A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 Királynőm - Emperia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: Királynőm - Emperia   Királynőm - Emperia Icon_minitimeKedd Okt. 08 2013, 17:18

Emperia


Királyi jelenség, szó szerint. Évezredekkel ezelőtt találkoztunk először, én már vámpír voltam, ő afrika déli részén egy nagyobb törzs vezetőjének a lánya, majd a királynőjük. Gyönyörű, kecses, akár egy őzsuta, talán ő volt az egyetlen, aki iránt a vágyon kívül mást is éreztem. De az sz betűs szót még ő sem hallotta tőlem, számára is egy ábránd voltam, valaki, akit megkaphat, de nem tartozhat soha hozzá. Eredetileg Vladimir változtatotta át a kedvesemnek, mikor azt hitte, ezzel képes irányítani engem, de félreismert. Viszont én nem bántam meg a dolgot, tanítottam, amíg kellett, majd szabadon engedtem, hogy élvezze a világ szépségeit. Búcsú ajándékom volt számára az Emperia név, nem ezzel született, de azóta használja.
Több száz évig nem láttam, majd Indiában akadtunk össze újra, ahol immáron egy herceg bálványozott felesége volt. A szerelem ezúttal sem lobbant fel köztünk a mások által ismert értelemben, de eltöltöttünk együtt pár évet, azóta pedig nem válunk el hosszabb időre. 20-30 évente keressük a másikat, hosszabb időt töltünk együtt, majd ismét külön válunk. A kapcsolatunk bizonyos szempontból erősebb bármelyik szerelemnél, meghitt és szenvedélyes egyszerre, amely újra és újra kiállja az idő próbáját. A féltékenység köztünk soha nem volt téma, a közös időt élvezzük, a többi pedig magán ügy, annyira, hogy kétségem sincs, ha újabb házasságot tervezne, a tanúja biztosan én lennék...



Emberként sem volt félénk, erős és önálló alkat, aki mindig kiállt az igazáért. Királynőként eszes, ravasz, kegyetlen jellemre volt szüksége, de előlem nem titkolta soha az érzékeny oldalát sem. Vámpírként ismerte fel igazán, micsoda fegyver a szépsége és ki is használta, ha kellett. Nem volt felelős ezrek sorsáért, ami felszabadította. Hogy 2000 év alatt mennyit változott és merre? Nos, ezt a megalkotóra bízom, amíg a kishölgy erkölcsi mércéje nem kerül szembe a kapcsolatuk formájával...


Nagyjából 2000 ❦ vámpír

Szabad



Az avatárnál kikötés, hogy fekete bőrű legyen (ha nem is az általam választott = Rihanna), a kapcsolatukkal és az et fontosabb részeivel kapcsolatban nem szeretnék semmin változtatni, de hogy úgy fogalmazzak, bármi mást is bele rakhat, aki elviszi, csak előtte egyeztessen velem is. Ha a név nem tetszik, arról még hajlandó vagyok tárgyalni...


Vissza az elejére Go down
 

Királynőm - Emperia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-