ezen tudom, hogy változtatni kell, és abban is biztos vagyok, hogy ez meg fog történni. Kira miatt.
Mindig is messze állt tőlem az, hogy tartósan megmaradjak egy lány mellett, és bár szégyen, és ki tudja ki minek hord el a hátam mögött, a leghosszabb kapcsolatom emlékeim szerint nem volt több 1-2 hétnél, és bár ezt nem szoktam önfeledten reklámozni, most még inkább próbálom elrejteni. De szerintem már maga a stílusom is árulkodik arról, hogy magabiztos vagyok, és szeretem a nőket, de ezt a lányt semmiképpen nem akarom elijeszteni.
Bólintok, jelezve, hogy tudomásul vettem, hogy busszal kell mennünk. Igazából egyáltalán nincs ellenemre, sőt… örülök, hogy több időt tölthetek így vele, többet tudunk beszélni… jobban megismerhetem.
Oké, menjünk akkor a buszmegállóba. – mivel én magam is tudtam az utat, reflexszerűen indultam az irányába, kezeimet zsebre téve, halvány mosolyt mutatva a világnak. Biztos vagyok benne, hogy nyálasan hangzik, de boldog vagyok, hogy találkozhattam Kirával, emellett pedig egy egész estét is tölthetek vele.
Pár pillanatig beáll közénk a csend, de mielőtt ez kínossá válna, megszólalok.
 Sokat jársz bulizni? – fordulok felé, folyamatos mosolyom most sem lankad, inkább felerősödik.
Nem tudom mit várjak az estétől, mert… szívem szerint bármelyik pillanatban rávetném magam, nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy flörtölök vele, de… mint már sokszor említettem, nem akarom elijeszteni. Elmondása szerint nem egy pasizós típus, ergo nem hiszem, hogy díjazná, ha rámásznék. Éppen ezért nem is teszem meg, kivárom az idejét, és nem viszem egyből ágyba, ahogyan az esetek 90 százalékában szoktam. Mert vele tényleg nem akarom egy éjszaka után befejezni, kivételesen többet akarok, de… érte bármire képes lennék.
Pár perc múlva már a megállóban is voltunk, ahol – szerencsére – senki nem volt. Igen, szerencsére… nem azért, mert olyan dolgot szeretnék csinálni, ami… nos, nem nyilvános, hanem gyűlölöm azt, amikor az öreg nénikék, vagy a kíváncsi emberek feltűnően bámulnak, és még az sem zavarja őket, ha felvont szemöldökkel, ’mi a francért bámulsz?’ tekintettel nézek rájuk. Valamit az örök kedvencem az, amikor a néni odajön mellém, és elkezdi mesélni az életét, vagy az unokájáról, stb… Ki kérdezte? Nem értettem sosem az ilyen embereket, de örülök, hogy most kettesben maradhatok Kirával.

// <333333 Imádollak, és bocsi, hogy csak most írtam, ráadásul béna is, de azért... Night Club 1652498253Night Club 331552654

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeHétf. Aug. 05 2013, 13:07

to Kevin
I don't think you know how easily you can make me smile.


FOLYTATÁS INNEN

Megj.: Tesséééék *o* Kicsit fosásos lett, de elkészült :3 :ŁŁ:A tied meg imádom, szóval pszt, vagy én hallgattatlak el Night Club 3571421710viselet

Angyali mosoly szökik az arcomra, és bólintok.
- Én is remélem. - Nem gyakran mondok ilyeneket, mert valójában soha nem volt gondom az utazással. Valószínűleg, ha azt mondanám Stefannak, hogy ne utazzunk el, mert én még akarok maradni egy bizonyos helyen, akkor megpróbálná úgy tervezni a dolgokat. Néma gyereknek azonban anyja sem érti a szavát, nem hogy a nevelőapja, így ha valamelyik hely nagyon meg is tetszett és maradtam volna még ott egy kicsit, azt Stefan nem tudhatta. Nem mintha bánnám, hogy ennyit költözünk. Sokkal szabadabbnak érzem magamat, mintha egy bizonyos helyre lennék kötözve, ahonnan nem igazán tudok kiszabadulni. Az is igaz, hogy emiatt kissé magányosnak érzem magamat, de soha sem izgatott túlzottan. Vannak állandó dolgok az életemben, mint Stefan, és ennyivel beérem. Vagyis... eddig beértem. Ahogy itt ülök Kevinnel szemben, és őszintén bevallom, hogy nem akarok egyhamar elmenni Forksból... Tényleg érzem a marathatnékom. Ami fura, tekintve, hogy soha nem más emberek okozták a maradhatnékomat, hanem mondjuk helyek, vagy hasonló. Az is igaz, hogy nem szokták sokan azt mondani, hogy "Hát, remélem innen nem költöztök el egyhamar." Mindenesetre ha holnap elköltöznénk spontán ötletből, tuti, hogy ez a fiú lenne az aki miatt bánnám az utazást. Azt nem tudom, hogy hangot adnék e gondolataimnak Stefan előtt, de mindenesetre már az is beteges, hogy olyasvalaki hiányozna Forksból, akivel egy órája sem beszélgetek.
Meghallom Kev válaszát és elvigyorodok. Nem tudom, hogy bíztam e benne, hogy ez lesz a válasza, de nem bánom kicsit sem. Legalább nem unja el magát. Én pedig mindenhol jól érzem magamat, az is ritkaság, hogy társasággal vagyok valahol és nem egyedül.
Gondolkodás nélkül belekarolok, miközben én is felállok az asztaltól. Összeráncolom a homlokomat.
- Öhm, van jogsim, de a kocsi otthon van - grimaszolok. Mielőtt még megszólalhatna, vagy felvethetné az ötletet gyorsan szólok. - Kicsit messzebb lakom, szóvaaal addig semmiképp se menjünk el a kocsiért - mosolyodok el. Nem azért vetem el ezt az ötletet, mert nem szívesen mutatnám meg hol lakom, vagy ilyesmi. Csak fura lenne a vámpírapám házába vinni a fiút, akivel most találkoztam. Nem szeretek embereket vinni haza, nem mintha valaha is megtörtént volna. Max egyszer-kétszer, de már oviban tudtam, hogy nekem soha az életben nem lesz pizsibulim. Tudom, hogy Stefan nem támadna rá senkire, akit odaviszek, mert nem egy vérengző vörös szemű idióta, aki mindenkire rátámad akiben folyik a vér, csak... Hát nem is tudom. Nem lenne abszurd egy kicsit? Egy normális lánynak eleve az is fura lenne, hogy az apja házához vezesse újdonsült ismerősét, aki történetesen fiú, és mindenki tudja milyenek az apák ha meglátnak a ház körül a lányukkal egy fiút mászkálni. Az egész csak még furább az én helyzetemben, ha olyasvalakit viszek haza aki ráadásul az apám eledele is lehetne. Még akkor is ha csak a slusszkulcsért kéne bemenni a házba, és a garázsból elhozni az autót.
- Abszurd - tátogok hang nélkül felvonva a szemöldökömet, miután levezettem magamban ezt a gondolatmenetet. Aztán észbe kapok, és Kevinre bámulok.
- Úgyhogy ja, vagy busszal megyünk, vagy a te kocsiddal, ami kétlem hogy itt lenne, ha tudtad hogy inni fogsz - zárom le a témát. - A közelben van egy buszmegálló, szóval ha te nem ragaszkodsz az autóhoz, akkor az jó lesz. - Rámosolygok és a szemeit nézem, miközben reménykedem benne, hogy nem akar elmenni a házunkig az autóért. Mondjuk ha ezen múlna, hogy ma este elmenjünk együtt valahová, akkor az a nagy helyzet, hogy belemennék.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeHétf. Júl. 08 2013, 22:42

SZABAD A JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18 2013, 14:54

to: Haven Lupe Pearson



Rohadtul nem akarok mást, csak elhúzni innen a kibaszott belem. Minden porcikám ordítva sajog, jópár földhöz csattanást és öklöst bekaptam mire sikerült ezt az átkozottat hamuvá varázsolni. Gyors léptekkel tartok a kocsi felé, elég volt mára, kézfejemmel a betört orromhoz nyúlok, grimaszolok, mégis letörlöm az alvadt vér maradékát. Vicsorogva átkozódok, végigfuttatom a lezajlott eseményeket és örömmel tölt el, hogy nem kell visszatérnem ide még egyszer. A munka elvégezve, egy rohadékkal kevesebb. Mira is megnyugodhat, biztosra veszem ő majd intézi az emberlányt. Szerintem a Haven nevű szöszi totális sokkot kapott, azt se vette észre, hogy vérzik a karja - ami egyébként kapóra jött és elterelte a vámpír figyelmét, mert ezek a dögök megvadulnak a fémes szag miatt. Nos, meg is kapta a magáét. Oldalra billentem a fejem és kiköpöm a pofámban összegyűlt rohadt édes, gusztustalanul elmagyarázhatatlan ízű nyálat, már alig várom, hogy kimossam a szám és lemossam magamról a rengeteg koszt. Csatakosan festhetek, megviselten, de úgy is érzem magam, mindazonáltal még mindig pörget az adrenalin, vér helyett az zubog az ereimben. Szeretem ezt az érzést. Legalább most érzem, hogy nem vagyok még hulla. Hogy még élek. Az már más tészta, hogy nincs másom a harcon kívül.
A kocsi fekete alakja alig van már tőlem egy méterre, hirtelen megpördülök és a szőkeség szabályosan a karjaimba esik egy kérdés közepette. -A francba, neked Mirával kellene lenned! -Úgy nézek rá, mint a világ legnagyobb koloncára, egyáltalán nem hiányzott, hogy nekem kelljen babusgatni a nőt, felkapom a fejem és Mira alakja még sehol. Hol a picsában van?? Haven hatalmas és zavaros szemeibe bámulok dühösen, közben legszívesebben elengedném és itt hagynám a picsába, de annyi erő nincs benne, hogy lábra tudjon állni, teljesen elengedi magát. A karjából vér szivárog, minden bizonnyal mélyebb a vágás, na meg a látottak is rátehettek egy lapáttal, mit tudom én. -Hé, semmi nem történt, érted? Túl sokat ittál ennyi az egész. Figyelsz te rám? -A homlokomba mélyen belevájnak a barázdák, komoran nézem a nőt és igazítok rajta, magamhoz húzom, hogy fel tudjam emelni. Érdekes látvány lehet, hogy egy pucér faszi egy eszméletlen nőt készül betuszkolni a hátsó ülésre, mondhatom igazán pompás, hogy még ez is a nyakamba szakadt. A csajt befektetem, jómagam gyorsan a nadrágért kapok, közben befut a hugi is, mondván megvárta, hogy eloltsák a tüzet és megbizonyosodott, hogy nem maradt különösebb nyoma a harcnak. Bevágódik a szöszi mellé hátra, el kell látnia a bigét. -Kideríthetnéd hol lakik. Biztos van nála valamilyen irat. Vagy csak simán kitehetnénk a következő sarkon. -Jegyzem meg mialatt bepöccintem a kocsi motorját és a gázra taposok. Nem hajthatok gyorsan, se a rendőrök, se amiatt, hogy Mira éppen férceli az embernőt, pedig semmi kedvem totojázni, húzzunk már a faszba innen...
Néha a visszapillantóba bámulok egy-egy egyenesebb útszakaszon, figyelemmel kísérem mi történik a hátsóülésen, de egy szót se szólok. Beszélhet hozzám akárki, egyetlen hang sem hagyja el a számat, szúrós tekintetem beszél helyettem, méghozzá tökéletesen kifejezően. Felvillanó autólámpák jelzik, hogy ismét főútvonalra értünk, Mira végez, aztán addig kutat amíg nem talál egy kibaszott címet. Szemrebbenés nélkül térek rá az útra, gyorsítok a kocsival és hagyom, hogy a síri csönd lenyugtasson. Nekem nincs szükségem vizsgálatra, s mikor a húgom mégis felajánlja egyszerűen megrázom a fejem, ilyenkor még azt se szeretem, ha hozzámérnek, a bestiám még nagyon mocorog, nem volt elég neki egyetlen vámpír, idő kell, hogy visszataláljak az önkontrollhoz, nehéz teljesen lehiggadnom, nem vágyom másra, csak ne lássak senkit a közelemben, ne halljak semmit, ne érezzek semmit. Ennyi. Éppen ezért lélegzek fel a lány házát megpillantva, legalábbis megtaláltam a címet, ki se szállok a kocsiból, csak megvárom, hogy Mira kiszedje és eltámogassa ahogy akarja. Jó erőben van, nem féltem, nem fog megszakadni, s százszor jobb neki, hogy nem én ráncigálom ki a szöszit, az biztos. Nem vagyok képes finom mozdulatokra, pláne nem most.
Türelmetlenül várakozom, fejem az utasülésbe döntöm közben, nagyon lassan lazulok el, de az ösztöneim bármit teszek leállíthatatlanul élénkek. Végül sikerül mindent elrendezni, a húgom is visszatalál a kocsiba immáron egyedül. Nem kérdezek semmit, még csak rá se nézek. Ismét gázt adok és ezúttal egyenesen haza veszem az irányt.



