A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Mozi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hayley A. Witcher
Hayley A. Witcher
Ragadozó

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Nov. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
301

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Apr. 04.

⊿ ÉVEIM :
31

⊿ ŐKET KERESEM :
Lily, az ikertestvérem

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzer. Május 18 2016, 21:43


Szabad játéktér!
a játék itt véget ért



Twilight After Dark
Vissza az elejére Go down
Tanya Denali
Tanya Denali
Vegetáriánus
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Dec. 21.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
66

⊿ SZÜLINAPOM :
1000. May. 06.

⊿ ÉVEIM :
1024

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04 2015, 16:27


Renesmee & Tanya

little bad girl, what are you doing?

Lassan nem lesz szükség rám, bár... eddig sem éreztem úgy, hogy hasznos volna a jelenlétem. A kuzinjaim iránti szeretetem és a kíváncsiság közös erejének  köszönhető, hogy még egy parányi ideig Forks területét élvezem, egy kicsit magamba szívva azt a varázst, amit saját földemen nem érezhetek, akkor sem, ha a hófödte tájnál nincs számomra kedvesebb. Ritkaság számba megy, hogy elhagyjam a Denali család uralta vidéket, habár nem a remete élet vonzott, s nem is csupán a kényelem szorgalmazta, hogy a Föld egyik legtávolabbi sarkán telepedjünk le oly' sok éve már, sokkal inkább a biztonságra törekedtünk és talán... talán így büntetem magam azért a rengeteg véráldozatért, amit kegyetlenül elkövettem anyám halála után. Sok van a rovásomon,túl sok, hogy úgy érezzem, nem érdemlem meg a halandók társaságát, noha vágyom rá, hogy közöttük sétálhassak, de ez az én saját keresztem, melynek súlyát cipelnem kell, akkor is, ha már nem vagyok vérengző szörnyeteg és rég nem kívánom senki halálát. Ezen gondolatok súlya igazából nem gyötör sokat, tudom, hogy sikerült magam mögött hagynom a múltat, a jelenemet igyekszem tisztán tartani, így megragadom az alkalmat, míg tehetem, hogy boldog pillanatokat éljek meg visszavonulásom előtt. Sajnos a Cullenek tragédiája árnyékában kell tennem mindezt, de ahogy a viharos ég kitisztul egyszer, ők is megnyugszanak majd. Idővel... Hosszú idővel.

Szinte azóta figyelem a félvér lányt, hogy Alice mellett beléptem az életébe - ismét, hiszen nem feledkezhetünk meg a tényről, hogy csecsemőkorában az egész családjával együtt vendégül láttuk, ott nőtt fel a szemünk láttára, persze jóval gyorsabban, mint egy átlagos gyermek. Természetesen megmosolyogtat, ha arra gondolok, nekünk ő az átlagos, és egyetlen gyermek... Aki a szívünkhöz nőtt, minden bájával, minden édes kis rezdülésével. Melegséget ébreszt kihűlt szívem helyére, sajnálom, hogyne sajnálnám, s talán ezért nem tudtam mit mondani neki a borzasztó jelenben. Úgysem kárpótolják szavak, nem hozzák vissza az édesanyját és nem törlik el a megtörténtet. Kerültem őt, egészen a mai napig, de úgy tűnik, eljött az idő, hogy ismét kinyíljunk egymásnak.
Egészen ügyesen lopódzott ki a házból, íme a bizonyíték, hogy a vámpírok sem átverhetetlenek - bár ezt az információt nem verném nagy dobra, ha lehet. Ha nem a hatalmas üvegkalitkájukkal szemben foglaltam volna helyet a magasban egy ágon, én sem veszem észre a távozását, amivel egyébként más esetben nem foglalkoznék, felnőtt már, legalábbis, érettnek mindenképp érett, hogy meghagyjam a magánszféráját. Csakhogy egy félvér kiváló préda, egyedül nagyobb a kockázata, hogy baja esik, és nem árt figyelembe venni a tényt, a családja többszörös vámpír-infarktusa is ott lebeg a ház felett, amit a lány fürge léptekkel maga mögött hagy gondolkodásom közepette. Egy ideig nézem bájos sziluettjét, majd leugrom a magas fáról, egyelőre úgy a nyomába eredve, hogy ne zavarjam meg. Gyors, erős és óvatos leányzó, átszeli az erdőt, a lehető legnesztelenebbül halad, és tudja, mikor kell lelassítania, hogy pillanatokkal később egy legyen az apró város sétálgató lakosainak kicsiny számából. Nem tévesztem szem elől, de még mindig nem akarom, hogy felfedezzen. Ráérős sétám közepette kicsit a saját érdekem is felcsillan, egy-egy kedves mosoly, egy mély szippantás az élettel teli levegőből... Néhány érdeklődő pillantást is állok, megszokott már, bárhová is megyek, nők, férfiak, ki-ki miért, ki lehet találni. Renesmee végül eltűnik egy épület szájában, így ideje kideríteni, mi az útirány vége.
- Mit nézünk? - Percekkel később, pattogatott kukoricával a kezemben huppanok le mellé, úgy, mintha legalábbis megbeszéltük volna. A kezébe nyomom a közepes adaggal telített poharat, arcomon rafinált mosoly villan, fejem oldalra döntve félig felé, félig a vászon felé irányul. - Ugye nem egy titkos mozi-randira érkeztél? - Somolygok, bár közel sem biztos, hogy mellé lőnék, ki tudja, a mai fiatalok randevúzási szokásait én már nem tudom követni... - Egyébként, jól áll neked ez a haj. Nem tudom, mi inspirált, de... fantasztikusan kiemeli a vonásaidat. - Amellett, hogy tudja jó, hogy nem fogom agyon zrikálni, azt is tudhatja, hogy egy tapodtat sem fogok elmozdulni mellőle. Különben meg... tényleg imádom a haját és kész!

644 szóval, kissé gyatra kezdéssel, de annál több szeretettel Mozi 1652498253
outfit
credit
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzer. Jan. 23 2013, 13:32

SZABAD A JÁTÉKTÉR!
____________________________
korrigáltam az előző postom végét, szóval veheted azt zárónak, köszi a játékot, Kendra! *-*
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Jan. 21 2013, 17:16


Alice & Kendra♡


Ahogy ezt a borzalmas filmet néztem eszembe jutott életem első filmje. Azt hiszem, hogy a Micimackó szinte minden gyerek első filmjei illetve meséi közé tartozott. Legalább is amikor én láttam, utána egy ideig nem is voltam hajlandó mást nézni. Még a Barbit sem, pedig az apám állandóan ajánlgatott tőle meséket. De hát nem tudott mit tenni, nem sikerült rávennie semmi másra. Mennyire szép volt ez az időszak, mikor gondok nélkül ültem a tv előtt és valami sósat majszolgatva meséket és filmeket néztem. Hát, ebben a pillanatban azt hiszem, hogy a Micimackó jobban lekötné a figyelmemet, mint ez a borzalom. Most komolyan, aki ezt a filmet kitalálta az sem volt normális vagy még életében nem látott horrort. S most, hogy belegondolok, inkább ez utóbbi felé hajlik a dolog.
- Igazad van. De nézzük a jó oldalát, nevetünk egy jót. - ecsetelem nagy mosoly közepette.
Ha már megijeszteni nem fog a film, legalább mosolyt csal az arcomra. Tekintetem a vászonról a jelenlévőkre vándorol. Látom, hogy vannak egy páran akik nem bírják ki sugdolózás és nevetés nélkül a dolgot. Azt is látom, hogy egy párocska épp most készül elhagyni a termet. Lehet, hogy lassan nekem is követnem kéne a példáját. Meglepő, hogy mennyien vannak velem egyazon véleményen. Most is vannak akik a párocska után kedvet kapva indulnak a terem kijárata felé. Egyeseket még az sem zavar, hogy mások képébe belemászva igyekeznek kifelé. Mosolyogva figyelem ezeket az embereket, majd újra a vászon felé fordulok. Egyáltalán nem érdekel, hogy mi történik a filmben, egyszerűen csak bambulok ki a fejemből. Unatkozom, unatkozom, unatkozom! Nem bírom itt ki tovább. Ha csak pár perccel tovább itt kell maradnom valószínűleg megőrülök. Nem is értem miért pont a mozit választottam. Egyetlen egy jó oldala volt csupán. Megismerkedhettem egy hozzám hasonlóval. Mozgolódás támad mögöttem. Valaki rugdossa az egyik széket, amibe az én székem is beleremegett. Pár pillanattal később viszont teljesen abba marad a rugdosódás és csak a lány ijedt zihálása hallatszott. Vicces volt, szórakoztatott. Ezt meg is jegyeztem Alice-nek. A válaszát figyelmesen végighallgattam, majd vállat vontam és mosolyogva reagáltam le.
- Nem vagyok rossz véleménnyel rólad. Sőt, kedvellek. - mondom, majd újból a film felé fordulok.
Cseppet sem érdekel az egész, csak kíváncsi voltam hol tart már a történet. Annyira lezsibbasztotta már az agyamat ez a borzalom, hogy inkább Alice felé fordulok és a filmről kérdezem. A válasza érdekes mód érkezik meg. Olyan volt, mintha belelátott volna a jövőbe. Egy pillanatra le is sokkoltam tőle és majdnem bevettem, de utána eszembe jutott, hogy csak egy filmről van szó. Abba csak nem láthat bele. De én mégis mosolyogva fogadtam a válaszát. Néztem, hogy Alice feláll és én is követem a példáját.
- Viccelsz? Még egy kocka ebből a borzalomból és itt halok meg. - mondom és elindulok Alice mellett a kijárat felé.
Többet be nem teszem a lábam ebbe a moziba. Ha filmekhez támad kedvem rájuk keresek online. Miután kiértünk a moziból megállok és mosolyogva nézek Alice-re.
- Azt hiszem most megyek. Keresek valami felejtő gépet, hátha elfelejtem ezt a filmet. Remélem még látjuk egymást. - mondom és elindulok hazafelé.
Ezután a film után minimum 10 óra alvásra van szükségem. Na, meg egy pihentető fürdőre.

