A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Liam .....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Renata Volturi
Renata Volturi
Volturi

⊿ Moderátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Apr. 06.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
83

⊿ SZÜLINAPOM :
1516. Jun. 01.

⊿ ÉVEIM :
507

TémanyitásTárgy: Liam .....   Liam ..... Icon_minitimeSzomb. Jan. 04 2014, 21:55

Liam .....

21, ember, Colton Haynes (nem ragaszkodom hozzá, de előtte beszéld meg velem Liam ..... 1911684420)

Egy bárban találkoztunk pár hónapja. Eredetileg csak le akartam csapolni, de egy izgalmas éjszaka után hagytam menni. Azóta gyakran jövünk össze, de kizárólag a testi örömök miatt. Liam tudja, hogy vámpír vagyok, de nem zavarja, sőt... szereti a kicsit sem átlagos dolgokat és az izgalmat, így teljesen odavan azért, ami vagyok. Én csak az ágyasomként tekintek rá, viszont ő mindig bepróbálkozik, és elhív valahova. Talán mondanom sem kell, hogy minden alkalommal hidegen elutasítom. Valamint mindenáron vámpír akar lenni, és azt akarja, hogy én változtassam át, de ez a dolog még várat magára...

//A történetét nem akarom megszabni, valamint ezen is korrigálhatunk, ha szeretnéd, de az alapsztori maradjon meg. :DVárlaaak. Liam ..... 1911684420

Igazi 'menő fiú'. A lányok odavannak érte, és ezt ki is használja. A magabiztossággal nincsen problémája, remekül tud hazudni, és minden rosszban benne van, ami csak a javamat szolgálja. Néha egy igazi tapló tud lenni, de alapjában véve normális, és ha kell, remekül el lehet vele beszélgetni.


GYERE GYORSAN. Liam ..... 1370357794<3
Vissza az elejére Go down
 

Liam .....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Roncstelep

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-