A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Mozi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 09 2012, 15:41

Mozi - Page 2 Frida5Mozi - Page 2 153

Mindenki más. Egyesekben ott van a szépség és a jóság, másokban pedig pont ellenkezőleg. Belsőjük akár egy szörnyetegé. Önzők és rosszakaratúak. Vajon én melyik vagyok? Bűnösnek érzem magam, tele rossz cselekedettel. Önző vagyok, de mégsem rosszakaratú. A legnagyobb gyengém, hogy a boldogságnak nem tudok ellenállni. Akkor se, ha ezzel másokat megbántok. John nem ezt érdemli. A temérdek hibáira visszaemlékezve is azt kell mondjam, hogy nem! Ezt tényleg nem érdemli. Tisztességesnek és nem utolsó sorban hűségesnek kéne lennem. És nézzetek rám! Mit csinálok? Tom karjaiba ugorva hagyom, hogy pörgessen és magához húzzon. Hagyom, hogy gyengéden megérintsen és csókját csókkal viszonozom. Amikor rám néz és megkérdezi mi a baj a szívem majd ketté hasad. Hiába a mámorító csókja, hiába a boldogság! A fejem lüktet és azt mondja: Állj le! Nem teheted. Azt kérdi: Miért csak a saját érdekeidet nézed? A válaszom a legördülő könnycseppekben rejlik. Legszívesebben sikítanék, de ahhoz sincs erőm. Tom vállába kapaszkodva magamhoz szorítom és próbálok levegőhöz jutni. Szipákolva, csillogó szemekkel jövök rá, hogy mit is tettem.
- Egy mocskos ribanc vagyok. - néztem fel Tomra és még szorosabban magamhoz ölelve kapaszkodtam.


A hozzászólást Lilian Darcy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 13 2012, 21:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 09 2012, 10:56

Mozi - Page 2 Fridagustavsson250250 Mozi - Page 2 Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
Nem hittem volna, hogy eljön ez a nap is, amikor liliannel itt nyilvánosan is kimutatjuk mit érzünk egymás iránt. persze a szívem mélyén reménykedtem ebben, de ez még akkor is furcsa. furcsa, de egyben fantasztikus. Nem akarom elengedni. nem akarom hogy ez a pillanat megszakadjon, bármilyen okból. Maximum addig, amíg lilian mond valamit, ami lehetőleg pozitív lesz. De egyenlőre nem akarok azon gondolkodni, hogy mit mond. A lényeg, hogy most mit csinál, s ez arra enged következtetni, hogy ő is ugyanígy van vele. most már mondhat bármit, tudom, hogy szeret. mert nem feltétlen kell mindig szavakkal bizonyítani. vagy különben miért tenné ezt?
Ahogy kimondta a nevem gyomorgörcsöm lett. Egyrészt mert nem szeretem a 2. nevem, de ő szívesen használja. neki ez is meg van engedve. de neki mi nincs megengedve? izgatottan vártam, hogy folytassa, s amint kimondta, hogy szeret, legszívesebben felordítottam volna örömömben, de ehelyett csak megpörgettem a levegőben.
- adsz egy esélyt kettőnknek? -Mosolyogtam rá. Annyira jó most minden. Bárcsak ne változna semmi. ő szakítana johnnal, s mi végre összejöhetnénk. anyáék is többször mondták mennyire jól néznénk ki együtt. abszolút egyetértek velük. Nem sokszor van ilyen, hogy mindenki egyetért mindenkivel, de ez ezen kivételes alkalmak közé tartozik. családon belül is szinte hobbinkká vált, hogy veszekedjünk apró dolgokon. de most kit érdekelnek az összezördülések, amikor lilian kimondta, hogy szeret és innentől kezdve nem érdekel a külvilág. megpillantottam, hogy legördült egy könnycsepp az arcán, amit gyorsan le is töröltem.
- héj, mi a baj? -Néztem gyönyörű szemeibe, miközben még mindig mosolyogtam. ezt szerintem már nem is lehet levakarni az arcomról, sehogy.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 08 2012, 13:43