//Semmi gond. Smile Köszönöm a játékot! Mozi 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeCsüt. Jan. 03 2013, 18:54

Mozi Mutedcolors_zps5d1317fa Mozi Palvin-barbara-lett-a-koreai-sj-sj-marka-arca-03161131

;; Kendra & Alice ღ


Emlékszem még, tisztán - hiszen nem könnyű elfelejteni semmit nekünk, vámpíroknak, különösen a szép emlékeket nem -, mikor még Renesmee-vel meséket néztünk otthon. Bátran elmondhatom, nem igazán kötötték le, csak is olyat volt hajlandó megnézni, aminek tényleg volt története. A filmeket jobban díjazta, már egész kicsiként megértette, hogy nem csak az számít, hogy jól érezzük magunkat és kikapcsoljunk film közben. Tanulni is lehet a kitalált, vagy épp igazságra alapuló történetekből, ha odafigyelsz, és persze van egy kis eszed. Még én is örömöm lelem a mozivászonra vetülő jelenetekben, vagy épp a tévén felvillanó képkockákban. Kreatívak az emberek, bár ennek a filmnek a készítőjéről ezt nem mondhatom el. Mintha visszautaztunk volna az időbe, és most először látnánk horrort. Akkor talán hatásos lenne, talán rémisztő is egy halandó számára, vagy épp meglepő, de így nem sokat ér. Mintha látomásom lenne, előre tudom, mi fog történni, hogy nagyjából mikor fog történni, és kivel. Ehhez nem kell semmilyen tehetség, semmi természetfeletti dolog. Csak járatni kell kicsit a fogaskerekeket a fejedben, és már tudod is, mi következik. Egyszóval pocsék a műsor. Felsóhajtok megjátszottan, és elkeseredve fordulok félig a lány felé, ám szemeim még mindig a filmen tartom, nehogy lemaradjak valami "létfontosságú" jelenetről. - Viccelsz? Már azon gondolkodom, direkt tervezték ezt a filmet ilyen borzalmasra. Annyi szent, hogy megnevettet. - és ezzel el is fordulok a szereplők felől, a teremben lévő embereket tanulmányozom, ki hogyan reagál a jelenetekre, és megnyugtató azt észlelni, hogy néhány halandót is úgy érint a sztori, ahogy engem. Egy lány az ajkába harapva figyeli a gyilkost, látom rajta, hogy nehezen bírja visszafogni a nevetését, barátnője fülébe pusmog, és egyszerre nevetnek fel. Egy mögöttük ülő srác összerezzen a nevetésükre, kinyitja a szemét, és akkorát ásít, hogy kénytelen vagyok én is nevetni. Izgalmas egy mozizás, az egyszer biztos. Érezhetném magam ennél emberibbnek? Nem gondoltam volna, hogy valaha arra vágyom majd, hogy a tömegbe olvadjak, mindig kitűntem az emberek közt, annak ellenére, hogy én vagyok talán a legközvetlenebb a családunkból. De élveztem, hogy más vagyok, mint a többiek, hogy nem vagyunk egyformák. Egyedinek éreztem magam, és boldognak, hogy van családom, akik szintén különlegesek. Ám mióta felbukkant a farkas, többször eljátszom a gondolattal, mi lett volna ha... És erre nem szabadna gondolnom. Nincs értelme.
Miután lerendezem a mögöttem ülő bosszantó kis halandót, a gondolataimba merülök, nem nézem a filmet, de már a körülöttem lévő nézőkkel sem foglalkozom. A kezemben tartott üveget nézem, és valahol egészen máshol járok, messze, nem itt a teremben. Megszűnik a tér, az idő, és a látásom is elhomályosul. Egy látomás próbál betörni az elmémbe, de valami útját állja. Csupán foltokat látok, és egyből leesik, hogy bizony egy farkast látok. S vajon ki lehet az? Nem kell sok ész hozzá, hogy rájöjjek. A gyűlés óta nem nagyon emlegettünk farkasokat, de vár egy feladat néhányunkra, egy egyesség formájában. Meg kell kötni, de mielőbb, hogy Renesmee nagyobb biztonságban legyen, ha eljön a Volturi, és elragadja tőlünk Bellát. De azt, hogy mire készülhet a farkas, nem tudhatom. Talán már tudják valahonnan, hogy mi történt, vagy csak Jacob próbál az unokahúgomhoz jutni. Pislogok néhányat, elmosolyodom, és csak azután pillantok félvér lányra. - Remélem is. Nem igazán tűröm, ha értetlenkedik valaki, vagy direkt az agyamra akar menni. Ne értsd félre, nyugodt természetem van, csak épp felhős az égbolt fölöttem az utóbbi időben. Tudom, fölösleges a magyarázkodás, elvégre csak most ismerkedtünk meg, de nem akarom, hogy bárki is rossz véleménnyel legyen rólam, főleg egy olyan lény, mint te. - vonok vállat, és úgy teszek, mintha a filmet nézném, holott nem érdekel már, ki hal meg, s ki marad életben, ki a gyilkos, és mi lesz a történet vége. Egy pillantást azért mégis vetek előre, amerre mindenki mereven bámul, és lehunyom a szemem. Nem láthatom előre, mi lesz a filmben, hiszen egy nem jelenlévő színész cselekedeteit nem tudom megjósolni, és különben sem biztos, hogy a megjátszott dolgokat valóban látnám, de a vicc kedvéért úgy teszek, mintha megpróbálnám előre látni, mi lesz a dolog vége. Ujjaimat a halántékomra helyezem, megköszörülöm a torkom. - Semmiképp. Csak egy ember fog életben maradni, és ő sem lesz már a régi. Rémálmok fogják gyötörni, és beleőrül a múltban történő szörnyűségekbe. - ecsetelem nagy komolyan, suttogva a véleményem, és vigyorgok a végére, mint valami eszelős. Nem tudom, hogyan fog végződni, de a legtöbb horrorban így szokott lenni, ebben miért lenne másképp? Nem lesz semmiféle csavar, hiszen rém unalmas, és kiszámítható az egész. - Akarod tovább nézni? - jelentőségteljesen ráemelem a pillantásom, felállok, a kóla nyakán görgetem az ujjam körbe és körbe, és kisétálok a teremből. Ha a lány utánam jön, talán tovább folytatjuk a csevegést, ám ha nem, akkor keresek más elfoglaltságot. - Vigyázz magadra!- szólok még utána, mikor búcsút int, és ahelyett, hogy távoznék, letelepszem a folyosón az egyik padra, és az embereket kémlelem.

// Sajnálom, hogy eddig húztam, remélem azért nem ment el a kedved nagyon a játéktól. Neutral :$


A hozzászólást Mary Alice Brandon Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23 2013, 13:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzomb. Dec. 15 2012, 19:08


Alice & Kendra♡


A kólát érintő téma hamar kimerítésre kerül. Azt nem sejtettem, hogy a vámpírok ennyire nem bírják az emberi étel ízét. Arra pedig pláne nem gondoltam, hogy nyilvános helyen kísérleteznek annak kipróbálásával. De hát a mellettem ülő lány élő példának szolgált eme téves képzelgésemre. Megemlítem neki, hogy nem kéne innia, de hamar felvilágosított róla, hogy minél többet próbálja annál elviselhetőbb. Eközben megittam a kólámat és szerintem nem csak személyi csúcsot döntöttem meg, annak megivásával. A lány válaszára bólintok és egy halk "Ó" hang hagyja el a számat. Figyelmem a vászonra terelem. Nem túl érdekes a film. Eléggé lapos a bevezetés és a következő képsorok sem nyűgöznek le. Ne akarom fikázni a filmet, de ennél rosszabbat életemben nem láttam még. Pedig, rengeteg filmet láttam már. Emlékszem, mikor először néztem meg a Péntek tizenhármat. Na, az egy érdekes film és ez alatt nem azt értem, hogy jó volt.
Hallom, hogy a mellettem ülő lány nevet, majd nem sokkal később el is mondja, hogy mi fog történni a vásznon. Ettől függetlenül én tovább néztem a filmet és mikor beigazolódott, amit a lány mondott játékosan megjegyeztem neki, hogy lelőtte a poént. Nevetek, de csak úgy, hogy az ne zavarja a többi embert. Ezt követően elhangzik a lány válasza is. Mosolyom kiszélesedi és helyeselni kezdek.
- Igazad van, kezdem azt hinni, hogy az író eltévedt a horror és a komédia kategóriája között. -jegyzem meg és figyelmem újra vászonra vándorol.
Érdeklődve nézem ugyan az eseményeket, de már előre tudom, hogy mi fog következni. Kezdem azt érezni, hogy ez a film menthetetlen. Nem is értem, hogy a többi ember miért nem akad fenn ezen a filmen. Én és ez a lány még nevettünk is. Míg a filmet nézem, hallom, hogy a mögöttük lévő párocska újabb rugdosásba kezdett. Engem ez nagyon idegesít, még akkor is, ha épp nem én vagyok ennek az áldozata. Hátra nézek, hogy lássam, mégis ki rugdosódik és velem egy pillanatban a mellettem ülő lány is akcióba lép. Szavait szinte sziszegve ejtette ki a száján. A lány aki rugdosódott rögtön abba hagyta tevékenykedését és mozdulatlanná vállt. Forgatom a szemeimet és előre fordulok. A filmben most mennek az öldöklések és az emberek eltűnései. Eléggé szánalmas, hogy mit ne mondjak. Ennél nagyobb eseményre nem is számítottam. Hogy ne kelljen a filmet néznem, bemutatkozok a lánynak. Mosolyom kedves és csak kiszélesedik, mikor meghallom a mögöttünk ülő lány zihálását.
- Szépen elintézted szegényt. - alig láthatóan biccentek a ziháló lány felé. - Lemerem fogadni, hogy a film végéig így fog ülni. - mondom és közben egy pillanatra sem hagyom abba a mosolygát.
Ezt követően újból a vászon felé fordulok és érdektelenül bámulom csak a filmet. Abból ami a vásznon történik semmi nem jut el az agyamig. Úgy érzem, ha tovább figyelnék rá, az agyam egyszerűen csak elpárologna. Kiráz a hideg ennek gondolatára. kezemmel megdörzsölöm a karom, hogy minél gyorsabban eltűnjön róla a libabőr. Ezt követően a Alice felé fordulok és a filmről érdeklődöm.
- Mit gondolsz a filmről. Happy end lesz? - kérdezem vicceskedve.
Mosolyom ott virít az arcomon és kíváncsiság csillog a szemeimben. Valahol magamban tudom, hogy mi lesz erre a válasz, de azért én tőle akarom hallani.

