A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Little sister : Mira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Little sister : Mira   Little sister : Mira Icon_minitimeHétf. Jan. 13 2014, 23:50

Általában pechem van, ha hirdetek, ám teszek egy próbát. A karakter meglévő volt, viszont mivel elhagyták és szükségem van rá, ezért akár újraformálható, ha ne tér el az általam feldobott kikötésektől.

Mira Kenward

366, vérfarkas, Sophia Bush

Mira Kenward nagy játékos. Túlélő a lány, hiszen velem együtt a legöregebb farkasok közé tartozik, akiről valaha tudomást szerzett a természetfeletti világ. Azt tudni kell, hogy borzasztóan ragaszkodik hozzám, holott szinte állandó jelleggel eltaszítottam magamtól - nem éppen kedves gesztusokkal. Sosem voltam jó testvér, legalábbis nem úgy, ahogy illett volna, vagy érdemelte. Minden a bevésődésem halála után romlott el igazán, azóta senkit nem tudok elviselni a közelemben, így vándorlásba fogtam, Mira viszont időről időre rám talált. Valahogy sose találta a helyét, pedig talpraesett, erős, vidám és életrevaló teremtés, talán kicsit naiv, és talán ezt túl sokszor kihasználták már. Mindig hozzám menekült, de nem bírta sokáig, hónapok, sokszor talán csak hetek kellettek, hogy faképnél hagyjon és minden elölről kezdődjön. Olyan mintha teljes ellentétemet látnám benne, ő élte az életét és próbálkozott hogy sikeres legyen, többek között számtalan egyetemen végzett, orvosnak, nővérnek és ki tudja még miféle hivatásnak szentelte az életét, mégsem volt jó neki soha semmi, mintha hiányolt volna valamit. Naivsága csúcsa az álma, melyben végre úgy élhetünk mint a normális testvérek, a Kenward család utolsó két leszármazottai újra egy családdá forrnak össze. Hányszor, de hányszor ábrándítottam ki... valahogy azonban mégis közelebb került a kis tervéhez. Körülbelül fél éve keresett fel ismét, majd miután nem volt hová mennie, beköltöztettem a házamba, La Pushba. Ezúttal más volt, valahol már én is unom az állandó civakodást, hiszen vér a véremből, és valahol, ha nem is mutatom, de törődöm vele. Megegyeztünk, hogy nem üti bele az orrát a dolgaimba, nem szól bele az életembe, cserébe maradhat és talán ki is fogunk jönni. Azóta berendezkedett és állást is szerzett a Pushi rendelőben, emellett hirtelen kapott maga mellé egy átváltozás előtt álló barátnőfélét, úgyhogy nem mondhatja, hogy unatkozik....


Egyszerűbb, ha átolvasod az ELŐTÖRTÉNETÉT és az ÉN ELŐTÖRTÉNTEMET, itt megtalálsz mindent, ahogy egyszer már elképzeltem. Semmiképp sem akarok egy agyonedzett kőkemény képet viszontlátni, maradjon meg érzelmesnek, kicsit vadnak, hihetetlen bájosnak. Tele van erővel, mersszel, ő az egyetlen, aki Declannak hív és fel meri emelni a hangját, ha éppen úgy érzi szükségesnek, hogy lecsillapítson, de többre megy azzal, ha nem szítja a tüzet, így sokszor elég egy szó, hogy a maga finom módján valamennyire célt érjen. Azt tanácsolom, sőt egyenesen kérem, hogy olvasgasd vissza a mostani játékaimat is, sokszor beszélek róla, de természetesen örömmel felvázolom részletesen is a kapcsolatunkat, mert történt egy s más, amiről elméletben ő is tud, sőt jelen is volt, a múltamban épp úgy, mint a jelenemben. Azt még megjegyzem, hogy ő volt Mary Alice Brandon egyik ápolónője, amikor az akkor még emberlányt látomásokkal az elmegyógyintézetben kezelték. Mirának balsejtelme volt a lánnyal kapcsolatban, talán csak azért, mert kiköpött mása volt a halott bevésődésemnek, ezért megnyugodott, amikor Alicenak nyoma veszett. Már tud róla, hogy vámpír lett belőle, de személyesen még nem találkoztak.


Ha megtetszett mindenképp vedd fel velem  a kapcsolatot, tényleg fontos szereplő az életemben és valamilyen szinten kapcsolatban áll Mary Alice Brandon Cullennel (őt fentebb említettem), valamint Haven Lupe Pearsonnal is (őt szintén említettem, mint átváltozás előtt álló farkast, de vannak előzmények, amikről tudni kellene vele kapcsolatban). Mivel megsütöttem már magam, arra kérlek, csak akkor alkosd meg, ha tudod, hogy sem elhagyni, sem leadni nem fogod! Örök és állandó, biztos usert keresek, Mirám megérdemli, hogy kihozzák belőle a legjobbat és szeressék, ahogy én szeretem.
U.I.:  a szerepjátékos tapasztalat elvárás.
Vissza az elejére Go down
 

Little sister : Mira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» my sister and brother
» Mira szobája
» Mira Kenward
» Joseph és Mira Kenward - ÁTVEHETŐEK!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-