A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 A staff közleményei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19 2014, 00:10

Megújultunk!


Bizony bizony, éppen ideje volt, hiszen nyakunkban a nyár, a sulinak is vége, a fórum zöme megkönnyebbülten sóhajthat fel. Szerettem volna egy kis frissítést, íme; ez lett belőle. Fogadjátok szeretettel, használjátok egészséggel, mi több; remélem is, hogy nyúzni fogjátok az oldalt. A diziváltás még itt-ott hagy maga után némi kivetnivalót, de igyekszem minél hamarabb véglegesíteni, úgy, hogy az titeket ne zavarjon. Ha mégis van valami, privátban írjatok nyugodtan, nem fogok harapni (;.

Egy aprócska, ámde igen fontos kérésem volna felétek, és ez mindenkire vonatkozik... Kérlek benneteket, nézzétek át a foglaló részt, nézzétek meg, hogy meg van e minden, mert az admin néni is ember a maga módján, így előfordulhat, hogy a sablon kicserélése közben esetleg elkeveredtek a foglalások - bár vigyáztam, de sosem lehet tudni. A segítséget előre is köszönöm drágáim,;

Rose
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09 2014, 09:47




És íme itt a következő
✥ ✥ ✥


Ismét felmértem a fórum és a játékosok helyzetét, és először is arra a következtetésre jutottam, hogy bár nyakatokon az érettségi és vizsgák sorozatát élitek meg nap mint nap, a többség törve ugyan, de jelen van a TADon - aminek nagyon örülök. Tudom, hogy ez egy húzós időszak lesz, bár ilyenkor mindig a frász kerülget a csappanás miatt, viszont szurkolok, hogy jól sikerüljön az, aminek jól kell sikerülnie a számukra. <3
Arra kérnélek benneteket, hogy továbbra se törjön meg a lendület, végre a canonok is túljutottak a nehezén, tehát továbbra is zakatoljunk előre. Megpróbálok figyelemmel lenni a vizsgázókra, csak annyit kérek tőlük, hogy ne vesszenek el teljesen, lehetőségük szerint a havi lecsekkolást mindenképpen ejtsék meg, ha pedig már úgy érzitek, hogy tényleg nem jut idő a fórumozásra, akkor jelezzétek az offline topicban, vagy akár privátban, bárhogy, csak tudjak rólatok.
Oké, ennyit erről, viszont még mindig nem végeztem, néhány apró kis kérés/közleményért azt hiszem érdemes tovább olvasni.

✥ Múlt hónapban elmaradt a megszokott havi szavazás - bár sajnálom, hogy így alakult, de egyrészt kicsúsztunk vele az időből, másrészt a márciuson már látszódott, hogy sokkal lazább a megszokottnál. Mivel közben új játékok indultak hamarosan kitesszük az e havi vokslehetőségeket, a nyertesek jutalmán pedig még agyalunk, mert mindenképpen szeretnénk kedveskedni nekik valamivel.

✥ És ha már kedveskedés, nézzetek be i d e, szerintem érdemes Wink

✥ ✥ ✥
Csókpuszi újfent;
Rose a Staff képviseletében

 

Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 08 2014, 11:28




Bejelentés
✥ ✥ ✥



Figyelem kedveseim, egy kis összegzéssel állnék elő azoknak, akik nem követik nyomon a Cullenek sorsát; Bella elhagyta a családot, ezzel pedig lemondott szabadságáról és hivatalosan is a Volturihoz tartozik.

✥ Lena NJK-ban mozgatott pár farkast, így a falkatagok (akinek jólesik) nyugodtan belevehetik saját kis történetükbe, hogy jelen voltak. A játék itt zajlott.