//Bocsi, hogy ilyen rövid lett. Csak ma már eléggé kivagyok.//
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeKedd Nov. 27 2012, 18:04

Mozi Mutedcolors_zps5d1317fa Mozi Palvin-barbara-lett-a-koreai-sj-sj-marka-arca-03161131

;; Kendra & Alice ღ


A kóla kipróbálása határozottan rossz ötlet volt nagyközönség előtt, s mivel most először kényszerítem magam, hogy legurítsak a torkomon egy kortyot is ebből a förtelemből, így természetesen a hatása is meglesz. Bár meg kell hagyni, a kényszerítés nem épp a legjobb kifejezés erre, hisz' szeretek új dolgokat kipróbálni, de ez épp olyan, mintha egy emberrel itatnál vért. Köhögni kezdek, és ha nem küzdöm le a kényszert, talán egy az egybe ki is ürítem a gyomrom, de edzett vagyok, így aztán mosolyogva iszok egy újabb kortyot, és azt már kissé könnyebben sikerül maradásra bírnom, mint az előzőt. - Minél többször próbálom, annál inkább könnyebb lesz. Segít beilleszkedni a halandók közé! - suttogom alig hallhatóan, és rá is kacsintok a lányra. Neki sokkal egyszerűbb, még ha az üdítők, és különböző emberi ételek gusztustalanok is számára, a szervezete alkalmas arra, hogy elraktározza, így kevésbé feltűnő az emberek közelében. Nem mintha én panaszkodnék, a beilleszkedés mindig is az egyik erősségeimhez tartozott, de még így sem sikerült az emberekkel jó kapcsolatot teremtenem, természetesen, ez az én saram, de nem véletlen, hogy úgy alakulnak a dolgok, ahogy. Meg kell tartanom a húsz lépés távolságot, hogy véletlen se leplezzem le magam, s ezzel együtt az egész családom, no meg fajtársaim. Ezért is voltam annyira elragadtatva, mikor Edward megismerkedett Bellával. Nehéznek nehéz volt, s Bella más volt, mint a többi emberlány, de ez csak fokozta az események kellemességét. Most már közénk való, de egyáltalán nem bánom, húgomként tekintek rá már az elejétől fogva, s most már igazán összekovácsolódtunk. Ám hogy azért se legyen tökéletes a mi kis életünk, éppen most kezdünk eltávolodni egymástól, ha pedig erre gondolok... De most nem gondolhatok erre, nem, mikor éppen ki akarok kapcsolódni, és elterelni a gondolataim, jó messze attól, ahol amúgy járnának.
A lány pohara hamar kiürül, még Renesmee sem ivott ilyen gyorsa soha, holott kiskorában nagyon mohó volt, ha ételről, vagy italról volt szó, különösen akkor, ha mindezek alatt a vért értettük. Megmosolyogtat még mindig lelki szemeim előtt feltáruló látvány, mikor még egészen csöpp kislány volt, és méltatlankodott, ha nem elég gyorsan adta a szájába a számomra gusztustalannak tűnő emberi ételt Rosalie, s ezért egy apró kis harapást kapott cserébe. S hiába nőtt fel, ő mindig a mi kis csöppségünk marad, amit persze a szülei képtelenek felfogni. Patthelyzet, ahogy fivérem mondaná. A filmre terelem a figyelmem, és nevetek, mert pocsék, de ugyanakkor szórakoztat is az ijedtség hiánya, és a várható cselekmények, amik kicsit sem lepnek meg. - Nem az én hibám. Túlságosan is kiszámítható volt, mi fog történni. - hangzik fel halk nevetésem újfent, és próbálom lehalkítani annyira, hogy az ne legyen zavaró a mögöttem ülő rugdaló párocskára, akik nem képesek megmaradni a hátsójukon, és hol az én székembe kalimpálnak bele, hol a mellettem ülő félvér lánykáéba, és ettől kezdek egyre idegesebb, és idegesebb lenni. Forgatom a szemeim, és kántálom magamban, hogy nyugalom, és semmi baj, mert semmiképp nem veszíthetem el a fejem egy zsúfolásig teli moziteremben, ahol valószínűleg kitörne a pánik, ha úgy viselkednék, ahogy mostanában szoktam. Kezdve azzal, hogy csaknem kiirtottam a fél erdőt, mikor megtudtam Bella tervét, egészen addig, míg farkasomat nekihajítottam a konténernek, nem viselkedek nyugodtan, az egyszer biztos, pedig én nem ilyen vagyok. Egy újabb rúgás, és nálam itt szakad el a cérna. Megköszörülöm a torkom, szép lassan megfordulok, és egy bájos vigyorgás után sziszegve hagyják el számat a szavak. - Még.egy.ilyen... és búcsút mondhatsz a lábaidnak, kedvesem! - Hangom halkan csendül, édesen, mintha egy kisgyermekhez beszélnék, de mégis ott motoszkál benne a fenyegetés, ami halálos lehetne az "áldozatom" számára, ha heves természetű volnék. Még egy apró mosoly, egy alig látható biccentés, és a félvér lány felé fordulok, mosolyom most már valódi, és hangomban sehol nincs az előbbi ridegség. - Alice! - nyújtom felé a kezem, meg is rázom az övét, aztán gyorsan elhúzódom, és a vászonra szegezem a pillantásom. Egy nagy sóhaj kell csak ahhoz, hogy lenyugodjak, és ne foglalkozzak a mögöttem ülő lánnyal, aki zihál, és valószínűleg még mindig maga elé mered.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Nov. 26 2012, 17:55


Alice & Kendra♡


Úgy vélem jó ötlet volt beülni a moziba. Az érdekes arcok és azoknak tanulmányozása elfeledtette velem, hogy miért is jöttem ide. Na jó, nem egészen, de ez is több a semminél. Viszonylag nyugalmi állapotba kerültem, így megint az a kedves és szeretni való lány vagyok, aki eddig. A film kezdéséig még volt néhány perc ezt pedig egy új ismerős tette színesebbé. Történetesen az a lány, aki mellettem kapott helyet. Igaz, a beszélgetést egy üveg leejtése indította el, de én örülök neki. Utálok egyedül mozizni. Akkor senkinek sem mondhatom el a véleményem vagy gondolatom a filmmel kapcsolatban. Nem is értem, hogy lehetnek olyan emberek, akik egyedül jönnek ide. Oké, beismerem, hogy én is csináltam már ilyet. Hisz' most is ezt csináltam. Az viszont külön örömmel töltött el, hogy a lány, is vámpír.
Vissza adom neki az üdítőjét, mire iszik belőle. Kíváncsian várom, hogy mit fog tenni ezután. Úgy tudom, hogy a vámpírok nem képesek az emésztésre, ezért valami fuldoklós vagy kiköpős jelenetet képzeltem el. Hát, jól gondoltam. Köhögni kezd és pedig nem tudom elnyomni halk kacajomat. Ránézek és tovább mosolygok. Megköszöni, majd pörgetni kezdi a kupakot az ujjaival. Nekem ez nem menne. Amilyen béna vagyok eldobnám valamerre.
- Szerintem ne próbálgasd az ivást. - suttogom oda neki.
Mosolyom még mindig az arcomon díszeleg én pedig nem tudom abba hagyni a mosolygást. Míg a lány válaszára várok beleiszok a kólámba és szerintem rekordot döntöttem annak megivásával. Az üres üdítős poharat lerakom a pohártartóba és kényelembe helyezkedek. Valaki rugdosni kezdi a székem én pedig szúrós pillantást lövellek felé. A rugdosás abba marad én pedig újra hátradőlők a székben. Pár pillanat múlva felcsendül a zene és megkezdődik a film. Érdeklődve nézem a jelenetsort, de nem nyerte el a tetszésem. Hamar lelohasztja a kedvem. Kezdem azt hinni, hogy valami rém rossz horrorra kaptam jegyet. A filmen jelenet váltás jön, új helyszínnel és idővel. Sikerül elnyomnom egy ásítást, de a következőt már nem igazán. A szám elé kapom a kezem és átadom magam a késztetésnek. Ezután megint a filmre terelem tekintetem és bámulom a vászont. A filmeben fiatalok isznak, beszélgetnek és szórakoznak. Megmosolyogtat a dolog. Majd a lány hangját hallom és felé fordulok. Bólintok a szavaira, majd visszafordulok, hogy nézzem tovább a filmet. Nem nagyon haladt a film eseménysorozata. Csak most épp egy srác készül a dolgát végezni a bokornál. Ekkor megint a lány hangját hallom és figyelek minden szavára. Valahogy sejtettem, hogy ez következik, de mikor megtörtént fintorogva és játékosan szóltam a lánynak.
- Ez nem ér... lelőtted a poént. - kicsit nevetek én is a lánnyal együtt.
Nézem ahogy nevet és a mosolyom kiszélesedik. Még, jó, hogy egy horrorfilmre ültünk be. Semmi ijesztő nincs benne. A jelenetek laposak és kiszámíthatóak. Nem is tudom hol járt az író esze, mikor kitalálta a cselekményt. Míg nevettem és a lányt néztem beugrott valami. Milyen bunkó vagyok, elfelejtettem neki bemutatkozni. Szép, egy újabb strigula a béna húzásaimhoz. Közelebb hajolok a lányhoz és bemutatkozom neki.
- Egyébként Kendra vagyok. - eresztek meg közben egy féloldalas mosolyt.
Majd mikor a bemutatkozásnak vége vissza fordulok a vászonhoz. A film épp ott tart, hogy az imént megölt srác barátai is egyenként sorra kerülnek. Bár hárman hiányoznak, valahova elmentek. Valószínűleg ők lesznek a film további szereplői, ha csak meg nem halnak ők is. Érdeklődve szemlélem a filmet. Nem a legjobb, de azért ez elmegy kategóriába még belefér.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeKedd Nov. 20 2012, 17:45

Mozi Mutedcolors_zps5d1317fa Mozi Palvin-barbara-lett-a-koreai-sj-sj-marka-arca-03161131

;; Kendra & Alice ღ

Elég béna húzás volt pont tőlem az üdítőüveg leejtése, csak hogy felhívjam magamra a figyelmet, pedig talán én vagyok az egyik legközvetlenebb a Cullenék közül, és azt is megmerném kockáztatni, hogy az egyik legizgágább vegetáriánus vámpír címet is elnyerhetném. De nincs mit tenni, néhanapján még én is lehetek rossz passzban, és nehezebben megy az ismerkedés és az idegenek leszólítása, mint az rendesen. Bármely olyan lényt, mint én, aki mondhatni családcentrikus - köszönhetően a szeretteimnek, akik befogadtak, és a látomásomnak, minek következtében rájuk találtam -, megviselné, ha tudná, hogy a közeljövőben el fog veszíteni valakit, aki fontos neki, akit teljes szívéből szeret, akit befogadott, és aki testvér, barát, és bajtárs is egyben. Ezzel én sem vagyok másképp, nem tudok csak úgy szemet hunyni a történtek fölött, és úgy tenni, mintha tökéletes lenne az életem, és boldog lennék. Nem megy, képtelen vagyok becsapni önmagam, vagy a körülöttem lévőket, bármennyire is szeretném leplezni a negatív érzéseim, nem tudom megtenni. Jasper előtt különben sem titkolhatnám az érzelmeim, Edward pedig a gondolataimból tudná kiolvasni a véleményem, az elmélkedéseim, ugyanis ebben az állapotban nem tudom kizárni őt a fejemből. Még a jövőlátásra is külön erőt kell fordítanom, ha épp „nyomozást” akarok folytatni, ha valakire külön akarok figyelni. Pontosan úgy érzem magam sokszor, mint mikor Renesmee az anyja pocakjában növekedett. A fejem hasogat, mintha migrénem lenne, és gyakran szédülök, de ezen már meg sem lepődök. Valójában örülök is neki, hogy érezhetek emberi dolgokat, így könnyebb elvegyülni, és normálisnak tűnni, még akkor is, ha vámpírként sem vagyok éppen átlagos. Szeretek új dolgokat kipróbálni, csak erről van szó, hisz’ semmi bajom az egész vámpírsággal, és velejáróival.
Időközben visszakapom az üdítőt, és míg a lány válaszol a feltett kérdésemre, lecsavarom a kólásüvegem kupakját, és iszom egy kortyot. Az íze természetesen rémes, és talán meglepő, ha azt mondom, először kóstolom, de így van. Emberi ételt már tuszkoltam le a torkomon, szimplán kíváncsiságból, és nem is volt olyan vészes, minél többször próbáltam, persze mára már felhagytam a kísérletezéssel, és csak is akkor táplálkozom emberi ételből, ha a szükség és a helyzet úgy kívánja. A sötét színű löttyöt csaknem azzal a lendülettel, ahogy leküldöm a torkomon, fel is köhögöm, és ráküldöm az előttem ülő párocskára, de hál’ égnek csak a gyomromban marad, és egy elnyomott fintor után újra a lányra szegezem a tekintetem. [color=#C12267]- Köszönöm! - mosolygok bájosan, és a kupakot kezdem görgetni rekordsebességgel az ujjaim közt. Válaszolnék is az ő kérdésére, de akkor felcsendül egy vidám zene, és megkezdődik a kezdő képsorok vetítése. Egy ittas fickó zajongva, csámpásan lépked a macskaköves utcákon, és mikor arra számítanál, az egyik sikátorból kiugrik valaki, vagy valami, és végez a fickóval…. nem történik semmi. A zene elhallgat, és új helyszínt tár elénk, az előbbi fiú egy tábortűz mellett ecseteli a barátainak, hogy nem emlékszik semmire a tegnap estéből, csak a buli legelejére, és azt se tudja, hogy keveredett haza. Ekkor a lány felé fordulok, s míg a fiatalok vihognak, és szórakoznak, na meg persze vedelnek, elmosolyodom, és sutyorogni kezdek. - Egy ideig máshol éltünk a családommal, és most újra visszatértünk. - rántok vállat, és a vászonra szegezem a tekintetem. Még mindig ugyanannál a jelenetnél tartunk, s már kezdek lehangolódni, hogy valamiféle pocsék vígjátékra vettem jegyet. Felsóhajtok, és közben arra gondolok, ennyi erővel akár felkereshettem volna Emmettet is, és hallgathatnám az ő poénjait. Ám fordul a kocka, és kezdem gyanítani, milyen kategóriába is sorolható a film. - Tudod - súgom a lány felé, amikor is egy srác végezni akarja a dolgát egy bokor tövénél -, most jön az a rész, mikor a fickónak befellegzett! - nevetek olyan halkan, ahogy csak tudok, de így is felszisszen mögöttem egy lány, feltehetőleg azért, mert arrébb mozdultam, és így nem tudja tovább rugdalni a székem. És tádám! Valóban igazam volt, ez egy érdekesre sikerült horrorfilm, a figurát pedig berántja valaki a bokorba, és marcangolni kezdi, már amennyire ezt hallani lehet. Elnevetem magam, a szemem forgatom, és tovább játszom a kupakkal.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeKedd Nov. 20 2012, 13:43


