A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Barbara and Broderick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Barbara and Broderick   Barbara and Broderick Icon_minitimeHétf. Okt. 28 2013, 12:34

Broderick...


Westminsterben született, vérbeli angolként. A családja nemesi származású, és sokszor azzal hitegetett, hogy bizony köze van Lady Dianához, bár ezt nem hiszem el. Mindkét szülője él, de csak az apja vérfarkas.
Amikor Brody tizenhét volt, bevésődött az egyik új osztálytársába, aki nem sokkal később autóbalesetben meghalt. A fiú szörnyű múltat tudhat maga mögött, mégis, a jelleme erős és megrendíthetetlen, gyakorlatilag én nézek fel őrá, pedig ez fordítva kéne, hogy legyen. A lenyomat halálának köszönhetően olyan törékeny nála a mécses, mégsem hibáztatjuk, mert tudjuk, átérezzük, min megy át még mindig, hiába történt már annyi éve az a dolog. Amikor átváltozik, halljuk, ahogy mantraként ismétli a lány nevét, és nagyon sokszor tíz perc után egyszerűen visszalényegül emberré, mert képtelen osztozni velünk a gondolatain.



Broderick az a tipikus anyámasszony-katonája. Több érzelem szorult belé, mint belém, pedig igenis én hordom az Érzelmes Kapitány címet a falkából. Ő az a karakter az egész bandából, akiről nyugodtan elmondhatom, hogy megbízható, kellően határozott, és ha arra kerülne a sor, a kezébe adhatnám a falka irányítását. Nem hátrál meg a nagyobb kihívásoktól, és csak akkor bőg, ha a helyzet nem kívánja meg a komolyabb fellépéseket. Viccet félretéve, tipikusan olyan férfi, akinek hiányzott az anya az életéből, így próbálja pótolni a szeretetet. Mondhatni, ő a falka motorja szeretet terén. Barbara mellett mindenkit ellát tanácsokkal, és ha nem hímnemű lenne, bizonyára feleségül venném, amiért ilyen szorgos. De hát... c'est la vie. Neutral


23 éves ❦ vérfarkas

Elkelt! Barbara and Broderick 1911684420



Igazából nincs kikötésem a karakterrel kapcsolatban, csupán annyi, hogy legutoljára ő csatlakozott a londoni falkához. Ragaszkodnék az avához, de ha van jobb ötleted, vonuljunk félre egy sarokba, és beszélgethetünk róla. Razz






Barbara...


Barbara az egyetlen nő a falkában, és ez a tény meg is hozza a hatását. A többi srác gyakorlatilag királynőként tiszteli, körbe dongja (még azok is, akik már bevésődtek), és ezt ki is használja. A jelleme igazi dáma, ahhoz képest, hogy a nőknél elenyésző a vérfarkas. Nem felejtette el, hogyan kell nőként viselkedni, tudja, mi az, hogy akarat, és nem mellesleg, ő az egyik legakaratosabb személy az egész bandából. Nem szégyellem felvállalni, hogy egy darabig bele voltam zúgva személyisége miatt, és azt hiszem, ha újra látnám, le is teperném, és nem várnék vele olyan sokáig, mint előzőleg. Mikor bepróbálkoztam nála, olyat lekevert, hogy a fal adta a másikat. Ha megérkezik, remélem, most máshogy lesz...



Akaratos. Határozott. Erős. Igazi femme fatale. Egy darabig azt hittük, miután átváltozott, hogy fiús lesz, elfelejti, milyen a nők viselkedése, de kellemesen csalódtunk. Mondhatni, ő a falka királynője, egy erős, néha kezelhetetlen személyiség. Vörös ciklonnak szoktam hívni a háta mögött, és ezt sajna, sokszor meg is hallja. Nem fél kinyitni a száját velem szemben, és kegyetlenül kihasználja a tényt, hogy én egy ideig utána koslattam. Nem felejti el felhánytorgatni a dolgot a drágaság, és sokszor közröhej tárgyává tesz a saját falkám előtt. Szerencsére, ezt a többiek nem merik megcsinálni. ._.


25 éves ❦ vérfarkas

Elkelt!



Karen Gillan, Karen Gillan, Karen Gillan. Barbara and Broderick 1370357794
Mindenképpen őt szeretném, mert ő egy gyönyörűséges madonna. És nem mellesleg, vérbeli brit is, a szentecském. Persze, ha szeretnéd, változtathatsz rajta, és az et minden részét rád bízom. És nem muszáj, hogy szerelmi szál fűződjön köztünk, mert hát... nem fontos. Very Happyörülnék, ha megérkezne, mind a kettő. Barbara and Broderick 1370357794


Vissza az elejére Go down
 

Barbara and Broderick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-