✥Jasper W. Hale sem tartózkodik az aranyszeműek között, ragadozóként bárhol felbukkanhat, hiszen Aro kegyetlen tervének köszönhetően újból emberek vérére szomjazik. A canon karakterektől kérném, hogy ezentúl ezeket a változásokat ne feledjék el, nyugodtan mehet a dráma, van rá lehetőség, méghozzá bőven Very Happy

✥ Még annyit feltétlenül meg kell említenem, hogy Tanya Denali klánját Carmenre és Elazarra bízva ideiglenesen Forksban tartózkodik, erről szintén ne feledkezzünk el.

✥ ✥ ✥
Ezen kívül hamarosan még egy közleményt olvashattok majd tőlem, egyelőre ennyi voltam, csókpuszi minden játékosnak;
Rose a Staff képviseletében

 

Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 05 2014, 14:03

Kedves tagok!

Nem valami nagy életkedvvel, és egyáltalán nem szívesen jelentem be, hogy - talán már az oldalsó chatboxban olvastátok is - Rosalie admin gépe felmondta a szolgálatot, és előre láthatólag min. egy hétig hanyagolnunk kell őt mindenben.
Így hát ha bármi kérésetek, kérdésetek van, hozzám forduljatok, tényleg igyekszem majd minél többször feljárni, és nézni a privát üzeneteimet. Persze a multijaimnak is bátran írhattok, bármelyikükkel szívesen segítek amiben kell, nézzétek csak meg a profilomban a listát, a felsorolt nevek közül bármelyik énemet zargathatjátok, nem harapok érte WinkÁmbár azért jelezzétek, hogy kinek írtatok annak érdekében, hogy biztosan észrevegyem.
Ha esetleg engem nem találtok, és sürgős ügyről lenne szó, Bellát is elérhetitek, hátha ő is tud segíteni. Mindenesetre legyetek türelemmel, nem biztos, hogy azonnal választ kaptok, de igyekezni fogunk, és mindent beleadunk. =)

A másik fontos közlendő;;
Cullenék gyűlését egyelőre befagyasszuk, Bellával ugyanis arra a következtetésre jutottunk, nem játsszunk addig, amíg Lena Volturi nem tud jelen lenni, NJK-ban való mozgatása sok értelmet nem nyerne. Mindazért, hogy hamar túlessünk a játékon nem kockáztatjuk a színvonalát. Tehát mindenki türelemmel várja a folytatást, amint változás köszönt be, jelentkezni fogunk!

Köszönöm! ^^
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 31 2013, 17:41

Boldog Újévet, Twilight After Dark!
~ ~ ~
Szerencsében, pasikban, csajokban, nagy lazulásokban és könnyedségben gazdag új évet kívánok minden kedves tagunknak. Kívánok nektek sok szépet és jót, rengeteg reagot, sok játszópajtást, számtalan új ismerőst az oldalon, a való életben pedig tényleg azt kívánom, hogy a következő évben teljesüljenek az álmaitok. Én csak azt ígérhetem, hogy továbbra is dübörögni fog az oldal, míg itt vagytok velünk mindent megteszünk, hogy ne csalódjatok, és nem győzök hálálkodni, amiért immáron harmadjára írhatom le jókívánságaimat felétek.

A Staff nevében minden szép és jót kívánok, én magam pedig csak azt mondhatom, hogy Szeretlek benneteket;
Rosalie
 A staff közleményei - Page 2 1839924927 
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 30 2013, 14:29

Boldog Születésnapot, Twilight After Dark!
~ ~ ~
Hihetetlen, de két éve megy a fórum, méghozzá töretlenül. Nem győzöm hangsúlyozni mennyire örülök ennek, és nem is tudok mit kívánni, csak azt, hogy még legalább ennyit, ha nem többet. Köszönöm a törzsgárdának, azoknak a személyeknek, akik elejétől kezdve velünk vannak, és köszönöm az újaknak, hogy velünk vannak és benépesítik a fórumot. Ajándékként felkerült az új design, amit folyamatosan alakítunk, csinosítunk Nektek, s még szokni kell ugyan, de hamarosan minden a helyére kerül. Reméljük elértük a célunkat és felrázzuk a bandát, leljétek benne örömötöket, Kedveseim <3

