A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Ismét elkelt karakterhirdetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cherie Nightmoore
Cherie Nightmoore
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
103

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeHétf. Ápr. 02 2012, 10:35

Beállok én is a sorba, egy NAGYON FONTOS személyt keresve...

Név: Evangeline ... (vezetéknév szabadon választható, esetleg középső név is)
Kor: szintén szabadon választható, de idős, és tapasztalt legyen
Faj: természetesen ragadozó vámpír
Play by: Amber Heard
Kapcsolat: A mesterem. Ő változtatott vámpírrá, tanította meg az alapszabályokat. Egyben legjobb barátnőm is, de ha a helyzet megköveteli, levedlem a szórakozott énemet, s tisztelem Őt. Amióta átváltoztam, nem váltam el tőle, kivéve most, hogy Forksba utaztam, de nemsokkal később ő is követni fog engem, s egy rövid időre letelepedünk ebben a felettébb érdekes városban. További infókért: KATT! PM-ben elérsz! Wink

Ismét elkelt karakterhirdetések Tumblr_lfdoc8Ep4t1qce1rfo1_500
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeKedd Ápr. 17 2012, 20:36

Nos akkor, tehát, kérem szépen, alássan! Keresem jobbik felemet, akinek nyomására teljesen áttérhetek a jó oldalra, vagy éppen a sötétség hercegévé válhatok. Very Happy Akkor most kevésbé költői megfogalmazásban... tasakos véren élő, kissé füstös, humoros, koreai (még, vagy továbbra is) /el/ragadozó vámpír barátnőt keres! Very Happy PM-ben lehet engem zaklatni x3
Vissza az elejére Go down
Cherie Nightmoore
Cherie Nightmoore
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Mar. 30.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
103

⊿ SZÜLINAPOM :
1993. Jun. 20.

⊿ ÉVEIM :
30

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeHétf. Május 07 2012, 03:13

Ismét elkelt karakterhirdetések Amber-heard-marilyn-monroe-4 Ismét elkelt karakterhirdetések Amber-heard-large Ismét elkelt karakterhirdetések Amber-heard-1-150x150
Beállok én is a sorba, egy NAGYON FONTOS személyt keresve...

Név: Evangeline ... (vezetéknév szabadon választható, esetleg középső név is)
Kor: szintén szabadon választható, de idős, és tapasztalt legyen
Faj: természetesen ragadozó vámpír
Play by: Amber Heard
Kapcsolat: A mesterem. Ő változtatott vámpírrá, tanította meg az alapszabályokat. Egyben legjobb barátnőm is, de ha a helyzet megköveteli, levedlem a szórakozott énemet, s tisztelem Őt. Amióta átváltoztam, nem váltam el tőle, kivéve most, hogy Forksba utaztam, de nemsokkal később ő is követni fog engem, s egy rövid időre letelepedünk ebben a felettébb érdekes városban.
További infókért: KATT. PM-ben elérsz! Wink


Elkelt!

------------------------------------

Ismét elkelt karakterhirdetések Thomas-Dekker-e-150x150 Ismét elkelt karakterhirdetések T_dekker_avatar__5_ Ismét elkelt karakterhirdetések 1326119428_thomas-dekker
Cole Devin


Faj--Vega vámpír
Kor--kinézetre 18, de valójában jó pár évvel több (eredeti kora alkotójára bízva, ám ne legyen nagyon idős)
Playby--Thomas Dekker
Kapcsolat--A karakter vegetáriánus vámpír, azaz állatok vérével táplálkozik. Találkoznak Cherie-vel, de a lány távolságtartó, nem akar szerelembe esni, azt gyávaságnak, ostobaságnak tartja. Végül majd beadja a derekát, a fiú udvarolni kezd neki, és fény derül arra, nem öl embereket. Hogy Cole rá akarja-e venni a másmilyen táplálkozásra, avagy sem... Nos, minden a megalkotójától függ Wink
További infókért: KATT. PM-ben elérsz! Wink

Nagyon örülnék, ha valaki Őt is megalkotná nekem! *_*
Vissza az elejére Go down
Natalie Keller
Natalie Keller
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Aug. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
184

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 01.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeSzomb. Szept. 08 2012, 22:36

I WANT...
... a hibridet; az üldözőmet, a hajdani szerelmet 'ki ellenem fordult...