// nem lett valami fényes, de íme Very Happy még egyszer köszönöm és remélem mihamarabb találkozunk Very Happy Wink //
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzer. Ápr. 17 2013, 15:07

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Még mindig nem értem, mi folyik itt, még mindig össze vagyok zavarodva, sőt, a zavarom egyre csak növekszik, mintha nem lenne megállás. Nem tetszik a helyzet, egyáltalán nem, kinek tetszene, ha nekirontana egy nem e világinak tűnő lény, és a földhöz csapná olyan erővel, amire talán még egy igazi sportoló sem képes? Meg vagyok rémülve, a torkom elszorul, lehunynám a szemeim, de a sokktól nem vagyok rá képes, tágra nyílt, hatalmas, rémült szemekkel várom, hogy ez a valami lecsapjon rám, és véget vessen az életemnek. Egy valami nyugtat meg; a szenvedésnek legalább vége lesz. Ám ekkor a felismerés belém mar, Edwinre gondolok, és ez késztet arra, hogy mozgásra bírjam testem. Hátrafelé kúszok, hiába tudom, hogy nincs menekvés, nem adhatom fel, nem hagyhatom magára az öcsémet! Erőt gyűjtök, és már készülnék felnyomni magam, tenyereim a járda betonjához préselődnek, de ekkor olyan dolog történik, amire nem számítottam, aminek hatására szinte megfagy a vér az ereimben. A lélegzetem eláll, mozdulni sem bírok, a korábbi elszántságom és erőm úgy száll tova, mintha soha nem is létezett volna. A rémület olyan erővel ront nekem, ha talpon lennék, bizonyára elveszíteném az egyensúlyom, ám így csak a szédülés kerülget, forog velem a világ, az épület falai közelednek, majd távolodnak, azt sem érzékelem, hogy a lény közben rám veti magát, csak akkor jövök rá, mire készült, mikor már rég nincs rajtam. Pislogva, hunyorogva lököm magam félig ülő helyzetbe, hatalmas, kétségbeesett sóhaj szökik ki számon keresztül, és amit látok...

Sikoltva hátrálok, kezem a számhoz kapom, agyam ezerrel pörög, képtelen vagyok egyetlen ésszerű gondolatra is, először azt sem értem, miért sajog minden egyes porcikám. Sötét vízbe tenyerelek, s csak akkor látom, mégis mi az, mikor egy újabb sikoly készül kitörni valahonnan torkom mélyéről, és kezem ismételten a szám elé emelem. Ekkor megérzem azt a fémes, erőteljes, összetéveszthetetlen szagot, és ijedtemben talpra ugrok, nem törődök az oldalamba hasító fájdalommal, és a szúró, égető érzéssel, ami a karomat rohamozza meg. Félve pislogok az alkaromra, amin hatalmas vágás éktelenkedik, a vér csak úgy árad belőle. Sosem volt gondom a vér látványával, de jelen pillanatban, a sokk és a riadtság szélén egyensúlyozva nem kezelem jól a dolgot. Zihálok, a homlokom verejtékezik, hátrálok néhány lépést, így egy épület falának dőlhetek, lábaim nem bírják el a testsúlyom, szédülök, az egész utca megdől egy meredek ívben, de sikerül megtámaszkodnom. Egy farkas alakja bontakozik ki nem messze tőlem, kényszerítem szemeim, hogy lássák, mi folyik ott, és hiába mélyednek a vadállat fogai a lénybe, ő engem bámul, meg vagyok győződve róla, engem akar, végezni szeretne velem mindennél jobban. Meglepő módon megfelejtkezem arról, hogy félnem kéne, rettegnem, és én a farkas miatt aggódom, holott azt se tudom, hogy a jó büdös fenébe került ide!? Szaggatja az alatta heverő szörnyeteget, egyik végtagját a másik után, fura, márványszerű darabok hullnak szerteszét, és én ezt döbbenten bámulom. Gőzöm sincs mi ütött belém, de a félelem ellenére aggódok, magam sem tudom, a saját életemért, vagy a… farkas életéért, de nem ez számít. Egy épeszű, normális ember már rég kereket oldott volna, már réges-rég messze járna, azon aggódna, melyik szörnyeteg tépi szét hamarabb, de én biztos vagyok benne, a farkas nem lenne képes ártani nekem. Ha ő nem lenne, már holtan hevernék a járdán, nem a lény heverne darabokban, én lennék az, aki elveszíti az életét.
Zihálásom nem marad alább, remegek, az adrenalin dolgozik a véremben, szívem úgy verdes a mellkasomban, mint talán még soha, könnyeim végigcsorognak arcomon, és félek, borzasztóan félek, hogy mindaz, amit látok a valóság. Fejem hátradöntöm, nagyot koppan az egyenetlen téglákon, szemhéjaim olyan erővel szorítom össze, szinte fájdalmat érzek közben, minden erőmmel azon vagyok, az ágyamban ébredjek, amint szemeim kinyitom. Félve, borzasztó lassan nézek fel, de még mindig az utcán ácsorgok. Kezdem felfogni, innen nincs menekvés, ez a valóság, nem egy rémálomban vagyok. Nem merek belegondolni, milyen élet vár rám azok után, amit láttam, rettegek, hogy halálra vagyok ítélve, és hiába élem túl a mai estét, örökre kísérteni fog a harc, ami közvetlen előttem zajlott le. A könnyek tovább csíkozzák az arcom, a zokogást sikeresen elfojtom, és fejem a farkas irányába fordítom. Már nincs ott. Helyén az előbbi fickó ácsorog, fejét ide-oda kapkodja, keres valamit. Nincs rajta semmi, egyetlen gönc nélkül, meztelenül áll a betonon, néhány lépéssel arrébb sétál, felkap valamit a földről, egyenesen ráhajítja a lényre, aki – bárkinek az életére meg mernék esküdni – PISLOG, annak ellenére, darabjaiban hever a földön. Tekintete láttán ugrok egyet oldalra, érzem, ahogy a bőröm végigkaristolja a téglafal, de ez már egyáltalán nem számít, így is, úgy is tele vagyok horzsolásokkal, kisebb-nagyobb sérülésekkel. Fáj, minden egyes négyzetcenti fáj a testemen, felszisszenek az érzésre, könnyeim újra előtörnek, és úgy össze vagyok zavarodva, mint még soha senki ezen a kibaszott bolygón! Gusztustalan, borzasztóan édes, orrfacsaró bűz csapja meg a szaglószervem, köhögve, fulladozva lököm el magam a faltól, a tüzet bámulom és a füstöt, ami gomolyog a sötét égbolt felé.
Mire észbe kapok, látom a fickó húgát, felénk közeledik, de eközben testvére a sötétség felé indul, a parkolóba, ahol egy árva lélek sincs, ha egy kis szerencsém van. Utána rontok, nem foglalkozom a füsttel, azzal, hogy hamarosan egy egész tömeg zúdul az utcára, ahogy az sem izgat, ami az imént történt. Könnyeimtől alig látok valamit, a kín húsomba mar, de nem állok meg, futok a fickó után, és amint befordul a parkolóba és a kocsijához ér, én is felbukkanok, rohanok felé. Kis híján neki ütközöm, úgy fékezek le, két karjába kapaszkodom, majd’ összecsuklok, de kipislogom a nedvességet szemeimből, és rá emelem a pillantásom.
- Tudnom kell, mi volt ez az előbb… - nyögöm elfúlva, és nem érdekel, hogy nincs rajta semmi gönc, választ követelek, annyira tudni akarom, mi folyik itt, abba csaknem beleőrülök, különösen akkor, ha választ sem fogok kapni. Szólásra nyitom a szám, egyenesen a férfi arcába bámulok, és akkor hirtelen minden erő kiszáll belőlem, a parkoló furcsa szögben megborul, és közelít felém a beton. Mielőtt elérném és fejem koppanna rajta, minden elsötétül, és semmi sem számít már, nincs fájdalom, nincsenek kérdések, csak a nyugalom, amire már szinte szomjaztam.

|| Veheted zárónak is, küldök neked én is egy privátot, és leírok néhány lehetőséget, hogyan zárhatnánk ezt a játékot... Én mindenesetre borzasztóan imádtam az egészet! Night Club 1370357794
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeKedd Márc. 05 2013, 13:54

