A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Seth Clearwater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitimeSzomb. Dec. 10 2011, 23:58

Seth Clearwater Fm8mmw
Seth Clearwater

egyéni titulus: The funny boy

Személyes adatok
{. születés .}
teljes név: Seth Clearwater
születési dátum és hely: La Push, 1992. április 1.
faj: Vérfarkas
átváltozás ideje: 2006
képesség: csak csínján. Nem minden vámpír születik különleges képességgel, kéretik mérlegelni mielőtt kitalálsz valamit! Ha a karakteredre nem vonatkozik a kérdés, értelemszerűen törölhető.


Jellemvonások
{. formálódás .}

személyiség: A falka legjóképűbb, legviccesebb és legaranyosabb tagja. Ezzel azt hiszem el is mondtam mindent, bár azt kihagytam, hogy én pörgök a legjobban, ami nem egy elhanyagolható dolog. Ezen kívül utálok egy helyben ülni és egy cseppet forrófejű vagyok, de ez mellékes. Pozitív oldal, skacok ^^
szeret: Falka, Leah ^^, jó viccek, egy kis erdőben rohangászás
nem szeret: Magány és a vámpírokat sem csípem úgy igazán, bár vannak kivételek
erősség: A kitartásom, az eszem, és én magam ^^
gyengeség: A forrófejűségem
félelmek: Hogy elveszítem a családomat, a barátaimat és a falkát

külső: Fekete hajam össze-vissza áll és fekete szemeim szinte vigyorognak.Magas vagyok, bár még mindig nem annyira, mint egyesek, de a 180 centit simán elérem.
*gyorsan leellenőrzi, mert nem akar hülyeséget mondani* Kisportolt vagyok, ami azért nagyban köszönhető annak az el nem hanyagolható ténynek, hogy farkas vagyok.
play by: Boo Boo Stewart


Családfa
{. eredet .}

anya: Sue Clearwater
apa: Harry Clearwater (sajnos már meghalt)
testvérek: Leah Clearwater, az én egyetlen nővérem, akinek néha az idegein táncolok
egyéb hozzátartozó: Jesszus, soroljam? Van egy pár