Tehát egy kis infó róla, ha kedvet kapnál hozzá...

• Faj • - tehát hibrid
• Jellem • - makacs, önfejű, eltökélt.
• Infó • - Tíz éve neki is szerepe volt abban, hogy ketté szakadjon a személyiségem. Megfogadta hogy megállítja féktelen pusztításom, tehát nem váltunk el valami szépen, konkrétan csaknem belehaltunk az egymás elleni harcba, végül megölhettem volna de inkább elmenekültem, hiszen akkor döbbentem rá, hogy érzek iránta valamit.
• További segítséget privát üzenetben szívesen adok, tippeket is, mivel Cain nem ismerné fel és most ő az irányító személyiség bennem. •


• Név • -tetszőlegesen választott
• Avatar •
Spoiler:

üldözős, tépelődős, fondorlatos játékokat ígérhetek az esetleges megalkotónak. Ismét elkelt karakterhirdetések 1436725996



Egyelőre lefújva :]


A hozzászólást Cain Maxwell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 23 2012, 23:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Afton Thobias Volturi
Afton Thobias Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Sep. 20.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
118

⊿ SZÜLINAPOM :
1493. Jan. 12.

⊿ ÉVEIM :
531

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeKedd Szept. 25 2012, 21:12

No, hogy én se maradjak ki a jóból, és húzzam kicsit az agyam a várakozással, gondoltam feldobok egy hirdetést, aztán 'aki-kapja-marja' alapon az viszi, aki előbb lecsap rá. Razz

Ismét elkelt karakterhirdetések Oie_25175714jwWqXArU_www.kepfeltoltes.hu_

Play by: Alexandra Daddario

Név: Olivia[Olive] ___

Kor: 420

Ismertség: Akkor ismertem meg, miután elhagytam teremtőmet, s mielőtt még Chelsea-val találkoztam volna. Mindössze két évtizedig voltunk társak, nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, csaknem húgomként tekintek rá.

Jellem: Kissé nagy szájjal áldotta meg az élet, kinyilvánítja a véleményét, akkor is, ha közben megbánt talán másokat. Nem szívleli sem Chelsea-t, sem az egész Volturit, nagyon ellenzi, hogy Volterrában élek, miközben én sem szeretek ott lenni. Utoljára egy évszázaddal ezelőtt láttam, akkor még ragadozó volt. Felbukkanása megdöbbent majd, az pedig csak rátesz majd egy lapáttal, hogy szemei aranyban tündökölnek, és ha jelleme nem is, életmódja teljes mértékben megváltozott.

Természetesen, mint mindenki más is a saját hirdetett karakterét, nagyon szeretném, ha Olive megalkotásra kerülne, ugyanis sok mindent ki lehetne hozni ebből a kapcsolatból. Lenne némi bonyodalom, és amúgy sem unalmas életem még jobban felpörögne. Very Happy




ELKELT!
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeCsüt. Okt. 25 2012, 00:44

Nos, szadista Lena még szadistább párja átvehető karakterré vált. Túl vagyunk már pár játékon, nagy szükségem lenne rá a folytatáshoz. Nagyon kérem, hogy aki esetleg elvállalná, az ne forduljon vissza és legyen vele aktív, mert a későbbiekben rengeteg dologhoz lenne köze.



SHANE TRAVIS DARWICK


Shane az ügyeletes seggfej a városban. Sosem volt kegyességéről híres, s most, hogy egy jó ideje egy ellenséggel hál, a helyzet csak romlik. A farkas bevésődése volnék. Rengeteg játék és elejtett infó van szerte szét a fórumon, így elég nehéz összefoglalni, de azért megpróbálom. Hiába minden tiltakozás, nem tudtunk parancsolni a lenyomatnak, s bár nekem vissza kell mennem Volterrába, a farkas feltett szándéka, hogy követi a nyomaimat. Hamarosan nagy csatára lehet számítani, de egyikőnk sem adja a másik életét.

