A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Mentor és mentorált

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian Hyde
Sebastian Hyde
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Mar. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
10

⊿ SZÜLINAPOM :
1710. Aug. 15.

⊿ ÉVEIM :
313

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Mentor és mentorált   Mentor és mentorált Icon_minitimeVas. Márc. 16 2014, 12:21

Darius ...

... éves ❦ ragadozó vámpír, play by Michael C. Hall

Itália földjén született. Kora s eredeti neve ismeretlen, jómagam vámpírrá válásom után először Róma falai között találkoztam vele. Tanítóm helyett tanítóm lett, bár egészen más volt mint én, ő mutatott utat elveszett lelkemben. Túlszárnyalta a korszakok tudósait, művészeit, oly' kifinomultsággal bírt, amit elképzelni sem lehet. Hozzásegített jelen meglátásomhoz, életszemléletét tovább adva feltárta előttem a helyes utat. A gyarló, hitvány bűnösökre mutatott rá, belőlük szívtuk el az életet, ez légyen kegyetlen jutalmuk a Földön elkövetett vétkekért. Bár magamnak tapostam ki a saját utamat, sokat köszönhetek neki. Kétség kívül Ő figyelte a lépteimet.

Titokzatos, hiszen nem beszél eredeti származásáról, múltjáról. Roppant pedáns, nagyon kifinomult ízléssel rendelkezik, ugyanakkor távolságtartó és rideg, aki megválogatja a körülötte lévőket. Halad a civilizációval, mégis régimódinak tűnik komoly eleganciája miatt - ám őt ez csöppet sem zavarja. Nagy megújuló, a neveit, személyazonosságait bizonyos időközönként felfrissíti és lecseréli, lakóhelyét szintúgy váltogatja, tehát kiváló álcázóművész.


A hozzászólást Sebastian Hyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16 2014, 13:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian Hyde
Sebastian Hyde
Ragadozó
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Mar. 04.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
10

⊿ SZÜLINAPOM :
1710. Aug. 15.

⊿ ÉVEIM :
313

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Mentor és mentorált   Mentor és mentorált Icon_minitimeVas. Márc. 16 2014, 13:15

Katie Turner

40 éves ❦ ragadozó vámpír, play by Zoey Deutch

Katiet 18 éves korában ragadta el a halál Darius képében. A mentorom unalmának tudható be, hogy az utolsó percben mégsem szívta ki a lány minden csepp vérét, s Katie ezt bizonyára újszülött korában igencsak zokon vette, pedig Darius mindent elkövetett, hogy bizalmat ébresszen benne. Jómagam ekkoriban már rég elváltam Dariustól, a lánnyal teremtése után 10 évvel találkoztam először, s hamar megtaláltuk a közös hangot, bár nem vagyok benne biztos, hogy Katie valójában szimpatizált velem, inkább vissza akart vágni mentorunknak. Hogy most mi lehet az ifjú vámpírlánnyal? Egyszer felkeresett Velencében, ám annak jó ideje, viszont független lett Dariustól, csakúgy mint én.  

Nem szabok meg semmit a jellemében, okos, elbűvölő teremtésnek képzelem el, legyek számára nyugodt kapaszkodó, s néha fussunk össze, ha már Darius közös pont az életünkben.  
Vissza az elejére Go down
 

Mentor és mentorált

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-