A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damien Brice
Damien Brice
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1682. Aug. 09.

⊿ ÉVEIM :
341

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava   Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava Icon_minitimeVas. Okt. 27 2013, 09:14

Elkelt, elvitték, megalkották, köszönööööm Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava 1652498253



Killian/Keiran/Roarke ...

idősebb a kinézeténél, vérfarkas, Jay Ryan - csak ő

Írországban született és nevelkedett. Az alfa volt az édesapja, legnagyobb pechére, bár sokáig teljesen a befolyása alatt állt és nem kérdezett, csak követte az elvárásokat. Hihetetlen megfelelési vágy tombolt benne, ezért még akkor sem kérdezett, amikor az egyik dublini vámpírklánt kellett megfigyelnie, pontosabban követnie a két új tag mozgását. Egy harminc év körüli vámpírférfiról és egy kinézetre tizenév körüli lányról volt szó, egy különös illatú, emberi lányról, akiben ott voltak a vámpírjelek, mégsem volt egészen vámpír. Ránézésre alig, vagy talán nem is lehetett volna megállapítani, hogy a gyermek nem csupán egy vérszívó a sok közül, egy besúgó által feldobott információ alapján viszont Roarke saját szemével is meggyőződhetett róla. Egy hónapig figyelte őket, mielőtt a falka lecsapott volna rájuk. A lányt elrabolták, a vámpírklánt elpusztították.  

Mivel kevés az esély rá, hogy hamar, vagy egyáltalán elkeljen, úgy döntöttem nem várok és feldobom a hirdetését, veszíteni nem veszítek semmit. :-) Bízom benne, hogy valakinek mégis megtetszik, szerintem megéri.
Egy picit bonyolult a történetem, ezért némi támpont nem árt ehhez a karakterhez, mivel engem 5 évesen raboltak el, viszont vele személyesen 15 évesen találkoztam először, amikor napokat töltött majdhogynem mellettem (az előtörténetem szerepjátékpéldája erről a részről szól). Semmit nem akarok eldönteni vagy megszabni, tehát az indíttatást sem, de annyi bizonyos, hogy az apja parancsára kellett megkínoznia, neki pedig mindig is sajátságos módszerei voltak. A lassú kínzás volt az ő reszortja. A lélek megtörése.
Roarke engedett ugyan a nyomásnak, mégis kialakult rabjával egy bizonyos kapocs, csaknem öt évig volt mellette, elég bizarr módon, gondoljatok csak bele. Kínozta, mégis ellátta a sebeit, szinte minden percben egymást figyelték. Már-már természetes volt a maga groteszk módján. Végül szembeszegült az apja törvényeivel, mert nem látta értelmét, miért kínozzák még a félvér lányt, számukra hasztalannak tűnt, de nem engedték el, így bizonyossá vált, hogy az alfa elméje közel sem a régi csillogással uralkodik a falkatagok felett.

Hogy hogyan szöktette meg a félvért, azt sem megszabni, sem más módon előírni nem fogom, a lehetőségből van jó pár, mindenesetre elhagyták Írországot, majd elkergette a lányt, aki a mai napig várja őt, mi több, keresi, hol lehet egykori sötét lovagja, a megmentője.
Az avatarból nem engedek, de a névnél lehet variálni, csak Ír hangzással legyen megszórva.
Jelleme: összetett jellemű, rengeteg lehetőség van benne és szeretném, ha méltó usere lenne, nem unná meg és nem hanyagolná el.


Elkelt, elvitték, megalkották, köszönööööm Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava 1652498253


A hozzászólást Michelle Hunt összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 23 2014, 09:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Damien Brice
Damien Brice
Ragadozó

⊿ Adminisztrátor ⊿
⊿ REGISZTRÁCIÓ :
2013. Oct. 24.

⊿ HOZZÁSZÓLÁSOK :
95

⊿ SZÜLINAPOM :
1682. Aug. 09.

⊿ ÉVEIM :
341

⊿ ŐKET KERESEM :

TémanyitásTárgy: Re: Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava   Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava Icon_minitimeVas. Dec. 01 2013, 23:47

Hanna ...

18, ember, Christal Reed

Hanna édesanyám által a vérrokonom, bár ő nem ismeri az igazat, én tudom, hogy egy családból származunk. Bár a szörnyetegem nyomában járok, nem felejtettem el honnan indultam és anya szülővárosában - még ha nem is sűrűn -fel-felbukkanok, s így jön a képbe Hanna, a törékeny virágszál. Összebarátkoztunk, és tényleg csodálom, elvégre megállja a helyét minden téren. A tanulás mellett Phoenix egyik kávézójában dolgozik, ám ebben nem csak a zsebpénz játszik közre... Az egyik beszélgetésünk alkalmával rámutatott a szépfiúra, akihez hullámzó kapcsolat fűzi.

Egy édes, bájos, mégis talpraesett lányról van szó, de semmiféle megszabott dolgot nem akarok készen feltálalni, így az alkotóra bízok mindent (;


Tyler  ...

19, ember, ...

Íme a phoenixi szépfiú, a lányok kedvence, a gazdag apuci egyetlen szeme fénye. Bizony, Ty mindenben kiváló, és bármit megtesz, hogy agyon dicsérjék, ugyanakkor mivel nem ismer határokat... nem egy tipikus jófiú. Talán csak azért torpant meg az utóbbi időben, mert friss hús került terítékre apuci kávézójában? A lányt Hannának hívják.
Tyban túlteng az egészséges önbizalom és bármit bevetne, bármilyen cselt elkövetne, hogy megfogja magának, ugyanakkor érzelmeket ő??? Na itt kezdődnek a bonyodalmak.

Itt is  az alkotóra bízok mindent, igazából Hanna után ugrott be és nem akartam veszni hagyni ezt a jónak ígérkező karaktert sem. (;
Vissza az elejére Go down
 

Christal Reed & 1 szabadon kiválasztott pasi ava

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-