Hazudnék, ha azt mondanám: megőrültem. Tudom mit cselekszem és az egészben ez a legrosszabb. Tudok gondolkodni és mégsem ellenkezem. Sodródom az árral, mert az olyan kellemes érzéssel tölt el. Tom nem ellenkezik és a csókunk egyre szenvedélyesebb lesz. Kezeimet a nyakára fonom és a nyakán lévő pihékkel játszom. Olyanok vagyunk, mint egy szerelmes pár, akik nem törődve a tömeggel bebizonyítják egymásnak mennyire szeretik egymást. Csókkal, érintéssel és szavakkal. Tom ajka azt suttogja: szeretlek. John mikor mondott nekem ilyet? Mikor mondta, hogy bármit megtenne értem? Soha! John teljesen más, mint Tom. Ő túl nyálasnak és giccsesnek tartja a romantikázást. Úgy gondolja elég, ha befuttatja a karrieremet. Azt hiszi ez elég a boldogsághoz. A legtöbb lánynak elég is lenne, de nekem nem. Én igénylem a romantikát és vágyom arra, hogy törődjenek velem. Az egyik legnagyobb hibám, hogy nagy igényű vagyok! Nem érem be akármivel, akárkivel. Tomnak igaza van- nála jobban senki sem ismer. De mi van, ha pont ez ront el mindent? Tudjuk, hogy a másik mikor hazudik és tökéletesen ismerjük egymásnak minden apró rezdüléseit. Beleértve azt is, hogy Tom egy igazi nőcsábász, én pedig kapcsolatban vagyok. A kártyalapok nem nekünk kedveznek. Per pillanat mégis úgy érzem, hogy vesztés helyett nyerésre állunk. Csókunkat még mindig nem törte meg senki és semmi. Beszippantva Tom illatát lehelek apró csókokat ajkára, amíg felteszi a kérdését. Szemeimbe könny gyűlt és elmosolyodtam. Arcom teljesen kivirult és boldognak éreztem magam. Le sem vettem a szemem Tomról. Kezemmel végig simítottam az arcán.
- Tom Damien Dale.-
Tudni illik Tom nem szereti a Damient. Mást mindig lehord, hogy ne szólítsa így, de nekem még ezt is megengedi. Nekem tetszik a Damien és előszeretettel használom is. Persze, hogy neki se legyen kellemetlen csak, akkor amikor rajtunk kívül senki sincs. Most azért elég sokan vannak, de nem hinném, hogy hallanák, amit Tom csókjaiba suttogok.
- Szeretlek.-
Végül csak kimondtam szemtől szembe. Nincs menekvés, muszáj lesz dűlőre jutnunk. Most, hogy bevallottam mit érzek egy könnycsepp is legurult az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 07 2012, 19:24

