A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Santiago Volturi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Dupont
Charlotte Dupont
Halhatatlan gyermek
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Dec. 02.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
176

⊿ SZÜLINAPOM :
1988. Jun. 24.

⊿ ÉVEIM :
35

TémanyitásTárgy: Santiago Volturi   Santiago Volturi Icon_minitimeHétf. Nov. 17 2014, 19:36

Santiago Volturi
"mert időnként szükségünk van valakire, aki megmutatja, amit nem látunk magunktól"

Személyes
adatai

KORA ✥ ???
CSOPORT ✥ ragadozó vámpír - Volturi testőr
PLAYBY ✥ Tom Hiddleston vagy ???
A KAPCSOLATUNK ✥ ellenség - fogvatartó - szerető
FOGLALKOZÁSA ✥ Volturi testőr
VÁROSA ✥ Volterra
HOZZÁ KÖTHETŐ KARAKTEREK ✥ Volturi összes tagja

amit tudni érdemes
az életéről, jellemvonásairól

Előtörténet illetve személyiség a megalkotó fantáziájára van bízva. Play by-ban is rugalmas vagyok, nem ragaszkodok (nagyon) Tomhoz, ha valaki más tetszik, benne vagyok!
Canon karakterről van szó, ezért azt megemlíteném amit a canon-hirdetőben is olvasható: "Nincs különleges képessége, ám ereje Felixhez hasonlóan kivételes, és természetében sem képzeljük másként."
Ami nekem fontos az a karaktereink kapcsolata ami a következő: miután a Volturi megneszeli, hogy félvér vagyok, ráadásul Renesmee Cullennel is szoros kapcsolatban állok Aro mindenképpen a gyűjteményébe kíván. Egy részről a származásom különlegessége miatt, és nem utolsó sorban a remény miatt, hogy rajtam keresztül megtudhat valamit a forksi vegetáriánus klánról. Santiagot bízza meg a feladattal, hogy Volterrába hurcoljon, ahol az őrzésemmel is megbízzák.
Chelsea képessége miatt szinte el is tűnik a kötődésem Christian iránt, bár ez nem azt jelenti, hogy hirtelen Santiagohoz fogok ragaszkodni, sőt csaknem szívből utálom amiért elrabolt, de a férfit sem kell félteni. Nem éppen repes értem és a számára "alantas" őrző-védő feladatért amit rá osztottak. Az utálatunkat és megvetésünket egymás iránt nem is vetjük véka alá, Santiago ott és úgy kínoz ahogy csak tud, amit nagyon élvez. Ám valamiért mégis vonzódunk a másikhoz, ami előbb utóbb be is teljesül...
Ha netalán Christian időközben megérkezik (amit kétlek) a történet Lottie szökésével zárul, de Chelsea miatt Santiago úgy és ott folytathatja az életét (ha szeretné) ahol abbahagyta.
Ha még sem jön akkor ez az állapot akár állandósul és fejlődik tovább és tovább *-*

Vissza az elejére Go down
 

Santiago Volturi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heidi, Felix, Santiago Volturi
» Volturi klán
» Ward .... / Volturi-tag
» ...?... Volturi - my bad guardian-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-