A dizi mellett újításra kerültek a leírások, a szabályzat, belekerült néhány plusz elem, tehát nem árt átolvasni, sőt, kérem, hogy tegyétek meg. Minden újonnan felkerült téma bővítve lett, hasznos, ha átfutjátok (;

A karakterekkel kapcsolatban az aktivitás-inaktivitás is külön témában lett összefoglalva, aminek kérném a betartását, ebben kicsit szigorodott a nézőpontom, de mivel tudom, hogy jó userekkel vagyok körülvéve, azt is tudom, hogy nem fog nehézségeket okozni a dolog. A multisoktól külön kérném, hogy ezentúl legalább két naponta (ha van játékod, ha nincs) az összes karakterükkel lépjenek fel, egyébként inaktív besorolást kapnak tőlem.

Nyitottam pár új részt a Foglalóknál, ezt sem ildomos kihagyni, mert mindegyik a Ti javatokat szolgálja. A Névfoglalóról és a Multilistáról van szó, valamint a napokban (lehet már ma) nyitni fogok egy minden hónapban kitöltendő Activity Check rovatot. Szigorúnak tűnhet, mégis elengedhetetlen, mert nem akarom, hogy elvesszetek, s akit igazán érdekel a karaktere sorsa, annak az a két másodpercnyi bejegyzési idő meg sem fog kottyanni (a szabályzat aktivitás és inaktivitás részében azt hiszem kellően megindoklom az okot).
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 23 2013, 01:02

Sürgősen keressük Jasper új userét!
~ ~ ~
Ideiglenesen én veszem át, hogy ne üljön le a történet, DE tényleg várjuk az új, szerető gazdáját, aki törődne vele és úgy vinné, ahogy azt megérdemli a karakter. Kérem, hogy hozzáértő felhasználó jelentkezzen, aki nem hagyná el és komolyan foglalkozna vele. Várjuk a jelentkezést, méghozzá epekedve!
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 18 2013, 18:30

Felhívás!
~ ~ ~
Mától fogva a profilban maximum kettő (!) minikép/gif szerepelhet, ugyanis mostanában elszaporodott a túlzásba vitt képmutogatás. Ne zsúfoljuk tele -a netet egyébként lassító- számtalan képpel, hiszen egyébként sem ezt a célt szolgálja. Tehát : akiknek kettőnél több kép található ezen szekcióban, kérem, hogy korrigálja.

Megértéseteket köszönöm;
Rosalie
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15 2013, 14:48

A türelmi időszak véget ért!
~ ~ ~
Ami azt jelenti, hogy mindenkinek illik összeszednie magát a reagolások terén. Nincs suli, lement a vizsgaidőszak, itt a nyár és mi várunk benneteket! Mindenkit kérnék, hogy ne hagyja figyelmen kívül a kérésem, hiszen a figyelmeztetések regtörlést vonnak maguk után. Nem szeretnénk megválni a tagjainktól, de ha nem játszotok nyilván értelme sincs a helyet és a port foglalni. (; Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.
Kifejezetten oda fogok figyelni a userekre, az első csapat inaktívnak elküldtem a figyelmeztetéseket, a többieket csókoltatom <3 Hajrá gyermekeim, hajrá...
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25 2013, 12:57

Közlemény

Mint azt az új hozzászólások írásánál észrevettétek, sajnos megújult az egyik platformunk (igen, amikor megnyitod az új hsz-t ez a hófehér hátteres nyavalya jelenik meg), ráadásul nem is mi kértük, a hungarianforum fejesei viszont úgy döntöttek jól kicsesznek velünk (-.-). Jómagam abszolút nem örülök neki, jópár hibát véltem felfedezni benne azon kívül, hogy a fehér háttér esztétikailag brutális a sötétebb fórumokra nézve, de nem ez a lényeg, nem is ezért döntöttem úgy, hogy megosztom veletek mindezt. Észrevettem azt is, hogy az aláírásoknál is gondot okoz a megújult frissítés, mert nem jeleníti meg a kódolásokat. Arra is rájöttem, hogy az adminoknak viszont engedélyezi, tehát amíg nem derítem ki mit tehetnék ez ügyben, addig aki szeretne aláírást váltani és nem boldogul, nyugodtan írjon nekünk és segítünk beilleszteni.