Mozi - Page 2 Fridagustavsson250250 Mozi - Page 2 Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
Minden nap legalább egyszer elgondolkodom azon, hogy mi is van köztünk liliannel. mindig ott motoszkál a fejemben, hogy ha talán ezt hamarabb teszem, pontosan azelőtt, hogy össze jött volna johnnal, akkor talán már békésen ülnénk a kanapénkon és azon gondolkodnánk, mi legyen az esti programunk, de ehelyett itt állunk és olyanok vagyunk mint az ovisok. Nem, még ők is jobbak. ők legalább odamennek a másikhoz és elmondják ami a szívüket nyomja, de mi csak állunk mint két hülye. főleg én. a fejemben káosz van, nem tudok mit mondani, egyszerűen nem jön ki egy szó sem a torkomon, de ez még a kisebbik baj. legalább meg tudnám fogalmazni épkézláb mondatokban azt ami a fejemben van. biztos korábban is bennem volt ez az érzés, hogy lehetnénk többek is a barátoknál, mert ahányszor lilnek új pasija volt, mindig találtam benne valami hibát, amiért lebeszéltem róluk. de pont róla nem tudtam!
A közelsége jobban zavarba hoz, mint valaha. pedig amióta barátok vagyunk, -vagy legalább valami olyasmik-, s nem egyszer fordult elő, hogy a lélegzetem is elállt tőle. Még Los Angelesben mindig amikor megláttam a parton a bikiniben a tökéletes testét majdnem mindig megrohamozott egy kangörcs. egy angyal volt az angyalok városában. Behunytam a szemeimet és úgy szívtam be édes illatát. Szeretem az illatát. amint megérzem ezt a eszenciát mindig boldogabb leszek. a napomat ezzel be is szokta aranyozni. meg persze a mosolyával, és hosszú tincseivel.
nem akarok többé nélküle kelni, és nélküle feküdni. nem kellenének a bulik, egy éjszakás kalandok, amikor van valaki akit szerethetsz. és én szerintem megtaláltam azt, akit szerethetek.
olyan közel vagyok hozzá, legszívesebben megcsókolnám. felvontam az egyik szemöldököm a mondatát hallva. egy dolog? legalább százat tudnék, de egy dolog van ami a leglényegesebb.
- mert szeretlek Lily. mindent odaadnék érted. és ki más ismerne jobban nálam? -suttogtam ajkaihoz. ez olyan intim dolog, és nem akarom, hogy a többi járó kelő, aki beült erre a filmre a mi beszélgetésünket hallgassa, mint valami ráadás. miután megcsókolt elöntött az a biztató melegség, ami arra utalt, hogy nincs veszve semmi. sőt! nyelvem igyekszik ajkai közé jutni, hogy ott lilian nyelvével eredhessen násztáncba. annyi mindent szeretnék neki adni, csak hagyja magát. nem akartam megszakítani ezt a pillanatot, inkább elnyújtani addig amíg lehet. kezeim feljebb csúsztak gyönyörű testén. egyik karom megállapodott a lapockáján, míg másik a hajába túrt. pár tincset az ujjaim köré fontam.
- mondjak még? -Suttogtam bele a csókba, s utána ismét elkezdtem csókcsatát vívni liliannel.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 06 2012, 15:23

A döntések mindig nehezek. Kénytelen vagy feltenni a kérdést magadnak, hogy az eszedre vagy a szívedre hallgatsz-e? Az eszem azt súgja ne tedd és ne vágy olyanra, ami mindent megváltoztat. Ne keresd magadnak a bajt és gondolkozz. John a barátod, aki biztos jövőt tud biztosítani neked. A szívem mégis arra kér, hogy ne fosszam meg magamtól ezt a boldogságot. Azt mondja próbáljam meg és majd lesz valahogy. Mit tegyek? Kire hallgassak? A szívem és a fejem egyszerre lüktet. Azt hiszem beleőrülök ebbe az egészbe. Elvesztem! Ebben a helyzetben Tom is olyan elveszettnek tűnik. Olyan, mint egy kis iskolás, aki nem tudja, hogy mit szabad és mit nem. Arra kér ne tegyem. De mégis mit? Nem tudok gondolni. Az egész olyan bonyolult, de én mégis kimondtam. Kimondtam, hogy akartam és most már nincs vissza út. Nem mondhatom, hogy nem kívántam, kívánom. Őszintén bevallva: Eszeveszettül kívánom. Érintése melegséggel tölt el és most, hogy tudja mit érzek bátorságot nyert. Mosolyog! A legrosszabb, amit tehet. Arca csak úgy ragyog és pont ezzel a tulajdonságával szokta elnyerni a lányok szívét. Egy édes mosolygós fiúnak ki tud ellenállni? Senki, ebbe bele értve engem is! Azon kezdtem el töprengeni, hogy vajon mikor kezdtem el kételkedni abban, hogy Tom nem csak egy barát számomra? Mikor fordult meg legelőször a fejemben a kérdés, hogy miképp szeretem? Mégis, hogy történhetett mindez? Még mielőtt válaszra lelhettem volna Tom szorosan magához húzott, így elérve, hogy testünk teljesen egymáshoz simuljon. Nem tudtam eldönteni egy pillanatra, hogy a szorításától vagy a félelemtől, hogy megcsókolom nem kapok levegőt? Újabb kérdés, újabb bonyodalmak.
- Csak egy okot mondj, hogy miért próbáljuk meg?-
Kérdeztem, miközben a szánk összeért. Igazából már magam sem tudtam eldönteni, hogy az ő ajka érinti az enyémet vagy éppen fordítva. Csak azt tudtam, hogy az akaraterőm már fogytán van. Sőt! Azt hiszem el is fogyott. Még mielőtt Tom választ adhatott volna a kérdésemre én édes csókot leheltem az ajkára, majd engedve a vágynak szenvedélyesen folytattam.


