A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Elkelt karakterhirdetések4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimePént. Jan. 06 2012, 16:13

Keresem a nagy Ő-t!


Elkelt karakterhirdetések4 25380810

Név: Thomas ________
Kor: 21-24
Faj: ember vagy farkas
Play By: Tom Felton
(Nem ragaszkodom hozzá!)

Történetünk: Tom igen különleges ember volt az életemben: az első szerelmem. Még elsőben láttuk meg egymást, és azonnal egymásba szerettünk. Két hónap múlva megunt engem, és más lányokkal kezdett el foglalkozni. Akkor adtam meg neki mindent, amit csak kívánt, és csúnyán kihasznált. Persze rá pár héttel dobott egem. Nagyon megutáltam, a varázs elmúlt, és megláttam, micsoda öntelt szemétláda. De belül még mindig szeretem, csak magamnak nem akarom bevallani... És nemrég felbukkant La Push-ban. Utánam jött, csak az a kérdés, hogy miért? Megint át akar ejteni? Lehetséges...


Ha érdekel,írj egy PM-et! Szükségem van rá! De nagyon!!





A hozzászólást Brittany Wood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 04 2012, 15:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Shane T. Darwick
Shane T. Darwick
Alakváltó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Jan. 19.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1812. May. 26.

⊿ ÉVEIM :
211

TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeHétf. Május 21 2012, 22:15

KERESEM;; A HÚGOM!
Elkelt karakterhirdetések4 Mia402 Elkelt karakterhirdetések4 Diana0

Név: Abbie V. Darwick (Abbie Veronica Darwick)
Play by: Shelley Hennig
Kor: kinézetre 18, ám valójában csak a farkas lét miatt tűnik fiatalnak (valódi kora 206 év)
Faj: vérfarkas
Személyiség: Ezt teljes mértékben a megalkotójára bízom. Lehet kedves, imádni való tündérke, de akár egy vérengző szörnyeteg is, kezedben a döntés! De azt mindenképp vedd figyelembe, hogy Shane nem egy kedves pofa, ő nem lesz az a tipikus bátyó, amilyet elképzel az ember.
Történet: Ez nem egy egyszerű, megszokott testvéri kapcsolat. Shane a szüleinél nevelkedett, ám húga létezéséről még csak nem is tudott. Édesanyja kilenc hónapra elutazott a városból, azzal az indokkal, hogy beteg anyját kell ápolnia, miközben kihordta egyetlen lányát, és nevelőszülőkhöz adta. Shane mit sem sejtve élte az életét abban a tudatban, hogy egyke, s még mindig így hiszi, egészen addig a napig, míg Abbie fel nem bukkan Forks-ban...


Egyéb infók:
A karakter egyszer már megalkotásra került, de gazdája elhagyta. Most új gazda kerestetik. Pm-ben elérsz, ha érdekel a karakter! Wink

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 21:37

Ha nagyon, de nagyon szépen nézek, valaki megalkotja nekem Embryt? Nagyon szeretném, hogy már itt legyen velem. Megcsináljátok?

kedvcsinálásnak egy -két képecske:

Elkelt karakterhirdetések4 135831362248Kiowa_Gordon_01 Elkelt karakterhirdetések4 Kiowa-Gordon_01

hát nem cuki? *.*

LEFOGLALVA!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeVas. Júl. 22 2012, 21:34

sziasztok! akkor én is beállnék a sorba. (:

Elkelt karakterhirdetések4 2uesd2f
LILIAN DARCY;; 18;; MODELL;; FRIDA GUSTAVSSON
Lilian és Tom kisgyermekkoruk óta barátok. Mindent megosztanak egymással, akár a testvérek, csakhogy mind a ketten többet éreznek a másik iránt. Egy bökkenő van csak. Liliannek van egy barátja. Fotós, füves barom, de ez a fotós fog róla portfóliót készíteni és ezeken a képeken múlik talán a jövője. És hogy mi lesz közte és Tom között? Ki tudja.

ELKELT A DRÁGA!(:

Elkelt karakterhirdetések4 Wlp4pj
AURORA DALE;; 17;; MY LITTLE SISTER;; ASHLEY TISDALE
Rori Tom kishúga, akit próbál megóvni mindazoktól, amit ő csinált már. Egymás bizalmasai, de természetesen ők is sokat veszekednek, mint a legtöbb testvér. Persze Aurora már szeretne jobban kitörni, s hogy terve megvalósul-e csak Rajtad áll.

ha valakinek megtetszett valamelyik karakter írjon P.M-et;; NAGYON hálás lennék. (;

ELKELTEK!


A hozzászólást Tom Dale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 28 2012, 23:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Jacob Black
Jacob Black
Falkatag

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
878

⊿ SZÜLINAPOM :
1990. Jan. 14.