Élettörténet
{. létezés .}
Szép az idő, csiripelnek a madarak és egy párna repül egyenesen a képembe, aminek hála, tragikus események sorozata indul el, kezdve azzal, hogy felébredek és megspékelve egy kiadós földön való koppanással. Világ, mit vétettem én ellened? A válasz egyszerű, mégpedig azt, hogy gőzöm nincs.
- Ébresztő! - igen, határozottan Leah hangját hallom, valahonnan a fülem környékéről, ahol egykoron a dobhártyám volt.
- De még korán van. - nyögöm, miközben a hátamra fordulok és a nekemdobott párnát kezdem el kutatni csukott szemmel. - Megvagy. - szépen a fejemre húzom, hogy a fény még véletlenül se zaklasson.
- Seth! Délután három van!
- Nem érdekel, hosszú műszakom volt éjszaka! - jelentem ki, majd vaktában eldobom a párnát, ezzel csak még jobban felébresztve magamat. - Hogy már aludni sem hagynak.
Igen, lassan kezdtem visszaemlékezni, hogy mégis mit is műveltem én tegnap éjjel és nem, nem kell rosszra gondolni, csak egy kis rohangálás volt az erdőben, járőrözésnek álcázva. Még egy utolsót ásitok a földön és egy hatalmas lendülettel, hogy azután nyújtózkodhassak még vagy egy fél óráig, mert amilyen kegyetlen módon elaludtam magamat... Durva, pedig kényelmes kis ágyam van és határozottan onnan estem le, mert már volt rá példa, hogy teljesen véletlenül a szőnyeget találtam el, amilyen kómás voltam. Körülnézek a szobában és valami élhető ruhadarab után kezdek el kutatni, mert az ember mégse mehet egy szál gatyában sétálni a környékre, mert még a végén hülyének nézik, vagy ráhívják a rendőröket. Kedves alfám tuti elevenen megnyúzna, hogyha ez utóbbiaknál kötnék ki. Nagy nehezen összekaparok egy farmert és hozzá egy fekete, kapucnis ujjatlant, majd hatalmas léptekkel száguldozok kifelé a házból, hogy aztán a betonon döbbenjek rá...
- Banyek, nem vettem cipőt. - megállapítom, ahogyan azt is, hogy mezitláb a beton kemény és majdnem beletrappoltam egy rágóba. Az tuti, hogy legközelebb bokán harapom azt, aki eldobálja ezeket a vackokat, nem is beszélve a csikkekről. Pfejj... visszatolatok, de úgy igazán, szó szerint és megpróbálom beleerőszakolni az első cipőbe a lábamat, amit meglátok, majd rádöbbenek, hogy hopp, ez nem is az enyém. Nem baj, nem látta senki, csak lazán. Átlépek a sajátomba és azon gondolkodom, hogy esetleg, már ha megtalálom, csak úgy viccből mge kellene kergetnem Jacobot, vagy legalábbis valahonnan a frászt hozni rá, mert már olyan régen húztam már egy kicsit. Szerintem már hiánya van belőlem. Ezen felbátorodva nekiállok a keresésnek és cirka 3 ajtót török be, míg a többi haver rávilágít a lényegre, ami álmos kis agyamig nem jutott el. Az arc totálisan felszívódott, bár van egy tippem, hogy éppen hol leledzik, de ezt csak egy vigyorral kommentálom és inkább elindulok a partra egy kicsit rohangászni. Csak szépen lassan, ami az én fogalmaim szerint annyit jelent, hogy egy szép kis sprintet levágva. Igen, mondták már, hogy egy kissé fogalomzavarban szenvedek, de nem érdekel, én én vagyok, mások meg mások, így nem érdekel. Leérve a partra megcsapja az arcomat és az orromat a friss tengeri fuvallat és most rögtön kedvem támad úszni egyet, de aztán ránézek az embertömegekre és rájövök, hogy kénytelen vagyok tekintettel lenni a decemberi időjárásra. Na, nem mintha így nem lennék elég feltűnő. Ráugrálok egy pár sziklára, hogy legalább valamilyen közelebbi kapcsolatot létesítsek a nagy és hatalmas óceánnal, aki úgy dönt, hogy ő most azonnal képen nyalint egy nagyobb hullámmal. Nagyszerű, most már aztán abszolút mindegy és egy szép, taníthatóan gyönyörű fejessel kielégítem úszási vágyamat, hogy aztán majd késöbb, sok ember szeme láttára csurom vizesen másszak ki és csak annyit fűzzek hozzá, hogy: - Most mi van? Nem láttak még embert december elején úszni?



__________________________________________________________________

© 2011 twilight.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitimeVas. Dec. 11 2011, 00:15

Seth Clearwater Kf49dd
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitimeVas. Május 15 2016, 15:22


Seth & Clearwater

Mindig légy önmagad, a többiek már foglaltak
FAJ ✥ Vérfarkas
SZÜLETÉSI HELY, DÁTUM ✥ La Push, ’92.04.01
HOZZÁTARTOZÓK: ✥ Anya: Sue Clearwater
Apa: Harry Clearwater (sajnos már meghalt)
Testvér: Leah Clearwater, az én egyetlen nővérem, akinek néha az idegein táncolok
CSALÁDI ÁLLAPOT ✥ Öhm… bonyolult?
ÁTVÁLTOZÁS HELYE ÉS IDEJE ✥ 2006, La Push, egy tök átlagos nap
TEREMTŐ ✥ Egyesek Istent hibáztatják, mások az evolúciót, én anyámékat.
KÉPESSÉG ✥ A természetes sármom
TITULUS ✥ The funny boy