Igyekszem megoldást találni; addig is kitartás.
Joseph & the Staff
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17 2013, 23:21

Drága TAD népe!
Örömmel és mérhetetlen boldogsággal jelentem, hogy a kényszerpihenőmnek vége. Még rengeteg dolog vár rám és egyelőre lassabb ütemben haladok, tehát a rengeteg pm-re is válaszolni fogok, csak türelem. Amint ezek megvannak ti is észrevehetitek majd a tényleges jelenlétem mind a reagok gyártásában, mind az ostorom csattogtatásában - jobb esetben mellettetek, mint a formás kis hátsótokon. Tudom, hogy sokak még az utolsó köröket futják a suliban (nekik nagy drukk!), de szerencsére hamarosan annak is vége lesz, mi pedig belehúzhatunk az itteni élet felpezsdítésébe. Ez a hónap nagyon lazának mutatta magát, de szeretném, ha minden visszatérne a jól megszokott pörgős kerékvágásba és bizony a ti segítségeteket fogom kérni . 
Hamarosan jelentkezem ez ügyben is, addig is:
A staff közleményei - Page 2 2369310412A staff közleményei - Page 2 1637503926
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimePént. Május 24 2013, 14:24

! F O N T O S K Ö Z L E M É N Y !

Rosalie Lillian Hale admin még mindig távol van az oldaltól, s egyelőre nem tudni, mikor tud visszatérni. Ezért is jelentem be a következőt;; Seth Clearwater és Ophelia Greyback moderátorok fontosabb szerepet kapnak a fórum életében, így hozzájuk bármikor fordulhattok a távollétemben, ha kérdésetek, kérésetek akadna, és segítségre volna szükségetek.
Egy darabig még biztosan így fog ez menni, de amint bármi is változik, fel fogjuk tüntetni!
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 06 2013, 13:17

Mint azt már a hiányzásnaplóba is írtam, Rosalie egy darabig nem lesz a fórumon, így a távollétében forduljatok hozzám, bármi kérdésetek, kérésetek is van. Igyekszem aktívan részt venni a fórum életében, és teljesíteni admini feladataimat, de mindenesetre legyetek türelemmel! (;
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08 2013, 14:00

Kis megjegyzés: frissült az átvehető karakterek listája, érdemes belekukkantani, hiszen minden személyre nagy szükségünk lenne. De igazából egy másik közleményt szeretnék megosztani veletek, mégpedig;;

MODERÁTOR KERESTETIK!
Bizony, a Staff úgy döntött, hogy szükség lesz egy plusz emberre a fórumon. Viszont: a moderátor feladata nem összekeverendő az admini feladatokkal. A moderátor feladatkörei a társoldalak rendszeres frissítése, az inaktív fórumok hirdetéseinek törlése, a társlapok kategorizálása. Ezen kívül aktív jelenlét, userek segítése, esetleges kérések továbbítása az adminok felé, chatfelügyelet adminok távollétében, továbbá a foglalók rendszeres frissítése és karbantartása. Karaktereket nem fog bírálni, továbbá nem lesz hozzáférése máshoz.

