A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Néptelenek utcája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 05 2012, 02:36


______ Marynek _______

Az emlékeket eltemethetjük, eláshatjuk magunkban, de ha nem tesszük jól, újra a felszínre törnek. Lehetséges egyáltalán szándékosan úgy elfelejteni valamit, hogy arra soha nem gondolunk többé? Erőnek erejével talán igen. Sok sok évnyi keserves szenvedés után sikerülhet, viszont elég egy illat, egy hang, egy arc... és minden visszatér. Minden emlék a boldogságról, a szeretett személyről újra betódul az agyadba, könnyeket csal az érzéketlen kiszáradt szemedbe, lényegtelen mennyire erős vagy lélekben, nem számít kívülről mennyire játszod a keményfiút vagy hogy mit beszéltél be magadnak. Van amit nem tudsz irányítani, ha összeomlik az amúgy is káoszból álló életed ezek az emlékek megölnek téged. De mi van ha te már lélekben halott vagy?
-A feleséged leszek Joseph Declan Kenward, igen! - A szemei... Sosem feledem el bennük azt a ragyogást ami a legboldogabb férfivá tett azon a napon. Hányszor öleltem, csókoltam, hányszor tartottam a karjaimban, s nem eresztettem még akkor sem amikor már a hold világította meg a tölgyfa lombját. Aznap éjjel végig őt figyeltem. Az arcát fürkésztem, az álmát vigyáztam, de ahelyett hogy boldog vőlegény módjára merültem volna el az álmaimban valami megfertőzte a boldogságom, valami, amiről tudtam, hogy megkeseríti az életem, s az övét is meg fogja... Rettegtem ódzkodtam ettől a dologtól, attól féltem megsebzem úgy, hogy nem tudja mi vagyok. Elisabethnek fogalma sem volt róla kinek mondott igent. Vérfarkas - ha elárultam volna őrültnek kiált, vagy ki tudja hogyan reagál, de eltitkolni előle egyáltalán nem tartottam fairnek, sőt, úgy éreztem becsapom. De nem tudtam mi lenne a helyes, vagy hogyan nyílhatnék meg előtte.
-Nincs semmi bajom. - hangom magabiztos, tele azzal a fajta férfiúi felcsattanással, mellyel a becsületünk mellett az önérzetünket fitogtatjuk. Nincs semmi bajom, miért lenne? Ez már egy megszokott zakkant állapot, jól vagyok - vághatnám oda, de ez hazugság. Nem vagyok jól. Nem, mert ő itt van. De mit tehetnék? Az én ostoba baromságom az egész, a lenyomatom egy több éve meghalt nő után még mindig jajveszékel, Mary Alice-t látva minden érzésem százszorosára erősödött. -De te... Te jól vagy Mary? -Ostoba kérdés és a pofám leszakad, hogy visszakérdezek mielőtt az agyam reagálna, mintha nem én irányítanám saját tetteimet. Nem, nem vagyok jól. Még arra sem vagyok képes hogy elkotródjak ebből a kibaszott városból, hogy itt hagyjam ezt a beteges kinézetű holtsápadt nőt... Nem, ezek sem igazak. Gyönyörű, talán gyönyörűbb mint valaha. A szemei, a bőre, a telt ajkai, az arca finom vonásai mind mind meseszéppé teszik őt nekem, elképzelem hosszú hajjal, szerény mosolyával, és máris mellkasomba hatalmas döfést érzek. Elisabeth. Nem tudok túllépni rajta, a két nő nekem egy és ugyanaz, és nyugtalanít az a tény, hogy még az édeskés szag sem térít észre. Ő egy kibebaszott vérszívó - ezt kellene skandálnom, teleordítani a levegőt és letépni a fejét, ahogy azt az összes elébem kerülő egyeddel tettem hány de hány alkalommal már. De nem lennék képes ártani neki, bántani őt egyenlő lenne saját halálommal, mert előbb végeznék magammal mint vele. Hiába nem ő a lenyomatom személye, a szívem hozzá húz, felé terel, s ez az amiért itt vagyok még ebben a nyomorult városban. S lám csak, egyre közelebb araszol de nem néz rám. Megértem, én barom megértem őt. Ez az egész egy fura, és igen kényelmetlen helyzet, azt sem tudja ki vagyok, én meg ráerőltetem magam, legalábbis elárasztom olyan dolgokkal amire