to: Haven Lupe Pearson



Ez a beteg dög gerjed a szívózásra, valahogy fajának jellemzője, miért is nem lepődöm meg rajta? A vörös szemű ördögök szeretnek másokkal játszani, gondolom nagyobb élvezet nyújt számukra a vacsora megfuttatása, csakhogy ez a féreg valamit nagyon benézett. Velem nem lehet szórakozni. Tudja mi vagyok, a lány pedig kapóra jön neki, hogy jót mulasson, játsszon velem. A kis csali pedig rohanni kezd, még bevert pofámon át is érzem a határtalan félelme szúrós szagát. Szemrebbenés nélkül megnézem bárki halálát, sőt, én magam is hozzásegítem ha kell, de ha vámpír bűzös keze van a dologban az már más tészta. Egy ordas horkanással vetem magam utánuk, teljes sebességgel száguldok feléjük. Látom, hogy a lány éppen akkor kerül a földre és a vámpír nem habozik sokat, lefogja kezeit, száját kitátja a rohadt szemétje, nekem pedig az az apró türtőztetésem is semmissé válik, ami odáig talán megmutatkozott. Morogva, vicsorítva rugaszkodok el a földtől, négylábú dög lesz belőlem, a vérszívó felkapja a fejét és arca eltorzul a grimasztól, de csupán ennyi ideje van, tankként söpröm le a lányról és nem tudhatom, hogy Havennek nem esik nagy bántódása közben. Nem rá figyelek, járulékos veszteség, csak ölni akarok, ez minden vágyam, farkasom pedig teszi a dolgát, éles fogai a gránitkemény bőrbe marnak, mancsaival mindent megtesz azért, hogy féken tartsa az alatta küzdő szörnyeteget. Szeretné kitörni a nyakam, valahogy fogást találni rajtam, de csak addig, míg le nem szakítom az egyik karját, majd a hadakozó másik is a vicsorgó pofám martalékává válik. A feje alig lóg a nyakán, a harapások nagyok és hatásosak, keserű ízétől szinte habzik a szám. Ott marom ahol érem, addig tépem és szaggatom amíg cafatjaira nem hullik a bűzös förtelem. Úgy néz ki mint egy alaposan megrágott vasdarab, még tátog, mást nem tud amikor elhátrálok tőle és újra emberi formát nem öltök. Keresem a kabátom alakváltás közben szétszakadt cafatjait, ha szerencsém van az öngyújtónak nem lett nagy kára. Hát nem éppen nudista sétát terveztem be mára...és ímhol, pár lépésnyire ott rikít a sárga kis tűzszerszám, sietősen kapom fel a betonról, ugyanolyan sietősen térek vissza a megcsonkított vérszívóhoz. A szemei nyitva vannak, ijedten pislognak felém, ettől az érzéstől egyszeriben kurva jó kedvem lesz, olyannyira, hogy az ki is ül az arcomra, torz vigyort villantok, igazi Josepheset, majd felemelem a kezemben tartott gyújtót, szikrát csiholok benne és ráhajítom a nyomorultra. Micsoda pompás egy fényáradat! Na ezt már szeretem. Persze attól hogy a kedvem jó lett az állapotom minden, csak nem az. Mocskos vagyok, saját véremben száradok és csak most jut eszembe a lány. Haven. Ahogy a nevét kiejtem végigfut a hátamon a hideg, állkapcsom összeszorul, körülnézek, esküdni mernék, hogy érzek valamit, de nem Mira az, nem látom sehol a húgom. -El kell tűnnöd innen hallod? A tűz miatt mindjárt itt lesznek a kíváncsiskodók. Menj! - Körbenézek, így már nem mehetek emberek közé, de az se lenne jó, ha azok egy meztelen pasast nézegetnének valami rögtönzött tábortűz körül. El kell tűnnöm nekem is, hát azt is teszem, megfordulok, de már érzem Mira jelenlétét, majd ő gondoskodik a lányról és kitalál neki egy mesét. Ügyes nőszemély, tudja a dolgát, majd megoldja ahogy akarja, ez már nem tartozik rám, én megtettem amit kellett. Az árnyak közé sietek, el kell jutnom a kurva parkolóig, be a kocsiba. Még jó hogy a hugi olyanokra is gondol, mint tartalék ruha....


( bocsi, hogy így elhúztam, írok egy pm-et, mert van egy ötletem és itt még nem muszáj zárni, de ha mégis, akkor igazán köszönöm; élveztem! Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimePént. Feb. 22 2013, 17:43

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Fázom, a dzsekim odabent hagytam, a szél pedig feltámadt, mintha az lenne a célja a természetnek, hogy keresztbe tegyem nekem. Vacogok, a fogaim egymásnak csapódnak, csoda, hogy nem harapom el a nyelvem, vagy mélyednek fogaim alsó ajkamba. Össze vagyok zavarodva, nem értem, miért távozott a pasas olyan sietősen, mi dolga akadhatott, és miért parancsolt rám, hogy maradjak bent. Nem hallgattam rá, hisz' mindig is bosszantott, ha meg akarják mondani, mit csináljak. Semmi rossz szokásról nincs szó, csupán önálló vagyok már jó néhány éve, fel kellett nőnöm, meg kellett tapasztalnom az élet sötétebbik oldalát, és ezek után, merje bárki azt mondani, nem vagyok felelősségteljes. Szóval nem, nem hallgatok alapjában véve senkire, idegenekre különösképp nem - így odakint ácsorgok a falnál, míg meg nem hallja a hangom a férfi, és reagál a kérdésemre, szintén egy kérdéssel. A hangja... meglep, pedig tőle igazán nem számítok semmi jóra. Kegyetlenséget, ridegséget hallok ki belőle, és mérhetetlen dühöt, amitől végigfut hátamon a hideg, és tudom, ez nem a hűs levegő miatt van. Nem tudom, mi ütött belé, összevont szemöldökkel meredek rá, és zihálok. Egy nevetés hangzik fel, egy pillanatig azt hiszem, a fickó nevet rajtam, de ő még mindig dühösen mered a távolba, kapkodja a fejét - valaki más volt a hang gazdája. A férfi hátrál, egyenesen felém, testével takar, mintha védeni próbálna valami, vagy valaki elől, és én rémülten feszülök meg mögötte, a fejem kapkodom, próbálom kényszeríteni a szemeim, hogy lássak valamit a sötétben, de nem megy, vaktában meredek a távolba, és várom, hogy történjen valami, amit talán még én is érteni fogok.

Egy árnyat pillantok meg, ami szinte azonnal el is tűnik, időm is alig van felfogni, biztos sem vagyok benne, hogy tényleg láttam valamit. "Futnod kell, érted? Amikor azt mondom rohanj ahogy a lábad bírja!" Miért? Meg akarom kérdezni, de nem jön ki hang a torkomon, csak egy halk nyöszörgés, és értetlenül meredek védelmezőm hátára, ugyanis arcát nem láthatom, még mindig háttal áll nekem. Megkapaszkodom a karjában, mikor elkap a szédülés, a szél a hajamba kap, arcomba fújja a kósza, szőke tincseket, és már nem csak a sötétség és a szédülés akadályozza a látásom. Forog velem a világ, de mégis sikerül bólintanom, bár nem tudom, látta-e. Eleresztem a karját, mikor rájövök, hogy minden erőm beleadom a szorításba. Hátrálok egy lépést, de a falnak ütközöm, a férfi teljesen hátraszorított, nem tudok szabadulni, s nem is akarok, a félelem túl intenzív, megdermeszt. Az árny megkerül minket, gőzöm sincs, hogy kerültünk sokkal előrébb, talán a srác előrébb rántott, vagy én magam löktem el a faltól a testem, nem tudom megmondani, a sokk nincs rám jó hatással, mintha néhány másodperc kiesett volna, az agyam nem reagál ésszerűen. Egy érintést érzek a hajamon, és már épp készülnék elhúzódni a fickótól, mikor rájövök, ő engem fog, és valaki más érintette meg egy hajtincsem. Rémülten kapkodom a levegőt, a torkom elszorul, egy könnycsepp gördül le az arcomon, legszívesebben sikoltanék, de nem tudok a ziháláson kívül más hangot kiadni.

Egy emlék villan be hirtelen, az álmomról - amiről egészen idáig azt hittem nem a valóság. Mégis az volna? Edwin vérben úszó teste, az ütés, amitől minden elsötétült, a sötét, éhes pillantás a támadómtól... Nem! Egy halk nyögés szökik ki a számon, és megint azon kapom magam, hogy a férfi karját szorítom, ahogy csak tőle telik. Ő azonban ekkor elenged, az árny elé lép, a földre zuhannak mindketten. "Fuss!" Ez az egyetlen szó visszhangzik a fejemben, és lábaim csodával határos módon kényszerítem, egyiket a másik után vonszolom ügyetlenül, aztán gyorsítok a tempón, rohanok végig az utcán, cipőm sarka hangosan kopok a járdán, nem botlok meg egyszer sem, a száguldástól, az adrenalintól a szívem gyors ütemben kalapál, majd' kiugrik a helyéről, ha nem rettegnék annyira, még talán élvezném is a rohanást. És akkor, olyan hirtelen, hogy felsikoltok, előttem terem egy alak, megragadja a torkom, és a falnak szegez. Levegő után kapkodok, és megint az álomnak hitt emlékek jutnak eszembe. A sötétvörös szempár rám bámul, éles fogait kivillantja egy vigyorral, aztán elhajít, egyenesen a járdára, és már várom, mikor csap le rám, ahogy egyszer már egy hozzá hasonló szörnyeteg megtette.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzomb. Feb. 16 2013, 19:07

to: Haven Lupe Pearson



A pillanatnyi szédelgést hamar kitisztítja belőlem a friss levegő. Az alkohol minimálisan dobta meg a fejem, a hideg és az adrenalin pedig elnyomja a hatását, csak feszültséget érzek magamban, de azt mérhetetlen szinten. Minden porcikám ordít, sajog, a bennem élő farkas dühöngve toporzékol. De még nem jött el az ő ideje. Még nem. Magam mögött hagytam a nyüzsgő helyet, az érzékeim örvendezve fogadják a megkönnyebbülést, már nem kell ezerfelé dolgozniuk, csak egyetlen dologra összpontosítanak. A vámpírt keresem, tekintetem sebesen cikázik ide-oda, kezeim ökölbe szorulva, tettre készen várják a jelet. Bármit, egy árnyat, egy szél fújta szagot, egy apró jellegzetes neszt. Már nem létezik más számomra, elfelejtettem a bent lezajlottakat, Mira se jár a fejemben, a lányra se emlékszek a bárnál, csak bosszú van, csak pusztítási vágy.
És végre megtörténik, elsuhan mellettem, de olyan gyorsan, hogy még szemeim sem képesek azonnal felfogni, elmosódott árnyat látok mely eltűnik, a nyomában felsejlő szél örvényként csapódik a pofámba, fellebbenti a kabátom is. Vicsorogva lépek egyet előre. - Gyáva féreg! - Üvöltöm a semmibe, arra, amerre távozott az a szardarab. Aztán ajtócsapódás zavar be a képbe, rosszkor, a lehető legrosszabbkor tántorog ki valaki a kibaszott ajtón. Nem mozdulok, arra várok, hogy az illető elhúzza a csíkot, megfordul a fejemben a gondolat, hogy talán a vámpír is látja s azt hiszi majd ezzel fog megfogni engem. Téved. A bentről érkező csali lesz majd, de az én csalim. Nem számít a halála, ha azzal besegít a vámpír elpatkolásába. Csakhogy az emberi lény mögöttem megszólal, a hangja miatt beugrik egy arc. Bassza meg, hogy ez a picsa nem bír a seggén megmaradni! -Mit mondtam neked az előbb szöszi? - Morgom a hátam mögé, a fejem oldalra kapom, nevetés töri meg az éjszaka csöndjét. A csali tippem úgy tűnik be fog jönni... Hátrálok a lány felé, közben árny cikázik hozzánk egyre közelebb. Egész testem megfeszül, vad vicsor ül ki a pofámra, s bár egy embert akartam feláldozni az ösztöneim nem hagyják, hogy megtegyem, testemmel védem, takarom, pedig tudom hogy késő, a vámpír csak azért is el akarja majd vinni a közelemből. A lány nem fog bemenni az épületbe, ezzel írja alá a saját ítéletét ha nem leszek elég gyors. Az árny már olyan közel van, hogy látni lehet az elmosódott csuklyás alakot, még a kibaszott vörös szemei is megvillannak. -Futnod kell, érted? Amikor azt mondom rohanj ahogy a lábad bírja! - Szűröm a fogaim közül, világosan, parancsolón, s ha még nincs teljesen berezelve akkor is érezheti, hogy nem poénból beszélek, s nem is azért, mert annyira unatkoznék. Az árnyék körbefut körülöttünk, ügyes a rohadék, hiszen kartávolságon kívül esik. Azonnal automatikusan hátranyúlok és megfogom a lányt, de még így is van annyira szemtelen a vámpír, hogy megérintse Haven haját, majd újra eltűnik, nyomában örvényt hagy. Cukkolni akar, azt hiszi seggre ülök tőle, azt hiszi megmutatta az erőfölényét. A szívem a fülemben dübörög, figyelek, pattanásig feszülve tombolnak az izmaim, már látom, hogy újra közeleg a nyomorult. Újabb kört akar leírni körülöttünk, elengedem Havent, visszafelé kezdek számolni magamban, a vámpír félkörénél villámgyorsan kilépek az útjába, ahogy tudom megvetem a lábam, nekem csapódik és a földön landolunk mindketten. -Fuss! -Kiáltok a lánynak, a vámpír nyakán azonnal fogást keresek, de hiába sikerül kitörnöm az átkozottat, akár körbe is tekerhetem, meg se kottyan neki. Hatalmasat kapok az arcomba, betörik az orrom, érzem hogy szinte felcsúszik az agyamig a kibaszott csontom, a vámpír meg sehol. A lány után suhan, ahogy azt előre elterveztem. Fuss kicsi lány, fuss, bár úgyse jutsz messze... Csak egy kicsit kellene arrébb érnie, el kell tűnnöm a szórakozóhely közeléből ahhoz, hogy át tudjak változni és ne legyen szemtanú rá. Gyerünk Haven, most fitogtasd mennyire vagy nagylány....
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeKedd Feb. 12 2013, 15:14

