A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Jared Cameron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kimberly Syme
Kimberly Syme
Ember
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Sep. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
24

⊿ SZÜLINAPOM :
1994. Apr. 20.

⊿ ÉVEIM :
30

TémanyitásTárgy: Jared Cameron   Jared Cameron Icon_minitimeSzomb. Jan. 25 2014, 17:13

Jared Cameron

24, alakváltó, Daniel Sharman


Oh, drága, J!
Nem tudom, hogyan mondjam el neked, amit már nyilvánvalóan tudsz rólam, de még egyikünk sem mondta ki a hangosan. Szeretlek. Talán nem annyira, mint Te engem, hiszen én nem tudok beléd vésődni, de amennyire csak lehetséges szeretlek. Már olyan sok mindent tudok rólad, olyan sok minden történt, és csak az én hibám, hogy még nem vagyunk együtt. Szeretném, ha tudnád, miért vagyok egy másik pasival, miért Ericet választottam, annak ellenére, hogy veled szeretnék lenni, de nem mondhatom el. Félek, talán meg is gyűlölnél emiatt, ezt pedig nem akarom. Annyira sajnálom. Lehet, ennek sosem lehet vége, de nem akarlak bajba keverni, úgyhogy kérlek: hagyj békén! Mindenkinek jobb lesz.
Kim

Igen, ő itt Jared. Az a Jared Cameron, aki La Push-ban éli mindennapjait, és akinek én, Kimberly Syme vagyok a lenyomata. Viszont a kapcsolatunk nem éppen egyszerű, hiszen hiába szeretjük egymást, a múltam árnyékai miatt, félek elhagyni azt a barmot, akivel jelenleg együtt voltam J helyett. Ennek az egésznek a hátteréről Jared azonban semmit sem tud, és egyszerűen nem érti, miért fordultam ki magamból a születésnapja után, ahol megcsókoltam. Másnap azonban már Erickel voltam.
J-t már kis korom óta ismerem, mióta La Push-ba költöztünk. Nagyon sok időt töltöttünk együtt, először barátok lettünk, de aztán megtudtam mi is ő, és hogy mi az a bevésődés. Őszintén megdöbbentem, és nem is tudtam egykönnyen feldolgozni mindezt, de aztán Jared születésnapján egyszerűen csak megtörtént és arra eszméltem, hogy megcsókoltam. Szegény, nyilván nem értette, hogy miért, de a következő nap már Port Angelesben lógtam, azzal a barom Erickel. A mélypont akkor következett be, amikor utánam jött Port Angelesbe. Amikor megtalált, éppen sírtam, az arcom pedig fel volt dagadva, mert Eric megütött. Jarednek elborult az agya, és szétverte a férfit. Akkor elzavartam, mert nem tudom, hogyan tudnám megvédeni őt. Több héten keresztül nem is beszéltünk. Végül ismét felbukkant a város roncstelepén, ahol a szokásos züllésben talált rám... Nem bírtam tovább, elárultam magamat azzal, hogy megcsókoltam és nem is akartam elengedni. Nehezen, de megállítottam egy közelgő katasztrófát és így J nem esett neki Ericnek újból, majd hazavitt. Nem kérdezett még rá arra, amiket Eric a fejemhez vágott a múltamról, de nyilván kíváncsi minderre.



Kedves, megértő és nagyon szerethető srác, aki imádja az életét. Szereti az egész farkas mizériát, bár tart attól, hogy árthat nekem, egy gondatlan pillanatban. Egyébként a falkában ő a béta tag.

Elvárások:
- a PB alany változtatható, nem ragaszkodom hozzá, ha van más ötlet.
- örök időkre keresek, gondoskodó usernénit/bácsit Jarednek.
- lehetőleg legyen valamennyi tapasztalatod szerepjátékos téren.




Ha megtetszett a karakter és kíváncsi vagy a további részletekre, akkor jelentkezz pm-ben! ^^
Vissza az elejére Go down
 

Jared Cameron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jared Cameron ▲

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-