lehet sosem fog visszatalálni, csak néhány emlékfoszlány áll rendelkezésére, de hogy ezek alapján mit gondolhat arra ott a kétségbeesett arca válasz gyanánt. -Szükséged van rám? - hitetlenül, mégis tele reménnyel ismétlem meg hirtelen a szavakat, fejem csóválom és fogalmam sincs mik ezek a feléledt öreg érzések, de még azt is megkockáztatom, hogy erősebben élem meg ezt az egy mondatot mintha valaki mellkason vágott volna egy légkalapáccsal. Körülbelül olyan arckifejezést is vágok, egyenesen rámeredve figyelem az arcát, a tekintete után kutatok, nem akarom hogy megint elveszítsem az arany színű íriszei figyelmét. Olvasni akarok belőlük, de nem megy, nem, megint összezavarodok, mintha csak a múltban járnék. -Ez az egész egy nagy baromság! -hirtelen düh kerít hatalmába, nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel, nem akarom hogy így érezzek, egyáltalán nem akarok érezni. Felpattanok a földről, magam sem tudom hogyan sikerül elég erőt összeszednem hozzá, az alkohol még dolgozik, de a testem küzd ellene, pont úgy ahogy a szívem Mary ellen. Hosszú léptekkel egyenesen a nő előtt termek, de ahelyett hogy megállnék, testemmel tolom magam előtt, a fejem rázom újfent és, mélyeket lélegzek bár az idegvégződéseimet mintha savba mártogatnák a nő szaga miatt, de ez most a legkisebb gondom. -És én mit csináljak veled Mary? Mit csináljak ezzel az egész helyzettel? Nem vagyok képes itt hagyni téged, mert köt hozzád a múltam, de ha maradok saját torkom vágom el, szívem tépem, mert nem tudom elviselni, hogy nem vagy az enyém. -Olyan hirtelen mondom ki mindezt, hogy nem is tudom mikor beszélek, már megint nem itt járok, s mikor megállok vállát érintem, szemibe révedek, tekintetem elhomályosul és már nem azt a nőt látom magam előtt aki ellen kétféleképp érzek, hanem az én Elisabethem arcát látom visszamosolyogni rám. Egy más világban járok, egy keserűen édes világban. Kezeim feljebb indulnak, nyakára, majd arcára siklanak, tenyereim közé fogom a puha, gyönyörű orcát és csak akkor állok meg mikor már alig egyetlen centi választ el ajkaitól. A bőre ridegsége térít vissza, megütközve ugyan, de nem lépek el, nem teszek semmit, csak figyelem a vámpírnő arcát, s ha nem csúszott ki a kezeim közül talán még mindig ujjaim között tartom. Kifordul a belem saját magamtól, de ez sem érdekel most. -Nem vagy Elisabeth, mégsem vagyok képes bántani téged. Te Mary Alice vagy, de a valóság hajlamos tréfát űzni velem, hát nem fantasztikus? Nem vágyom ezekre az elfelejtett érzésekre, de minden pillanat veled olyan mintha visszakapnék egy szeletet a múltból. Hol Bethre emlékeztetsz, hol arra az összetört lányra akit annyiszor meglátogattam a diliházban. Nos, az én magyarázatom a miértre itt van. De hogyan tovább, Drága Mary? Szerinted hogyan lennék képes így élni a közeledben? És te hogyan élnél egy ilyen ember közelében mint amilyen én vagyok? Szükséged van rám, de a kusza emlékeid miatt. S ha azokat teljesen visszakapod, vajon még mindig szükséged lesz rám? Nem hiszem Mary. Szeretnék a közeledben lenni, de fogalmam sincs hogyan tegyem azt fájdalom nélkül. - Elengedem az arcát és hátrálok, kezeimet az ég felé emelem és keserű vigyorra húzódik szám sarka, fejemet ide oda ingatom. -Az élet kurvára szereti a szivatásokat. Mindent megtennék azért hogy boldog legyél, de nem tudom legyőzni saját magam. -Szemeimet forgatom és a hátam ismét a falnak döntöm, hiszen oda érkezem vissza, érdekes módon a letargia eltűnt, élénken figyelek, mégis nyugtalan, zaklatott, csalódott vagyok, hiszen ebből az egészből tényleg csak holtan fogok kimászni.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21 2012, 20:08