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Igaza van. Fogalmam sincs, miért van itt, nem tudhatom, így találgatnom sem kéne. Elszégyellem magam, érzem, hogy az arcom elönti a forróság, így inkább lesütöm a szemeim, és a pultot kezdem fixírozni, egy apró repedést szúrok ki magamnak, és úgy meredek rá, mintha borzasztóan érdekes lenne. Zavaromban már majdnem rendelek még egy italt, de aztán meggyőzöm magam róla, hogy ez nem jó ötlet. Már így is van bennem alkohol rendesen, nem akarok Edwinnek gondot okozni, magamat kell valahogy hazafuvaroznom, bár talán ha taxiba ülök, azzal sokkal jobban járok. Elnézek a tömeg irányába, és látom, hogy az öcsém még mindig ugyanazt a csajt fűzi, elvigyorodom a gondolatra, vajon miket mondhat neki, mivel a lány a térdét csapkodja, és hangosan nevet. Megrázom a fejem, elkomorodik az arckifejezésem, és visszafordulok a fickó felé, akinek hasonló kifejezés ül az arcán. Az este folyamán már hozzászoktam az érzéketlenségéhez, de még mindig furcsállom, amiért ilyen. Biztos vagyok benne, hogy ez csak a látszat, hiszen ilyen emberrel még soha nem találkoztam. Nem veszem figyelembe a mondatát, legalábbis annyira biztosan nem, hogy feleljek is rá, csak bólintok, elismervén, hogy igaza van, és ezzel le is tudom.

Iszik az italából, és látom rajta, hogy bosszantja az állításom, de nem vonom vissza, még csak elnézést sem kérek tőle, ma nem foglalkozom ilyen apró-cseprő dolgokkal. Nem fog érdekelni, mit szól hozzá, elvégre még csak nem is ismerem! Meggyőzőm magam erről, nagy levegőt veszek, és próbálok higgadt maradni, merthogy kezd felmenni bennem az a bizonyos pumpa, és nem, részegen nem bírok uralkodni sem a dühömön, sem más érzelmemen, nem mintha amúgy kiegyensúlyozott személyiség lennék. -Tudod mit jelent a kötelesség? Hát persze, hogy nem. A mondandója folytatását szinte nem is hallom, ez a két mondat ragadt meg a fejemben, és nem repesek örömömben, annyit elárulhatok. Bosszant, hogy felháborodik, ha valamit feltételezek, közben ő is pontosan ugyanazt csinálja, és még elvárja tőlem, hogy ne találgassak. Rohadna meg... - Tudod mit? Nem érdekel, milyen viszont ápolsz a húgoddal. Felőlem utálhatod is, meg állíthatod itt nekem, hogy nem törődsz vele, tégy, amit akarsz. De ha egyszer nem viseled el, hogy én találgatok, és feltételezek dolgokat, te se tedd azt! Jól tudom, mi az a kötelesség, elég korán meg kellett tanulnom ennek a szónak a jelentését. Köteles vagyok odafigyelni az öcsémre, és veled ellentétben, én tudom, hogy nagyon is fontos a testvéremmel ápolt kapcsolatom, hiszen már csak ő van nekem. Nem fogom azt mondani, hogy neked biztosan vannak más szeretteid is, mert nem találgatok semmit, ami veled kapcsolatos, de én bizony tudom, hogy már csak ő van nekem, csak rá számíthatok, és nem fogja megváltoztatni a véleményen egy ilyen seggfej, mint te vagy! - hangom határozottan csendül fel, túlharsogom a visítozó zenét, és teljesen magával ragadnak az indulataim, s mikor rájövök, hogy tiszta hülyét csinálok magamból, már mindegy, akkora már kint vannak a szavak, és megint csak elsüllyedhetek szégyenemben. Az arcom bizonyára már vörösebb, mint egy túlérett paradicsom, ég is rendesen, és dühös vagyok magamra, amiért úgy viselkedek, mint egy óvodás kislány.

Nem számítottam rá, hogy a húga megjelenik, és még szívességet is kér tőlem. Tartsam fel? Miért tenném? Nem akarok segíteni neki, pusztán azért, mert már nehezen viselem el a mellettem ülő fickót. Nem sokáig bírok megmaradni egy légtérben vele, annyi biztos, hiszen az idegeimre megy, és nem tudok kiigazodni rajta, ami csak még jobban dühít. De nem is értem, miért kér tőlem ilyet a lány, ő olyan szimpatikusnak tűnik, azt se értem, hogyan lehetnek ennyire különbözőek egymástól, mikor testvérek. Persze nem minden testvér egyforma, de ilyen különbségeket... Szinte képtelenségnek tűnik, hogy tényleg rokonok. Egy halk, reccsenő hangra leszek figyelmes, és nem tudom először, honnan jön, de aztán meglátom a pasas kezében az üveget, amit úgy szorongat, mintha muszáj volna. Képes rá valaki, hogy így puszta kézzel megrepesszen egy üveget? Ráncolom a homlokom, így bámulom a kezeit még vagy fél percig. Elkapom a pillantásom, az arcára szegezem a szemeim, merthogy időközben beszél is hozzám, de a szavak nem barátságosak, és ha nem róla lenne szó, meg is lepődnék a gorombaságán, de így nem igazán hat meg. Ezután olyan gyorsan történik minden. Az egyik pillanatban még a hangját hallom, aztán hirtelen felpattan, és már ott sincs. Csak annyit tudok, hogy megkért, szóljak a húgának, de azt nem tudom, hogy mire kért. Mit kell mondanom a testvérének? Nem tudom felidézni a szavakat, csak egy nagy katyvaszt találok a gondolataim közt, a történések összecsomózódtak, nem tudom kioldani őket, és így zavart vagyok, ettől pedig csak még idegesebb leszek. Próbálok mély levegőket venni, de fullasztó idebent a hőség. Leugrok a székről, és meg kell kapaszkodnom a pultban, mert kis híján hasra vágódok. Átvágok a tömegen, bár nagyon nehéz kikerülnöm az embereket, van, akinek neki is megyek, és néhányszor megbotlom, forog velem a világ, de nem értem, mi történik, össze vagyok zavarodva, és hajt a kíváncsiság, meg egy kevés félelem is, de azt nem tudom hova tenni. Kisétálok a helyről, a hideg szél a hajamba kap, a karom libabőrös lesz, és a fogaim összecsattannak, de jólesik a friss levegő, idekint sokkal jobban érzem magam, mint bent a fojtogató hőségben. Megpillantom a fickót, aki nemrég még a mellettem lévő bárszéken ücsörgött, és azt ugyan nem tudom, mit, vagy kit keres, de nagyon összpontosít, a fejét ide-oda kapkodja. Gyanúsan ácsorgok az ajtóban, ami időközben becsukódott mögöttem, és előrébb lépek, de csak néhány bizonytalan lépéssel. - Minden rendben? - kérdezem, nem tudom, mi mást mondhatnék, hangom remeg, elcsuklik a mondat végén, és egész testemben remegek. Nem tudom, a hideg teszi-e, vagy valami egészen más.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeKedd Feb. 05 2013, 10:31

