A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Ward .... / Volturi-tag

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Corin A. Volturi
Corin A. Volturi
Volturi
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2016. May. 14.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
6

TémanyitásTárgy: Ward .... / Volturi-tag   Ward .... / Volturi-tag Icon_minitimeVas. Május 15 2016, 23:29

Kereszt + Vezetéknév
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

   
Adatai
személyes infók

   
Kora + 700-nál idősebb
   Csoport + vámpír
   Playby + Brett Dalton ( csak javaslat)
   A kapcsolatunk fajtája + ellenség (?)
   Foglalkozása + Volturi-tag
   Városa + Volterra
   

   
amit tudni érdemes
minden, ami fontos a karakterre nézve

   
Jelleme + Erős, határozott férfi, aki soha nem mutatná ki a gyengeségét, és akit, ha elvakít az indulat, nem nézi, hogy nő-e, vagy férfi az illető, harcba száll vele. Szóval ehhez mérten szeretném visszakapni a jellemet, semmi esetre sem néznék el egy mimóza valakit, és a Volturi sem.
   

   Története + Vannak sebek, amik sosem gyógyulnak be, ugye? Én is érzem, de míg bennem vegyes érzések kavarognak, benned a szín tiszta gyűlölet. Megöltem a bátyád, téged nem érdekeltek az okok, te tudtad az igazságot. Tudtad, hogy Paulo csak szabadulni akart, újra veled lenni, ezért ment el a végletekig, de nem jutott el hozzád.
Azóta izzik benned a gyűlölet, gyűlölsz engem, és ez teszi ki a napjaid már hosszú évek óta. Pauloval egyszerre váltatok vámpírrá, anyátok tette veletek, akit utána szintén kivégeztünk, a bátyád viszont alkut kötött. Téged akartak Aroék, ő azonban meggyőzte őket, hogy inkább őt vigyék helyetted, erre te csak utólag jöttél rá. Éveid alatt mást sem tettél, csak fejlesztetted magad, el akartad érni, hogy most is akarjanak téged, a család tagjává akartál válni, hogy együtt lehess az egyetlen élő rokonoddal. És sikerült. Megkaptad a figyelmet, eljutottál a kastélyba, ahol erősebbé tettek, mint bárkit valaha. Az egyik legnagyobb bástyává nőtted ki magad, de közben… megtudtad, hogy a bátyád már halott. Egy régi barátjának köszönhetően derült fény a valós okokra, amik még számomra is rejtélyként értetendők. Én nem vagyok tisztában azzal, hogy mi cél vezérelte, soha egyetlen szót nem ejtett rólad, ami érthető, tekintve, milyen szoros kapcsolatom van Marcussal. Úgy tudod, én öltem meg, mindenki úgy tudja, Jane az egyetlen aki tisztában van azzal, nem voltam rá képes, és megtette akkor helyettem, de ezt hétpecsétes titokként őrzik a falak.
Bosszút akarsz, a halálom akarod, nem is forog más a fejedben, de most már más okod is van rá. Elkövetted azt a hibát, amit én. Míg én nem látlak többnek egy testőrnél, te érzéseket kezdtél táplálni irányomba, lenyűgözött az, amit a külvilágnak mutatok, az a rendíthetetlenség, megtörtelek akaratodon kívül, és ezt soha nem tudod megbocsátani nekem. Vonzódsz hozzám, nem telik el úgy éjszaka, hogy ne kívánnál az ágyadba, de gyűlölsz és megvetsz ezért, pedig én az égadta világon semmit nem teszek.

   
Vissza az elejére Go down
 

Ward .... / Volturi-tag

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Santiago Volturi
» ...?... Volturi - my bad guardian-
» Volturi klán
» Heidi, Felix, Santiago Volturi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Keresem a...-