Néptelenek utcája - Page 2 1pxnj7Néptelenek utcája - Page 2 Erg9r4
Joseph & Mary

Örök rejtély lesz számomra, hogy a kötődés miért marad meg két ember között, ha már ezer éve nem találkoztak, és miért jönnek elő az érzések, mikor újra találkoznak. Az én esetemben ez kétszer olyan furcsa, mint normális esetben lehetne, mivel nem emlékszem emberi életemre. Egy emlékfoszlány a legutolsó bálon ugyan előjött, így azt biztosra tudhatom, hogy ismerem Josephet, de a hozzá köthető emlékeim nincsenek meg, elvesztek a sötétségben, és ha összeteszem a két kezem, és elmondom pár imát, talán akkor sem jönnek vissza, de nem kívánok emlékezni az együtt töltött időre, túl nehéz nekem már így is, túl sok embert bántottam meg az utóbbi időben, nem ejthetek még több sebet halott szívemen, és a két hozzám legközelebb álló férfién sem. Nem bírnék elviselni még több terhet a vállaimon, nem tudnám cipelni, összerogynék az érzelmi súlytól.
A farkas válasza után csípőre tett kézzel, összeráncolt homlokkal meredek magam elé, egy percig sem hiszem el, hogy nem tud felelni a feltett kérdésemre, de ki vagyok én, hogy számon kérjem? Elég bajt okoztam már neki akaratlanul is, nem fogok még idióta mód viselkedni, és még nehezebbé tenni számára a helyzetet. Már az meglepő számomra, hogy még nem fogta magát, és lécelt le innen, semmi értelme annak, hogy itt legyen, mikor csak felszakítja a régi sebeket, s akárhányszor rám néz, a bevésődését látja bennem, ezzel nem csak a régi sebek szakadnak fel, de újak is keletkeznek, és a lelki terrorra nem hat ki a gyors gyógyulás. - Azt hittem a pompás kis dráma után még azokat az emlékeket is kitörlöd amik előtörtek, drága Mary. Nem helyes, nincs semmi értelme hogy itt vagy. - hangzik fel a mondat, és egy pillanat erejéig csak meghökkenve nézek vele szembe, sokkolt, hogy szinte pont ugyanazokat a szavakat hajította felém, amik az imént a gondolataimban hangzottak el. Miért van itt? És én miért vagyok itt? Igazság szerint nem tudom. Késztetést érzek, hogy a közelében legyek, és megbeszéljem vele hogyan is állunk jelen pillanatban, még akkor is, ha ezzel önmagam marcangolom. Az egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy ezzel őt is bántom. - Sajnálom. Nem akarom, hogy szenvedj, ennél is jobban, de muszáj volt látnom Téged. Szörnyen éreztem magam a bál után. Én... tudni akartam, hogy jól vagy-e... - hajtom le a fejem, és mély lélegzetet veszek, amit aztán szaggatottan fújok ki a számon át. Próbálom őrizni a hidegvérem, de sajnálatos módon ez már akkor ugrott, mikor ráleltem a fickóra, aki után napok óta kutakodtam. Nem tudok a közelében nyugodt lenni, hogy is tehetném? Pocsékul érzi magát, én is... Remek párost alkotunk, mondhatom, és akkor még otthon vár rám egy másik beszélgetés Jasperrel, aki bár teljes mértékben mellettem áll, tudom jól, hogy nem tesz jót neki, az egyedüllét. Nem gondoltam volna, hogy eljön ez a pillanat, de most legszívesebben én is a család elé állnék, és közölném velük, hogy támogatom Rosalie ötletét, húzzuk el innen a csíkot, de nem tehetem. Itt van Lena, aki akadályozna ebben minket, itt van Joseph, akit magam mögött kéne hagynom, de nem tehetem. Túl sok minden maradna hátra, nem menekülhetünk a problémák elől.
Még mindig rá meredek, mikor felteszi a kérdést, és hirtelen levegőt sem veszek, csak résnyire nyílt szájjal bámulok rá, és nem tudom mit feleljek, a hangom sem találom, mintha elveszett volna, nem tudok megszólalni. Csak vállat vonok, és újra lehajtom a fejem, önkéntelenül is lépéseket teszek felé, s mikor újra felnézek, alig egy méterre állok csak tőle. - Erre a kérdésre nem tudok válaszolni. Nincs rá megfelelő válasz. Nem tudom, miért vagyok itt, ahogy azt sem, te miért vagy még a városban. Tudom, hogy nem könnyű meglenni a közelemben, és hogy a múltad kísért, és... szükségem van rád. Nem kéne, hogy így legyen, nem is vágyom erre az érzésre, de így van. - biccentek a mondat végén, s bár szívesen néznék másfelé, vagy sütném le szemeimet újra, azzal semmit sem oldanék meg. Kimondtam az igazságot, most már nincs mit tenni, nem szívhatom vissza, és jobb is, hogy tisztában van vele, hogyan érzek, és miként gondolkodok a helyzetünkről.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19 2012, 11:47