to: Haven Lupe Pearson



Azon töprengek mennyi lenne az az elfogyasztott alkoholmennyiség, ami valóban elegendő lenne ahhoz, hogy soha többet ne keljek fel, ha egyszer kiütöm magam. Gyanítom a világ összes piája eltűnne bennem így, de lennék akkora szerencsétlen paraszt, hogy mégis talpra álljak. Nem tudnám elérni az alkoholmérgezés legfelsőbb szintjét, pedig jócskán próbálkoztam már vele az elmúlt évszázadokban. Sokkal könnyebb lenne talajrészegen elviselni ezt a kibaszott helyet, akkor leszarnám a viháncoló kiskurvákat, meg a sok felfújt köcsögöt, akik mind csak azért vannak itt, mert a mai társadalom fiatal egyedei ezáltal keresik alkalmi kapcsolataikat. Ennyit ér nekik a szórakozás, ennyit érnek ők maguk is. Elítélem, helytelenítem, de igazából szarom le mi a tökömért van itt ennyi ember, de az jobb kérdés én miért vagyok még itt. Foghatnám magam és lelépnék a picsába, Mira meg úgy érne haza ahogy akar. De a helyzet ettől kicsit bonyolultabb, bár mocsok mód haragszok a húgomra, hogy elrángatott ide holott tudja hogyan állok az ilyen túlzsúfolt és értelmetlen helyekhez. Szívesen tömegmészárlásba fognék, minden porcikám azt akarja, hogy előtörjön belőlem a bestia, hogy aztán apró cafatokra tépjen minden elé kerülő nyomorultat és átgázoljon rajtuk, kirohanjon a szabadba, hogy aztán egyesüljön a nyugtató természettel. Igen, ezt kellene tennem. Nm okozna sem gondot, sem lelkiismeret furdalást a dolog és ezt őszintén mondom. Viszont vannak dolgok, amiket még én sem fogok megtenni. -Erre ne fogadj szöszi. Igazából fogalmad sincs én miért vagyok itt. Még a közelébe se jársz a kényszeremnek. -Vetem oda, szinte szűröm egy pillanatig a fogaim között. Érdekes lenne ha behánynám neki, hogy szerény személyem éppenséggel azért őrködik itt, mert bármelyik pillanatban felbukkanhat egy vérszívó. Nem lenne kár az életéért, senki életéért, de mégsem hagyhatom, hogy a vámpír tovább kártékonykodjon. Meg fogom ölni azt a kibaszott piócát, csak éreznem kellene a szagát. Egyelőre viszont csak a tömeg vegyes bűzétől van okádhatnékom. Mira barátnője láthatott valamit, nem véletlenül és jó szántamból ücsörgök itt, nem jókedvemből viselem el a rohadék várakozást. Bár a türelmem már vészesen fogy, ez tény.
Lehúzom a következő kortyot, felszisszenve élvezem ki a torkomat végigmaró erős folyadékot, közben a lány megint beszél hozzám. Mondom én, hogy hasznos az itóka, különben simán ráborítanám valamelyik kibaszott széket. Megint csak olyat állít, aminek javarészt semmi alapja. A kapcsolatom Mirával igen bonyolult, de sosem fogtam a kezét, nem mutattam túl sok érzelmet felé, ha eltűnt nem érdekelt merre. A testvér szó nálam egy igen bonyolult rendszert takar, valahol a nemtörődöm és a féltve óvás között határtalan skálán mozog, ingadozik és ugrál, mikor milyen passzban állunk egymáshoz. Töltök a kibaszott poharamba, muszáj, különben apró szilánkjaira porlasztom a kezemben. -Tudod mit jelent a kötelesség? Hát persze, hogy nem. Nem akarok temetésre menni, ennyi az egész. Ne magadból indulj ki egy idegennel szemben, mert halvány lila gőzöd sincs mit és miért tesz. Az sem érdekelne ha úgy tévedne el, hogy soha nem találna vissza, ha azt fényes nappal, egy embertömegben tenné. Viszont éjszaka egy kietlen utcán barangolni megint más tészta. Nézz csak szét, nézd meg jól ezeket a barmokat. Melyikükkel éreznéd magad biztonságban a már felemlített sötét utcán? -Az emberek nincsenek biztonságban, de nem csak saját társaikkal szemben. Van itt még valami, egy számukra láthatatlan, gyors erő. Ha százan csoportosulnának egymás köré, akkor is hasztalan lenne. Na épp ezért nem engedem Mirát, ezért vagyok most itt. Ha veszni kell vesszek én. A húgom kevésbé tapasztalt, benne nincs meg pusztán csak az ösztönös védekezés, ami lássuk be; nem feltétlenül elegendő egy kiéhezett vérszívó ellen. Rohadtul leszarom hány embert csinált már ki az a rohadék, de a húgomhoz nem fog hozzányúlni, egyetlen haja szálát sem fogja meggörbíteni amíg én mellette vagyok.
Persze az emlegetett picsa fel is bukkan, kisvártatva kiadja a parancsot, az összes hajam szála égnek áll tőle, az arcomon világosan látszik, hogy majd' felrobbanok. Mély levegőket veszek, megint csak azon kapom magam, hogy jobban szorongatom a kibaszott poharat, az üveg pedig reccsen egyet. Megreped, még idejében hallom a hangját ahhoz, hogy csökkentsek a nyomáson. -Igen, ő mindig ilyen. És nem kérek gardedámot, nyugodtan elmehetsz. Kap öt kibaszott hosszú percet. -Mormolom igencsak dühösen lánynak, természetesen le van döbbenve, sikeresen lezsibbasztotta az én kicsi Mirám, hogy szakadna rá a mennyezet... Még jó, hogy megint nyekereg valamit, már kezd elborítani a féktelen méreg, és ha egyszer felcukkolom magam az ég óvjon bárkit, aki az utamba kerül, a célpontomról nem is beszélve. Tompán jutnak el hozzám a szavai, csak fokozatosan élesedik meg újra minden, ez van amikor kezdem elveszíteni a fejem. Mintha csak egy időzített bomba ketyegne a mellkasomban, azzal a különbséggel, hogy én nagyobbat szólok... -Sokat megéltem már, több tapasztalatom van az átlagnál. Különben is, ha jobban megnézzük őket úgy viselkednek mint a kisiskolások. -Mi a faszt mondhatnék mást? Az a csak öt év korkülönbség igazából megvan 350 év is. A tömeg felé bökök, végignézek mindegyiken, de valahol a távolban megakad a pillantásom. Egy csuklyás alakot szúrok ki, merevebb leszek, már szinte abban a percben felmorranok. Fehér sápatag bőr stimmel, csak a szemét nem látom az orrnyergéig lehúzott kapucni miatt. Masszívan áll, mintha időtlen lenne az elmúló tömeg közepén. A szagát még nem érzem, túl sok az igen hozzá, de rohadjak meg, tudom, hogy ez nem ember! Bassza meg! A pincér felé vakkantok feszülten, odaszólok neki, hogy a szöszi egész estéjét én fogom rendezni, ki is csapok pár százast az asztalra, nem figyelem, alig mozdulok, mintha megdelejeztek volna. A lány meg had örüljön, bár nem szokásom a féktelen adakozás, de nem kell magyarázkodnom. Mellesleg valóban 25-nek nézek ki? Akkor elmondhatom, hogy a koromhoz képest rohadt jól tartom magam... -Maradj itt. Szólj a húgomnak, hogy fogjon egy taxit. -A szemem le nem veszem a figuráról, de egyetlen pislantás múlva elveszítem, mintha ott se lett volna. Levágódok a székről és előre nyomulok, keresztülvágok a tömegen, nem érdekel ki kerül elém, úgy tolok magamnak utat, hogy kénytelenek félreállni vagy a földön találják magukat. Már minden izmom görcsösen feszül, csak a vámpírra fókuszálok, keresem a szememmel, de az orrom vezet, elkapom a szagát, az okádásra kényszerítő bűz szétmarja a pofám. Az állkapcsom keményen szorul össze, a kezeim szintén ökölbe szorulva. Nincs sok időm, bár gyanítom a játék csak most fog elkezdődni... Kivágom magam előtt a kijáratként funkcionáló fém ajtót, a hideg levegő élesen csapódik a pofámba, olyannyira fel vagyok hevülve, hogy az a csoda nem párolog a bőröm. Határozott lépélsekkel állok meg az úton, körbe-körbe fordulok, a szagot keresem, a vámpír bűzét, hogy ismét utána tudjak iramodni. És itt kint barátocskám nem fog menekülni előlem, csak a befelé vezető útját kell elzárnom.
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeCsüt. Jan. 31 2013, 15:54

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Értem, miért hangzik neki ez olyan furcsán, hisz' ez tényleg csak egy szórakozóhely, de ha Edwin-ről van szó, semmi nem lehet elég apró-cseprő dolog ahhoz, hogy ott legyek neki, ha kell. Nem épp kellemes emlékek miatt becsülök meg minden egyes vele töltött percet, ha őt is elveszíteném, csak az vigasztalna, hogy kihasználtam minden egyes napot, és nem löktem el őt magamtól. Márpedig örökké nem élhet a nővérével, előbb-utóbb majd saját életet akar majd élni, egyedül fog megállni a lábán, és nekem el kell őt engednem. Ez az élet rendje, s nem mintha vissza akarnám tartani attól, hogy élje az életét, úgy, ahogy azt ő szeretné... - Nem mintha te másért lennél itt. Nem te akartál ide jönni, mégis itt vagy. - vonok vállat, és felhívom a figyelmét rá, hogy semmi joga nincs ítélkezni, mikor egy cipőben járunk, vagy legalábbis hasonlóban. Ha nem lenne bennem némi pia, már rég elküldtem volna a francba, viszont így képes vagyok figyelmen kívül hagyni mindazt, ami zavar, és csak az érdekel, hogy jól érezzem magam. A tömeg felé fordítom a fejem, lehunyom a szemeim, és kizárok minden egyes hangot, a zenén kívül. Magamnak való vagyok, ez tény és való, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudom élvezni a dolgokat úgy, ahogy a többi korombeli fiatal tenné.

Tompán hallom, hogy a férfi megszólítja a pultost, és italt kér tőle, méghozzá egy egész üveggel, és szórakozottan elgondolkodom rajta, miért olyan, amilyen. Lehet naiv vagyok, de van egy olyan érzésem, hogy nem volt mindig ilyen. Elvégre nem lehet minden ember ennyire zárkózott természeténél fogva, nem igaz? Aztán meg ki tudja, lehet csak egy tapló, aki a saját érdekeit tartja szem előtt, a lány pedig valahogy rá tudta venni, hogy eljöjjön, így ő ivászattal üti el az időt. Nincs kizárva, ez egy eléggé valós, elképzelhető helyzet lehet. Felsóhajtok, és visszafordulok a pult felé, az üvegeken megcsillanó színes fényeket bámulom, ajkaimra halvány mosoly kúszik, mikor meghallom a mellettem ücsörgő, alkoholtól bűzlő fickó válaszát. Nem tudom, miért, talán elnyomja a tömeg, vagy a szaglásom eltompította a saját italom, de egyáltalán nem találom undorítónak a piaszagot, ami belőle árad, sőt... Aprót rázok a fejemen, szemeimet összeszorítom úgy fél perc erejéig, aztán a hajamba túrok, és arcára emelem a pillantásom, annak ellenére, hogy ő nem néz felém. Felvonom a szemöldököm, mikor szitokszóval illeti a vele érkező lányt, de be kell valljam, valahol - az elmém legsötétebb, legmélyebb részén - tetszik, hogy ilyen bátran kimond mindent, hiszen én erre nem vagyok képes akármikor. - Úgy mondod ezt, mintha csak kényelemből jöttél volna el vele. De ami azt illeti, én nem hiszem ezt el. Ha annyira nem érdekelne semmi, és senki sem, nem érdekelne az sem, hogy eltéved-e a lány, vagy kiismeri magát. - vetem oda nagy bölcsen, és egy pillanatig teljes biztos vagyok mindabban, amit mondtam az imént, de csak pár másodperc erejéig. Aztán jobban belegondolok, és rájövök, hogy nem olyan biztos az. A szemeimet forgatom, és gondolatban egy taslit vágok le magamnak. Nem szoktam én senki dolgába beleavatkozni, most meg agyalhatok azon, hogy ez a seggfej milyen véleménnyel van rólam, holott nem akarok ezzel foglalkozni. Az istenért nem tudom végre egyszer leszarni, mit gondolnak a körülöttem lévők!

A húga. Pont, ahogy egy kósza gondolatom súgta nem is olyan régen. Ó, hogy az a...!!! Rásandítok, fél szemmel, és érzem, hogy az arcom ég, mintha valaki pofon vágott volna. Időm sincs tovább ostorozni magam, még félig sem süllyedek el szégyenemben, mikor a lánytesó feltűnik, és odasétál hozzánk, bár inkább csak a fickóhoz, elvégre számomra ő idegen, és én is az vagyok neki. Lehordja a bátyját, amiért az sürgeti, holott egyetlen egy szót sem ejtett ki a száján, de mikor az arcára pillantok, látom, hogy már most elege van a várakozásból, és meg tudom érteni. A megértésem sem tart egy percnél tovább, képtelen vagyok felfogni, hova a frászba siet ez a barom, és miért nem hagy elég időt a húgának, hogy kiszórakozza magát. Ennyit igazán megtehetne érte, persze ezt nem mondanám ki hangosan, mert semmi közöm nincs hozzá, nem ismerem sem őt, sem a testvérét, tehát véleményt alkotnom nem kéne, viszont annyira bosszant a srác, hogy képtelen vagyok elvonatkoztatni attól, valójában nem tudok róla semmit sem. Ennyire talán még senki sem idegesített, nem tudom hova tenni az érzést, csodálkozom, és roppant furán érzem magam emiatt. Már épp megszólalnék, és kijelenteném, hogy magukra hagyom őket, mikor felém fordul a lány, és olyat kér tőlem, hogy még a szám is tátva marad. Úgy érzem magam, mint egy idióta, kikerekedett szemekkel meredek a lányra, aki meg sem várja a válaszom, már tovább is áll. A srác felé fordulok, még mindig elképedt arccal, bár a szám legalább már be voltam képes csukni, így valamivel értelmesebb képet vághatok. Csak nézek rá, és érzem, hogy zavaromban teljesen kiszáradt a szám. Megnyalom az ajkaim, s mivel még mindig az arcát fürkészem, nagyon hülyén jövök ki belőle. Az ajkamba harapok, a pult felé fordulok, és intek a pultosnak, aki megtölti a poharam a nemrég fogyasztott itallal, és már ott sincs. Leküldök egy kortyot belőle, és nem merek oldalra pillantani, de mikor megszólal, kénytelen vagyok legalább félszemmel ránézni, és már el is felejtem a pillanatnyi zavarom. Kihívóan felvonom a szemöldököm, és végighúzom a mutatóujjam az állam vonalán, míg gondolkodom. - Talán huszonöt éves lehetsz. A borostád és a rideg tekinteted öregít. Viszont így nem értem, miért gondolod, hogy az itt lévő tömeg legnagyobb része hozzád képest "taknyos", hogy éljek a szavaiddal. Ha igaz, amit az előbb mondtam, és sikerült eltalálnom a korod, csak öt évvel vagy idősebb nálam. - nézek mélyen a szemeibe, és hirtelen olyan ősi érzés fog el, mint mikor egy fekete-fehér filmet nézel a tévé képernyője előtt. Nem tudom elhinni, hogy idősebb lenne, mint amit saccoltam rá, habár mindig ügyesen mellé tudtam lőni, ha az emberek koráról volt szó. Újabb kortyot küldök le a torkomon, és meg kell támaszkodnom a pulton a könyökömmel, ha a következő pillanatban nem akarok lepottyanni a támla nélküli székről.


