A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Billy Ray kocsmája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Shane T. Darwick
Shane T. Darwick
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Jan. 19.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1812. May. 26.

⊿ ÉVEIM :
211

TémanyitásTárgy: Re: Billy Ray kocsmája   Billy Ray kocsmája - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 31 2012, 18:13

Billy Ray kocsmája - Page 3 Tumblr_lk5b19f6FU1qdbsvg Billy Ray kocsmája - Page 3 Tumblr_lk5b15cHof1qdbsvg Billy Ray kocsmája - Page 3 Tumblr_lk5b19f6FU1qdbsvg
:: Lena N. De La Volterra ::
Elegem volt az erdőből, pedig sosem hittem volna, hogy ez valaha is megtörténhet. Konkrétan rettegtem betenni a lábam a fák közé. Hogy én féljek bármitől is? Nem, nem, nem. Nem attól féltem, hogy veszély leselkedik rám, vagy hogy bajom eshet. Attól rettegtem, hogy összetalálkozom ismét azzal a csinos kis piócával. Inkább itt és most pusztuljak el, mint hogy megint megpillantsam. Rohadjon meg a csaj, és kapja be ez az érzés!
Valamiféle kocsmában ücsörögtem, kint egy tábla azt hirdette: Billy Ray kocsmája. Talán a pult mögött ácsorgó fószer lehet Billy Ray, vagy talán a tulaj, aki most nem tartózkodik itt, de kit érdekel, kiről-miről kapta a nevét ez a hely?
Egy kipárnázott sarokpadon ültem, és egy pohár whiskyt kortyolgattam. Rég is volt már, hogy ilyen helyen lógtam és piát szürcsölgettem. Kezdtem átadni magam az érzésnek, és csak a halk rock zenére koncentráltam, ami a mögöttem felszerelt hangszóróból áradt. Kellemes egy hely ez, ha jobban belegondolok. De épp, hogy ez a gondolat megfogant a fejemben, egy borzasztó erős érzés, egyfajta késztetés lett úrrá rajtam, és azt súgta, menjek a bárpulthoz. Egy pillanat erejéig tartott, míg megértettem mi ez. Már megint! A picsába! Ez... ezt én már nem hiszem el, egyszerűen felfoghatatlan! Üldöz a balszerencse, vagy mi a szösz? Lépten-nyomon a csajba botlok, és kezd az egész felbosszantani... Egy dühödt pillantást lövellek a pult felé, és meg is pillantom a kis szőke nőt, iszogat, és bambán nézi a pultost, aki az imént vágta el a kezét. A mocskos kis vérszívó, nem bír magával!
Mire észbe kapok, már a nő felé haladok, akaratomon kívül mozognak az izmaim, és nem értem, hogy lehet ez. Én mindig is ura voltam önmagamnak, erre tessék! Betolakodik az életembe ez az ostoba érzés, és romba akar dönteni mindent.
Leülök két székkel arrébb, és szemem sarkából pillantok rá, és közben kérek egy újabb italt a pultos sráctól, aki még mindig a kezével vacakol. Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen?
- Haver, talán eltévesztetted a szakmád! - bököm oda neki halkan, és önelégült vigyort villantok rá, és figyelem, ahogy szúrós tekintettel végigmér, és végre odalöki a szeszt, ami melléfröccsen. Ha önmagam lennék, ezért kivágnám a cirkuszt, de a lányra siklik tekintetem, és elakad a szavam is...
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Billy Ray kocsmája   Billy Ray kocsmája - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 31 2012, 00:02

Billy Ray kocsmája - Page 3 Tumblr_lfs2fiG1iP1qcteiqo1_500
To;; Shane

Vér. Az íze még akkor is csábítóan hívogat ha tudom, nem érdemes pocsékolni rá az energiát egy ilyen helyen. Mi vámpírok finnyás egy népség vagyunk -megérezzük a vérben a tudatmódosító szereket- és a többségünk csak akkor jön szórakozóhely közelébe vadászni, ha a szükség már túlontúl nagy úr. Én speciel talán túl érzékeny is vagyok e téren, de legyen az én heppem. Egy részeg faszkalapot amúgy sem nehéz legyűrni, abban meg mi a mókás? Semmi. Szeretek játszani az étellel, ó tudom, tudom, rossz szokás, de merjen valaki ítélkezni felettem... Nah ugye.
Egy mocskos kis üzletet kellett lebonyolítanom egy mocskos kis informátorral, ezért ücsörgök a pultnál, előttem vodkával -csak az íze kedvéért-. Tökéletesen alkalmazkodva az emberekhez teljesen halandónak tűnhetek a kék kontaktlencsékkel, ízléses sminkkel és átlagos, szürke nadrág-kék felső öltözék kombinációmmal. Sehol egy köpeny, vagy bármi Volturira emlékeztető holmi. Órákig készülődtem a kis motelszobámban a tükör előtt. Megszokás. A tökéletest nem lehet tökéletesebbé tenni, de olyannyira igyekszem rá, hogy emberinek tűnjek, hogy az már szinte elkeserítő. Az eredmény szempontjából megérte, a többi nem számít. De hogy jön ide a már említett vér? A pultos ügyetlenül belekapott az egyik törött üvegpohárba, éppen azt bámulom unalmasan. Szerintem ideje lassan tovább állnom. Mára mindent megkaptam, amit akartam.

Ahha, alighogy kigondolom a pompás ötletet, a testem szinte megmerevedik. Ismerem ezt az érzést. Harmadjára tör utat bennem ez a fajta bizsergés. Nem...Már...megint.....a büdös francba! Hamarosan az ismerős kutya szag is eljut az orromig, kiűzve a csapos vérének alkoholtól bűzlő illatát s bevéve magát belém, mintha mindig is ide tartozott volna. Nem mozdulok, feszülten várok. Körülöttem részegek téblábolnak, pár fiatal megáll a hátam mögött és pofátlanul arról kezd beszélni kinek a kurvája leszek ma éjjel. Awww, majd mindjárt megmutatom mit csinál veletek ez a kurva..... Az idegeim így is pattanásig feszülnek, az emberek pedig rossz helyen és borzalmas rossz hangnemet ütnek meg velem szemben. Tömegmészárlás lesz. Igen. Kiírtok mindenkit.... Csak a kutya az, aki bezavar és aki miatt még mindig nem moccanok. Tudom, hogy kiszagol, én mégis azon imádkozom, hogy elmenjen. Ahh, nem, ez így nem igaz. Egy részem pokolian vágyik rá....
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Billy Ray kocsmája   Billy Ray kocsmája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 07 2012, 22:17

***
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Billy Ray kocsmája   Billy Ray kocsmája - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Billy Ray kocsmája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to Forks! :: Forks Belváros-