Alice & Kendra♡



Lábdobogásom zavarja a körülöttem lévő embereket. Hallom, hogy sutyorognak, de ez most kivételesen egy cseppet sem zavar. Ha nem lennék ennyire dühös, talán abba is hagynám és elnézést kérnék. De nem így tettem, sőt. Még hangosabban kezdtem dobolni a lábammal és közben a morgolódók arcát néztem. Elég furcsa szórakozás, de remek elfoglaltság, míg kezdődik a film. Bár van egy olyan érzésem, hogy az még nem most lesz. Ha már itt vagyok jó lenne tudni, hogy mégis melyik filmre ültem be. Igaz, az sem zavarna, ha egy egyszerű vígjátékra vettem jegyet.
Lábdobogásomat továbbra sem hagyom abba, így kémlelek körbe a termen. Látok egy lányt, akinek utolsó mozdulatát sikerült elkapnom, éppen levágódott az egyik székre. Mit ne mondjak érdekesen csinálta. Elmosolyodom, de csak mert tudom milyen érzés egy nyilvános helyen így bénázni. Tekintetem tovább vándorol az embereken és megállapodik egy lányon, aki mellettem ül. Illata olyan gyorsan nyomakodik be az orromba, hogy az valami embertelen. Arcon csap a felismerés. Nem is értem, hogy nem vettem észre, hogy egy vámpír mellett ülök. Szemem végigsiklik rajta és felfedezem azokat a tulajdonságokat, melyek minden vámpírra jellemzőek. Majd gyorsan elkapom a tekintetem és a fekete vásznat kezdem nézni. Egyre jobban idegesít a tény, hogy még nem kezdődik a film. Itt fogom halálra unni magam és még durcásabb leszek. Bár, a haragom enyhült azóta, amióta ledobtam magam a székbe. Most mégis frusztráltnak érzem magam. Ráadásul pont egy vámpír mellett kaptam helyet. Nem sokat jártam kint a városban ez előtt, így érthető, hogy nem volt alkalmam találkozni egy vámpírral sem. Most itt ül egy mellettem és késztetést érzek arra, hogy szóba elegyek vele. Nem tudom miért. Talán csak jó lenne végre beszélgetni valakivel. Legalább lenne egy ismerősöm a városból.
Hallom egy üdítős üveg csattanását a földön. Azt is hallom, hogy merre gurul. Pontosan alám. Remek. Igyekszem nem tudomást venni az üvegól, de tekintetem mégis a földre szegeződik egy pillanatra. Aztán egy kezet érzek a vállamon. Összerezzenek az érints alatt és a kéz tulajdonosa felé fordulok. Ledöbbentem, pont a vámpír lány kéri a segítségemet. Szemem követte a lány ujjának irányát és megállapodott az üdítős üvegen. Visszanézek a lányra és elmosolyodok.
- Persze. - mondtam és kotorászni kezdtem a székem alatt.
Megfogtam az üveget, de ahogy felemeltem volna el is ejtettem. Még egy kicsit kotorászok, majd diadalmasan emelem fel az üveget.
- Megvan, tessék. - mondom és átnyújtom az üveget.
Elfordulnék, hogy tovább bámuljam a semmit, de a lány hangját hallom. Felé fordulok és tovább mosolygok. Nem is értettem a kérdés elejét, de abból amit hallottam ki tudtam találni, hogy mit kérdezett.
- Nem csodálom, hogy nem láttál. Nemrég költöztem ide az apámmal és eddig nem mászkáltam túl sokat a városban. - mondom még mindig mosolyogva.
Nem is tudom, hogy mi ütött belém, de már nem érdekel a film és a lábdobogásomat is abba hagytam. Jó, hogy szóba elegyedtem vele. Kedves lánynak tűnt, de mindenki kedves az első találkozásról. Gyorsan végignéztem az arcán és láttam, hogy a szemszíne aranybarna. Mintha mesélt volna nekem apám ezekről a vámpírokról. Azt hiszem vegetáriánusoknak nevezte őket. Mekkora hülyeségnek tartottam, de hát én sem iszom emberi vért. Ez a gondolat rendesen elfészkelte bennem magát és kikívánkozott belőlem, kérdés formájában. De elfojtottam. Helyette inkább az eredeti témát célzom meg.
- Na és te? Idevalósi vagy? - kérdeztem egy aprócska mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeKedd Nov. 20 2012, 00:02

Mozi Mutedcolors_zps5d1317fa Mozi Palvin-barbara-lett-a-koreai-sj-sj-marka-arca-03161131

;; Kendra & Alice ღ


Ücsörgök még néhány percig, és görgetem az üveget, kezdek türelmetlenkedni, így hát az embereket vizslatom, akik körülöttem vannak. Előttem egy tinédzser pár ül, a lány a fiú vállára hajtja a fejét, még azt is látom, hogy egymás kezét fogják. Felsóhajtom, és egyre jobban érzem, mennyire hiányzik Jasper most mellőlem. Talán nem egedül kellett volna jönnöm, de nem akarok szenvedést és fájdalmat okozni neki, mikor megvan a maga baja is, hiába mondja azt, hogy megbirkózik vele, és hogy az én problémám az övé is... Nem bírom elviselni, mikor kétszeresen aggódik, és fél a jövőtől. Inkább odébb emelem a pillantásom, és egy másik lányt szemlélek, aki a sorok között igyekszik a helyére, s közben nem is egyszer botlik meg. Végül nem túl kecsesen levágódik a párnázott székre, csaknem magára borítja a kukoricáját, majd szégyenlősen hajtja le a fejét, még bele is pirul az előbbi szerencsétlenségek sorozatába. Bella jut róla eszembe, még a haja árnyalata is hasonlít az övéhez... Lesütöm a tekintetem, és megint görgetni kezdem combomon a kólát, de nehéz nem az elkövetkezendő időre gondolni, és ha nem találunk megoldást, elveszítjük őt, s azzal nem tudnék megbékélni, örökké haragudnék magamra, de legfőképp a Volturira. Ezúttal a mellettem lévő üres székre pislantok, nem úgy tűnik, hogy bárki is érkezne ide. Leteszem rá a táskám, hiszen nincs semmi félnivalóm, előbb tudnám, ha valaki le akarja nyúlni, mint maga a tolvaj. A másik széken viszont már ül valaki, méghozzá egy barna hajú lány, aki pont olyan türelmetlen, mint jómagam. Dobol a lábával, kezében egy üdítős pohár, és pontosan tudom, hogy kóla van benne, érzem az illatát, és még azt is érzékelem füleimmel, ahogy a szénsav a felszínre szökik, és sistergő hangot hallat. Elgondolkodom egy pillanatra, láttam-e már az ismeretlen idegent, de megállapíthatom, hogy tényleg nem, egyáltalán nem ismerős. Aztán az üdítő, a kukorica, és a székek karfájára telepedett porszemcsék ismerős szaga mögött megérzem a még ismerősebb, édes illatot, és eltátom a szám. Hogy nem vehettem észre, hogy egy félvér ül mellettem? Bár nem akarom megzavarni, mégis kényszert érzek, hogy leszólítsam, a film pedig még amúgy sem kezdődött el, talán túl korán ültem be. Egy hirtelen jött ötlet által vezérelve elengedem az üveget, az pedig legurul az ölemből, és bukfencezik a padló felé, nagyot is csattan, és szerencsémre nem gurul tovább. Többen morgolódnak, és látom, ahogy az előbb megfigyelt ügyetlen lány együtt érzően elmosolyodik, én pedig viszonzom a gesztust, és szégyenlősséget tettetve mosolygok vissza. Lehajolok, és próbálom elérni az üveget, valószínűleg ki is tudnám halászni a másik szék alól, de helyette inkább megveregetem a félvér lány vállát, és segélykérően vigyorgok. - Oda tudnád adni nekem azt az üdítősüveget? - bökök ujjammal a széke alá, és lesütöm a pillantásom néhány másodperc erejéig, mintha zavarban lennék az ügyetlenségem miatt. És ha már "kénytelen voltam" megszólítani, nem is hátrálok meg, és mielőtt még vége szakadna a társalgásnak köztünk, belekezdek, vagy inkább folytatom a dolgot. - Idevalósi vagy? Csak mert, ez elég kicsi város, de még nem volt alkalmam összefutni veled! - mosolygok barátságosan. Vagy összejön, és szóba elegyedik velem, vagy maximum elküld melegebb éghajlatra, és még jó fejbe is kólint az üvegemmel. Remélem az előbbi...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Nov. 19 2012, 19:17