Nagy szükségünk lenne egy aktív tagra, akinek ideje és energiája lenne az oldalhoz és a Staff segítéséhez. Aki úgy érzi tudná teljesíteni a kritériumokat, annak nincs más dolga, mint jelentkezni. Íme egy sablon hozzá:
Kód:
- Karakter és esetleges multik felvezetése:
- User életkora:
- Mióta játszol a fórumon? :
- Mennyire vagy aktív részese a  fóruméletnek? : (napi szinten itt vagy és reagolsz, esetleg kétnaponta, hetente, stb)
- Chaten mennyire vagy elérhető? : (általában fent vagy, néha beesel, nem szoktál feljárni, stb.)
- Mennyire ismered a Twilight világát és mennyire követed az itt zajló eseményeket? :
Természetesen ha lenne megjegyzésed nyugodtan tedd hozzá. Ha volt már tapasztalatod moderátorként; kérlek tüntesd fel azt is. Egy apró megjegyzés: A jelentkezőknek ildomos tisztában lenni a szabályzatokkal, közleményekkel, korlátozásokkal és nem árt, ha tud hozzászólást szerkeszteni, az sem árt, ha a kódolásokban jártas valamennyire.


Jelentkezés elküldése: Rosalie Lillian Hale-nek.
Jelentkezés határideje: január 15







Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01 2013, 01:40

Drága TAD népe!


Örömökben gazdag sikeres Újévet kíván nektek; A Staff




A staff közleményei - Page 2 1436725996 A staff közleményei - Page 2 1436725996 A staff közleményei - Page 2 1436725996 A staff közleményei - Page 2 1436725996 A staff közleményei - Page 2 1436725996 A staff közleményei - Page 2 1436725996
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 24 2012, 11:56

Drága TAD népe!


Immáron másodjára kívánhatok nektek::


Boldog, békés Karácsonyt

... és ajándékokban, italban, józanodásban gazdag perceket!
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 06 2012, 23:52

Rosalie Lillian Hale írta:
: KÖZLEMÉNY :

Mint azt már említettem a napokban, változásokat vezetek be felhasználóink körében. Vége a türelmi időszaknak, s nagytakarítást végzek a lassan egy éves oldalon. Ha 20 usert, hát annyit fogok törölni, de biztos leszek abban, hogy a maradék felhasználói csoport aktív lesz. Az is előfordulhat, hogy a canonjaink körében is usercsere lesz, tehát mindenki készüljön fel a pm-re, mert küldeni fogok valamennyi tagunk számára, kivétel nélkül.
A válaszadás kötelező, mert ezen múlik további sorsod. Amennyiben elfelejtődik, vagy egyszerűen nem lépsz be ahhoz, hogy el tudd olvasni, úgy szintén törlés fog bekövetkezni, hiszen azt jelzed felém, hogy nem érdekelnek a továbbiak. Induljunk tiszta lappal és folytassuk az életet.


Az első canon, aki új gazdát keres: Isabella Marie Cullen. A karakter átvehető, tehát előtörténetet kérek és megfelelő AKTIVITÁST! Nyomatékosan kérem az érdeklődőket, hogy csak akkor vállalja, ha vinni is tudja és nem szívódik fel. szerencsére elkelt, köszönjük!

A többi fontos átvehető karakterek listáját ->> i t t találod.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27 2012, 12:36

: KÖZLEMÉNY :

Mint azt már említettem a napokban, változásokat vezetek be felhasználóink körében. Vége a türelmi időszaknak, s nagytakarítást végzek a lassan egy éves oldalon. Ha 20 usert, hát annyit fogok törölni, de biztos leszek abban, hogy a maradék felhasználói csoport aktív lesz. Az is előfordulhat, hogy a canonjaink körében is usercsere lesz, tehát mindenki készüljön fel a pm-re, mert küldeni fogok valamennyi tagunk számára, kivétel nélkül.
A válaszadás kötelező, mert ezen múlik további sorsod. Amennyiben elfelejtődik, vagy egyszerűen nem lépsz be ahhoz, hogy el tudd olvasni, úgy szintén törlés fog bekövetkezni, hiszen azt jelzed felém, hogy nem érdekelnek a továbbiak. Induljunk tiszta lappal és folytassuk az életet.
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Nov. 23.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1775

⊿ SZÜLINAPOM :
1915. Mar. 30.