Néptelenek utcája - Page 2 Tumblr_lke6ohKzCC1qbj6tto1_500
______ Marynek _______

Fogalmam sincs. - Olyan átlátszóan vágom rá a választ, hogy azt még a világ leghülyébb embere sem hinné el. Nem is erőlködöm, most nincs hozzá erőm. Ezen kívül nem tulajdonítok akkora ügyet annak, hogy elmagyarázzam a miérteket. Nem értené meg. Senki nem értené... Ahogy az arcára tekintek legszívesebben felordítanék, fáj a jelenléte, fizikálisan, mentálisan, ezt az érzést a legádázabb ellenségemnek sem kívánom. Tudva azt, hogy a valaha volt legnagyobb szerelem sosem tér vissza, mégis itt áll előttem, de nem érinthetem, nem vonhatom a karjaimba és nem tarthatom úgy örökre, nem suttoghatom elgyengülve azt, hogy szeretem. Nem. Ő csak egy hasonmás, egy szellem a múltból, de hiába ismételgetem magamnak, olyan mintha darabokra hullnék és elvesznék két világ között.
Nem bírom állni a tekintetét, nem megy. Máskor órákig merednék rá, de hiába erőlködöm, elfordítom róla a tekintetem, a földön ücsörögve a fal a támasztékom, csak le kell hunynom a szemeimet mintha annyira kurva álmos lennék, mintha annyira lekötne az alvás ami elől éppenséggel kibaszottul menekülhetni támad kedvem. Egy újabb kérdés visszhangzik fel, nem több suttogásnál, mégis oly' éles, hogy kiszakítja a dobhártyám, a szavak lágysága véresre zúzza a koponyám. Széttárom a karjaimat és vállaim maguktól rándulnak meg, továbbra sem nézek a nőre, mégis úgy érzem válaszolnom kell. Napok óta keres, miért? Miért pont engem? Miért nem nyugszik? Miért nincs inkább a családjával? Ezernyi kérdés áraszt el, de ki vagyok én, hogy kérdőre vonjam? Ettől függetlenül megteszem. -Azt hittem a pompás kis dráma után még azokat az emlékeket is kitörlöd amik előtörtek, drága Mary. Nem helyes, nincs semmi értelme hogy itt vagy. -Eddig a levegőbe beszéltem, kezeim újra magam mellé esnek, erőnek erejével feszítem szét a szemhéjaimat s fordulok ismét a vámpírnő felé. -Mit akarsz tőlem? -Ezúttal én vagyok az, aki rekedtesen suttog. Mintha Bethet látnám ismét, megtelek érzelemmel, már-már túlcsordulok, a hullámzó hangulatváltozás eredménye ismét csak verejtékezés. A testhőm az átlag felett van, de esküdni mernék, hogy a szokottnál is magasabb, mégis jéghidegnek érzem a végtagjaimat. Talán ha szerencsém lesz kimúlok. Az még mindig szebb halál lenne a krónikus elnyálasodással szemben.