⊿ ÉVEIM :
34

TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeHétf. Júl. 23 2012, 15:15

Elkelt karakterhirdetések4 Tumblr_lxi5fqfcib1r23tzz
UNOKATESÓ KERESTETIK! Elkelt karakterhirdetések4 1637503926

GRACE SEAVERS

avatar/play by: Rachel Bilson
faj: vérfarkas
kor: 22
kapcsolat: Jacob anyai ágról való unokatestvére. Sarah Seavers Black bátyjának lányáról van szó. A két unokatestvér nem sokszor látta egymást, Sarah halála óta a lány és édesapja nem látogattak el La Push indián rezervátumába. Grace anyjának halála után teljesedett ki a vérfarkas gén, rá néhány napra pedig megtörtént az első átváltozás. A lány többet akar megtudni valódi énjéről, ezért ellátogat Blackékhez, és válaszokat követel.
jellem: Grace egy kiegyensúlyozott, összeszedett, vidám lány. Türelmes, nem sűrűn akad ki, emiatt gyakran olyan, akár egy időzített bomba. Mintha egy "boldog aura" lengené körül, mellette mindenki késztetést érez, hogy mosolyogjon. Ebben nagyon hasonlít a fiatalabb Jacobra. Nagyon bátor, önfeláldozó, és kedves, aranyból van a szíve, de átváltozása után kissé megváltozik a természete. Össze van zavarodva, elveszettnek érzi magát, és csak úgy, mint a legtöbb farkas, nem érti, mi történik vele. De hiperaktivitása, és vidámsága nem hagy alább ezután sem.

Nagyjából ennyi volna, a többit az alkotóra bízom, csak annyi a kikötés, hogy egy életvidám, pörgős, rendes lányról van szó! Nagyon, de nagyon örülnék, ha valaki megalkotná nekem, és hálás lennék érte! Elkelt karakterhirdetések4 1370357794

U.I.: Mindenképpen úgy tervezem, hogy karakterem rengeteget fog segíteni Grace-nek, már ha nem fogja ellenezni Wink


ELKELT, NAGYON KÖSZÖNÖM!!! Elkelt karakterhirdetések4 1370357794
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 08 2012, 22:29

!ELKELT!
Kedveseim!

Újra keresem a nagy Ő-t. Azt a hölgyet, aki elrabolja Temp szívét és meg is tudja tartani. Mivel nem szeretnék nagyon messziről indulni, úgy tervezem, hogy egy korábbi ismertség felújításával kezdődhetne a kapcsolat, amely végül biglávba fordul. Egy bájos, kedves hölgyet keresek Temp mellé, aki képes elviselni a kissé egoista, kicsit macsó, cserében viszont igazi lottófőnyeremény karakteremet Wink A kikötésem csak annyi lenne, hogy valami szép, nemtucat neve legyen a hölgynek, illetve, hogy ne legyen csodanő. legyenek hibái, legyen olyan nő, akit meg kell, meg lehet védeni, akinek szüksége van egy pasasra az oldalán.

Részletekért írj pm-et, a karakter ugyanis nagyon képlékeny, kedvedre formázhatod, minden jó ötletlre vevő vagyok.

ja igen: aviajánlatok (alkuképes vagyok, megbeszélés kérdése az egész):

Skye, Trisha, Tabitha, Zaphira vagy amit csak szeretnél :

Elkelt karakterhirdetések4 AliciaKeysZosSummerGrooveElkelt karakterhirdetések4 Katie-cassidy-resimleri-6-200x200
Alicia Keys v Katie Cassidy
Elkelt karakterhirdetések4 2545-olivia-wilde-wallpaper-1280x800-customityElkelt karakterhirdetések4 Sara-Ramirez
Olivia Wilde v Sara Ramirez


szerk: Bocs Cherie, nem akartam lenyúlni tőled Ambert, javítottam közben Smile


A hozzászólást Templeton Grey összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 13 2012, 13:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitimeHétf. Szept. 24 2012, 22:59

Elkelt karakterhirdetések4 Sl4q45 Elkelt karakterhirdetések4 Photo_59972716_31 Elkelt karakterhirdetések4 1596471

CAIUS | ATHENODORA | HEIDI
a többi canon mellett ezen VOLTURI tagok sürgősen új gazdákat keresnek! E három személy a történetünk fontos részeit képezik, s mivel előző usereik már megkezdték a lassú bonyolódást, így keresem azt a három utódot, akik képesek aktivitásra és érdekli őket a karakterek sorsa! Lenához kötődő személyek, tehát mindenképpen keress meg az átvétel miatt és azért, hogy hol tart a történet. Nagy szükség van rájuk, a két lánynál avatar cserében is benne vagyok.


SZERENCSÉRE LEFOGLALVA MIND!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések4   Elkelt karakterhirdetések4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Elkelt karakterhirdetések4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elkelt karakterhirdetések -03
» Elkelt karihirdetések
» elkelt karihirdetések.
» Ismét elkelt karakterhirdetések
» Hibrid a múltból . Elkelt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-