Szociopata, önfejű, gátlástalan vadállat. Irányító típus, tipikus domináns hím. Robbanékony, forrófejű, saját szabályokkal játszik. Nincs lelkiismerete, gátlások nélkül cselekszik. Tipikus rosszfiú.
    200 körül ❦ vérfarkas



    elvitték- elkelt- elkelt!





KÖSZÖNÖM, MEGVAN AZ ÚJ USERE!


A hozzászólást Lena Volturi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 02 2012, 14:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucas Blackwood
Lucas Blackwood
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 25.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
152

⊿ SZÜLINAPOM :
1595. Aug. 30.

⊿ ÉVEIM :
428

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeSzomb. Okt. 27 2012, 18:45

mivel sajnos, úgy tűnik, az előző usert elnyelte a föld, és törlésre került, keresem az új gazdáját a drágának!


MONIQUE ________


igazi lázadó, vad és heves vérmérsékletű. pimasz, néha nagyon is lekezelő, de valahol azért neki is van egy olyan oldala, ami elvárja, hogy szeressék. különleges eset, mert nem véletlenül vált vérszívóvá, hanem éppen ő akarta, hogy azzá tegyék. alkotóját pár hónappal később elhagyta, mivel ifjonti vére nem hagyta nyugodni. az hosszú századok alatt csitult ugyan valamelyest, de még mindig szeret őrülten bulizni, vérben úszó éjszakákat tartani, kipróbálni, amit csak lehet, és élni a kicseszettül klassz, hosszú vámpíréletét.
ismeretség: ismernénk egymást? nem hiszem, de ha már véletlenül a környéken jár szórakozni, akkor miért ne futhatnánk össze? és miért ne érezhetnénk együtt jól magunkat, rövidebb-hosszabb időre?

jellem feljebb, és nincs kikötés, szabad kezet adok.
    kb. 300 éves ❦ ragadozó vámpír



    elkelt - elkelt - elkelt

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeVas. Dec. 02 2012, 10:54


Christopher Martin


A történetünk a gimiben kezdődött. Tipikus álompár voltunk, igaz sokszor szakítottunk, de végül vissza találtunk egymáshoz. Te voltál a focicsapat egyik legjobb játékosa, én meg, nem, nem voltam pom pom lány, csak önmagam, de ez mégis elég volt. Sokan utáltak minket, talán nem véletlenül. Eddig akár tökéletes is lehetett volna minden azonban velem történt valami. Átalakultam farkassá, és elmentem Kanadából. S ezután mi lett veled? Gondolsz-e rám? Hiányzom? Tovább léptél? Nem tudom. Egy biztos, te jobban hiányzol nekem mint ahogy gondolnád.
Egy találkozásra biztos lehet számítani, ahol minden kiderül. Az is, hogy Christopher az én bevésődésem.

seggfej - szeretet hiányos - megfelelési kényszere van - hirtelen haragú - család centrikus?!
    20 ❦ ember



    foglalt - foglalt - foglalt

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeKedd Dec. 04 2012, 18:48

Wanted........

...... a párom. Csak annyi kikötésem lenne, hogy férfi legyen az illető Rolling Eyes Aki úgy érzi, épp belecsúszik, dobjon egy Pmet. Rolling Eyes


Elkelt!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeSzer. Dec. 05 2012, 22:21

Csatlakoznék előttem szólóhoz, keresem a párom.
Lehet már regisztrált tag, de akár ez miatt regisztrált tag is lehet.
PM-ben mindent megbeszélünk, már ha érdekel a dolog.
Hajrá!
Mily

még sincs szükségem rá, majd alakul ahogy alakul : )


A hozzászólást Emily Cook összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 30 2012, 19:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimePént. Dec. 14 2012, 09:13