a jellem utat tör magának
a veleszületett ösztön rajzolja a sorsot

Kérdem én, bocsánatos bűn-e két kézzel habzsolni az életet? A válasz kicsit bonyolultabb, mint azt elsőre gondolnánk, holott a legtöbben lerendezzük ennyivel: Igen! Mértékkel, nekem ez a válaszom és ehhez is tartom magam, legalábbis az esetek jelentős részében. Kivéve, ha van csokiszökőkút, mert akkor konkrétan nem érdekel semmi, csak az édes élvezet. Ez utóbbi máskor is érdekel, de egy, nem vagyok mániás, kettő… na ez az, amibe nem kellett volna belemenni. Sikeresen belekergettem magam egy olyan kellemetlen szituációba, ami simán elkerülhető, ha nem vagyok ennyire… hogy is szokás ezt mondani? Nagydumás? Nem, bár az is vagyok. Velem szópárbajozni kissé olyan, mint a Bruce Leevel bunyózni, egyrészt technikai K.O., másrészt ha közönség vagy, szórakoztató. Szenvedő alanyként, hááát, inkább nem próbálnám ki. Például tudtad, hogy képes vagyok valakit úgy elküldeni melegebb éghajlatra, ahogy csak kevesen? De az a szó, amit kerestem az a dumagép akart lenni. Nem tudom, mikor kell befogni és ez a jellemhibáim hosszú sorában az első és bajok okozása szempontjából a legproduktívabb. Ezt követi az egom, ami kölyökként is sok fejfájást okozott, hát mostanra sem sikerült kinőni, meg a makacsságom, ami néhanapján már-már az irracionalitás határát súrolja. Plusz, tájékozódási képességem nulla, még a GPS-em is sírva könyörög egy másik éppen funkcionáló analfabétáért, aki legalább az egyenesben nem fordul rossz felé.
Talán egyszer hittem azt, hogy az élet fair és nem egy köcsög, aki ott basz ki veled, ahol éppen kedve szottyan. Már elnézést a kifejezésért, néha előtörnek az ilyenek. Talán javítanom kellene ezen is, de nem igazán óhajtok. Néha ki kell ereszteni a gőzt és a berendezést szétkapni nem feltétlen előnyös. De az életre visszatérve… igen, nagyon naiv srác voltam, de aztán megtanultam a helyén kezelni a dolgokat. Nem azt mondom, hogy az álmodozó, vicces énem végleg nyugdíjazta magát, dehogy is, főleg ez utóbbi nem. Csak nem bízom meg vakon bárkiben és nem fogok csak úgy behódolni akárkinek. Bizony, srácok, Seth Clearwater felnőtt és nem tolerálja a lábtörlő szerepet. Ébresztő, srácok!
Fárasztó vagyok? Még magamnak is néha, nem hiába lakom egyedül. Na jó, azért lakom egyedül, mert szeretem, ha megvan a saját kis terem és ott nyugodtan ügyködhetek. Mert én olyan illegális pofa vagyok… Nem. Csak egyszerűen egy túlpörgött, a saját lakásomon belül végtelenül önkritikus, művészlélek, aki csak saját felelősségre ajánlott, továbbiakról kérdezze meg háziorvosát, gyógyszerészét.
Van sötét oldalam? Van, és nem, nem úgy! Gyökér vagyok, de nem ennyire! A másikra gondoltam, tudoood… Én egy Sith nagyúr vagyok, aki leigázza a galaxist… Gyík… Viccet félretéve, kinek nincs?
Az, hogy felnőttem, nem csak a viselkedésemen látszik meg, hanem… Hová gondolsz? Úgy értem magasabb lettem, egy centi híján 190, szóval simán beverem a fejemet az ajtó szemöldökfájába. Igen, azt úgy hívják, nekem is újdonság volt. Továbbra is izmos vagyok, helyes vagyok, fekete hajú vagyok és barna szemű, szóval az alap megmaradt. Kell ennél több?


Sokszor nem az a kérdés,
odavész-e a lelked egy darabja, hanem hogy melyik darabja lesz az.


