A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Lana/Ruby/Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Derick Bazile
Derick Bazile
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 08.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
36

⊿ SZÜLINAPOM :
1978. Jan. 20.

⊿ ÉVEIM :
46

TémanyitásTárgy: Lana/Ruby/Skyler   Lana/Ruby/Skyler Icon_minitimeSzer. Jún. 17 2015, 13:51

Lana/Ruby/Skyler + Vezetéknév
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Adatai
személyes infók

Kora + 400-500 év körül
Csoport + vámpír
Playby + nina dobrev
A kapcsolatunk fajtája + nehéz megmondani, talán a régi barát a legjobb kifejezés rá
Foglalkozása +  nem szabom meg
Városa + nomád életmódot folytat

amit tudni érdemes
minden, ami fontos a karakterre nézve

Jelleme + Általában megkapja, amit akar, és ez nem véletlen. Önző, kegyelmet aligha ismer, önmagát helyezi az első helyre. Mindemellett egy érző szívű nő, de ki mondta, hogy érezni csak önzetlenül lehet? Ő nem az a fajta, aki feláldozza magát a másikért, vagy épp mindent felad a szerelemért. Mégis számtalan jó tulajdonsággal rendelkezik, amik a fent felsoroltak ellenére magával ragadják, és elvarázsolják az embert. Humorban gazdag, megértő, bölcs, és hűséges, ami annyit tesz, hogy nem felejt el, és bármikor felbukkanhat, akár még segít is, ha van belőle némi haszna, és épp nem forog veszélyben az élete (ez nem mindig jelent jót, hiszen ha ő a közeledben van, egyszerre örülsz, és kívánod magadat a pokolba). Bonyolult személyiségét nem igazán lehet szavakba önteni, a leginkább megfelelő kifejezés erre az összetett.


Története + Nem volt egyszerű neki az élet vámpírként, hiszen huszadik évét alig, vagy talán még be sem töltötte, s máris elveszítette családját, a barátait. A leányzó viszont már akkor sem volt egy szent, legjobb barátját, akibe titkon szerelmes volt, hozzá hasonlóvá tette, csak hogy ne kelljen egyedül sínylődnie, remélve, hogy új életében majd magába bolondítja a fiút. Csakhogy ez nem úgy sült el, ahogy szerette volna. Eleinte a bimbózó szerelem elegendő volt ahhoz, hogy elviselje, és egy idő után megszeresse a vámpírlétet. Egészen addig, míg a Volturi le nem csapott rájuk, s ő saját életét mentve  az olaszok elé vetette társát, aki módosított memóriájának köszönhetően nem létező teremtőjére fogta a dolog nagy részét, így megúszta a halált, és ahogy Lana tervezte, felajánlották neki a tagságot. / képességgel rendelkezik: képes módosítani mások emlékeit, sőt, mivel elég idős, és már kitapasztalta adottságának minden lehetőségét, képes arra, hogy mások "szájába rágja" saját szavait/
Közös történetünk nem nyúlik vissza túl régre, hozzá képest én még csak egy zöldfülű kezdő vagyok. Első vámpír évem eltelte után találkoztam vele, s mivel még mindig erős kötődést érzett egykori szerelme iránt, az én képességem nem hatott rá. Teljesen odáig voltam érte, ő volt az első vámpír, akivel szóba elegyedtem, néhány évig még együtt is portyáztunk. Testi kapcsolat is előfordult köztünk néhány alkalommal, de egy pár sosem voltunk. Mára csak barátként tekintek rá, de ő a mai napig szereti felhozni, mennyire elvarázsolt első találkozásunkkor, s szeret azzal cukkolni, hogy titkon még mindig csak őrá vágyom.
Ez volna a "rövid" történet.. Apróbb változásokat természetesen lehet beiktatni, de úgy gondolom, még így sem szabtam meg mindent. Nagyon várom őt, ha bármi kérdése volna a megalkotónak, üzenetben keressen fel. Lana/Ruby/Skyler 1911684420

Vissza az elejére Go down
 

Lana/Ruby/Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a... :: Elkelt hirdetések-