AIDEN LAWRENCE


10 éve, Angliában találkoztunk egy bálon, mielőtt Rhage-t megismertem. Egy varázslatos éjszakán vésődtem be Aidennek, amit akkor még nem bántam. Aiden másképp viselkedett velem mint a környezetében lévő emberekkel, velem sosem volt bunkó vagy elutasító.
A bál utáni hetekben elválaszthatatlanok voltunk egymástól és őszintén kezdtem beleszeretni, de mennem kellett. Már kezdett feltűnni az embereknek hogy nem öregszem. Aiden erősködött, hogy velem jön, de nem engedhettem neki. Neki volt egy szerető családja, akikek szükségük volt rá és a falkáját sem hagyhatta cserben miattam. Aiden makacsul hajtogatta, hogy mindenki meg fogja érteni, hogy most már egymáshoz tartozunk. Nehéz szívvel de meghoztam a döntést.
Szerettem és mindig is szeretni fogom Aident, de el kellett mennem és nem hagyhattam, hogy eldobja mindenét értem. Közel sem vagyok olyan értékes.
Az éjszaka leple alatt indultam el, megtört szívvel. Megfogadtam hogy sosem fogom elfelejteni és ezt a búcsú levelemben is leírtam. Elmondtam neki, hogy megvédtem egy jövőtől, amit megbánt volna... Mert megbánta volna...
Aztán jött Rhage, akit ugyan olyan szívből szerettem mint Aident mégis másképp. Rhage szerelme nem tudta kitörölni belőlem a vérfarkashoz kötődő érzelmeimet, a közöttünk húzódó kapocs mindennap fájdalmasan markolt a szívembe...
10 éve nem láttam Aident és most visszajött, hogy visszakapjon, de előbb még bosszút álljon...

A jellemvonásairól röviden: bad guy.... elég ennyi? Smile
    28 éves ❦ vérfarkas



    elkelt - foglalt - elkelt

Vissza az elejére Go down
Natalie Keller
Natalie Keller
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Aug. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
184

⊿ SZÜLINAPOM :
1995. Mar. 01.

⊿ ÉVEIM :
29

TémanyitásTárgy: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitimeSzomb. Dec. 22 2012, 23:52


Jared Casier


Először is ildomos tudni, hogy karakterem disszociatív személyiségzavarnak örvend, azaz kettő személyiség lapul meg egyetlen testben. Az első személyiségem, Jade régi társát keresem. Jarednek jelentős szerepe volt Jade (első személyiségem) életében, neki köszönhető a személyiségzavar is. . Jared más volt, egészen ellentétes jellemnek örvendhetett. Vallásos volt, hiszen a hitbe menekült a természetfeletti helyett, s Jade törte meg őt. Elcsábította, magához édesgette a hibrid férfit. Minden tökéletes volt ezek után. Az emberek vére mámorító függőséggel ért fel, élvezték az életet és nem bántak meg semmit. Azonban Jaredben mégis volt némi megbánás, mert Jade ellen fordult és a szakítás csaknem gyilkosra sikeredett...
Ennek immáron 10 éve. S hogy mi történt azóta Jareddel? Mindent rád bízok, viszont azt még tudnod kell, hogy komoly előnyöd származhat a két énem különbözősége és hibái miatt, hiszen az irányító énem most Cain, aki nem fog felismerni.
A közöttük lévő kapocs: sokrétű volt. Nem mondom, hogy nem voltak érzelmek, ez nem igaz, csak valahogy nem fért bele az imidzsbe a túlzásba vitt nyáladzás. Együtt voltak, a kapcsolatukba sokminden belefért, még a megcsalás is. Ennek ellenére birtoklási vágy fűzte össze őket és senki nem gondolta volna, hogy tíz éve csúfos véget fog érni ez a félelmetes kapcsolat. Jade tudja, hogy nem ölte meg Jaredet, de nem tudja a férfi visszatér e valaha, hogy ígérete szerint megölje. Természetesen a történetet bővíteni, variálgatni lehetséges, csak tudjak róla (;.
.

A jellemvonásairól röviden: makacs, önfejű, eltökélt.
    a kor nem megszabott ❦ faj: hibrid



    foglalt- foglalt- foglalt







És elvittéééék!!! Rekord idő alatt ráadásul^^ Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Ismét elkelt karakterhirdetések   Ismét elkelt karakterhirdetések Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ismét elkelt karakterhirdetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elkelt karakterhirdetések -03
» Elkelt karakterhirdetések4
» Leah Clearwater - Elkelt!
» elkelt hirdetések
» Elkelt karihirdetések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-