A hozzászólást Lilian Darcy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 08 2012, 12:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 02 2012, 22:48

Mozi - Page 2 Fridagustavsson250250 Mozi - Page 2 Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
Nem vagyok mérges. Tényleg nem, csak ki vagyok akadva. Annyi éven át mindenben számíthatott rám, bármit megcsináltam neki, hisz ha szeretünk valakit, akkor bármit megteszünk neki, amit csak a másik fél szeretne. És most ő rám akarja kenni az egészet! De ő is, ha nem akart volna semmit, miért tesz mindig félreérthető jeleket? Felhív, én persze rögtön rohanok hozzá, hogy ismét láthassam, és azt mondja, hogy szeret. Ezek után persze nem tudok másra gondolni, csak hogy megtegyem ezt. Ezért is bánt nagyon amit mondott.
Kezét nehezen engedtem el. Ahogy megérintet kirázott a hideg, de jó értelemben.
- Nem vagyok az... -Forgattam meg szemeimet. Most komolyan témát terel? Tudom, hogy gyakran csinálja ezt, sokszor tapasztaltam is, de ez most nem az a helyzet, amikor ezt kéne csinálnia.
- Lil, ne csináld... -Ez olyan egyszerű! Csak mondja el mit akar, mit érez és én tiszteletben tartom, csak mondjon valamit! Bármit. Ahogy kimondja, hogy akarta, arcomon a vonások ellágyulnak és egy mosolyt csalt az arcomra. És akkor most hogyan tovább? Szakítani fog Johnnal miattam? Egyáltalán lesz ebből valami? Tényleg nem olyan egyszerű, mint ahogy ezt először gondoltam. Tudom, hogy Lilian mindenképpen profi modell szeretne lenni, és a köcsög pasija ezt az álmát valóban teljesíteni tudná, de a többit meg én. Biztos szeretne egy olyan pasit, akiben megbízhat, számíthat rá, esetleg családja is lesz. Tudom, hogy azt mondják azok a szerelmek amik gyerekkortól, vagy fiatalabb kortól kezdődnek nem lesznek tartósak, de miért ne lehetnénk mi a kivétel? Tényleg sokat tudnék neki nyújtani, bármit kérhetne tőlem.
- Akkor? Mi lesz velünk? -Néztem rá nagy szemekkel, és a derekánál fogva magamhoz húztam, s ott át is kulcsoltam ujjaimat. Úgy mosolyogtam mint egy őrült, de egyben féltem is nagyon a válaszától. Most minden az ő kezében van. Úgy dönt ahogy szeretne. Mindennél jobban szeretném magam mellett tudni, és nem csak mint egy barátot. Basszus csak csinálná már meg azokat a képeket, és akkor talán még több esélyem lenne nála. Akaratlanul is közelebb húztam magamhoz. Arca olyan közel volt hozzám, de én csodával határos módon mégis kibírtam, hogy ne csókoljam meg. Hadd döntsön nyugodtan, anélkül, hogy rámásznék. Jobban. Bár lehet egyáltalán nyugodtan dönteni ilyenkor? Ilyenkor, amikor már nem csak a magad sorsáról döntesz, hanem a képben van már egy másik fél is.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: #FDD017   Mozi - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 12:17