Alice & Kendra♡


Nem bírok magammal. Az otthoni üresség, az egyedül lét, a magány mind-mind megőrjít. A ház üresen áll csak én vagyok itthon. Unatkozom. Gondolataim már rég felemésztettek. Nem tudom hol a helyem. Anya nélkül elég pocsék a világ, egy olyan apával, aki még csak rám sem hederít. Be kell vallanom fáj. Fáj, hogy nem foglalkozik velem, hogy nem vigyáz rám, s legfőképpen az, hogy nem szeret.
Azt hiszem, hogy egy könnycsepp gördült le az arcomon. Nem akarok miatta sírni. Egyszerűen nem érdemli meg. Szinte kimaradt az egész életemből, hát miért épp most kezdenék vele foglalkozni.
Dühösen törlöm le a könnycseppet az arcomról. Unottan kaparom össze magam a padlóról. Felöltözöm, valami laza ruhát vettem fel. Farmert, toppot és egy tornacipőt. Elkészültem. Önelégülten nézegetem magam a tükörben és fésülöm a hajam. Valami még hiányzott. Megfogom a tust és szépen helyre rakom vele az arcom. Most már tökéletes. Elindulok le a nappaliba. Idelent tökéletes rendet találok. Sehol egy eldobált könyv, papír vagy ceruza. Nada, semmi. Pedig tegnap még hatalmas volt a kupleráj. Újabb gonosz gondolat tekerődzik be az agyamba és nem hagy nyugodni. Úgy néz ki, hogy apámnak mindenre és mindenkire van ideje, csak rám nincs. Rendeben, felfogtam. Ha így akar élni én megadom rá neki a lehetőséget.
Fogtam magamat és távoztam a lakásból. Mérges vagyok. Szerintem rengeteg okom is van rá. Aki úgy élne mint én, az tudná. Senkinek nem kívánom ezt az életet. Még ha úgy érzem, hogy megérdemelné, akkor sem.
Az utcán haladva elhaladtam egy kisebb csoport ember mellett és az egyiknek sikeresen neki is mentem. Szépen nézett ki mikor elvágódott a betonon. Valami elnézés szerűséget motyogtam neki, majd ott hagytam. Valószínűleg az összes járókelő dühöngő őrültnek néz, mert aki csak látta az előbbi jelenetet, mind engem bámul. Megtudom érteni őket, bár a bámészkodásért cserébe egy-egy szikrákat szóró pillantást kapnak tőlem.
Nem is ismerek magamra. Nem tudom mikor voltam utoljára ennyire dühös. A lényeg, hogy nem szeretném ha ez fokozódna. Talán, majd egyszer biztos kinövöm a jó kislány és az ártatlan szerepét, de úgy érzem, hogy ennek még nem most jött el az ideje. S remélhetőleg nem is fog még egy ideig. Bár azt hiszem jót tenne nekem, ha egy kis időre levetkőzném ezt a szerepet és egy újat próbálnék ki. De talán ezt is csak azért tenném, hogy apám felfigyeljen rám. Vicces belegondolni milyen képet vágna, ha egyik napról a másikra mennék át egy örökké lázadó tinivé.
Kis mosoly kúszik az arcomra. Magabiztosan sétálgatok az utcákon és arra sem figyelek, hogy merre megyek. Mindegy is hisz' előbb vagy utóbb haza találok. De most valami máshoz volna kedvem. Nézegetem a kirakatokat, a plakátokat és próbálom elterelni a gondolataimat. Hihetetlen mennyit tudok agyalni az apámmal való rossz viszonyomon. Lassan saját magamat fogom őrletbe kergetni. Gondolataim irányt váltanak és arra késztetnek, hogy az utat nézzem és ne rágódjam magamban. Így is teszek. Megálltam egy épület mellett és megnéztem, hogy hol is vagyok. A mozinál voltam. Ez kell nekem. Egy jó kis film ami lefoglal egy kis időre. Addig se fogok rágódni az életemen.
Besétálok a moziba. Elidőzök egy kicsit az előtérben, megigazítom a ruhám, a hajam, majd a jegypénztárhoz megyek. Én következem a sorban. Még el sem döntöttem, hogy mit akarok nézni. Idegesen szólít meg a pénztáros. Hangjára összerezzenek, de sikerült kinyögnöm annak a filmnek a nevét, aminek a címét egy plakáton láttam. Fizetek és távozok a pénztártól. Úgy döntöttem, hogy vennem kéne valami üdítőt, így egy kóla mellett döntöttem. Nem kértem nagy pohárba, elég a kicsi is. Eztán bevonulok a terembe, ahova jegyem szól és ledobom magam a kijelölt helyre, valahova a hetes sor közepe felé. Szörnyen unatkozom és már dobolok a lábammal. Alig várom, hogy kezdődjön a film.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Nov. 19 2012, 17:46

Mozi Mutedcolors_zps5d1317fa Mozi Palvin-barbara-lett-a-koreai-sj-sj-marka-arca-03161131

;; Kendra & Alice ღ

Mindig könnyen ment, hogy eltereljem a gondolataim, és a külvilág számára önmagam mutassam, a mindig pörgős, bolondos, vidám Alice legyek. Most mégis erőltetnem kell az agyam, hogy ne gondoljak a rossz dolgokra, és éppolyan könnyed legyek, mint mindig szoktam. Bella és a terve, a Volturi, Renesmee biztonsága, a farkasokkal még meg nem kötött egyezség, és persze Joseph-fel való kapcsolatom is bonyolulttá teszi az életem. Jasper még ott van velem, érezteti, mennyire szeret, s hogy számíthatok rá, ez pedig mindennél többet jelent nekem, de nem elég ahhoz, hogy teljes mértékben elterelje a figyelmem, és menedéket nyújtson. Egy ötlettel kell előrukkolnunk, amivel megmenthetjük a mi túlságosan is bátor bárányunkat, és ez az ötlet minél előbb kell, hogy megszülessen, hisz’ annál nagyobb esély van rá, hogy sikerrel járunk.
A félelem, a szorongás, és az idegesség kezd eluralkodni rajtam, s ekkor határozom el magam, hogy egy perccel tovább sem maradok a hatalmas házban. Ám mielőtt még elhagynám a szobám, magamra öltök egy térdig érő, sötétlila egybe részest, egy hozzá illő topánkát, és egy világosabb bolerót, hogy teljessé tegyem az összképet. A flitterekkel, gyöngyökkel díszített pénztárcát egy retikülbe hajítom, és egy utolsó pillantást vetetek a tükörképemre, és elégedett bólintással nyugtázom, hogy nincs semmi kivetni való a külsőmben. Kivéve egyetlen dolgot, amit teljességgel figyelmen kívül hagytam, s ami nemcsak a szemeimben látszik, de kettérepeszti a torkom, és szénné égeti azt. A szomjúság csaknem ledönt a lábamról, torkomhoz kapom a kezem, mintha a szorítással enyhíteni tudnám a roppant kellemetlen érzés. Ingatom a fejem, összevonom a szemöldököm, és egy hirtelen mozdulattal az ablakhoz suhanok, kitárom, és kecsesen távozom.
Az erdőbe vetem magam, amin földet ér a lábam, közben felszegem az állam, és valami laktató után szaglászom, ami csökkenti a vér utáni sóvárgást, és ami enyhíti a kényszert, hogy kitépjem a saját nyelőcsövem, és megvaduljak. Lefékezem, gondosan körbeforgok, s megint rohanni kezdek, mikor meghalom az őzek csapta zajt. Meglapulok egy fa mögött, minden hang nélkül kapaszkodom fel a faágra, és guggolok le rajta teljesen észrevétlenül. Megpillantom a jószágokat, a nagyobbikat, ami feltehetőleg egy hím, kiszemelem magamnak, és némán elmormolok egy ’bocsánat’-ot. Elrugaszkodom a fáról, halk morgás szakad fel csupasz fogaim mögül, és az állat már a karjaim közt vergődik, egészen addig, míg rá nem tapasztom ajkaim, és nem kezdem el csapolni a vérét, ami számomra már egész kellemes ízű, köszönhetően a több évtizedes diétának. Az állat szép lassan elernyed szorításom közt, finoman a földre helyezem, és a nőstény után eredek, s vele is hasonlóan viszem véghez a folyamatot. A tetemeket bevonszolom egy bokor tövébe, és meglepetésemre már hallom is az őrjöngő nagymacska hangját, amint megérzi a vérszagot, így megkönnyítve a dolgom. Lehajtott fejjel araszolok hátrébb, majd még hátrébb, és eltűnök a tetthelyről, mielőtt még a másik állat halálát is okoznám. Rohanok a fák között, végig az ösvényen, s még azon is túl, és csakhamar elérem az erdő szélét, ahol is előkapok egy selyem zsebkendőt, és leitatom a szám szélére tapadt vérnyomokat.
Valahol egészen máshol jár az eszem, mikor is megállok az utca közepén, a járdán, egy épület előtt, és mély levegőt veszek. Besétálok a moziba, az előtérben lévő üvegfal előtt egy pillantást vetek magamra, lesimítom a szoknyám, és a jegyirodához szökdécselek, mint aki jól végezte dolgát. Az első plakátra szegezem a tekintetem, elmormolom a film címét a fülkében ücsörgő szőke, fiatal nőnek, és miután kifizetem, veszek egy üveges kólát, és bevonulok a terembe, ahol már néhányan vannak rajtam kívül. Leülök a hetes sor kellős közepére, ahová a jegyem is szól, és elhelyezkedem a székben, mintha pontosan odavaló lennék, és nem lógnék ki a sorból. Az üveget görgetem a combomon, s közben várom, hogy lemenjenek a reklámok, és kezdődjön a film, habár ötletem sincs, mire ültem be.
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Nov. 19 2012, 15:30

SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeCsüt. Nov. 01 2012, 21:00

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
nehéz megtalálni azt aki igazán jó társad lehet, akár egy életen át. nem vagyok benne biztos, de szerintem én megtaláltam. ez még tényleg nem biztos, meg hát az egész életedet egy valakivel leélni biztos nehéz. kiskoromban mindig csodálva hallgattam, ahogy a nagyapám mesél az elhunyt nagymamámról. ugyanolyan csodálattal, tisztelettel, mintha csak két hete randiztak volna először. én körülbelül 8 éves lehettem, amikor nagyon megtetszett egy lány. nagyapa pedig biztatott, hogy menjek oda, mondjam el mit érzek, mert halálosan rettegtem a reakciójától. de aztán elmondta, hogy ő ugyanígy volt. meg se mert szólalni, csak állt és gyönyörködött nagymamámban. azt mondta soha nem kellett neki senki más, csak ő. megkérdeztem, hogy ezt honnan tudta, de ő csak sejtelmesen elmosolyodott és csak annyit mondott: azt érezned kell idebent. mondta és a szívemre mutatott. akkor azt hittem pontosan azt érzem, ezért elmentem egy virágárushoz és vettem egy csokor virágot. pontosan nem is emlékszem milyen fajta volt, csak hogy Adriana-nak nagyon tetszett. onnan tudtam, hogy az én sorsomnak mindig köze lesz a szebbik nemhez. és most itt vagyunk lilian-nel. tudom, hogy szeretem, ez nem kétséges, és tudom, hogy nem csak mint egy barátot szeretem. 1-2 hónapja tisztázódott bennem, mint valami isteni megvilágosodás képében. régóta próbáltam lebeszélni minden pasijáról, mert valami mindig szúrta bennük a szemem.akkor szerintem titkoltam magam előtt is, hogy ez a féltékenység, de most már meguntam és kitört minden belőlem. végül is nem is jártam olyan rosszul. mert a szeretett lány itt van a karjaim közt. ismerem lilian-t jobban is talán mint magamat, minden egyes mozdulatát, rezdülését. ahogy belém kapaszkodik, tudom, hogy a ragaszkodását fejezi ki fölösleges szájtépések nélkül. testbeszéddel szinte többet is lehet közölni, mint szavakkal. szeretem azt érzést, amikor hozzám ér, ezért is húzom kicsit a szám, amikor elenged, de továbbra is figyelmesen hallgatom.
- Rendben, de ha nem, akkor örihari. -mosolyodok el. ez még viszonylag betarthatónak tűnik, bár nem szeretek várni, de ha ez segít neki, akkor csak kibírom addig valahogy. eddig is kibírtam. aztán azt mondta, hogy szeret. utána már csak bólogattam. a többi nem is nagyon érdekelt, be kel vallanom. szelektív hallás. bocsi.
- eddig is azt csináltam. azt hiszem még egy kis idő belefér. -öleltem meg és az ujjamat végighúztam a gerince vonalán. a csókját viszonoztam. tudom, hogy ez nehéz neki, ezért próbálok én is minél empatikusabb lenni vele. nem szívesen engedem el, tudván, hogy egy ideig biztos nem látom. nekem is szörnyű érzés, de azért próbálom tartani magam, vagy úgy tenni, mintha azt csinálnám. nézem, ahogy lépked. le sem tagadhatná, hogy mivel foglalkozik, minden mozdulatból árad a kecsesség. még egyszer utána nézek, majd a fülhallgatót visszarakva a fülembe indultam hazafelé.