⊿ ÉVEIM :
109

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29 2012, 23:57

¤¤ MEGÚJULUNK! ¤¤

Mint azt láthatjátok hatalmas változásokon ment keresztül a fórum.
1.: a külső.
Jacob Black userétől kaptuk hozzá a csodálatos helyszínképeket, áldom a segítségét és itt is megköszönöm neki a fáradozást. A nyár elmúltával ledobtuk az eddigi garnitúrát és újra sötétre váltottunk. Remélem legalább egy parányit tetszik az összkép, bár még közelről sincs kész a végleges design - ugyanis nem ezt a sablont szerettem volna feltenni, hanem egy teljesen más verziót, sajnálatos módon azonban csak látszatra volt tökéletes, a belső felépítés nagyon el volt csúszva. Fáj érte a szívem, de amit most láttok valamennyire hasonlít hozzá, viszont nem az a lényeg, hogy nekem tessen, nagyon szeretném ha újult lendülettel térnénk vissza a régi kerékvágásba s remélem a diziváltás meghozta a hangulatot hozzá és az új tagokhoz is. :Đ
Még a reagoknál fedezhettek fel apró hibákat, például a hozzászólásgomb és társainál, de már készülnek oda is az új képek, csak egy kis türelmet kérek. Tudom, hogy nem lett nagy szám, de szívvel lélekkel csináltuk. Csak mert ilyet is tudunk ám A staff közleményei - Page 2 2552249466 Üröm az örömben, hogy azon személyek akik nagyon sötét színnel fejezték ki önmagukat, most kissé világosabbra kell hogy váltsanak Rolling Eyes

2.: egy kis rendszerezés.
Már elkezdtem átnézni a játéktéren kívüli részeket, főleg a közlemények fognak átláthatóbbá válni, hamarosan frissül a szabályzat is, a Társoldalakban pedig már törlésre kerültek a megszűnt társfórumok. Az admini részen kívül Seth modi segítségével a Szórakozás zóna is kapott pár újdonságot, hogy a kedvet kapott usereknek legyen hol kiélnie magukat^^

3.: egy új faj felbukkanása...
Bizony bizony, pedig a Twilight világában nem könnyű reális elgondolásokat összekaparni. Hamarosan előállunk az újdonsággal és szabad lesz a pálya.

Nos azt hiszem ennyi az összefoglaló, ha valamit kihagytam volna majd menet közben sikítom a fületekbe <3
Vissza az elejére Go down
https://twilight.hungarianforum.com
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 20 2012, 02:16

Figyelem figyelem!

Athenodora és Caius Volturi átvehető karakterekké avanzsáltak, s mivel fontos szerepet játszanak - szükség lenne rájuk minél hamarabb. Előtörténetet kérünk, az érdeklődést pedig bármelyik adminnál megteheted.
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13 2012, 12:29

Mélyen tisztelt publikum, avagy vámpírok, farkasok és egyéb lényeink!

Hamarosan vége a nyárnak, s ezzel együtt a türelmi időszaknak is. Rengeteg felhasználó jelentette, hogy lankadni fog a figyelme a nyári szünetben, laza időszakon vagyunk túl, ahogy a legtöbb fórum is. Viszont: Minden elmaradozott felhasználó szeptember 6-ig kap határidőt, hogy visszataláljon hozzánk és ott folytassa a pörgést ahol abbamaradt. Ez nem azt jelenti, hogy addig nem kell aktivizálnod magad, értsétek úgy, hogy ez a végső, utolsó határidő, s onnan már nincs tovább. Úgy vélem ez egy elég korrekt dátum a részünkről, még akkor is, ha egyesek se szó se beszéd szívódtak fel. De nyár van, mi pedig elnézőek vagyunk (egy bizonyos szintig). (;
Tehát szeptember 6-ig még nincs veszve semmi, addig nem fogom törölni csak az előtörténet nélküli regisztrációkat, viszont: minden inaktív játékos karakter törlésre kerül amennyiben nem jelentkezik ezen időpontig.


