A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Lazarus + Thalia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Avery Beaumont
Avery Beaumont
Született halhatatlan
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2014. Nov. 17.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
20

⊿ SZÜLINAPOM :
1984. Jul. 30.

⊿ ÉVEIM :
39

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Lazarus + Thalia   Lazarus + Thalia Icon_minitimeSzer. Nov. 19 2014, 23:22

Lazarus Delacroix
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Adatai
személyes infók

Kora + 300 év
Csoport + ragadozó vámpír
Playby + Jamie Dornan
A kapcsolatunk fajtája + mentor, társ
Foglalkozása + a megalkotóra hagyom
Városa + nomád vámpír

amit tudni érdemes
minden, ami fontos a karakterre nézve

Jelleme + Lazarus egy vérbeli francia férfi, akcentusától a mai napig nem szabadult meg, enyhén hallatszik szavai mögül, honnan ered is ő valójában. Egy úriembernek ismertem meg, s elsősorban itt nem a modorát értem, úgy viselkedik, mint egy képzett, nemes ember, a lehető legjobb ruhákat hordja, a drága karóra sem maradhat el. Ezáltal nem rühelli az öltönyt, mint a legtöbb férfi, de ha teheti, laza, divatos holmikat vesz fel, amik tükrözik az adott kort. S bár kinézetére igencsak ügyel, próbálja az éppen aktuális divathoz igazítani, megtartott rengeteg régi szokást. Tiszteli a nőket, sőt, úgy véli sokkal egyszerűbb velünk együtt dolgozni, míg egy férfi a versengést keresné a szituációban, egy nő tudja, mikor kell kiállni magáért, és mikor kell "okosan csendben maradni". Hűen ragaszkodik származásához, rendszeresen visszatér szülőföldjére, de ez a ragaszkodás nem akadályozza semmiben, képes alkalmazkodni, szerinte másképp egy vámpír nem létezhet. Rengeteg elve van, fondorlatos, okos, művelt, és bár titkolom előtte, de teljesen az ujja köré csavart.


Története + "Mentorom, segítőm, akivel a mai napig együtt vándorlok kontinensről kontinensre. Olykor rövid időre elválunk egymástól, a mostani alkalom is ilyen, hiszen képességem miatt küldött erre a zöld, és élénk tájra, hogy segíthessek."
A története többi részét (hogyan, ki által változott át, mik a céljai, stb., bár talán annyi ötletet adhatok, hogy Laz lehetne egy nemes ember fia, ez okot adhatna kifinomult jellemére, kinézetére) a gazdájára bízom, akit nagyon-nagyon-nagyon várok! Lazarus + Thalia 1911684420
Egyetlen kikötésem van a történetével kapcsolatban, mégpedig hogy fontos szerepet töltsön be karakterem az életében, eleinte csak úgy, mint másik társunk, Thalia, később pedig talán lehetne kicsit több, döcögősen beinduló kapcsolat, valami izgalom Very Happy



Thalia Bennett
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Adatai
személyes infók

Kora + 100 év
Csoport + ragadozó vámpír
Playby + Jessica Lowndes
A kapcsolatunk fajtája + társ, aki mintha a nővérem lenne
Foglalkozása + a megalkotóra hagyom
Városa + nomád vámpír

amit tudni érdemes
minden, ami fontos a karakterre nézve

Jelleme + Thalia egy élettel teli, vidám vámpírhölgy, akik ismerik, rend szerint pont emiatt szeretik. A közelében két vélemény alakulhat ki benned: Vagy imádod a külleme és a jelleme miatt, vagy gyűlölöd, amiért csodálatos teremtés, nem csak külsőre. Nincs olyan dolog, amit ne csinálna jól, mondhatni minden arannyá válik a kezében. Hűséges típus, nem hagyja cserben a szeretteit. Talán az egyetlen hibája - ha ezt egyáltalán hibának lehet felróni - hogy képtelen megbízni és közel engedni magához egyetlen férfit is. Kerüli a szerelmet, de az okát nem tudom, mindössze két éve vagyok csak vele, de annyi biztos, hogy Lazarus mindent tud róla, egy teljes évszázada együtt vándorolnak már. Azzal azért még én is tisztában vagyok, hogy teremtőnk az egyetlen férfi, aki közel áll a szívéhez, s hozzá sem szerelem fűzi.


Története + "Majdnem annyira tisztelem, mint Lazarust, és nővéremként, társamként szeretem. Őt is Lazarus tette magunkfajtává, így érzéseink hasonlóak a férfi iránt - némi különbséggel, mert míg ő apjaként szereti, addig én valami egészen mást érzek iránta.. természetesen mindezt titokban."
Az ő történetét sem szeretném megszabni, az alkotóra bízom azt is, miért nem bízik a férfiakban, valamint minden más egyéb, apró infót. A lényeg, hogy végre megérkezzen ő is Lazarus + Thalia 1911684420

Vissza az elejére Go down
 

Lazarus + Thalia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a...-