lezárva.
köszönöm a játékot. (:
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Okt. 08 2012, 19:14

Mozi TeMozi Jqi63b

A boldogság mezejére léptem én, ahonnan legszívesebben sosem távoznék. Legszívesebben megállítanám az időt és örökre Tom karjai közt maradnék. Mondhat bárki bármit én nem bántam meg semmit. Elítélhetsz, de magamnak is be kell ismernem, hogy a csók és az ölelések, érintések egyvelege tetszett nekem. Tetszett és várom mindennek a folytatását is. Tőlem aztán egy mocskos ribancnak is elkönyvelhetsz, most az sem érdekel. Pontosítva: Semmi sem érdekel! Csak annyit tudok, hogy ezt a pillanatot nem cserélném el semmire. Most nem! Bár Tom nem mondd semmit, az ölelése mégis mindent elárul. Bevallja, hogy szeret és, hogy bármit megtenne értem. Ígéri, hogy hű marad hozzám és azt mondja soha senkire nem cserélne le bármi történjék is. Nem kell megszólalnom, hisz erős vállaiba kapaszkodva rájöhet, hogy a kimondatlan szavak azt súgják: Soha nem akarlak elveszíteni! Nevezhetsz önzőnek én akkor sem lennék képes végig nézni, ahogy Tom hátat fordít és örökre kilép az életemből. Ez lenne az utolsó, amit karba tett kézzel képes lennék végig nézni! Már a gondolat is megrémiszt, hogy csak nézője lehetek az életének és nem a része. Se főszerep, se mellékszerep! Na ez az egyik, ami képes lenne a sírba vinni. Nélküle a világ unalmas és üres lenne. Nem találnám a helyem és úgy érezném az életnek, így nincs tovább értelme. Ezekre a gondolatokra a szívem is duplán ver és arra kér: Elég!
Remény. Bátorság. Kockázat.
Három dolog, ami a boldogság kulcsához vagy a bukás legaljához vezethet. A remény, ami élteti az embert. A bátorság, amivel leküzdheted a félelmedet és a kockázat, aminek a vállalásával mindent romba dönthetsz. Az elmém pusztítom, miközben tudom, hogy minderre összezavart fejjel nem tudok válaszolni, hisz az eszem taszítana, de a szívem súgja kell még! Végül nagy levegőt veszek és erőt véve magamon lefejtem összekulcsolt kezeimet Tom nyakáról.
- Muszáj lecsillapodva, átgondoltan rendbe tennem a dolgokat. Adj egy kis időt és én ígérem keresni foglak. - A szavaim kimértnek tűnhettek, mégis érzéssel voltak megtelve.
- Szeretlek, de egyelőre nem tudom eldönteni, hogy milyen értelemben értem ezt és azt hiszem addig amíg nem tudom nem is nagyon szeretnék dobálózni ezzel a jelentős, mindent elsöprő kifejezéssel. -
Egy erős határozott nőt alakítva küszködtem a könnyeimmel.
- Kérlek, várj meg! - Súgtam a fülébe, miközben tisztában voltam vele, hogy az egyik legönzőbb kívánságom volt őt illetően. Mikor már éreztem a fojtogató érzést a torkomban és a könnyeimmel sem bírtam, nyomtam egy csókot Tom ajkára, majd hátat fordítva vissza se nézve elindultam. Minden, amit eddig elnyomtam most kitört belőlem. A könnyek végig szántottak az arcomon és a szívem is ordított ott legbelül. Úgy éreztem ketté hasadok, de én csak mentem és csendben tűrtem a fájdalmat.

[ köszönöm a játékot, már most várom a folytatását. Wink ]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeCsüt. Okt. 04 2012, 16:33

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
ez most tényleg elég rossz helyzet. nem akartam, hogy ez legyen belőle, hogy lilian időt kér. megértem persze, ez tényleg sok lehetett neki egyszerre. nem mondom azt, hogy nekem annyira könnyű, de fejben már annyiszor lejátszottam magamban. a befejezés mindig más volt. felkészültem a legjobbra és a legrosszabbra is, s voltak köztes állapotok is, mint például ez. de talán az idő majd helyrehoz mindent. lilian nyugodtabban végiggondolhatja az egészet, és remélhetőleg rájön, hogy én lennék a legjobb választás. én meg addig elleszek valahogy. otthon vagy valamelyik haveromnál esetleg leiszom magam. tudom, az alkohol nem old meg semmit, de addig nem érzed feszélyezve magad és sokkal lazábban tudsz mindent kezelni. talán még ezt a szituációt is. legközelebb ha találkozom lillel, komolyan egy kocsmába fogom vinni. nem a legromantikusabb, de nem is kell mindig romantikázni, nem? amúgy is, régen is sokszor jártunk ilyen helyekre, persze akkor még csak barátként. bár én akkor is többet éreztem, de akkor sikerült megölnöm a lepkéket a gyomromban. én tényleg szeretem Isten összes teremtményét, de ezek az állatok csak bajt hoznak. például a trójai háború az ókorban. kitört egy asszony szerelméért. természetesen én is ha kéne háborúznék érte, de akkor is, mindent összezavar. egy őrült érzés, ami marionett bábuként mozgatja az embereket. aki szerelmes, az biztos mindent megtesz akár a másiknak egy édes pillanatáért, ami szörnyű reménnyel tölthet el. én is azért csókoltam meg, mert azt hittem ő azért nem teszi, mert fél. talán pont ettől.
ránézte a kérdésem után. ahogy megrázta a fejét, úgy éreztem mennem kell. minek maradjak most még? hogy tovább foglaljuk csöndben ezt a helyet és nézzük hülyén a fekete padlót? tudom, hogy keresni fog, ha úgy érzi képes rá. nem fogom hívogatni, smsekkel bombázni sem elkapni az utcán, hogy mégis mondjon valamit. nem, megértem ha tisztáznia kell magában a dolgokat. mert ő sokkal lelkiismeretesebb mint a pasija. ezt is szeretem benne annyira. nem olyan mint manapság a többi lány. mindent becsületesen végigcsinál. biccentettem, majd a távozás hímes mezejére léptem. lassan mentem, és a fél fülembe bedugtam a fülhallgatómat, amiből wiz khalifa work hard, play hardja üvöltött. ilyen érzés lehet egy rosszul sikerült randi után elmenni. csalódottan. már refrénnél voltam, amikor a nevemet hallottam. persze meglepődtem, de a hangot azonnal felismertem, ami mosolyt csalt az arcomra. szinte abban a percben, ahogy megfordultam lilian karjaim között landolt. az a mosoly, ami akkor volt az arcomon, amikor megláttam a mozi előtt ismét visszatért az arcomra. megöleltem és egy csókot nyomtam a homlokára. nem kellenek szavak, felőlem akár már ebben a percben is lehetne világ vége, amíg a karjaim közt van.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Szept. 24 2012, 20:59

Mozi TeMozi Jqi63b

Furcsa lenne azt mondani, hogy minden rendben. Kettős érzelmek tombolnak bennem. A szívem azt súgja: Küzdj! Az eszem pedig azt üvölti: Maradjak hű! Küzdjek, de miért? Maradjak hű, de kihez? A kérdések már sorfalba állva várják a választ. Mégse tudom a helyes megfejtés, nem tudok helyesen cselekedni. Látom, ahogy Tom eltávolodik és a gyomrom összeszorul. Kérdem én: Hol van innen a kiút? Fejemben próbálok rendet teremteni, de csak újabb kérdések törnek fel bennem. Küzdök. Pontosítva inkább: Küszködök. Küszködök, mert fogalmam sincs mi a fontosabb és ki iránt mit érzek. Nem tudom mit jelent a Tom iránt érzett vágyam és nem tudom eldönteni, hogy a barátságunk fontosabb-e mint a szerelem? Szeretem, de vajon képes lennék vállalni azt a kockázatot, hogy akár örökre is elveszíthetem, ha rosszul sül el? És mindez Johnnal hol fer? Mióta tart nálam, hogy nem vagyok hűséges? Most, hogy tudom milyen Tom érintése képes leszek elviselni nap, mint nap John megalázásait azzal szemben, hogy tudom Tom mit tudna nyújtani nekem? A fejem lüktet és már-már megfojtanak a kérdések. Képtelen vagyok normális ütemben venni a levegőt. Az oldalam is szúrni kezd.
Valamit még szeretnél mondani?
Visszhangzik a fejemben Tom kérdése és ezernyi válasz megfordul a fejemben, mégse tudok megszólalni. Mondanám, hogy szeretem és vele akarom leélni a hátralévő életem. Mondanám, hogy maradjunk barátok. Mondhatnám, hogy félek. Mondanám, de képtelen vagyok rá. Egy hang se jön ki az ajkamon annak ellenére, hogy gondolatban vagy száz választ adtam egyetlen egy kérdésére. Csak bámulok előre és megrázom a fejemet jelezve, hogy nem megy. Nem tudom végig csinálni. A földet kezdtem bámulni és,amint hátat fordított és beleharaptam az ajkamba. Sikítani tudtam volna, mégse szóltam semmit. Tűrtem a fájdalmat annak ellenére, hogy belül széthasított a fájdalom. Végül nem bírtam ki és felnéztem az egyre távolodó alakra. A szemembe könny gyűlt és elcsukló hangon kiabáltam Tom elenyésző árnyéka után.
- Tom! -
Szólítottam a nevén és elgémberedett lábaim ellenére futottam utána. Mire ő megfordult én már a karjai között landoltam. Úgy szorítottam, mint a kislányok a hőn szeretett régi macijukat. Én vagyok a kislány, Tom pedig a régi hőn szeretett macim, akit képtelen vagyok elengedni.