Hamarosan ismét diziváltás következik, alteregóm, azaz Rosalie admin nénétek már rajta van az ügyön, ezáltal is kedveskedni akar nektek, és mindenkit továbbra is szeretettel várunk fórumunkon. Izgalmas játékok következnek, de egyéni karaktereinknek is szívesen felpezsdítjük az életét ha igény van rá.
Vissza az elejére Go down
Lena Volturi
Lena Volturi
Volturi

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
550

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09 2012, 22:35



A RAGADOZÓ ÉS FÉLVÉR STOP FELOLDVA!
ismételten várjuk a ragadozókat, valamint kettő félvérnek is adunk helyet. Addig csapjatok le amíg el nem viszik a lehetőséget (;

és még egy kis ajándék: kettő különleges képességű vámpírt is meg lehet alkotni
szintén addig csapjatok le a megalkotással amíg el nem viszik előletek a lehetőséget (;.





Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 21 2012, 17:46

Joseph D. Kenward írta:
Tisztelt Tagok, Jövendőbeli regisztrálni kívánók!

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a magánélet a legfontosabb, DE ha karaktert vállaltok az oldalon, akkor azzal foglalkozni is kell. Odáig szép és jó, hogy beregisztráltok, megírjátok az előtörténetet, de ha tudjátok, hogy huzamosabb ideig nem fogtok feljárni a fórumra tegyetek meg annyit, hogy az offline topicban jelzitek azt az adminok és játékostársak felé. Így elkerülhető az a kellemetlen döntés ami a regisztrációtok törléséhez vezet. Nyár van, természetesen a többség ilyenkor szabadul fel az egész éves hajtás alól, ezt tiszteletben tartjuk, de az a minimum, hogy szóltok nekünk.

Minden alkalommal megy egy figyelmeztető email és egy privát üzenet is, tehát még így is mindig van egy második esély és öt nap arra, hogy szóljatok nekünk, de ha nem jelentkeztek mi nem tudunk mit tenni.
Ha hagytam volna az összes egy hónapja be nem lépett felhasználót vagy lejárt határidejű előtörténetest, akkor bizony szép taglétszámmal rendelkezne az oldal, de annak semmi értelme, hogy csak porosodjanak a jó kis karakterek. Nekünk adminoknak sem könnyű egyik esetben sem, minden egyes karakterlapot elteszünk és várjuk vissza a törölt tagokat több aktivitásban reménykedve, de nyilván a mi türelmünk sem végtelen e téren sem. Nem harapunk, keressetek minket bátran, csak legyetek aktívak - ez a legfontosabb.

Joseph szólt hozzátok a Staff nevében


Ehhez kapcsolódó bejelentés:
Az inaktívoknak ment egy figyelmeztető privát üzenet és email, még van idő, hogy visszalendüljetek, de a türelmem véges.
Minden TADos szedje össze magát, szeretném látni az összes karaktert multistól mindenestől és ez nem kérés. Bár a nyár ellenére jól pörgünk, nem vagyok megelégedve. Akinek problémája van az oldalon, az jelezze nálam nyugodtan, keresünk rá megoldást. Ha nem talál játszótársat, vagy kifogyott az ihletből, nem tud mit kezdeni a karakterrel akkor is orvosolható a dolog, de nem győzöm hangsúlyozni: ez egy szerepjátszós fórum, és nem átjáróház. Nem várom el, hogy ontsd magadból a reagot, viszont egy bizonyos minimális aktivitást megkíván a fórum. Amennyiben nem látok változást simán megválok azoktól a tagoktól akik szemernyit sem reagálnak minderre, hiszen hiába akarok segíteni, ha nem hagyják...
Mindenki ehhez tartsa magát ha kérhetem, így nem veszünk össze (;
Vissza az elejére Go down
Mary Alice Brandon Cullen
Mary Alice Brandon Cullen
Vegetáriánus

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2011. Dec. 15.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
1013

⊿ SZÜLINAPOM :
1901. Aug. 10.