Mozi - Page 2 Frida5Mozi - Page 2 153

Lili & Tom


Nehéz lenne egy mondatba foglalni, hogy most mit érzek. Van egy pasim, aki bízik bennem és itt van Tom, akit már kisgyermek korom óta ismerek. Johnnal a kapcsolatom nem a rózsás korszakát éli. Sőt! Az igazsághoz hűen azt kéne mondanom, hogy a kapcsolatunk legalján tartunk. Mindezek ellenére John fontos részt tölt be az életemben. Ő nem csak egy pasi, akivel kavarok. Ő az a srác, aki fellendítheti a modell karrieremet. Minden álmomat vallóra váltaná és, ha ehhez az kell, hogy elviseljem füves, alkoholista hajlamait hát elviselem. Most biztos kétszínűnek tartasz, de tedd fel magadnak a kérdést: Te nem ezt tennéd? Különben is szeretem Johnt, még ha nem is szerelemből. És itt van Tom, aki jóképű, aranyos, jó fej és, ami a legfontosabb a legjobb barátom volt. Hogy miért beszélek múlt időben? Még magam sem tudom. Elkövettünk egy hibát, amikor ő megcsókolt én pedig visszacsókoltam. Közösen tettünk, így mindketten bűnösek vagyunk. Az a bizonyos csók valamit elindított kettőnkben. Nem csak egy csók volt két barát között. Ha az lett volna most nem itt tartanánk. Nem lüktetne ilyen gyorsan a szívem, amikor Tom megfogja a kezem és nem remegnék, amikor felteszi nekem a mindent eldöntő kérdést. Ismerem Tomot, így tudom, hogy fölösleges hazugságokba bele mennem. Úgyis tudja, mikor hazudok és mikor nem. Még mielőtt választ adnék neki egyik kezemet kiszabadítom és ujjaimat alsó ajkára helyezem.
- Ne legyél mérges rám. Ha mégis az vagy ne magadat bántsd! - Jelentem ki el-elcsukló hangon egy halvány mosoly kíséretében. Igen ebben jó vagyok. Jó vagyok abban, hogy elterelek egy témát és soha többet nem emlegetem. De ez most nem az a pillanat. Ez nem egy olyan téma, amit könnyen elfelejt az ember.
- Ez nem ilyen egyszerű. - Vagy mégis? Teszem fel magamnak a kérdést, majd minden gondolatomat félre dobva kimondtam, ami nyilvánvaló.
- Akartam .. -
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29 2012, 23:49

Mozi - Page 2 Tumblr_m6hed8w7q31rnaxq5 Mozi - Page 2 3001123 Mozi - Page 2 Tumblr_m6hed8w7q31rnaxq5
LILIAN && TOM