[ nos. nem vagyok megelégedve vele, de tekintve, hogy másodjára írom újra, mert elment a net azt mondom: elmegy. sok sok szeretettel írtam, úgy hogy nézd el, hogy béna reag lett. Shocked ]


A hozzászólást Lilian Darcy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 13 2012, 20:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzomb. Szept. 22 2012, 10:42

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
ahogy a második nevemen szólít megint elhúzom kicsit a számat. tényleg nem szeretem. ráadásul a szüleim akkor szólítottak így, amikor valami rosszat tettem. most is rosszat tettem, és megint felhangzik a damien nevem. tudom, hogy nem csak azért amit mondtam, lilian előszeretettel használja, de mégis, ettől még rosszabbul éreztem magam.
hah, öngyilkos merényletet ő sem akar elkövetni. ezen keserűen felnevettem. inkább nevessünk, mint sírjunk. ebből is biztos van valamiféle kiút. mindenben van! csak még nem jöttem rá, hogy mi lehet. de mostantól biztos lesz időm ezen gondolkodnom. megint beszédre nyitottam a számat, de most gyorsan végiggondoltam, hogy megéri-e mondani még bármit is. végül lemondón megráztam a fejem, s halkan kezdtem el.
- legyen ahogy akarod. -ennyit sikerült kinyögnöm. de ez is csoda volt. közben hálát adtam magamban, hogy nem mondtam többet. lehet, akkor még jobban összeveszünk. azt pedig szerintem egyikünk sem akarja.
beletúrtam a hajamba és ellöktem magam a faltól, készen arra, hogy induljak. nem maradok ott ahol nem látnak szívesen. bár szerintem ez nem teljesen van így. úgy értem lily sem ezt akarja, de ha neki idő kell, akkor megkapja. talán nekem is át kéne gondolnom mindent. bár lehet, arra egy év is kevés lenne. sok mindent csináltunk meggondolatlanul, de ebből áll a fiatalság, nem? olyan dolgokat teszünk, amikből később okulni fogunk, s akár a gyerekeinknek is tanácsokat adhatunk, hogy mit csináljanak, vagy mit ne. talán ha én is jobb kapcsolatot ápoltam volna apámmal, akkor ő is mondhatott volna hasznos tanácsokat, de nem, ebből is kimaradtam, és most valami iszonyatosan nagy hülyeséget csináltam, pont azzal szemben, akit a legjobban szeretek.
nyeltem egy nagyobbat, beletúrtam a hajamba. nem igazán tudtam, most mit tehetnék. szeretem, de nem akarom megfojtani, azzal, hogy mindig zaklatom. de nem is akarom azt, hogy nélküle töltsem itt az unalma napjaimat. becsúsztattam a kezeimet a zsebembe és nehezen elléptem liliantől. a fejem zúgott, a gyomrom görcsbe volt. csalódottan hátrafordultam. - valamit még szeretnél mondani? - kérdeztem és egy nagyon óvatos mosolyt próbáltam felcsúsztatni a számra. titkon reménykedtem, hogy valamit mond még. bármit. ne így zárjuk már le a napunkat, ami annyira jól kezdődött, s amire annyi ideje vártam.
tényleg lehet, hogy én voltam csak a felelős azért, hogy nem hamarabb tettem meg, úgyhogy engednem kell annak amit kér. még egyszer végignéztem rajta. tényleg annyira gyönyörű, john így megkapta a legjobbat minden lány közül. csak azt remélem boldog lesz. mert ha szeretünk valakit, akkor a másik boldogsága előre valóbb, mint a sajátod.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeHétf. Szept. 17 2012, 17:23

Mozi TeMozi Jqi63b

Ha azt hiszitek nekem mindez könnyű nagyot tévedtek. Soha nem akartam abba belegondolni, hogy Tommal valaha is előfordulhat az, hogy megszakad a kapcsolatunk. Azt hittem köztünk sose lesznek nagyobb veszekedések, gubancok. Gubancok, amelyeket lehetetlenség kigubózni. Tudom nincs olyan, hogy lehetetlen. Talán csak az akaraterőm kevés, hisz úgy érzem alig állok a lábamon. Mégis átgondolva és kimérten azt kell, hogy mondjam kell egy kis szünet. Beletúrok a hajamba és már kínomban mosolygok. Számomra mindez felfoghatatlan! Úgy beszélek, mintha Tom és én együtt lennénk. Mintha azért kéne szünetet tartanunk, mert a kapcsolatunk olyan pontra ért, amit együtt nem biztos, hogy áttudunk vészelni. Mindez még igaz is, de Tom nem a pasim. Ő a legjobb barátom és még mindig nem tudok rájönni, hogy ez a fogalom mikor vesztette el az értékét. Kénytelen vagyok észrevenni, hogy Tomot mennyire megviselte az utolsó mondatom. Meglepődhetnék, de annak ellenére, hogy én kérem erre átérzem a helyzetét. Képtelenség, sőt lehetetlenség lenne minket szétválasztani. Kijelenthetem, hogy Tomért ölni lennék képes. Komolyan minden túlzást félre téve.
- Damien. - Szólítom meg a második nevén, amit annyira nem szeret és a szám szegletébe halvány mosoly költözik.
- Az öngyilkos merényletet még nem most szeretném elkezdeni. Tudod jól, hogy én sem tudnék teljes mértékben elszakadni tőled. Főleg nem jelen esetben. - A torkomat megköszörülve fogtam meg Tom mindkét kezét. Kezdtem úgy érezni, hogy kellőképpen lenyugodtam, de mindezek ellenére még mindig remegtem.
- Úgy gondolom, hogy mindkettőnk számára kell egy kis idő, hogy átgondolhassuk a dolgot. Se veled, se Johnnal szemben nem lenne fer, ha ez így maradna. - Szavaim hallatára büszkeséggel teltem el. Végre átgondoltan és józanul beszéltem, mint a felnőttek. Remélem Tom is megértően és kellő átgondoltsággal fogja lereagálni.


A hozzászólást Lilian Darcy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 13 2012, 20:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeVas. Szept. 16 2012, 11:01

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
ennek semmiképpen sem szabadott volna megtörténnie. még mindig nem fogtam fel, hogy juthattunk el a csókolózástól, hogy kimutassuk egymásnak mit is érzünk valójában, eddig, hogy ilyeneket mondunk. de azt főként nem, hogy mondhattam ezeket lily-nek, aki az egyik legfontosabb ember az életemben. sosem akartam megbántani. soha. de ezt szerintem tudja is. tizen valahány éve egyszer nem mondtam neki semmi rosszat. mindig csak dicsértem, bálványoztam, hisz ezt is érdemli. és most már mondhatom ezerszer vagy milliószor, hogy szeretem nem érek vele semmit. pedig én nem mindenkinek mondom. van súlya ennek a szónak, ezért nem is pazarlom el.
ahogy látom, hogy remegni kezd, a bűntudatom megint mardosni kezd. nem tudom mit csináljak. azt sem tudtam, hogy lil ennyire a szívére veszi. vagyis gondolhattam volna, mert nem véletlenül lettünk barátok. igen, gondolkoznom kellett volna, és még időben abbahagyni, vagy csak egyszerűen bólintani egyet, és ráhagyni. de most már kár évődni a múlton, azon kéne gondolkodnom, hogyan hozom hozom mindezt helyre.
a kezét is elhúzza, amikor érte nyúlok. most biztos valami szánalmas szenvedőfejet vághatok. ahogy látom, hogy meglendül a keze várom, hogy teljes erejéből pofon vágjon. csodálkozva fogadtam, hogy nem ütött meg. miért nem? egy kis hang, biztos az ördög felem, hogy kérdezzem meg. de nem, nem fogom azzal provokálni, hogy "mi van? miért nem teszed meg? na gyerünk, üss meg!". nem ennél még mindig jobban tiszteljük egymást, hogy csak úgy pofozgassuk a másik felet. félénken, szinte láthatatlanul elmosolyodtam. én sem ütném meg őt, semmi pénzért. de egyáltalán, egy nőt nem ütnék meg. és ezután az a kínos csend még jobban nyomasztott. mondjon valamit bármit! könyörögtem magamban, de aztán amit mondott, az szinte porrá zúzott. hogy mi ketten ne találkozzunk? nem, ne! ez nem történhet meg. soha. nekünk együtt kell maradnunk! a fél karomat odaadnám, hogy ez ne történjen meg.
- lilian kérlek ne csináld ezt! tudod hogy nélküled nem tudnék élni... -hangom egyre halkabb lett. az a két hét is sok volt, túl sok! teljesen kétségbe esett lettem. nem tudtam mit mondjak. nem tudtam mit csináljak. ha valaki most idejött volna hozzám, és megkérdezte volna, mi a nevem, azt sem tudtam volna. csak azt tudom, hogy lily-re szükségem van! nélküle nem is vagyok egész.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeVas. Szept. 16 2012, 09:25

Mozi TeMozi Jqi63b

Ez csak egy rossz álom. Egy rémálom. Győzködöm magam gondolatban, amikor meghallom Tom szavait. Nem tudom elhinni, hogy ezt mondta.Képtelenség! Aztán mégis megtette. Ezt gondolja, hisz jelen esetben, ami a szívemen az a számon elven élünk. Minden gondolatunkat kimondjuk, annak ellenére, hogy ezzel megbánthatjuk a másikat.
A többi ribanc közül. Visszhangzik a fejemben továbbra is. Lereagálni sincs időm, mert ő csak mondja és mondja tovább. Hangja erő teljesebb lett és az izmai is megfeszülne. Azt hiszem kijelenthetem, hogy Tomot még sosem láttam így. Minden egyes szava szíven üt és a porba döngöl. Érzem, hogy a barátságunk is szertefoszlik és ezt sose fogjuk tudni helyrehozni. Ahhoz túl nagy seb tátong a szívünkön. Tisztában vagyok vele, hogy nem csak az ő hibája, hogy itt tartunk. Azzal is, hogy nem védekezhetek azzal, hogy már pedig te kezdted! Ő kezdte, én pedig folytattam. Most már belátom: hiba volt. Mindent elrontottam, amit csak lehetett. Tom káromkodik, ami újabb jel arra, hogy tényleg ideges és teljesen kifordult magából. Eddig még nem fordult elő, hogy velem csúnyán beszéljen. Úgy hallom ennek is eljött az ideje. Szemeimbe újra könnyek gyűltek és arra vártak, hogy mikor adom már meg magamat, hogy azok szabad utat nyerve táncolhassanak az arcomon. Nem! Erős maradok és nem hagyom, hogy megint sírni lásson.
- Ha baj van csak hívjuk tomot, majd ő úgyis segít valahogy. - Ismételtem meg halk, lágy mégis remegő hangon Damien utolsó mondatát. Legszívesebben kijavítottam volna, hogy ez így nem teljesen igaz. Fogalma sincs mi történt az nap este, amikor áthívtam, mert nem meséltem el neki. Képtelen voltam és amúgy is tudtam, hogy teljesen kiakadt volna Johnra. Biztos voltam benne, hogy nem hagyta volna annyiban a dolgokat. Bevillantak az emlékek. Magam előtt láttam John beesett arcát és a kezemen újra éreztem a szorítását. Az egész testem remegett és nem azért, mert fáztam. Féltem és mellette ideges is voltam. Nem akartam elveszíteni Tomot, de ez így nem mehet tovább. Üvöltözve próbáltam tudtára adni, hogy hagyja már abba. Inkább ne is mondjon semmit. Maradjon csöndben és hagyjon elmenni vagy próbáljuk meg elfelejteni az egészet. Ahogy a kezem után nyúl én reflex szerűen elhúzom. Nem! Ez most nem így működik. A kezemet megemeltem és Tom arca felé lendítettem, de még időben leálltam. Ahogy a szemeibe néztem, ő csak egy simítást érezhetett az arcán. Mégis tudhatta, hisz látta, hogy megakartam pofozni. Minden erőmet felhasználtam, de nem ment. Valami visszatartott. Valami azt súgta: Ezt nem tehetem. Nem ezt érdemli Tom és én se az a fajta lány vagyok, aki lesüllyedne arra a szintre, hogy megpofozza a legjobb barátját. A probléma csak az, hogy már rég értelmét vesztette a legjobb barát szó. Nem is tudnám megfogalmazni, hogy mit is jelent számomra most Tom. Haragszom rá, de mégse tudom gyűlölni. Sose tudnám. Síri csendben ácsorogtunk egymással szemben megtartva a kellő távolságot. Olyanok voltunk, mint két idegen egymásnak.
- Talán jobb lenne, ha egy ideig nem találkoznánk. Túl sok mindent vágtál hozzám, amiről fogalmad sincs, hogy történt. Én is egyre többet hibázok és azt hiszem azzal, hogy téged állítalak be főbűnösként én megúszom az egészet és minden megoldódik. De nem így lesz. Sőt! Csak rontottam a helyzeten. - A szavaim kimértek és átgondoltak voltak. Higgadtabb voltam, mint az előbb, de még mindig remegtem.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeSzomb. Szept. 15 2012, 22:51