A tekintete mindig is kifejező volt. Ha boldog volt nevettek a szemei, ha szomorú volt a szívem szakadt belé. -Elisabeth Vernon, leszel a feleségem? -Kérdeztem meg újra térdre ereszkedve elé, jobban semmi másra nem vágytam a válaszánál. Akartam azt a nőt. Az enyém volt testestől-lelkestől, de mégsem volt elég. Azt akartam, hogy a nevem viselje, a gyűrűt az ujján, hogy asszonyommá tegyem és örökre együtt legyünk. Örökre... én tudtam, hogy mit jelentett valójában ez az egyszerű szó, ő viszont nem volt birtokában annak ami vagyok. Rettegtem, hogy meggyűlöl, hosszú időn keresztül vívtam önmagammal csatát, de a bevésődés oly' erősnek bizonyult, hogy minden más érzelmet maga mögé utasított. Elisabeth nem tudta mi vagyok és ez így volt jó. Tudtam hogy nem titkolhatom előle, de féltem a reakciójától. A lánykérés után, igen, miután igent mond felfedem előtte valódi mivoltom - folyamatosan ez járt a fejemben.
-Joseph, én... - Könnyei apadatlanul csorogtak, de a szemeiben mérhetetlen boldogság csillogott. Két tenyere közé fogta az arcom, lehajolt hozzám és megcsókolt. Nem szólt semmit, de ez mindent elárult. -A feleséged leszek.

Újra kitisztul előttem a kép, visszatérek a fagyos valóságba, szinte visszazuhanok és úgy érzem magam mint aki valóban pofára esett jó magasról. Minden porcikám sajog, én mégis tárt karokkal fogadom az ismerős fájdalmat. Jól ismerem már azt az érzést, nap mint nap azzal keltem és feküdtem, most mégis olyan mintha először érezném a mérhetetlen kínt. Ki érti ezt? Úgy tűnik örök körforgásra ítéltettem, a sors újra és újra visszatér hozzám és belém mar. Itt van Mary, ő a legkézzelfoghatóbb bizonyíték minderre.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 15 2012, 00:16

Néptelenek utcája - Page 2 1pxnj7Néptelenek utcája - Page 2 Erg9r4
Joseph & Mary

Jaspernek nem árultam el, miért vagyok ilyen keveset otthon, és nem beszéltük meg, miért kerülöm, de szerintem pontosan tudja. Legalábbis azt a részét, hogy időre van szükségem, tudnia kell, ami pedig az én kis nyomozásom illeti, jobb, ha nem tud róla, még a végén kételkedne bennem, és megint előhozakodna azzal a hablattyal, hogy ő nem érdemel meg engem, én pedig a fejéhez vágnám, hogy ez nem igaz, mert én nem érdemlem meg őt, aztán talán összekapnánk, talán nem, de semmi jó nem sülne ki most egy ilyen beszélgetésből. Ezzel még várnom kell.
De Joseph... Azzal a beszélgetéssel, aminek köztünk kell lezajlania, nem várhatok egy perccel se tovább, mert bár azt mondta, gyökeret eresztett a városban, az még nem jelen semmit. Bármelyik pillanatban kitépheti a gyökereket a földből, és távozhat anélkül, hogy akár elbúcsúzna, vagy hogy láthatnám még egyszer utoljára. Pedig haragban nem válhatunk el egymástól, közölnöm kell vele, hogy fontos nekem, és bár ez nagyon önző dolog, de nem akarom elveszíteni. Talán nem csak önző, de lehetetlen is, elvégre én vámpír vagyok, és rendelkezem egy több fős vámpírcsaláddal, ő meg farkas és... Lényegtelen.
Zavarodottan tekintek rá, és feltűnik, hogy kezét hirtelen kapja oldalra, és lehet, nem tűnt volna fel enélkül, de így szemeim arra tévednek, és meglátom rajta a kötést, amit rejtegetni próbált előlem. - Mi történt a kezeddel? - csúszik ki a kérdés, és tágra nyílt szemekkel csodálkozom, hogy végre meg tudtam szólalni. No, nem is olyan nehéz ez, Alice, csak így tovább! Biztatom magam gondolatban, de hamar rájövök, hogy de, bizony nehéz, borzalmasan nehéz, mert bármit is csinált a kezével, valószínűleg nem komoly, és holnapra, vagy pár nap múlva elmúlik, de ki tudja, mennyire sebzem meg megint a szavaimmal, és jól tudom, hogy a szívfájdalom, és a lelki fájdalom sokkal rosszabb bármely fizikai fájdalomnál. És nem azért vagyok itt újra előtte, hogy megsebezzem.
Komoly arccal fordulok felé, és csípőre teszem a kezem, felkészülök rá, hogy na most aztán megkapja a magáét, és elhordom majd mindennek, talán le is vágok egy hisztériát, amit ő úgy sem tolerál, de ehelyett csak ennyit mondok. - Napok óta kereslek. Hol voltál? - suttogom, és reménykedve tekintek szemeibe, mintha onnan akarnám kiolvasni a választ. Totálisan.Elment.Az.Eszem. Ezt aztán jól megcsináltam, elárultam magam, ahelyett, hogy őt vontam volna kérdőre, és őt hibáztatnám! Mesés.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 14 2012, 19:17