A hozzászólást Haven Lupe Pearson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 16:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeCsüt. Jan. 24 2013, 13:36

to: Haven Lupe Pearson



Nem tudom miért ücsörgök még a csaj társaságában. Nem az én világom ez a hely, egyetlen kibaszott porcikám se kívánkozott egy túlzsúfolt, ital és cigarettafüsttől, tömény parfümöktől és izzadtságszagtól bűzlő szartelepre, amit mostanság szórakozóhelynek mernek emlegetni. A rikító fényeket és hangokat már meg se említem, pedig igazán erotikus hatással vannak az érzékeimre. Bassza rendesen. -Cserben hagyni? Ez csak egy mulató... De tudod mit? Elhiszem, hogy önfeláldozásod ennyire határtalan. -Jegyzem meg felvont szemöldökkel, megszakítva fröcskölődő gondolatmenetem. Pedig az az igazság, hogy magamról is elmondhatnám ugyanezt. Persze nem vallom be nyíltan, már hogy a viharba tenném, de attól a tények tények maradnak.
-Adj még, de az egész üveggel. -Szólok oda a pultosnak, mert az épp akkor sétál el a pult mögött, nekem meg kifogyott a poharam, tehát sürgősen tenni kell ellene. Megint. Ha nem volnék hozzászokva a whisky jótékony ízéhez, lehet már rég bebasztam volna, legalábbis rendesen megütötte volna a fejem, de még az enyhébbnél is enyhébb bódulatot érzem egyelőre, ezen sürgősen segíteni kell, hogy ne haljak szomjan és nem mellesleg el tudjam viselni a benti pulzáló légkört. Közben kérdez valamit a mellettem ücsörgő picsa, rohadtul semmi köze hozzá, nem is érdemel választ. Nyilván az előbb nem tisztáztam kivel érkeztem és ez bezavart a pici szőke fejecskéjébe. Lustán nyúlok közben az elém kihelyezett üvegért, megtöltöm félig a poharat, nem is nézek a lányra, hiszen elfoglal az itókám. -Mielőtt azt hinnéd valamiféle védőszentje vagyok, elárulom, hogy nem. Csak azért kísértem el, mert nem ismeri a várost és lenne akkora picsa, hogy eltévedjen benne. Így is, úgy is érte kellene jönnöm.. - Csak azért hallgatok el, hogy könnyed kortyot toljak le a torkomon, majd visszafordulok a lány felé, igaz csak félig. -Nem hiszem, hogy ez a hely lenne a megfelelő az ilyesfajta következtetések levonására. Attól, hogy én gyűlölök itt tartózkodni, ő pedig majd' meghal a táncikálásért még lehetünk hasonlóak, nem? -Csak azért, hogy ne elemezgessen ok nélkül. Egyébként a húgom és közöttem valóban nincs sok közös, már ha a vérfarkasságot és temperamentumot nem nézzük.[color:71e6= [/color]] - Ő a húgom. -Teszem még hozzá, hogy legyen neki karácsony, olyannyira mindegy mit hisz vagy mit nem egyébként. Mira persze továbbra is csak pofázik a lánnyal, bár már egészen közel jár a faggatózásban, hiszen a csitri épp most borult sírva a nyakába. Hallom, hogy azt mondja neki menjenek a mosdóba, el is kezdi támogatni, hogy összeszedje magát, és kurvára remélem, hogy nem fog órákig elhúzódni, csak szedje ki belőle mit tud és húzzunk már a retekbe! Valami ezt kifejező türelmetlen pillantást küldök felé amikor elsétálnak mellettem, Mirának a felszaladt szemöldökeiből az előbb baromságot kijelentő csajszi meggyőződhet róla, hogy mégis hasonlítunk. -Ne siettess! -Mormogja, majd a mellettem ülőre néz, bizonyára már látta, hogy pofázok vele, marha jó. -Ha nem túl nagy kérés még egy kicsit foglald le légyszi. -Mikor ezt kimondja dühösen csattanok fel, de már időm sincs odavetni többet, Mira már itt sincs, csak a hátát látom eltűnni a mosdó ajtaja mögött. Még hogy foglaljon le! Meg a faszom, mi ez itt, óvoda? Megrázom a fejem és lecsapom a kibaszott italom mielőtt még sűrű trágárkodásban törnék ki. Oké, már jobban bolyong a világ a szemeim előtt, de ez még a spiccességet se üti meg.
-Pedig hozzám képest mind taknyos kiskölyök. -A pár pillanattal azelőtti komor pofa mit sem változik, csak a hangom vált vissza semlegessé. -Mennyinek saccolsz? Eldöntötted már? Ha kitalálod állom az egész estéd cehhét. -Nézek rá végül és megemelem a poharam. Hát persze hogy azon filózhat mennyi lehetek, ez szinte lerí róla. A lány egyébként saját meglátásom szerint fiatal, bár már nem büntethetnének érte.
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeHétf. Jan. 21 2013, 22:37

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Látom, hogy valahová másfelé néz a férfi, de nem igazán foglalkoztat, vagy zavar, saját gondolataimba merülök, közben kortyolom az italom, míg el nem fogy, s akkor csak errébb tolom a poharat, nem rendelek újabbat, egyelőre megelégszem ezzel a mennyiséggel is. Már azon agyalok, holnap mit kezdek majd magammal, nézzek-e állás után, vagy csak üssem el valamivel az időt. Más ilyenkor talán azon agyal, hogy jut haza, kivel bújik ágyba, kit rángat a táncparkettre, mi lesz a következő ital, amit elkortyolgat, vagy nem is tervez semmit, csak ahogy esik úgy puffan alapon sodródik az árral, de én nem ilyen vagyok. Képtelen vagyok jól érezni magam egy ilyen helyen annyira, hogy eltereljem a gondolataim. Szükségem van a tervezgetésre, hogy valahogy túléljem a mai estét. Igaz, gőzöm sincs, hogy jutok haza, talán fogok egy taxit, a kocsiért pedig holnap jövök el, vagy majd Edwin intézi, elvégre ő akart annyira ide jönni, méghozzá kocsival. Ez az egy most nem lényeg.

Úgy tűnik, a kérdésem eljut a pasi agyáig, mert újra felém fordul, azokkal a sokatmondó szemeivel mered rám, érzelemmentes arcán csak egy pici meglepettséget látok, alig észrevehető, de az én figyelmem nem kerüli el. Hirtelen dühös leszek a kérdése miatt, nem mutatom ki, de belül éget a vágy, hogy kissé hisztérikus hangon szólaljak meg, és legyek olyannyira szemét vele, amennyire csak tőlem kitelik. Vállat vonok inkább, próbálok nem bosszankodni maga a kérdés, vagy épp a megszólítás miatt. - Nem kell néznem. De nem fogom cserben hagyni az öcsémet. Szüksége volt rám, és én itt vagyok. - vallom be, és bár nem akartam többet inni egyelőre, mégis intek a pult mögött lézengő személynek, és ezúttal a vodkát választom, mint kísérő italt a beszélgetés mellett. Bevallom, volt, hogy elgondolkodtam rajta, Ed miért rángat el ilyen helyekre, hogy aztán csak magamra hagyjon valami seggfejjel, sőt, egyszer a fejéhez is vágtam, hogy ennek semmi értelme. Sikeresen vérig is sértettem szegényt, mire közölte velem, hogy így próbál nekem segíteni. Először nem esett le, mi a fenéről beszél, de aztán kapcsoltam. Persze, azt szeretné, ha ismerkednék, ne csak a meglévő barátaimmal foglalkozzak, haverkodjak ismeretlenekkel is. Nem akartam még jobban a lelkébe gázolni, de hogy én ismerkedjek egy ilyen helyen... Pff, mennyi esély van rá, hogy egy normális emberbe botlok? Tekintetem megállapodik a mellettem ülő fickó arcán, és ezzel csak beigazolom a kétségeim. Ő sem hiszem, hogy normális lenne, tuti van valami gáz vele, egy barom, vagy titkol valamit, sosem lehet tudni, de nem bízom benne. A fejemet ingatom, az italt pillanatok alatt tüntetem el a pohárból, és itt mondom azt, hogy elég volt. Ha többet innék, még a végén teljesen kifordulnék önmagamból, és nem fogok kockáztatni pont most.

Nem tagadom, meglepődöm a válaszon, úgy nézhetek rá, mint egy ufóra, vagy minimum egy ismeretlen fajra. Nem tűnik valami kedves srácnak, de látom azt is, hogy titkolni próbálja, hogy vannak érzései, és nem tudom, valami tragédia érte-e, vagy csak férfiúi büszkeségből rejtegeti a valódi énjét. Elmosolyodom, sikeresen megakadályozom, hogy hangosan nevessek, olyannyira meglep a dolog. Nem néztem volna ki belőle, hogy törődik a lánnyal, akivel jött, mikor beléptek az ajtón, ő egyből menekült a bárpulthoz, míg a partnere a másik irányba indult. Olyan ellentmondásos választ kaptam tőle, hogy kezdek kételkedni abban, hogy valóban a barátnője volna az illető, persze ehhez semmi közöm, valamiért mégis érdekel, miért nem tagadta, hogy együtt vannak, mikor én arra utaltam elég érthetően. - Szerencsés lány, amiért valaki figyel rá, és megvédi, ha kell. Mond csak, hol találkoztatok? Csak mert nem tűntök valami... hasonló embereknek. - vetem oda neki óvatosan a választ, számítok is rá, hogy emiatt leteremt, mert mint már említettem, közöm az nem sok van hozzá, sőt, semmi. Kíváncsi a természetem, csak ezzel magyarázhatom, s mivel ő is válaszolt, még azt is kifejtette, miért kísérte el, nem hagyhattam hozzászólás nélkül a magyarázatát. Kezd érdekes lenni a beszélgetésünk, egyre többet tudunk meg a másikról, és annak ellenére, hogy még mindig roppant idegesítő személynek találom, valahogy megnyugtat a tény, hogy ő nem olyan, mint az itt ténfergő fiatalok, még akkor is, ha egy tipikus bunkó alaknak tűnik.

