A FÓRUM BEZÁRTA KAPUIT!
 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
MiniChat
Születésnap
Négy évesek lettünk!

Ünnepeld velünk te is ezt a csodálatos napot, hiszen nem mindennapi, hogy egy fórum a mai világban évekig fennáll. Természetesen hullámvölgyeink nekünk is voltak, de még mindig áll a csodálatos világunk, és bátran állíthatjuk, hogy miénk az egyik legjobb, ha nem az egyetlen Twilight alapú fórum, ami kitartott az évek során. Köszönjük ezúttal is a régi tagjainknak, hogy velünk voltak, az újaknak, hogy csatlakoztak hozzánk, és a jövendőbelieknek, akik talán közénk fognak tartozni. Még sok-sok évet kívánok a fórumnak, és természetesen a tagoknak is kellemes időtöltést és aktív játékokat! Hivatalos dátum: 2011. november 23.
Legutóbbi témák
» Ment, nem ment...
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:25

» Kórház
by Gerard Williams Hétf. Aug. 01 2016, 01:22

» A staff közleményei
by Hayley A. Witcher Pént. Júl. 29 2016, 20:58

» Nem leszek elérhető...
by Hayley A. Witcher Hétf. Júl. 25 2016, 10:29

» Játékostárs kerestetik
by Edwin Pearson Kedd Júl. 19 2016, 23:50

» Rendőrörs
by Lana Peterson Vas. Júl. 17 2016, 11:35

» iZombie frpg
by Vendég Vas. Júl. 03 2016, 13:07

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szer. Aug. 03 2022, 21:55-kor volt itt.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Veronica Marsh

Jelenleg összesen 12571 hozzászólás olvasható. in 1636 subjects

Megosztás
 

 The secret side of me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég
Vendég
TémanyitásTárgy: The secret side of me   The secret side of me Icon_minitimePént. Okt. 04 2013, 17:06

Caleb Doherty


Ír származású. Írországból vándorolt át az Államokba, egy új élet reményében. Megtört, kiégett vérfarkas ő, aki mást már nem is tud megoldásképpen, csupán az öklök csattanása, a lábak erőteljes rúgása mellett képes letenni a voksát.
Mikor még Írországban élt, falkát keresett, ahová csatlakozhatott volna. Nem találta a helyét a többi farkas között, kirekesztettnek érezte magát. Mikor már a többi falkatag mind, egytől egyig bevésődött, ő pedig még mindig egyedül élt, nem bírta elviselni a magányt. Otthagyta a falkát, egy jobb élet reményében kezdett el vándorolni a világ minden tájékára, amerre csak a lába vitte, és az energiája engedte.
Végül Forksban, La Push környékén kötött ki azon a bizonyos tisztáson, ahol én mindig, minden teliholdkor figyelni szoktam a környezetemet, az apró neszeket, és a hold útját. Fogalmam sem volt, hogy ez a találkozás ekkora horderejű lesz. Utáljuk egymást. Teljes mértékben. Az én szagom az ő orrát facsarja, az ő szaga pedig az enyémet, két teljesen különböző faj vagyunk, és mégis így adódott.
Bevésődtünk.
Nem az a szerelmes fajta... inkább... az ellenség vs. barátság keveréke.
Soha életemben nem utáltam még magam ennyire, mint a mostani időszakban. Ha csak eszembe jut, a hideg végigfut a hátamon, mégis furcsán arra vágyom, hogy együtt röhöghessünk, vicceket mesélhessek neki, és a vállába bokszoljak, ahogy az egy normális barátságban szokás. Nekem a normális barátságból sosem jutott. Talán ő…? Nem. Mégsem. Soha.



Dühös. Elkeseredett. Végtelenül magányos. Ezekkel tudnám őt leírni nagyjából, hiszen a fékevesztett harag, ami szinte mindig ellenem irányul, teljesen kifakítja a többi tulajdonságát. Mikor találkozunk – gyakori manapság –, sosem látok mosolyt, akár csak egy aprócska fintort is a szája szélén. A vonásait eltorzítja az irántam érzett düh, kegyetlen harag, és a szemeiben néha őrültséget látok csillanni, mielőtt megütne.
Amikor csak teheti, bánt engem. Megüt, de sosem akkorát, hogy maradandó nyoma legyen. Tekintve a testalkatát, könnyen elver, és számtalanszor hoztam már ki belőle kétségbeesett beszólásaimmal a vérfarkast, és csupán centik választottak el a borotvaéles fogaktól, a dühödt zihálással fújtató pofától, a gyilkos karmoktól. Könnyen kihozható a sodrából, és velem szemben legtöbbször előbb üt, s aztán kérdez. Hogy az életében, ágyában megforduló nőkkel hogyan viselkedik, sosem mondta még el.
Nem mindig hallgat meg. Sosem kíváncsi a véleményemre. Ha szóra nyitom a számat, többnyire rátapasztja a tenyerét, és nem hagyja, hogy kitárulkozzam. Gyűlöl.


115 éves ❦ vérfarkas

Foglalt! *-*



Megegyezhetünk bármiben, de egyelőre Tyler Hoechlint szeretném nagyon... Rolling Eyes
Remélem, elviszi valaki, és ha büdös a sztoriszál, akkor add a kezembe a PM-edet, és megbeszéljük. Cool


Vissza az elejére Go down
 

The secret side of me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Elkelt karakterhirdetések-