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
az egyik percben még itt ölelgetjük egymást, most meg veszekszünk. normális ez? nem hiszem. de az egész kapcsolatunk sem az, és most pláne rosszabb lesz. nem is emlékszem ilyen alkalomra, hogy mi ketten így összevesztünk volna bármin is. kisebb vitáink természetesen voltak, nem is normális az a kapcsolat ahol sosincs semmi vita, de ez semmiképp sem megszokott tőlünk. tudom, hogy én b*sztam el, nem is kell mondani. sőt már minimum másodjára egy hónapon belül. wow, ebből új rekord lesz! miért nem tudtam befogni a pofám?! elég lett volna, ha befejezem annál a ténynél, hogy nem ribanc. legszívesebben elsüllyedtem volna, vagy teleportáltam volna mondjuk haza, hogy otthon folytassam önmagam okolását. de ehelyett, csak a cipőmet bámultam, mert még ahhoz sem voltam elég tökös legény, hogy a szemébe nézzek.
ezen viszont ő hamar változtatott. az izmaim megint megfeszültek az állkapcsomban. végighallgattam amit mondott. értem, hogy egy köcsög voltam, de erre ő is kezdi?! ez komoly? na jó, akkor folytassuk. türelmes alkat vagyok, liliannel különösen, de néha nálam is betelik a pohár.
- ha így folytatod talán jobb lenne ha a többi ribanc közül válogatnék! -vágtam hozzá a szavakat. nem gondoltam végig egyáltalán a mondandómat, egyszerűen csak jöttek belőlem egymás után a szavak.
- persze, legyen minden az én hibám, mint mindig, mert neked úgyis elnézek mindent! őszintén csodálkoztam volna, ha nem ide jutottunk volna ki. de baszki, próbáltam neked mindenhogy utalni arra, hogy szeretlek, de leszartad! és te sem gondolod komolyan, hogy kockára tettem volna a barátságunkat. viszont mr tökély nem érdemel meg téged. esetleg emlékeztesselek arra, amikor este mit tom hánykor felhívtál, hogy menjek át hozzád, mert összevesztetek? mert erre jó vagyok, mi? ha baj van csak hívjuk tomot, majd ő úgyis segít valahogy! - egy hang azt mondja belülről, hogy hagyjam abba, elég volt, de egyszerűen nem tudtam. most mindent kiadtam ami bennem volt. ezzel egy szörnyű mélypontra ért a kapcsolatunk. ha ezt túlvészeljük, akkor szerintem bármit. sosem vágtunk egymás fejéhez ilyeneket, és őszintén sosem akartam volna megbántani, mert rohadtul szeretem. kicsit tisztább fejjel visszanéztem lilian kék szemeibe.
- sajnálom. szeretlek. -mondtam lágyan, s a kezéért nyúltam. bárcsak vissza tudnék menni az időben. akkor biztos mindent másként csináltam volna, s lehet, hogy mostanra liliannel egy álompár lennénk, és nem egymás vérét szívnák.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimePént. Szept. 14 2012, 19:34

A hirtelen jött kirohanásaimat néha még én magam sem értem, főleg az utóbbi időben. Mióta Johnnal egyre többet veszekszem és Tommal elcsattant az a bizonyos kettőnk közti első csók minden megváltozott. Azt hiszem még én is- Hisztisebb és érzékenyebb lettem. Mindent a szívemre veszek és képtelen vagyok helyesen cselekedni. Amit Tomnak mondtam komolyan is gondolom. Tényleg úgy érzem, hogy a viselkedésem fel ér egy mocskos ribancéhoz. Az, hogy John az utóbbi időben egy féreg velem nem mentség. Nem mentség arra, hogy egy másik sráccal csókolózom. A másik megcsalása az egyik leggerinctelenebb dolog. Mégis azt kell, hogy mondjam megnyugtat Tom ellentmondó szava és kezdem elhinni, hogy neki van igaza. Ölelése melegséggel tölt el és már az sem szükséges, hogy szorítva kapaszkodjak belé. Apró mosolyra húzódik ajkam és beszívom Tom illatát. Aztán valami megtörik bennem. Egy mondat mindent elront. Egy mondat, amit nem akartam hallani, főleg nem Tom szájából. Arcomra a meglepődöttség rajzolódik ki. Tényleg meglepődtem. Johntól várható lenne ez a mondat, de Tomtól nem. Tom nem az, aki követelőzik. Nem olyas valaki, aki nem tudja, hogy ezzel teljesen összetöri a szívem. Lábaim teljesen elgémberedtek és kezdem az egyensúlyomat is elveszíteni. Legszívesebben Tomba kapaszkodnék. Az öleléséből próbálok szabadulni. Könnyeimet letörlöm és nem tudom mit mondhatnék. Ha tudnám, akkor se tudnék mit mondani. A torkomba egy nagy gombóc költözött, ami nem engedi, hogy hang jöjjön ki az ajkamon.
Egyszer választanod kell.
Ismétlődik a fejemben a mondat újra és újra. Válasszak, de mégis kit? Miért kér erre Tom éppen most? Most, amikor a pillanatnak élhettünk volna. Úgy érzem mindent elrontottam, amikor ma este először megcsókoltam. Csak rontottam a helyzeten. Eddig is minden kesze-kusza volt, de most már biztos vagyok abban, hogy nem tudnánk egymásra úgy tekinteni, mint két barát. Tudjuk milyen az érzés, amikor egymás karjaiban vagyunk és tudjuk milyen a másik csókjának az íze. Ez mindent megnehezít, mindent elront. Utálom magamat, utálom Johnt és Tomot és ezt az egész helyzetet is gyűlölöm! Tomra nézek, de ő ügyet sem vetve rám figyeli deszkás cipőjét. Elég jól ismerem, így tudom, hogy megbánta, amit mondott. Mégse tudok szemet hunyni-e felett. Állát megemelve a kezemmel nézek a szemébe. Egy nagyot nyelve szólalok csak meg.
- Válasszak mi? Na és te kit választasz? Engem vagy a sok bombanőt, akiket megszoktál fektetni? - A szavaim nem voltak túl kedvesek. Tom felhúzott és, ha így játszik, hát játsszunk így.
- Tudod sosem vágytam másra, csak egy olyan barátra, mint te .. És most úgy tűnik ez sem elég. Többet akarok belőled. De hadd kérdezzek valamit: Te miért csókoltál meg? Miért kellett ezt az érzést felkeltened bennem? Miért nem léptél, akkor amikor nem volt még pasim? Miért most? És egy utolsó: Miért kérsz pont te arra, hogy válasszak? Azt hittem ennél többet érek neked. - Teljesen kiborultam. Minden gondolatomat kimondtam és teljesen rátörtem Tomra. Mintha nem is önmagam lennék.

[ a lényeg, hogy előkerültél és nekem tetszett. Mozi 1122455166 ]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitimeKedd Szept. 11 2012, 22:38

Mozi Fridagustavsson250250 Mozi Tumblr_m3db2jjV4z1qhxtsuo7_250



I won't let you drown, when the water's pulling you in, I'll keep fighting
tényleg nem tudtam hová tenni a kirohanását. csak álltam ott, mint egy szobor. nekem tényleg volt dolgom több ribanccal is, de ő nem az! hogyha most john miatt van bűntudata mert végre azt tette, amihez igazán kedve van, és örömet okozott neki, akkor leugrom innen. végül sikerült megmozdulnom, és magamhoz öleltem. megráztam a fejem, és bambultam magam elé.
- basszus, dehogy vagy az! -Forgattam a szemeimet. azt hittem tudok mindent róla, de úgy tűnik ezeken a női hangulatingadozásain még én sem tudok kiigazodni, pedig tényleg abban a hitben éltem lilian minden mozdulatát, talán gondolatait is ismerem, de pofára kellett esnem.
ha igazán ribanc lenne, akkor ez egyáltalán nem érdekelné, hogy egy másik sráccal is csókolózott. nekem is volt már olyan barátnőm, aki szinte az orrom előtt repült a másik pasijához. tudtam, hogy nem ő lesz életem párja, de az tényleg szarul esett.
- egyszer választanod kell... -nem akartam ebbe a helyzetbe hozni. nem is akartam ezt kimondani de kicsúszott a számon. visszaszívnám, mert tudom mennyire frusztráló érzés amikor egy nehéz kérdésben kell választanod és sosem hagynak békén addig, amíg nem döntesz, ráadásul ez elég bunkón is hangozhat... -bocs... -több nem telt tőlem. egyre szánalmasabb a viselkedésem. elhúztam a számat és a földet kezdtem vizslatni és a deszkás cipőm orrát. hirtelen sokkal érdekesebb lett a kopott cipőorr, és a piszkos talaj. nem mertem a szemébe nézni, mert féltem egy sértett, csalódott szempárt látnék. ha ő mondta volna ugyanezt tényleg rosszul esett volna. bocsánatkérőn félve felpillantottam rá.

EZER BOCSI A KÉSÉSÉRT ÉS H ILYEN RÖVID LETT. :$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Mozi   Mozi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mozi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Mozi
» Autós mozi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to Forks! :: Forks Belváros-