- Seeeeeeeth, légyszi! – hiába könyörögsz, kemény vagyok, mint a kád széle. – Sethiii, Sethikee!
- Na jó, ettől már hányok… - szavaimnak nyomatékot adván, megforgatom a szemeimet és próbálom kirekeszteni azt a tényt a fejemből, hogy az egyik szaktársam, aki éppenséggel kanból van, olyan becézéseket használt az imént, amiket még anyám se. Tényleg hányni fogok. – És nem, továbbra is.
- De miért?
- Mert egy rendetlen disznó vagy, azért! – ezt már én sem bírom ép ésszel és türelemmel, bár ez utóbbival mindig is voltak gondjaim. A hosszú folyamatok végigülése nem az én asztalom, ezért is kapok sírógörcsöt a dögunalmas előadásoktól. Igen, már emlékszem, miért nem akartam tovább tanulni, de a főnök így óhajtotta, különben kirúg a vérbe. Akkor megkapja.
- Megjavulok, ígérem. – nem veszem be ezeket a kiskutya szemeket, átalakulva különbeket vágok, ha úgy tetszik. Kispályás vagy cimbi, ne is tagadjuk. – Nincs buli…
- Nincs hát, mert hozzám tutira nem költözöl. Téma lezárva. – nem óhajtom tovább húzni ezt a végletekig unalmas dolgot, a könyörgés nem válik be, ez családi ártalom. Meg egyébként is, ez a csávó teljesen bele van esve a természetfeletti lényekbe, állandóan azokat kutatja, képzelem, milyen lenne, ha megtudná: A lakótársam egy vérfarkas! Az év cikkét írná meg, röpstarttal a kis blogjára, amit elég sok hozzá hasonló gyökér követ. Bár ír néhány megközelítőleg pontos dolgot, de a többi… anyám, ennyi baromságot is régen olvastam már. – Keress magadnak saját kecót, itt nincs hely még valakinek. – na jó, egy nőnemű lénynek minden szívfájdalom nélkül kipakolnám a kacatos szobámat, de neki nem. Szükségem van térre a melóhoz, ez van.
- Akkor élj együtt a tudattal, hogy a híd alá kerülök… - és tessék, a szokásos nagyhalál. Mintha beválna, de ez már nem számít, én már régen beletemetkeztem az újságba és csak annyit hallok, hogy csapódik az ajtó.
- Ja, jó szórakozást! – fáziskéséssel szólok utána és örülök, hogy a szomszéd banya nincs itthon, mert most aztán kapnám az ívet a hangoskodásért.
***
Szeretem az erdőt. Sok mindenre választ képes adni és ezzel együtt megtartja a titkainkat is, ami nagy kincs, ha az ember gyakorlatilag összeköttetésben egy falkányi másikkal. Bár végülis ez a falka lényege, nem? Hogy ott vagyunk egymásnak, segítjük a másikat és ez jó, de nem mindig. Néha szeretném félretenni ezt a telefont, hogy csak én legyek és senki más. De ettől függetlenül még mindig szeretek farkas lenni, néha ez az a forma, ahogy a legjobban érzem magam. Erre az életformára születni kell, erre hamar rájöttem és tudom, nem is, érzem, nekem ez az életem. Szabad vagyok, szabadabb, mint emberként valaha. Vajon lehetséges volna örökké így maradni? Bár jelen pillanatban emberként állok a kedvenc sziklámon, élvezem, ahogy a napfény átszűrődik a fák lombjai között és földöntúli derengésbe vonja a tájat. Gyönyörű, titokzatos és veszélyes. Emberként ilyen mélyre csak kevesen merészkednek, itt nincsenek túraútvonalak, csak a természet és én. Ez egy zárt világ, akárki nem léphet be, csak azok a bizonyos kiválasztottak. Sohasem tudhatod, mi, vagy esetleg ki vár rád itt és ez adja a hely hangulatát. Szinte érezni a természetfelettit. Én tényleg érzem, de csak az itt jártak szaglenyomatát. Vámpírok, farkasok, eléggé vegyesen, ami összekeveredik a növények által kibocsátott szagokkal. Ha farkas lennék, néhányat meg is tudnék különböztetni, így viszont csak azt tudom, itt jártak. Talán ő is itt járt.
- Hmm… - csak ennyi a reakcióm, egy rövid sóhajtás szakad fel a tüdőmből és aztán a hosszú csend. Csak néhány madár zavarja meg a gondolataimat és zökkent ki ebből a néma gondolkodásból. – Ez elég elcseszett helyzet… - lényegében az, mint minden ehhez hasonló egészen eddig.


user neve: szeretnék visszatérni *bociszem*✥ kor: 22✥ multik: - ✥ szj tapasztalat: kb. 9, nem számolom
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitimeVas. Május 15 2016, 17:52


Seth Clearwater
üdvözöllek a fórumon!
Mindig öröm, ha új tagok érkeznek, de még nagyobb öröm, amikor a régiek közül tér vissza valaki. Az előtörténeted, ahogy a jellem is, teljesen visszaadta azt, amit az ember vár, ha Sethre gondol. Teljesen jó volt minden egyes sora, nem találtam benne hibát, sőt, ha lehet még csodásabbnak találom az írásod, mint eddig valaha. Egy közös játékot majd mindenképp egyeztetnünk kell, chaten pedig remélem majd sokat látunk Seth Clearwater 1911684420



Elfogadva!
Kérlek ejtsd meg a szükséges foglalásokat, és irány játszani Wink



Twilight After Dark
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Seth Clearwater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seth Clearwater
» Leah Clearwater
» Leah Clearwater - Elkelt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkotás alatt :: Alakváltók-