Szeretem Lilit. Pontosan nem tudom, hogy úgy szeretem mint a barátomat, s egyre inkább érzem azt, hogy fülig beleszerettem. Nem tudnám már elviselni azt, hogy ne legyek vele. Szükségem van rá. Olyan nekem mint a drogosoknak az anyag. Ha nem látom akkor egész nap rá gondolok, hogy mit csinálhat, kivel, hol. Szó szerint rosszul leszek attól, ha arra gondolok, hogy éppen Johnnal van és ő bármikor megcsókolhatja, és én még mindig a baráti zónában vagyok, de mindig azt érzem, lehetnénk többek is. Ha talán hamarabb mondom neki... Fölösleges most már azon rágódni, hogy mi lett volna, ha.
A film alatt szint egy percre nem tudtam levenni szemeimet vörös ajkairól. A szín eleve automatikusan odavonzaná a tekintetem, de pláne úgy, hogy Lilianről van szó! A mozi végén, hogyha bárki megkérdezte volna tőlem, hogy miről is szólt a film, biztos csak hebegtem volna össze vissza. Konkrétan fizettem azért, hogy csodálhassam Lilt, miközben megy valami háttérzaj. De nem érdekelt, a lényeg, hogy újra láthattam. Tudtam, hogy egy barom voltam, amikor megcsókoltam, de egyszerűen nem bírtam tovább.
Amint megfogtam a kezét és visszahúztam a szívem ismét egyre gyorsabban kezdett verni. Az ujjaimat összekulcsoltam az övéivel. Ahogy elkezdett válaszolni mondandómra, a gyomrom is görcsbe rándult.
"Nem tudom mit mondhatnék. Te csókoltál meg..." Hogy mondhatja ezt? Mintha ő nem egyáltalán nem akarta volna! Az államon az izmok megfeszültek. Beleharaptam alsó ajkamba, amit sikeresen fel is haraptam. Csak álltam némán előtte, mert erre nem tudtam, nem akartam semmit mondani. Kezeit nem engedtem el. Ha azt nem fogom biztos elfekszem.
- Csak mondd, hogy nem akartad! Mondd, hogy egyáltalán nem vágytál rá! Mondd, és nem beszélünk többet erről. -Hangomat jobban felemeltem, de nem annyira, hogy kiabáljak vele. Soha nem kiabálnék vele. Most sem szándékosan tettem, de annyira felhúzott ezzel! Mélyen a szemeibe néztem. Olyan régóta ismerem, tudom mikor hazudik. De nem úgy ismertem meg, aki bármikor hazudott volna nekem. Ha kimondja, akkor nehezen, de belenyugszom. Ismét csak egy jó barát leszek. Nehéz lesz, de inkább megemberelem magam, mintsem elveszítsem Liliant. Azt biztos nem! Inkább ugornék ki az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: #FDD017   Mozi - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29 2012, 10:56

Mozi - Page 2 Frida5Mozi - Page 2 153
Tom & Lili


Az utóbbi időben minden a feje tetejére állt. Johnnal állandóan veszekszünk, Tommal pedig félreérthető dolgokat teszünk. Olyan érzésem van, mint amikor az ember nem tudja hol a helye. Nem tudja kihez tartozik. Őszinte leszek: tényleg nem tudom és ezek a gondolatok megrémisztenek már kora délután. A legjobb lenne, ha lenne egy őrangyalom, aki segítene a nehéz döntéseket meghozni helyettem. Már annak is örülnék, ha lenne egy jel, ami felé elindulhatnék, hogy megkapjam a rengetek kérdésemre a választ. De nincs .. Vagy mégis? Abban a pillanatban, hogy mindez megfordult a fejemben csörögni kezdett a mobilom. Meglepő módon nem John, hanem Tom volt az. Tommal a csókunk óta nem beszéltem, de most mégis úgy döntöttem, hogy felveszem. Amikor felvettem és beleszólt akarva akaratlanul is mosolyogtam. Hangom nyugodt, de mégis komoly volt. Tudtam, hogy meg kell beszélnünk ezt azt, ezért nem tétovázva gyors igent kapott válaszként a kérdésére. Mozi! Nem is hangzik rosszul, mégis úgy érzem, hogy ez nem egy szokványos baráti találka lesz. A szobámba rohantam és kidobálva az összes göncöm kerestem a megfelelő öltözéket. Ez nem randi, így nem lehetek se túl szexi, se túl elegáns. Barátok vagyunk .. Miért kell mostanában folyton emlékeztetnem magamat? Az a buta csók, amibe még mindig beleborzongok, ha rá gondolok mindent összezavart. Mindent! Még azt a tényt is, hogy én mindig könnyedén választottam ruhát. Ez így nem mehet tovább! Meg kell szabadulnom ettől az érzéstől és kezdetnek ki kéne választanom egy baráti ruhát. Végül egy sötét kék feszülés térdnadrágnál és egy szürke topnál maradtam. Kiegészítő színnek a pirosat választottam. Piros nyaklánc, piros tornacipő és piros rúzs. Nem lesz kicsit sok egy baráti csevejhez? Ha sok, ha nem most már nincs időm átöltözni. A házat elhagyva bizonytalan léptekkel haladok a mozi felé. Odaérve megláttam Tom mosolygós arcát és minden félelmem elszállt. Ölelése jól esett és nem is engedtem el egy könnyen. Bementünk és elfoglalva helyünket próbáltunk a filmre koncentrálni. Azt hiszem ez egyikünknek sem ment túl jól. Nem egyszer kaptam magam azon, hogy Tom arcát fürkészem és nem egyszer vettem észre, hogy ő is néz engem. A film lassan ment el, ugyanis túl sok időm volt gondolkodni. Túl sok, mégis túl kevés. Semmire sem jutottam a Tom iránt érzett vonzalmammal. Arra vágytam, hogy hazamehessek és kisírva magam elmondhassam mekkora hülye vagyok, de Tom nem erre vágyott. Megragadta a kezem és visszahúzott. Válaszokat akart, ahogy én is. Tudtam, hogy most nincs menekvés. A szemébe néztem, de hirtelen nem tudtam megszólalni. Végül mégis kinyögtem valamit.
- Tom, én .. - Be kell vallanom ez nem megy valami könnyen. A barátságunkban eddig még sosem fordult elő ilyen,
- Én nem tudom mit mondhatnék. Te csókoltál meg .. - Vetem neki oda a szavakat, mintha csak az ő hibája lenne. Belül tudom, hogy nem csak az övé, de kívülről muszáj azt mutatnom, hogy erős maradtam és tudom mit akarok. Persze a fejem lüktet, hogy dehogy tudod.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28 2012, 22:42

