A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Seth Clearwater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Robin Chambler
Robin Chambler
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. May. 01.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
9

⊿ ŐKET KERESEM :
A Facebook jelszavam ( passz, mi volt), meg a kocsikulcsom... (szerintem valaki lenyúlta)

TémanyitásTárgy: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitimeVas. Május 08 2016, 19:34

A legtökéletesebb pokedög a világon meghozta *-* Seth Clearwater 475606016


Seth Clearwater
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Adatai
személyes infók

Kora + 20+
Csoport + farkas
Playby + Boo Boo Stewart
A kapcsolatunk fajtája + bevésődés (?)
Foglalkozása + alkotóra bízva
Városa + La Push

amit tudni érdemes
MINDEN, AMI FONTOS A KARAKTERRE NÉZVE

Jelleme + Imádom a humorod, hogy mindenre van egy poénod, és hogy melletted én is az lehetek, aki. Nagyon jókat szoktunk szórakozni, legyen szó bármiről. Ugyanakkor, le is állítasz, ha elszaladna velem a ló, és a nagy szám még bajba sodorna. Szeretem a komoly éned is, aki ha mást nem is tud tenni, meghallgat, és a vállát nyújtja, mikor evés után elfog az a szörnyű érzés. Nem tekintesz rám szörnyetegként, és még csak el sem hiszed, mennyire jól esik ez.


Története +

Seth és Robin a világ ellen…
Egészen azóta tart ez, mióta egymásba botlottunk Port Angelesben. Nem tudom, mi vett rá arra, hogy megzavarja vacsora közben, csak azt tudom, míg egyik pillanatban izzott a tekinteted a dühtől, a másikban már teljesen más érzés vette át a helyét. Sose hittem abban, hogy létezik szerelem első látásra, míg a szemedbe nem néztem. Azóta szinte elválaszthatatlanok voltunk, minden nap felbukkantál, bár lövésem sincs róla, hogy találtál meg.  A legkomolyabb dolog, ami volt köztünk, az, hogy a mólón sétálva megfogtad a kezem, azt a pillanatot viszont sose felejtem el. Fogalmam sincs, mit csináltál velem. Arról sincs, hogy van olyan, hogy bevésődés, arról meg főleg nincs, hogy létezik másik faj a vámpírokon kívül. Emberként láttalak, nem is hiszem azt, hogy több vagy annál, habár eleinte furcsa volt az illatod, most már az agyam ellepte a vörös köd, még csak az sem szúr szemet, hogy egyszerűen képtelen vagyok beléd harapni.
Mikor láttam a sárgaszeműeket, egyből téged hívtalak, nem is sejtve, mekkora lavinát indítok ezzel el. Én azt hiszem, ott laksz Port Angelesben, nem tudok a szabályról, nem tudok semmiről, így kénytelen leszel színt vallani, a kérdés csak az… lesz-e elég merszed. Úgy talán könnyebb lesz neked is, hogy tisztában vagy vele, nem szívesen harapok emberekbe, hisz te tudod, hogy létezik más mód is, na de a falka vajon mit fog szólni ehhez? Talán mi leszünk a következő Rómeó és Júlia?Ha megjössz, minden kiderül.


Canon karakter is, szóval ajánlatos az ottani plotot is elolvasni, én csak egy pluszt szeretnék adni, hisz fergeteges egy karakter, akiből sokat ki lehet hozni…  

Vissza az elejére Go down
 

Seth Clearwater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seth Clearwater
» Leah Clearwater
» Leah Clearwater - Elkelt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a... :: Elkelt hirdetések-