⊿ ÉVEIM :
122

⊿ ŐKET KERESEM :
△ my husband's humanity

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 06 2012, 15:52

::KÖZÉRDEKŰ::

Most főleg a jelenlegi tagokhoz, a multizni kívánókhoz szólok, persze a regisztrálni készülőknek sem árt áttekinteni!
Természetesen rengeteg canon karakterünk szabad még, de van itt néhány tag, akikre felettébb szükségünk lenne. Többek között ide sorolnám Dr. Carlisle Cullen karakterét is, aki nagyon fontos szerepet tölt be történetünkben, és jelenleg is nagy szükségünk lenne rá. Tehát, ha netán valakinek kedve támadna egy felelősségteljes, békés doki szerepébe bújni, az ne habozzon! Ha már regisztrált tagról van szó, írjon egyik adminunknak privát üzenetet, ha új tag, bátorkodjon, és regisztráljon fel vele, nagyon hálásak lennénk.
De nem csak a Cullenék vezetőjére lenne nagy szükségünk. Sam Uley, a La pushi farkasok alfája is megalkotásra vár, nélküle nem teljes az amúgy is hiányos falka. Nem bánnánk, ha egy-két canon farkas megjelenne az oldalon, és néhányuk esetében még a play by (avataron szereplő személy) változtatását sem ellenezzük, egyeztetés mellett, persze.

Remélem, ezzel a kis felhívással is felnyitottam néhány ember szemét, nem győzöm hangsúlyozni, mennyire örülnénk, ha szaporodnának a canonjaink! (:
Vissza az elejére Go down
Joseph D. Kenward
Joseph D. Kenward
Alakváltó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2012. Apr. 09.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
268

⊿ SZÜLINAPOM :
1642. Oct. 12.

⊿ ÉVEIM :
381

TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 06 2012, 11:24

Tisztelt Tagok, Jövendőbeli regisztrálni kívánók!

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a magánélet a legfontosabb, DE ha karaktert vállaltok az oldalon, akkor azzal foglalkozni is kell. Odáig szép és jó, hogy beregisztráltok, megírjátok az előtörténetet, de ha tudjátok, hogy huzamosabb ideig nem fogtok feljárni a fórumra tegyetek meg annyit, hogy az offline topicban jelzitek azt az adminok és játékostársak felé. Így elkerülhető az a kellemetlen döntés ami a regisztrációtok törléséhez vezet. Nyár van, természetesen a többség ilyenkor szabadul fel az egész éves hajtás alól, ezt tiszteletben tartjuk, de az a minimum, hogy szóltok nekünk.

Minden alkalommal megy egy figyelmeztető email és egy privát üzenet is, tehát még így is mindig van egy második esély és öt nap arra, hogy szóljatok nekünk, de ha nem jelentkeztek mi nem tudunk mit tenni.
Ha hagytam volna az összes egy hónapja be nem lépett felhasználót vagy lejárt határidejű előtörténetest, akkor bizony szép taglétszámmal rendelkezne az oldal, de annak semmi értelme, hogy csak porosodjanak a jó kis karakterek. Nekünk adminoknak sem könnyű egyik esetben sem, minden egyes karakterlapot elteszünk és várjuk vissza a törölt tagokat több aktivitásban reménykedve, de nyilván a mi türelmünk sem végtelen e téren sem. Nem harapunk, keressetek minket bátran, csak legyetek aktívak - ez a legfontosabb.

Joseph szólt hozzátok a Staff nevében
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: A staff közleményei   A staff közleményei - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A staff közleményei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight After Dark :: Hírek és közlemények-