Mozi - Page 2 Tumblr_m6hed8w7q31rnaxq5 Mozi - Page 2 3001123 Mozi - Page 2 Tumblr_m6hed8w7q31rnaxq5
LILIAN && TOM

Azóta a csók óta nem igazán mertem Lillel beszélni, de csak rávettem magam arra, hogy felhívjam és megkérdezzem nem-e akar eljönni velem valahova. Féltem mint egy kisiskolás. Pedig, itt én lennék elvileg a férfi. Nekem kéne határozottnak lennem és megmondani, hogy mi is legyen. De fogalmam sincs, és nem tudom Lil miért csókolt vissza, amikor ott van neki a pasija. Bár azt is megérteném ha otthagyná, sőt én lennék a legboldogabb férfi a földön.
2 óráig legalább azon gondolkodtam, hogy mit mondjak. Végül megittam egy szíverősítő Chivast, és csak sikerült felhívnom. Meglepődtem, amikor igent mondott. Legszívesebben ugrottam volna egy hatalmasat, akár a fellegekig is eljutottam volna. A film előtt legalább 1 órát készülődtem. Kétszer lezuhanyoztam, és egy vagon dezodort magamra fújtam, mert tudtam, hogy irtózatosan fogok izgulni. Végül is mindig izgulok amikor meglátom tündöklő arcát.
A film előtt fél órával ott voltam és megvettem a jegyeket. A történet igazán nem érdekelt, csak hogy Lilyvel vagyok. Ahogy megérkezett arcomra levakarhatatlan mosoly került. Úgy vigyorogtam mint a kisgyermekek akik kapnak egy új ajándékot. Odamentem hozzá és megöleltem. Beszívtam édes illatát és nem is akartam elengedni.
A film alatt nem is tudta levenni róla a figyelmemet. A film után mielőtt elmehetett volna megragadtam a kezét és visszahúztam.
- Héj, Lil, beszélhetnénk... kettőnkről? -Kettőnkről? Van egyáltalán ilyen?
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 13 2012, 21:15

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mozi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Mozi
» Autós mozi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to Forks! :: Forks Belváros-