Megint csak mosolyognom kell a reakcióján, bár most inkább mulattat, ahogy morcos, ezt pedig az italnak tudom be. Normál esetben már rég faképnél hagytam volna, de az az igazság, hogy nála jobb társaságot ezen a puccos helyen nem találnék még akkor sem, ha felfogadnék egy magánnyomozót. - Hm, van egy sejtésem, hogy a legtöbbjük még húsz sincs, na nem mintha te annyira öregnek néznél ki... - sandítok rá, és próbálom belőni, mennyi idős lehet, ám nem tudom elhinni, hogy öt évnél többet nyomna nálam. A borosta, a komor tekintet, az érzelemmentesség idősebbnek mutatja, mint amennyi, ha bárki is megkérdezne erről, ezt felelném. Ettől függetlenül, sok mindent megélhetett már, hiszen rólam sem hinné senki, hogy tudnék bármit is az életről, hogy ismerem a sötét oldalát is, pedig így van. Nem mintha ez bárkit is érdekelne, vagy fontos lenne. Közben ő megfordul a székkel, a tömeget bámulja, én pedig azon gondolkodom, ő miért csinálja ezt. Az a lány talán a testvére, ahogy nekem Edwin?
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeHétf. Jan. 21 2013, 09:40

to: Haven Lupe Pearson



Mira baszd meg, igyekezz vagy fél órán belül itt hagylak a picsába! - Valahogy még gondolatbeli fortyogásom a tekintetemben is kiütközik, nincs kétségem efelől mikor a húgom felé pillantok türelmetlenül. Faszért kell viháncolni, nem egészen erről volt szó, márpedig Mira kurva jól érzi magát, csípőre teszi a kezeit és felvonja azokat az idegesítő szemöldökeit, mintha kérdőre merne vonni. Kérdőre, engem? Az a minimum, hogy akkora fülest kap, hogy a feje leszakad a nyakáról. Igen, ha nem kötődnék hozzá meg is tenném a fejtépést, jelenleg csak szájba vágnám, de úgy Istenesen... A dacolással tudja jól mennyire kihoz a kibaszott sodromból, és ha azt hiszi, hogy majd szépen eljátszom a rohadt pincsijét, akkor hamarosan emlékeztetem mihez tartsa magát. A pultnál ücsörgő rögtönzött ivócimborám kérdésére siklok el a hugiról, megmentette attól, hogy felpattanjak és megrángassam a hülye picsát. Megnézem magamnak a fiatal férfit, a suhancot, aki az öccse állítás szerint. Valami lotyóval foglalatoskodik, bár nagyon úgy tűnik a beszélgetés később valamelyik lakásán ér majd véget. Fantasztikus… Kortyolok egy lassút az italból mielőtt visszafordulok a csaj felé. –Elég fura öcséd van neked... Bár okos húzás. Kiváló kibúvó vagy neki. Mond csak kicsi lány, egyáltalán nem zavar, hogy a nyáladzását kell nézd? -Jegyzem meg hangomban szemernyi lenézéssel. Ha Mirát kellene néznem hogy valami nyomorék szájában kutakodik, az kicsapná nálam a biztosítékot. Nem lennék kíváncsi a testvérem eme személyes viselkedésére, ezen kívül ha nem felelne meg az elvárásaimnak biztos agyonütném. És a húgomat ismerve már jó pár hímet eltehettem volna láb alól, de ez most lényegtelen. -Valahogy úgy. Maga az ördög kényszerített arra, hogy gardedámot játsszak mellette. Csak az a kurva nagy szerencséje, hogy tudja nem hagynám egyedül lófrálni ismeretlen helyeken. -Pláne akkor, ha vámpír is van a dologban, már pedig a kis barátnője nem is sejti, hogy Mira miért faggatja olyan nagy elánnal. Ha kiszűröm a háttérzajokat talán hallom a mondatfoszlányokat, bár ezt most nem tudom megtenni, ahhoz a hely túlzsúfolt és hatalmas, számtalan hangforrás támad rám. Francba! Bár talán jobb is, ki tudja hogyan fecsegnek ezek. -Ettől függetlenül vészesen fogy az ideje, párhuzamosan a türelmemmel. Szar ez a hely, még a whiskyt is vizezik. Mit szeret ezen a mai fiatalság? Egyáltalán hány évesek ezek? -A fejem csóválom és megfordulok a bárszéken, szembe nézek a kibaszott tömeggel és legszívesebben ordítva hánynék a pofájukba.
Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeCsüt. Dec. 27 2012, 11:52

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Ki gondolta volna, hogy ilyen kegyetlen a világ? Kisgyerekként felépítünk egy képzeletvilágot magunknak, elhisszük, hogy nem történhet semmi baj, biztonságban érezzük magunkat, és felhőtlen boldogság tölti ki az űrt. S később, mikor történik valami, ami elkerülhetetlen, összeomlik a felépített világ, és csak csalódást érzel. Rájössz, hogy valójában semmit sem tudsz az életről, megrémülsz, összezavarodsz, és becsapva érzed magad, naivnak, sebezhetőnek. Nálam is volt egy ilyen pont. Ha egy rendőrt látsz az ajtód előtt, nem kell felvilágosítani, rögtön tudod, hogy miért van ott. Látod a szemeiben a szánakozást, az arckifejezéséből a sajnálatot, és a testtartásából, hogy mennyire nem akar itt lenni. Mit szólhatnál? Próbálkozhatsz, igen, megpróbálhatod bemesélni magadnak, hogy rossz helyre jött, vagy ez csak egy rossz vicc, de valójában tudod, hogy ez a valóság, és nincs út visszafelé. A tragédia már megtörtént, és nem tehetsz semmit sem ellene.
Köztudott, az emberek nagy részét akkor láthatod utoljára, mielőtt autóba ülne. Az igazság az, hogy végig tudtam. Éreztem, minden egyes porcikám azt súgta, hogy valami hiba fog csúszni a számításba, de egy legyintéssel letudtam, nem foglalkoztam vele. Ugyan, mi baj történhetne éppen velük? És ez a legnagyobb hiba, ha ezt gondolod. Veled, és a szeretteiddel mégis mi rossz történhet? Nagyobb a valószínűsége, hogy másnak esik baja. Mindenki ezt hiszi, és mikor fenekestül felfordul a világod, akkor döbbensz csak rá, hogy milyen törékenyek az életed. Először talán úgy gondolod, hogy nincs értelme tovább küszködni, ha egyszer úgyis véget ér a rólad szóló film, de aztán észbe kapsz, és élni akarsz, úgy igazán, valódian. Célokat akarsz elérni, minden ki akarsz próbálni, amit még eddig nem tehettél, vagy tettél meg, és az életed kissé fellendül. Csakhogy nálam ez nem így volt. Sokáig fel sem fogtam, mi történt, nem értettem, hogy lehet ez a valóság. Nem akartam semmit sem csinálni, úgy gondoltam értelmetlen lenne. S utána megbékéltem vele, már amennyire egy ilyen horderejű veszteséggel meg lehet. Később pedig, csak éltem az életem, mintha mi sem történt volna, és ez a mai napig így van. Ha Edwin, és néhány barátom nem lenne, bizony előfordulna, hogy csak itthon ücsörögnék, és nem csinálnék semmit. Rám nem vonatkozik a "szabály". Nincs célom, csupán az álláskeresés, és nem akarok mindenfélét kipróbálni, csak mert eddig nem tettem.

A koktélt könnyedén felhajtom, nem marad egy csepp sem a pohár alján, és már rendelem is a következőt, de a mellettem ülő fickó sem foglalkozik túlzottan a mennyiséggel. Én tudom, hogy jól bírom, sosem volt gondom a piával, nem viszem túlzásba, de ha elengedem magam sincs probléma. Kortyolok egyet az italból, és kicsit eltolom magamtól. Közelebb hajol hozzám a pasi, a szemeimbe néz, és kinyilvánítja a véleményét röviden. Hümmögök rá egyet, de nem túlzottan foglalkoztat, zavarba se hoz, hogy úgy néz rám, mintha mindent tudna rólam. Az ital hatásának tudom be, de ott motoszkál egy másik gondolat is, miszerint bosszant a "partnerem", de ezzel nem foglalkozom. - Mondtam én! - vigyorgok rá röviden, és megint kézbe veszem a poharat, de ezúttal csak kevergetem a színes pálcikával, és nem iszom belőle. Mivel csak itt ücsörgök, észre sem veszem majd, és már padlót fogok, pedig tényleg nem szokásom hamar kidőlni. - Látod ott azt a srácot? - mutatok a kanapék felé, s mivel rajta és a kis "barátnőjén" kívül senki más nincs ott, könnyen ki fogja szúrni, már ha odanéz egyáltalán. - Ő az öcsém. Vele jöttem. Tudom, biztos fura, hogy elkísértem, ő mégis a csajokat hajkurássza, de ha egyszer ő kéri... - vállat vonok, ezt nem fogom tovább magyarázni süket füleknek, és különben sem biztos, hogy értené, hacsak nincs véletlen egy testvére. Ezúttal már beleiszok a koktélba, jó nagyot kortyolok, és élvezem az utóhatását. Kezd melegem lenni, és érzem, hogy az arcom is kipirul, de ettől függetlenül jól érzem magam, pont annyira, amennyire egy ilyen helyen ez lehetséges számomra. - És te pedig... miért is vagy itt? Erőszakkal cibált ide a lány, akivel érkeztél? - felvonom a szemöldököm, de érdektelenül nézek a táncoló tömegbe, mintha nem érdekelne a válasz. És ami azt illeti... nem is nagyon érdekel.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeVas. Dec. 23 2012, 20:19

to: Haven Lupe Pearson




Farkas a bárányok között. A maga groteszk módján valóban így van... Erősebb, gyorsabb, tapasztaltabb, főleg mocskosabb vagyok az itt lébecoló emberek mellett. Elnézem egyiket-másikat, és nagyot pislognék, ha érdekelne mi a faszt képzelnek ezek. Jórészt annyira fiatalok, hogy semmit nem tudnak az igazi világról, szenvedésről, bánatról, de a többi félelmetes érzésről sem. Egyszerűen kimarad az életükből az igazi tapasztalatszerzés, hiszen a többségről rikít, hogy apuci és anyuci pénzét szórják. Nagyra nőtt kamaszok, akik nem tudják mit kezdjenek magukkal. Jellemző a mostani társadalomra, de kérdem én, mivé válik ez a világ így? De legalább van, ami nem változik. Jim Beam barátom például még mindig a régi. Meg is ittam belőle egy pohárral szinte azonnal, s most kortyolom a második adagot. Kell, különben képes leszek felgyorsítani az eseményeket valamilyen formában, de Isten óvjon a húgom későbbi pofázásától. Még engem is meglep a Mira iránti enyhe kötődés, mert mióta az eszemet tudom, valahogy elmaradt közöttünk ez a dolog. Az én hibám volt, jól tudom. Mira mindig is ragaszkodott, én voltam az, aki elüldözte maga mellől időről időre. Nem volt rá szükségem - hajtogattam és hajtom is, a mai napig annak ellenére, hogy ez részben hazugság. Feldobja a napom, legalábbis próbálkozik az állandó pörgésével, ami vagy bejön, vagy nem. Nem irigylem, tisztelem is titkon, de ezt sose fogom benyögni neki. Jó ez így ahogy van, csinálja csak a kis életét, rendezgesse, bővítse ahogy akarja, nekem meg adjon magából egy szeletet amíg elviseli cserébe a rengeteg viszonzatlan testvéri szeretetet. Jelen pillanatban határozottan letagadnám, de bárhogy is nézem, ő legalább élvezi az életet és képes a jó dolgok boldogsággá formálására. Én nem vagyok képes rá, Beth elvesztése óta hatalmasat fordult velem a világ. Mira magában hordozza mindazt, ami akár én is lehettem volna; egy teljes értékű embert formál. Ki tudja, talán azért toltam el magamtól, mert emlékeztetett a múltra, s arra, aki valaha voltam. Egy büszke és boldog Kenward, egy rettenthetetlen és örök szerelmes, ámde konok seggfej. Ha nem lett volna a bevésődésem valószínűleg a mai napig gondtalan örökifjú képében járnám a világot. Fene tudja hogyan alakult volna az életem, de egy biztos: nem keseregnék, mint valami nyomorék lelkibeteg buzi. Ha nem lennének körülöttem, még az is lehet bemosnék magamnak és csinálnék valami roppant idióta és erőszakos dolgot, csak azért, hogy elkussoljanak a gondolataim. De szép is volna...