Néptelenek utcája - Page 2 Tumblr_lke6ohKzCC1qbj6tto1_500
______ Marynek _______

-Ne kínozz, áruld el Joseph! Mikor érünk már oda és mi az a hatalmas titok? - Nevetve szorította meg a kézfejem melyet összefűzött ujjai öleltek körbe. Imádta a meglepetéseket, én pedig mindig a kedvében akartam járni, de ez az alkalom különlegesebb volt a többinél. Lesni akart a kendő alól, de minden alkalommal megakadályoztam benne, meg-megálltam és visszacsókoltam a kék selyemből szőtt anyagot a gyönyörű tekintete elé, majd folytattam az idegenvezetést a házunk folyosóján át. Izgatottságában kipirult az arca, a végén már nem is a kezét fogtam, hanem a derekát, folyamatosan ki akarta szedni belőlem mit tervezek, nekem viszont eszem ágában sem volt konkrét választ adni. Mindjárt ott vagyunk hölgyem, a türelem sokmindent terem... -Élveztem, hogy rám kellett hagyatkoznia, teljes csízes farkasvigyoromat még vésővel sem tudták volna leszakítani. A nevetése felért az egész világgal, csilingelő kuncogása engem is megnevettetett. Végül kiértünk a teraszra, óvatos léptekkel vezettem tovább pár lépést míg el nem értük a kőrisfát. A fa terebélyes, öles törzsét csak együtt tudtuk átérni, hatalmas lombjai messzire nyúltak az ég felé. Beth imádta azt a fát. Én pedig őt.
Mintha lázálom gyötörne úgy villannak fel az emlékek, s még a töménytelen mennyiségű alkohol sem űzi el a fájó képeket. Egész testem remeg, a szemeimet görcsösen szorítom össze, verejtékben úszom s tátogva próbálom magamba szívni a friss levegőt. Mindhiába. Túl valóságos minden emlék, mintha újra átélnék mindent, szinte érzem a jelenlétét, még az illatát is... Ijesztő ez az egész, úgy tűnik több napos ébrenlétem ellenére sem vagyok már képes elhatárolódni a tudatalattimtól, egyre csak kínoz, hiszen ha felébredek ő már nincs itt velem. Hiába vágyom arra, hogy vele legyek, tudom, hogy ez lehetetlen. Rohadt hosszú évek teltek a halála óta, s minden újabb eltelt nappallal egyre keserűbb a világ. Nélküle nem élet ez, csupán kínszenvedés, és nem vagyok több egy üres porhüvelynél. Csak lézengek és a halálra várok, nincs ami éltessen. Persze azt hittem ennél rosszabb már nem lehet, de a dolgok megkavarodtak, én felkavaródtam, hála egy régi ismerősnek, egy nőnek aki kiköpött hasonmása az én drága Bethemnek. Ő kavart meg, miatta törtek fel a kínzó emlékek. Nem eszem, nem alszom, csak vedelek a vámpírnőre gondolva, megváltást várok, de hiába töröm a fejem, nem tudom mit tegyek. El akarok menni, minél távolabb kerülni Marytől meg a pofás kis tökéletes vámpírcsaládjától, de nem megy. Önző módon a közelében akarok maradni, hogy láthassam benne újra Elisabethet, még akkor is, ha magamnak okozok fájdalmat. Úgy tűnik kihasználnám a nőt, részben igaz is, de nem csak erről van szó. Valaha barátok voltunk, rajongással tekintettem rá, és tudtam, hogy csak külsőre hasonlít a menyasszonyomra, tehát valahol tudtam a határaimat már akkoriban is, viszont magammal akartam vinni, mert nem bírtam tovább nézni a szenvedését. Őrültnek tartották, de nem volt az. Áldozat volt, a korszak áldozata, nem volt őrült, sem buta kis fruska, egy okos, értelmes gyönyörű lány volt, aki nem érdemelte meg a rá kiszabott sorsot. De az élet megint csak kibaszott velem, még egyszer elvette tőlem a boldogság reménysugarát. Akkor megfogadtam valamit, de a felbukkanásával mintha eltörölték volna