A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Elkelt karakterhirdetések -03

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések -03   Elkelt karakterhirdetések -03 Icon_minitimeVas. Ápr. 08 2012, 16:15

Keresem az Apámat
Elkelt karakterhirdetések -03 Tumblr_ldxoc19vBu1qazpt3o1_500
Elkelt karakterhirdetések -03 Tumblr_lmdg16WQ6H1qeuyvo

Név: Jeremajah Bess
Kor: kinézetre 35 körül, igazából 50 nagyjából
Faj: Ragadozó Vámpír
Avatar: Colin Firth vagy Vincent Cassel (egyezkedhetünk róla)
Tudnivalók: Ő Soraya Ramirez és az én apukám. Aya az egyik nyári kalandjából lett, utána pár évvel elvette az anyámat, La Pushban éltek, majd elköltöztek. Ekkor vált vámpírrá. A szülésbe anyám belehalt, apa nem bírta ki az elvesztését, nevelt engem 7 évig, majd átküldött régi barátaihoz, Blackékhez, hogy ha lehet, ők neveljenek tovább, aztán elindult Volterrába, hogy megölesse magát. Én úgy tudom, hogy halott, de igazából nagyon is él. Sőt, újra szerelmes


Ha érdekel, PMben megtalálsz, nagyon szeretném, ha valaki elvállalná! Very Happy


Szikrázóvillám gyorsasággal elkelt, és szuper gazdája lett, és ezt ezúton is NAGYON KÖSZÖNÖM NEKI Elkelt karakterhirdetések -03 1652498253


A hozzászólást Peeta Gael Bess összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 13 2012, 22:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések -03   Elkelt karakterhirdetések -03 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09 2012, 10:29

Nem gondoltam volna,hogy ide kerülök, de keresem bevésődésem tárgyát egy szépséges hölgyeményben, aki elcsavarja a fejemet, leragasztja a fenekemet Razz

Az illető ember, vagy farkas legyen. Lehet már kész karakter is az oldalról, de akár új karakter is.

A karakterrel kapcsolatban nincs megszabva semmi sem. Egyedül az avit szeretném,ha egyeztetnéd velem, és nem árt ismerni Alex történetét sem, mert nem éppen az a tipikus jó,vagy tipikus rossz fiú.

Jelentkezni pm ben lehet hölgyeim Cool Fiúk kíméljetek :lol:


ELKELT úgy fest Razz


A hozzászólást Alex Ryan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 09 2012, 15:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Seth Clearwater
Seth Clearwater
Falkatag
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 10.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
178

⊿ SZÜLINAPOM :
1992. Apr. 01.

⊿ ÉVEIM :
32

TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések -03   Elkelt karakterhirdetések -03 Icon_minitimePént. Ápr. 13 2012, 20:40

Okké, szóval akkor szexi farkas párt keres... Minimalizált egoval ez annyit tesz, hogy kis, bohóc farkaska keresi az életét, akinek éjszaka szerenádot adhat, vagy ha ez az opció nem jönne be, akkor egy mozi és séta. Hölgyeim, jelentkezzetek, mert a magányos farkas igencsak szomorú. T.T Egy, apró pici kérésem lenne, mégpedig annyi, hogy ha lehet, akkor ember, vagy farkas legyen az illető leányzó. Very Happy PM-ben lehet zaklatni. Very Happy

Először! Másodszor! HARMADSZOR! Elkelt! Very Happy


A hozzászólást Seth Clearwater összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 17 2012, 20:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Elkelt karakterhirdetések -03   Elkelt karakterhirdetések -03 Icon_minitimeKedd Ápr. 17 2012, 19:45

Azt hiszem eljött az ideje, hogy én is keresésre adjam kopasz fejemet.

Egy kedves kicsit dinamikusabb asszonykát keresek magamnak. Kiindulva abból, hogy én sem vagyok olyan idős, így fiatalabb alanyra szeretnék szert tenni.

Név: Heloise, Asaliah, Amy, Betty, Celia, Dora/Dorothy, Raven (vezetéknév szabadon választható)
Faj: Vega/Ragadozó vámpír vagy emberke
play by: Dobó Kata (ragaszkodom hozzá nagyon)
Elkelt karakterhirdetések -03 Dobo-kata

Nagyon szeretném, ha végre rám találna a boldogság (: Ne hagyjatok elkanászodni Very Happy

Pm-elj ha érdekelj Smile


My Love, elkelt az én drága hozományosom, köszönöm Elkelt karakterhirdetések -03 1370357794


A hozzászólást Morgan Kane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 18 2012, 17:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: Elkelt karakterhirdetések -03   Elkelt karakterhirdetések -03 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Elkelt karakterhirdetések -03

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elkelt karakterhirdetések4
» Elkelt karihirdetések
» elkelt karihirdetések.
» Ismét elkelt karakterhirdetések
» Keresett és elkelt karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-