Nem vágyom társaságra, elég nekem elviselni az érzékeimre igen sokkoló ingereket. Zaj, szag, számtalan fény és árnyék... Ezt nem nekem találták ki. Nem tudom, hogy egy magam fajta lény hogyan viseli, de engem kifejezetten idegesít minden. És itt van még ez a vihogó fruska is, aki szerintem az elkövetkező öt percben nem túl barátságos szavakkal búcsúzik majd tőlem. Már a megszólításom sem adott okot neki a bizalomra, s nem is ez volt a célom. Senkivel nem jópofizom, mert senkire nem vagyok kíváncsi. Nekem csak jól ismert italom kell amíg várakozom. Persze valamiféle beszédbe elegyedünk, bár az egész csak kényszer mindkettőnk részéről. Egy kelletlen szócsata, ami a maga módján egy fokkal mégis jobb, mint a sikoltozó és agyhalott párbeszédek zöme, itt szerte az épületben. - Látod? Pont ez itt a lényeg. Láttam rajtad, mennyire nem akarsz itt lenni, és az igazat megvallva, én sem lelem nagy örömöm ezen a helyen. Most nézz a szemembe, és mond azt, hogy szerinted ez nem vicces, a maga szánalmas módján, és én elhiszem neked! -Nos, nekem sem kell több. Ha még van ennél is zordabb és komorabb ábrázatom, hát meg nézheti amikor kissé felé hajolok a székről. -Nem vicces. -Morgom az orrom alatt rezzenéstelen fapofával, s szinte átdöföm égető tekintetemmel. Ő kérte... Viszont ugyanúgy vissza is ülök eredeti pozíciómba egy tipikus lassú és rosszfiús farkasvigyor kíséretében. -Oké, nyertél. Ez már valóban annyira szánalmas, hogy az már több mint nevetséges. De akkor mégis miért vagy itt? Talán köteleztek rá? -Kérdezem enyhe szemöldökfelvonással belekortyolva az italomba, ami olyan jól sikerül, hogy rögtön el is fogyasztom ennek a pohárnak is a tartalmát. Még szerencse, hogy nem most kezdtem... A lány pedig ismét megszólal, mondván ő nem olyan, mint a többi liba. Ezek szerint nem ide való. Most erre mit mondjak? Minek jött ide? Mert az oké, hogy lehet tényleg értelmesebb az itt előforduló agyatlan plázacicáknál, és innentől kezdve? Essek hasra? Én sem vagyok átlagos jövevény, akár kezet is rázhatnánk, de nyilván eszem ágában sem lenne még hasonló sem. -Ha te mondod szöszi... bár akkor meg végképp nem értem mit keresel közöttük. -Egy "nekem mindegy" kijelentés is lehetett volna ilyen erővel. Magabiztosnak tűnik, hát jólvan, nem érdekel annyira, hogy megcáfoljam, bár simán bele tudnék kötni, de minek ennél jobban? Úgy látom kínlódik ő itt nélkülem is.



Vissza az elejére Go down
Haven Lupe Pearson
Haven Lupe Pearson
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
49

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Mar. 22.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitimeSzomb. Dec. 15 2012, 14:06

Night Club Tumblr_ma0lmiGdew1rr6ht5
to:::Joseph Kenward

Igazán könnyű kijönni Edwinnel, vidám srác, nem lehet unatkozni mellette, de mikor kényszeredetten kell átlépnem a házunk küszöbét, csak hogy elmenjünk valami borzalmas eseményre, amit egyesek bulizásnak neveznek, nem kedvelem. Sőt, meg tudnám fojtani, csak azért jövök vele, hogy ne bántsam meg, hogy boldognak lássam, mert nem csak egy nővér vagyok, én jelentek neki mindent, ami a családot jelképezheti. Nem hagyhatom cserben, még akkor, ha egy ilyen apróságról is van szó, mint egy club. Feladatomnak, sőt, kötelességemnek tartom, hogy megadjam neki a legtöbb dolgot, amit kér, és nem csak azért, mert elveszítettük a szüleinket. Persze, közelebb hozott egymáshoz minket, hiszen ennyire nem voltunk összetartóak soha, a szomorúság, a gyász, és az egyedüllét érzése összehozza az embereket, ahogy a félelem is. Jól tudtuk, csak egymásra számíthatunk, ahogy most is tisztában vagyunk ezzel, és ettől a ténytől sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Nem kívántam soha, hogy így alakuljon, és tudom, kissé morbid is ezt így kijelenteni, de talán így kellett lennie, így volt megírva, ez volt a tragédia célja... hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, és megtanuljuk, ha segítünk egymáson, akkor sokkal egyszerűbb az élet, és sokkal boldogabb is. Ha ő nem lenne, talán sosem dolgoztam volna fel a halálukat, már rég megőrültem volna, vagy ami még rosszabb, én is egy sírkő alatt nyugodnék, békésen, és elhagyatottan. Ezt már persze nem tudom meg soha, és nem is akarom, mert ő itt van, számíthatok rá, és az iránta érzett szeretetem ad erőt nap mint nap.

Most mégis ki tudnám tekerni a nyakát, és megmondani neki, ilyet még egyszer ki ne találjon! Mindig így sülnek el ezek a bizonyos kiruccanások. Először gyűlölöm, hogy eljöttem és itt vagyok, aztán kezdek felengedni, próbálom a dolgok pozitív oldalát nézni, beismerem, hogy mégsem volt olyan pocsék ötlet. Aztán elérkezik egy pont, mikor rádöbbenek, tényleg baromság volt ebbe belemenni, hagyni magam, de akkor már mindegy. Végigülöm az estét, megfogadom az öcsémnek, hogy ilyet többet soha, és nem vesz rá még egyszer, de mindig ebbe a helyzetbe kerülök, újra és újra. És miért? Mert nem sajnálom tőle a boldog pillanatokat, nem akarok vele veszekedni, és főleg nem egy ilyen apróság miatt elrontani a jókedvét. Jó testvérnek nem tartom magam, még mindig van hova fejlődni, de azt már nyugodtan, és halál biztosan kijelenthetem, hogy jobbak vagyunk, mint az átlag. Ritkán veszekszünk, sokat beszélgetünk, megértjük egymást, és olyan összetartóak vagyunk, mint két egymáshoz passzoló mágnes.
Félreteszem ezeket a gondolatokat, tovább iszogatom a söröm ezúttal már két székkel arrébb, és már nem is tartom olyan jó ötletnek, hogy átültem, és válaszoltam a kérdésére. Ismerős helyzet, olyan jól megszokott, hogy rögtön el is szégyellem magam, mert bizony megint beleugrottam a csapdába, méghozzá fejest. Nem ezt beszéltem meg magammal, nem ezt ígértem meg már számtalanszor a másik felemnek, aki sokkal bátrabb, sokkal okosabb, és aki mindig figyelmeztet, hogy hülyeség túlaggódni a dolgokat. De ez a fél mindössze csak egy halovány, borzasztóan halovány hangocska, és mint látható, nem tudja érvényesíteni az akaratát. Nem szabadna érdekelnie, mit gondolnak mások, mit mondanak mások, vagy mi tesznek mások...

Kiiszom az utolsó kortyot is az üvegből, megforgatom a szemeimet amint meghallom a fickó hangját, és elhatározom szinte azonnal, hogy nekem valami erősebb kell, ha el akarom ma viselni őt. Egy fantázianévvel ellátott koktélt szemelek ki magamnak, és "már miért is ne?" alapon jó nagyot kortyolok belőle. Meg fogja tenni a hatását, már ez az egy korty a fejembe szállt, és ha még egyet megiszok belőle, már meg sem kell játszanom, hogy jól érzem magam. Még akkor is így lesz, ha nagyon untatni fog egy a pasi, vagy ha csupa baromságot hord össze, ami valószínűleg nem fog érdekelni, ha az ital hatása alatt vagyok. Iszom még egy kortyot, s csak aztán válaszolok. - Látod? Pont ez itt a lényeg. Láttam rajtad, mennyire nem akarsz itt lenni, és az igazt megvallva, én sem lelem nagy örömöm ezen a helyen. Most nézz a szemembe, és mond azt, hogy szerinted ez nem vicces, a maga szánalmas módján, és én elhiszem neked! - Felvonom a szemöldököm, félmosolyra húzom ajkaim, és megint iszom a koktélomból. Kissé erős, fintorgok is egyet, ám az utóíz miatt nem panaszkodhatok. És legalább megteszi majd a hatását, és nem alszom el unalmamban az elkövetkezendő órákban. De még nem zárhatjuk le a "miért röhögtél ki ha egyszer te magad is szarban vagy" témát, még nem veséztem ki eléggé ahhoz, hogy meg legyek elégedve magammal, és a szavaimmal. - És hogy miért nem teszek úgy, mint az itt tartózkodó többi liba? A válasz egyszerű. Mert én nem vagyok olyan, mint ők. - Csak megrántom a vállam, és villantok rá egy elégedett vigyort. Igen, ez a helyes válasz. Én nem olyan vagyok, mint ők. Nem tartom jobbnak magam náluk, nem nagyon hat meg, hogy nekik mi a bulizás, nálam ez másképp zajlik, de hogy emiatt elítéljek bárkit is? Ugyan már! Vannak, akik olyanok, mint én, míg mások az ilyesfajta helyeken érzik jól magukat. Minden ember más és más, de ez még nem jelenti azt, hogy nem idegesítenek az ilyen diszkópatkányok.

A következő feltett kérdésre nem szándékozom válaszolni, de aztán felvonom a szemöldököm, és rájövök valamire. Ez egy jó este lesz. Csak én vagyok képes rá, hogy egyszerre legyen bizonytalan, és nagyszájú, de gúnyolódásban, fura kérdések feltevésében és elégedettségben a mellettem ülő fickó is nagyon jó. Unatkozni nem fogok, de teljesen elengedni sem tudom magam mellette, ha józan vagyok. Két kortyot is leküldök a nyelőcsövemen át, mielőtt még megint felé pillantanék. Bólogatok egy sort, hogy mégis reagáljak valamit a kérdésre, de azonkívül, hogy picit elszegem az állam, eljátszva, hogy halálosan biztos vagyok a dolgomban, nem teszek, vagy mondok semmit az ég világon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Vampires' Night
» Whispers of the Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Határon innen és túl :: Port Angeles-