a gondolataimból a magamnak tett fogadalmat. A rohadt bál volt az utolsó csepp a pohárban, azóta nem találom a helyem, csak iszok és jár az agyam, de a mostani "látomás" még nekem is új. A szervezetem nyilván nem bírja az állandó terhelést, de ez engem csöppet sem korlátol abban, hogy markoljam a whiskys üveg nyakát. Dühroham közelében járok, fújtatok mint valami elbaszott bika, az üveg pedig a falhoz csattanva pukkan darabjaira. Felkapok egy nagyobb szilánkot és felhasítom vele a bőröm, üvöltök fájdalmamban, de nem érdekel, így megszűnik az emlék és másfajta fájdalom jár át. Az agyam kikapcsol és a testem reagál. Ha ezt előbb tudom... De nem tudtam, a rohadt életbe. Most kellene elvágni a saját torkom és hagyni, hogy elvérezzek, de ez sem ér semmit, mert a sebgyógyulás gyorsabb, hát még erre sem vagyok képes. A hátam a falnak döntve zihálok, lassan lecsúszok a kőre és meredek magam elé. Lenézek a karomra és durrogva hasítok egy részt az atlétám aljából, betekerem vele, már nem is vérzik. Fantasztikus...
Üveges tekintettel meredek magam elé, mintha totál kikapcsoltam volna, de jól esik az üresség és ha tehetném mindig ezt az állapotot érném el magammal, nem fájna a fejem semmi miatt. Kissé szédelgek, kótyagos a fejem mert fogalmam nincs mennyit ihattam, de ahhoz elég volt, hogy megérezzem a hatását, megütötte a fejem. Azt azonban megérzem még így is, hogy vámpír van a közelben, de az édes illat ismerős nekem, mire odakapom a fejem már leesik, hogy ki áll a kis sikátor elején. -Mary... -Magam mellé kapom a betekert kezem, nem akarom hogy lássa mit tettem, bár ez édeskevés és totál felesleges, de megteszem.
A fa tövébe tereltem, de addig nem vettem le róla a kendőt míg édes ajkait nem ízleltem. Most is nevetett, magamhoz vontam és kioldottam a lágy anyagot, hirtelen úgy tűnt a bőre finomsága mellett durva posztó csak a selyem. Gyönyörű szemei csillogva tekintettek rám, nem győztem eltelni vele, emlékeztetnem kellett magam, hogy meg tudjak szólalni, de ő megelőzött. -Mostmár szabad? -Lágy hangja épp olyan gyönyörű volt mint maga az egész nő. Torkot köszörülve mélyedtem el a szempárban, de csak bólintani voltam képes. -Készen állsz kedves? Akkor fordulj meg. -Hallottam saját baritonom reszelős érdességét. Beth izgalommal telve pördült meg, a válla fölött én is láthattam az elkészült művem. Derekára tettem a kezeimet, de rögtön meg is merevedtem, hiszen ajkait sikoly hagyta el, teste finoman rázkódni kezdett, én pedig kétségbe esve léptem elé. Beth sírt. Hatalmas könnyes szemeivel nézte a fába faragott képet. -Én... nem akartalak megbántani... -Ösztönösen nyögtem a védekező szavakat, csak néztem őt és megbántam az egész addigi életem, legszívesebben képen vágtam volna magam, de nem értettem miért keseredett el igazán. -Joseph, ez egyszerűen gyönyörű! -Suttogta és a könnyek záporozása alatt egy igazi, őszinte mosolyt kaptam. Kinyújtotta a kezét és megérintette a kifaragott arcképét, a szeme ragyogva tekintett rám. -Soha nem kaptam még ennél meghatóbb születésnapi ajándékot. Köszönöm szerelmem. -Folytatta és abban a pillanatban megnyugodtam. Átöleltem és csókot leheltem a homlokára. -Ez még nem minden. Elisabeth Vernon, leszel a feleségem?
Megrázom a fejem az újabb emlékekre, tekintetem zavartsága keményre vált. -Mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 12 2012, 17:40

Néptelenek utcája - Page 2 1pxnj7Néptelenek utcája - Page 2 Erg9r4
Joseph & Mary

Már napok óta nem csinálok mást, csak gondolkodom, és gondolkodom, s ebből már olyannyira elegem van, hogy ha még egy napot el kéne töltenem ezzel, felrobbanna a fejem, vagy talán egyenesen a mellkasomban szunnyadó szívem. Nem bírom tovább a várakozást, a jelmezbál óta nem tudom kiverni a fejemből a farkast, és az utolsó mondatait. Jasperrel azóta nem beszéltem erről az esetről, szóba sem hoztam a témát, valójában őt is kerülöm már egy ideje, csak egyszer-egyszer sikerült kereszteznie utamat a házban, mikor a közös szobánkban tevékenykedtem, de nem hangzott el túl sok szó akkor sem, felöltöztem, összeszedtem a kellő - vagy épp egyáltalán nem - dolgokat, és távoztam is, nem sok időt töltöttem otthon. Főként az erdőt járom, nem is jut időm másra, nyomozok Jozz után, de eddig nem sok mindenre bukkantam. Fogalmam sincs, merre járhat, vagy épp mit csinálhat, de nem fogtam szagot eddig még sehol, pedig szükségem van rá, hogy lássam, hogy beszéljek vele, és hogy letisztázzuk a dolgot minél hamarabb.
Miután hatvanadszorra is átfésültem az erdőt, nagyot sóhajtottam, és futottam egészen hazáig, ahol besiettem a házba, de ahelyett, hogy köszöntöttem volna a többiket, nem tettem mást, mint besétáltam a garázsba, megragadtam egy kulcsot a kis akasztóról, és megnyomtam a rajta lévő gombot. Csak akkor tűnt fel, hogy Carlisle autójának slusszkulcsát sikerült levadásznom, de akkor már mindegy volt. Bevágódtam az ülésre, indítottam a kocsit, és hamarosan már az úton száguldoztam a belváros felé. A sötétített ablaknak köszönhetően az ég borús volt, na nem mintha amúgy nem lett volna az. Az eső még nem esett, de tudtam, hogy úgy egy órájuk, vagy talán kettő lehetett még vissza a városlakóknak, hogy élvezzék az esőmentes napot. Engem nem izgatott volna az sem, ha szakadna az eső, bár valószínűleg a tökéletesen beállított, égnek meredezett tincseimet tönkretette volna, most nem érdekelt, a ruháim miatt sem aggódtam, ugyanis most csak egyszerű farmer, és egy lila fölső volt rajtam, ez akadt rögtön a kezembe, miután a szekrénybe nyúltam. Csak az foglalkoztatott, hogy megtaláljam a férfit, aki után napok óta kutatok, és beszélhessek vele, habár félő, hogy amint megpillantom, elveszik a hangom, és egy szót sem tudok kipréselni magamból.
Az egyik félre eső parkolóban helyezem el a kocsit, és nekiállok gyalog kutakodni a forgalmasnak nem nevezhető utcákon. Lóg az eső lába, természetesen a legtöbb ember már hazaszállingózott, hogy otthon lehessen, mikor érkezik a zuhé, én most is kivétel vagyok, hiszen itt rohangálok, mint valami félőrült vámpír, hogy megtaláljam a fakast, akit eddig még nem sikerült. Fura vagy te, Alice Cullen...
Mikor elmegyek egy sikátor előtt, és már jó pár méterrel arrébb járok, akkor kapcsolok csak, hogy mintha láttam volna valami alakot a szűk utcában. Azonnal vissza is fordulok, és gyanakodva lépek a falak közé, remélvén, hogy azt találom, amit szeretnék, és nem valami alkoholista barmot. És lám! Teli találat. Közelebb araszolok a falnak támaszkodó fickóhoz, és ártatlanul pislogok rá. A sejtésem beigazolódott, mivel nem tudok megszólalni, csak ködös tekintettel meredek rá, mint valami idióta. Nem tudom, miért viselkedek ilyen hülyén, ha ő a közelemben van, de ezt talán sosem fogom megfejteni.
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 13 2012, 21:17

Hosszú, sötét sikátorszerűség
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Néptelenek utcája   Néptelenek utcája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Néptelenek utcája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to Forks! :: Forks Belváros-